Strona Główna Zakonu
* FAQ    * Szukaj
 * Zarejestruj    * Zaloguj 
Teraz jest 19-12-2018, 15:04

Autor Wiadomość
 Tytuł: Dodatki do ACR
PostNapisane: 14-08-2013, 12:27 
Adept
Adept
Mam wam do przedstawienia pewne dziwne zjawisko!!
Tą część przeszedłem dawno, mam oryginalna grę, wersję standardową. Ostatnio chciałem sobie przypomnieć pewne misje i po wielogodzinnym graniu coś się zmieniło. Gdy po raz kolejny wchodziłem w pałzę pojawił sie wykrzyknik w zakładce odzienie. Wchodzę i nagle odblokowało mi się odzienie tureckiego asasyna oraz zbroja Brutusa. Odblokowała mi się dodatkowa misja Więzienie Vlada Palownika. Przeszedłem ją i otrzymałem miecz. Zauważyłem również że mam większą liczbę bełtow i pocisków. Chciałem zapytać jak to jest możliwe. Nie wpisywałem żadnych dodatkowych kodów, żadnych "paczy", aktywowało mi się to automatycznie i nawet nie wiem kiedy? Czyżby to rodzaj szczęścia?(Daffuq?!) Proszę o wyjaśnienie tej kwestii :) Dziękuję.

Liczne błędy poprawione. Na przyszłość proszę na to zwracać uwagę przy pisaniu postów. krash

Tytuł: Re: Dodatki do ACR
PostNapisane: 14-08-2013, 12:43 
Asasyn
Asasyn
Awatar użytkownika
Platforma: PS4
1. Popraw ortografię bo oczy bolą.
2. Tak jest to możliwe. Jeżeli grałeś na początku lipca ubiegłego roku, to automatycznie odblokowywało całą dodatkową zawartość cyfrową. Drugim sposobem na zdobycie dodatkowej zawartości to unlocker. Jeżeli go nie instalowałeś to może ściągałeś save z neta w którym ta zawartość była odblokowana.