Strona Główna Zakonu
* FAQ    * Szukaj
 * Zarejestruj    * Zaloguj 
Teraz jest 17-12-2018, 01:46

Autor Wiadomość
 Tytuł: Nowe DLC
PostNapisane: 04-01-2012, 17:24 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
Platforma: PC
Witam wszystkich.
Jakiś czas temu widziałem na głównej stronie Zakonu informację, a raczej filmik z prawdopodobnymi nagraniami z przyszłego dodatku do Revelations. Jestem zainteresowany.
Czy były w międzyczasie informacje na temat premiery dodatku?
Da Vinci na PC był wliczoy w cenę. Premiera samego BH była w marcu. Zastanawiam się ile mogliby zarządać za to pieniędzy, oraz czy jest szansa że dodatek pojawi się od razu za 0pkt. na Uplay tak jak w BH. Jak myślicie?
Czy jeżeli będzie trzeba płacić za to DLC to czy pojawi się w wersji pudełkowej? Chdzi mi o to że Ancestors z Ubishopu nie dla wszystkich był dostępny o ile mi wiadomo. Brak karty czy coś...
Na koniec usprawiedliwiam, że pytanie znajduje się w dziele Singleplayer bo sądzę że dodatek będzie singlowy. Nie spostrzegłem na forum podobnego tematu.
Pozdrawiam!

Tytuł: Re: Nowe DLC
PostNapisane: 04-01-2012, 17:34 
Asasyn
Asasyn
Awatar użytkownika
Jak znam życie, to DLC będzie kosztować do 15-30zł, pudełkowej wersji nie będzie-tylko ubishop.

PostNapisane: 04-01-2012, 18:33 
Zasłużony
Zasłużony
Awatar użytkownika
Platforma: PS3
A oficjalnych info rowniez nie bylo narazie.

PostNapisane: 04-01-2012, 19:23 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Płatny na bank będzie. Nie to żebym miał wtyki u Ubisoftu i o tym wiedział, ale znam Ubi i branżę gier. Jeżeli w AC II potrafili wyciąć 2 sekwencje żeby dodatkowo zarobić to dodatkowe DLC do Singla na pewno będzie płatne. Tylko pytanie jak z contentem i jakością... czy będzie pokroju Porwania Leonarda czy Konspiracji Kopernika na PS3 (myślę że wiecie o co mi chodzi).

PostNapisane: 04-01-2012, 19:55 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
No coś tam słyszałem że Kopernik był kiepski... mam nadzieję że będzie to coś w stylu Da Vinci. : )
W sumie to jestem ciekaw jak to będzie wyglądało. Ale to już na inny temat.

PostNapisane: 04-01-2012, 21:21 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
Akurat w AC 2 i Brotherhoodzie te DLC (12 i 13 sekwencja oraz porwanie Leosia) były darmowe na PC... Więc piecyki pewnie i tym razem dostaną ten dodatek za darmo.

PostNapisane: 04-01-2012, 21:43 
Zasłużony
Zasłużony
Awatar użytkownika
Cytuj:
Więc piecyki pewnie i tym razem dostaną ten dodatek za darmo.
Nie byłbym tego taki pewien. W AC 2 i Bh to była swojego rodzaju nagroda za opóźnienia, których przy Rev praktycznie nie było,a przynajmniej nie tak istotne jak w przypadku AC2 itp.

PostNapisane: 15-02-2012, 20:36 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
Będzie. :) Już zacieram łapki. Zastanawiam się tylko czy będzie na PS3 i PC bo na stronie wrzucili okładkę z XBoxem. To by było mega wredne gdyby było tylko na XBoxa.
No i czy będzie można było kupić je osobno. Nie w tym pakiecie Otoman Edition. Jak nie to będzie to jeszcze bardziej wredne i głupie patrząc ze strony marketingowej.

Zastanawia mnie co będzie w tym DLC. Jakieś sugestie?

PostNapisane: 15-02-2012, 20:41 
Adept
Adept
Myślę że fabuła będzie o 16 w końcu wyciekly dialogi i trofea.

PostNapisane: 15-02-2012, 20:52 
Asasyn
Asasyn
Awatar użytkownika
Czekam z niecierpliwością na DLC. :) Ciekawe ile będzie kosztować ten dodatek do singla (bo mapy do multi... ehh). Przede wszystkim czy będzie długi. Żeby nie okazało się, że to np. 3 godz. za 30 zł. -.-

PostNapisane: 15-02-2012, 21:07 
Adept
Adept
Wole wybulić 36 za dodatek fabularny na psn niż za te same mapy i parę postaci. A co do długości 3 godziny to bardzo optymistyczne założenie :)

PostNapisane: 18-02-2012, 11:49 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
Zgadzam się z poprzednikiem. 36 zł to jest jeszcze akceptowalna cena. Ostatnio jednak pojawiło się na stronie głównej, że GameStop wycenił to na 14.99$ a to jest równowartość 47 zł. Mam nadzieję, że to jest cena przedpremierowa. Bo jeżeli będzie to cena stała to sorry, ale jestem za skąpa, żeby wydać tle na DLC. No i fajnie by było, aby pojawiło się na PSN.

Aha. Jeżeli to DLC będzie takie same jak wspomnienia Desmonda to sorry, ale kupienie tego według mnie będzie stratą pieniędzy.

PostNapisane: 18-02-2012, 12:05 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Połowa ceny gry, za kilka krótkich sekwencji? W dodatku najprawdopodobniej w formie wspomnień Desmonda? Chyba sobie żartują. Jeśli znów ograniczą wszystko do skakania po klockach i rzucenia jakiś ochłapów informacji w tle, to zadowolę się gameplay'ami na YouTubie. Nie wspominając o tym, że nie wiadomo, co z wersją PC.

PostNapisane: 18-02-2012, 12:26 
Asasyn
Asasyn
Awatar użytkownika
Nesy napisał(a):
to zadowolę się gameplay'ami na YouTubie. Nie wspominając o tym, że nie wiadomo, co z wersją PC.
Ja podobnie. Chyba ich pogrzało. -.-

PostNapisane: 18-02-2012, 12:58 
Wojownik
Wojownik
Awatar użytkownika
Ja czekam na informacje o Ottoman Edition. Jeśli taka pojawi się w Polsce i na PC, to ją kupie, bo wyjdzie mi taniej. Pakiet postaci zgarnąłem za darmo, a map pack kosztuje 40zł, więc się nie opyla kupić. DLC do single'a pewnie też będzie kosztować nie mniej niż 50zł, więc kupno Ottoman Edition za ~ 130zł, będzie opłacalniejsze jak dla mnie, bo dostaniemy dodatkowe całkiem klimatyczne pudełko. x) No i liczę, że dostaniemy coś na wzór pełnoprawnej przygody a'la ACR. Z aczików wnioskuję, że dostaniemy coś podobnego do tego co mamy na razie w AC(czyli chodzenie Desmondem i granie jego przodkiem, czyżby powtórka z AC1?). Co jak co, ale jestem gotów w to zagrać osobiście, nawet jeśli okaże się, że posunęli się do szczytu chamstwa i oprócz wycięcia DLC, dadzą nam jakiegoś crapa, nie wartego 10zł.

Ostatnio edytowano 18-02-2012, 13:50 przez TTTr96, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 18-02-2012, 13:46 
Zasłużony
Zasłużony
Awatar użytkownika
Jeśli dadzą same te skaskania po klockach itp to nie ma szans abym to kupił, jeslio natomiast to edzie pożadny dodatek, typu porwanie da vinciego z BH to (jeśli wydadzą to w Ottoman Edition, na PC, w Polsce) to kupię, tak jak TTTr96, bo do multi nie mam żadnych dlc, więc było by to opłacalne...

PostNapisane: 18-02-2012, 14:50 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Czemu tego DLC nie mialoby byc na PC? Przeciez kazde DLC do tej pory było, wiec po co sie stresujecie :p

Mnie wkurza nieslychanie wydawanie DLC, bo uwazam, ze dla graczy, ktorzy kupili wersje kolekcjonerskie kazde DLC powinno byc darmowe. Niesprawiedliwe jest to, ze przygodny gracz kupi pół roku po premierze wersje pełną ze wszystkimi dodatkami, a najwieksi fani, ktorzy kupuja w dniu premiery maja niepełne wersje i jeszcze musza dopłacac w miedzyczasie.

Osobiscie zastanawiam sie czy nie sprzedac moich ACB i ACR - samych gier z pudełkiem, bo kupilem edycje Codex i Nexus, wiec tylko bym dokupił nowe pudelka z wersjami juz z DLC. A na tych pudelkach z wersji kolekcjonerskich straszy jeszcze dodatkowo napis "nie przeznaczone do sprzedazy osobno" :p Cwaniaki.

Co do nadchodzacego DLC to mimo wszystko jestem bardzo tego ciekawy, na pewno kupie i przejde, bo wszystko co zwiazane z Desmondem bardzo mnie ciekawi.

PostNapisane: 18-02-2012, 15:09 
Zasłużony
Zasłużony
Awatar użytkownika
Cez napisał(a):
Czemu tego DLC nie mialoby byc na PC? Przeciez kazde DLC do tej pory było, wiec po co sie stresujecie :p
Nigdy o DLC z Kopernikiem do BH widać nie słyszałeś =.=

PostNapisane: 18-02-2012, 15:16 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Słyszalem i gralem, bo mam PS3 :p Ale to jest co innego, to nie jest właściwie DLC. To dodatek do pewnej wersji gry, tak jak i pojawialy sie jakies dodatkowe skórki, bronie, mapki dla wybranych wydań gry. Własciwym DLC do ACB było szukanie Leonarda.

PostNapisane: 18-02-2012, 15:17 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
Kopernik był tylko na PS3. To DLC jest na zapowiedziane na obie konsole, a info o PC może się wkrótce pojawić.

PostNapisane: 18-02-2012, 15:25 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Dokładnie, Kopernik był jedynie exclusivem, wyłącznie na PS3, nie wnoszącym do fabuły nic konkretnego. W dodatku bardzo marnym exclusivem, z tego co widziałam. Natomiast tutaj mogą się znaleźć istotne informacje, dlatego mam nadzieję, że pominięcie wersji PC jest przypadkowe lub tylko chwilowe. Chociaż jest jeszcze trzecia opcja, mało prawdopodobna, że dostaniemy je na komputery za darmo. Ale nie wiem, z jakiej okazji, skoro dodatki do multiplayera były płatne.

Cytuj:
Mnie wkurza nieslychanie wydawanie DLC, bo uwazam, ze dla graczy, ktorzy kupili wersje kolekcjonerskie kazde DLC powinno byc darmowe. Niesprawiedliwe jest to, ze przygodny gracz kupi pół roku po premierze wersje pełną ze wszystkimi dodatkami, a najwieksi fani, ktorzy kupuja w dniu premiery maja niepełne wersje i jeszcze musza dopłacac w miedzyczasie.
W zupełności się zgadam. Wypadałoby jeszcze wspomnieć o tym, jak wyglądała sprawa kolekcjonerek do Revelations, gdzie trzeba by było kupić dwie lub trzy edycje, aby otrzymać wszystkie możliwe dodatki. Natomiast nie powstał jeden, największy zestaw zawierający całość. Same ceny też były śmiesznie wysokie w porównaniu do znacznie bogatszej i dużo tańszej Edycji Codex z Brotherhooda.

PostNapisane: 18-02-2012, 16:04 
Zasłużony
Zasłużony
Awatar użytkownika
Cez napisał(a):
Słyszalem i gralem, bo mam PS3 :p Ale to jest co innego, to nie jest właściwie DLC. To dodatek do pewnej wersji gry
Nesy napisał(a):
Dokładnie, Kopernik był jedynie exclusivem, wyłącznie na PS3, nie wnoszącym do fabuły nic konkretnego. W dodatku bardzo marnym exclusivem, z tego co widziałam.
Yea. Right...

http://gamezilla.komputerswiat.pl/newsy/2010/44/kopernik-w-pierwszym-dlc-do-assassins-creed-brotherhood
http://www.gram.pl/news_8QnqGOu6_Spisek_Kopernika_pierwszym_DLC_do_Assassins_Creed_Brotherhood.html
http://gematsu.com/2010/11/assassins-creed-brotherhood-ps3-exclusive-copernicus-dlc-announced
http://assassinscreed.wikia.com/wiki/Copernicus_Conspiracy
Cytuj:
Spisek Kopernika - pierwszy dodatek DLC wprowadzający postać Mikołaja Kopernika do gry. Darmowy dodatek ukazał się 18 listopada 2010 roku na PlayStation 3[8]. Dodatek zawiera pakiet misji. Mikołaj Kopernik prowadzi badania kosmosu, które nie podobają się Watykanowi, zwłaszcza rodzinie Borgia, dlatego zostaje na niego podpisany wyrok śmierci. Ezio postanawia pomóc przeżyć jemu i wielu innym naukowcom. Dodatkowym powodem, dla którego Borgiowie chcą się go pozbyć jest również fakt, że Kopernik w grze należał do stowarzyszenia templariuszy i postanowił z niej odejść, kiedy ci zażądali od niego ukrywania efektów jego badań.

PostNapisane: 18-02-2012, 16:16 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
I to ma czegos dowiesc? :D Nazywaj dodatek Kopernika jak chcesz, niech bedzie ze to DLC, w kazdym razie to absolutny wyjatek w serii AC i wszystkie inne DLC sa ogolnodostepne na wszystkie platformy, wiec nie ma sie o co martwic jesli chodzic o DLC do ACR :p

PostNapisane: 18-02-2012, 16:33 
Adept
Adept
Jak dla mnie to dlc będzie przegięciem pałki. Może jeszcze większym niż wycięcie sekwencji z AC 2. Jak znam kolesi z Sony to 47 przybliżą do 55 :facepalm:

PostNapisane: 18-02-2012, 16:34 
Zasłużony
Zasłużony
Awatar użytkownika
Cez napisał(a):
I to ma czegos dowiesc? Nazywaj dodatek Kopernika jak chcesz, niech bedzie ze to DLC, w kazdym razie to absolutny wyjatek w serii AC i wszystkie inne DLC sa ogolnodostepne na wszystkie platformy, wiec nie ma sie o co martwic jesli chodzic o DLC do ACR :p
Nie mogę się z tym zgodzić, jeśli raz się tak zdażyło to istnieje prawdopodobieństwo powtórki. Wszelkie obawy są więc zatem jak najbardziej uzasadnione.