Strona Główna Zakonu
* FAQ    * Szukaj
 * Zarejestruj    * Zaloguj 
Teraz jest 19-12-2018, 15:04

Ankieta

Które miasto podoba Ci się bardziej?
Rzym 26%  26%  [ 21 ]
Konstantynopol 53%  53%  [ 42 ]
inne... 21%  21%  [ 17 ]
Liczba głosów : 80
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Rzym vs Konstantynopol
PostNapisane: 16-01-2012, 10:18 
Weteran
Weteran
DeadExit napisał(a):
Jedynym minusem wg mnie jest brak możliwości jazdy konnej...eh naprawdę lubiłem jeździć po tych rzymskich polach i łąkach zabijając z konia patrolujących jeźdzców borgi.
Mnie też się podobała jazda konna, tyle, że do momentu, w którym musiałem jechać całą mapę, żeby zebrać kilka skrzyń, albo kiedy w kółko latałem wokół belki, żeby na nią wskoczyć te 20, czy 40 razy. Fajnie za to się zabijało ukrytym ostrzem z konia na konia.

PostNapisane: 16-01-2012, 15:28 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Dla mnie Jerozolima. Dlaczego? Ponieważ jest tam klimat, miasto ogólnie wygląda pięknie.

PostNapisane: 16-01-2012, 16:01 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
Platforma: PC
Konstantynopol < Rzym. Konstantynopol wydawał mi się pełen życia, kolorowy, podczas gdy Rzym był nieco... Sztywny. Najbardziej lubię miasta z AC i AC2 (zwłaszcza Wenecja - szczególnie w czasie karnawału,) ale mój głos oddałam na Konstantynopol. Prawie poczułam tam klimat AC2.

PostNapisane: 16-01-2012, 16:56 
Asasyn
Asasyn
Awatar użytkownika
Mnie Konstantynopol urzekł... Piękne miasto, według mnie nie ma się jak równać z Rzymem, który mnie osobiście się nie podobał. Najbardziej jego architektura i kolor budynków. Wszędzie te rzeczy były takie same. W Konstantynopolu powiem tyle... Klimat bił wszystkie miasta w poprzednich częściach. Uwielbiam to miasto.

PostNapisane: 16-01-2012, 19:34 
Żołnierz
Żołnierz
Rzym mnie nie urzekł tak jak Florencja czy Wenecja, w Konstantynopolu jakoś nie czułem magii bliskiego wschodu (ba, czasem miałem wątpliwości czy aby na pewno opuściłem Włochy), więc dałem inne.

PostNapisane: 18-01-2012, 10:48 
Adept
Adept
zaglosowalem na "inne" poniewaz lokacje w AC2 tak mnie urzekly, ze... zeszle wakacje spedzilem we Florencji oraz San Gimignano..
Klimat tych miast istnieje do dzis.

Rzym tez byl fajny, ale...jakos juz nie to samo.
Ostrzylem sobie zeby na Konstantynopol (w ogle jeno z najcudowniejszych miast w historii ludzkosci), jednakze po malym "spacerku' no... powiem, tylko, ze nie wzbudzilo to we mnie jakichs super zachwytow...spodziewalem sie wiekszego "zycia" oraz naprawde bardziej orientalnych budynkow..same minarety to za malo...ale..moze jeszcze nadejdzie jego czas...

Tytuł: Rzym vs Konstantynopol
PostNapisane: 25-01-2012, 14:13 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Konstantynopol zdecydowanie jest bardziej hmm.. ładny i tyle, bardziej poziomowy, ze tak powiem, Rzym był szary, ale nie bylo tego tak czuć, ale i tak Wenecja, Florencja, Forli to były miejscówki...

PostNapisane: 28-01-2012, 14:44 
Adept
Adept
Konstantynopol, miasto w którym Wschód łączy się z Zachodem.... Te malownicze krajobrazy, Hagia Sophia, barwy; to wszystko powoduje, że głosuję na Konstantynopol.

PostNapisane: 22-06-2012, 16:22 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
Wolę Konstantynopol. Rzym był w większości biały i taki monotonny. Konstantynopol jest zaś kolorowy ma świetny klimat, na początku sceptycznie do niego podszedłem, wolałem Wenecję lub Florencję ale się nie zawiodłem. Jest tam mnóstwo kolorów, jak powiedział DeadExit i pewnie inni, też czuć różnicę między wschodem a zachodem, można też się zorientować gdzie znajdują się bogate a gdzie biedne dzielnice. W dodatku bardzo podobają mi się liny do zjeżdzania. Koń w Rzymie był świetny ale w Istambule by się nie sprawdził, większość uliczek jest wąska a w dodatku ostrze z hakiem świetnie się nadaje do szybkiego przemierzenia miasta. Z wysokich punktów widokowych widać cały Konstantynopol w dodatku tamta architektura mnie urzekła, zwłaszcza Hagia Sophia.

Nie tolerujemy tutaj wulgaryzmów — Iskra

Ostatnio edytowano 22-06-2012, 18:23 przez NeroAquila, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 22-06-2012, 17:46 
Asasyn
Asasyn
Awatar użytkownika
NeroAquila napisał(a):
[...]ma świetny klimat[...]
W ogóle go nie odczułem. Połączenie Ezio + Konstantynopol nie może mieć miejsca. Włoch do Włoch. Tylko wspomnienia Altaira trzymają klimat, ale one rozgrywają się w Ziemi Świętej.

PostNapisane: 22-06-2012, 18:27 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
TrueMan napisał(a):
Połączenie Ezio + Konstantynopol nie może mieć miejsca. Włoch do Włoch.
Zgadzam się Włochy to piękne państwo a Florencja, Wenecja, Rzym i Watykan to cudowne miasta ale jak dla mnie te same miejsca nie powinny się powtarzać. No i klimat też się mógł niektórym znudzić (mi tam się nie znudził ale Rzym 2 raz to chyba jednak nie). Konstantynopol jest godnym następcą lokacji, po których wędrował Ezio. Zgadzam się też z teneery, Wenecja w czasie karnawału nr 1 lub nr 2 :a^^: