Strona Główna Zakonu
* FAQ    * Szukaj
 * Zarejestruj    * Zaloguj 
Teraz jest 17-07-2019, 23:35

Autor Wiadomość
 Tytuł: Ezio Auditore | Legends Never Die
PostNapisane: 08-11-2017, 17:36 
Adept
Adept
Platforma: PC
Wczoraj zmontowałem taki film:
https://youtu.be/0P3d7-mHCbg
To pierwszy film jaki kiedykolwiek zrobiłem, oceniajcie

Tytuł: Re: Ezio Auditore | Legends Never Die
PostNapisane: 15-11-2017, 10:23 
Zasłużony
Zasłużony
Awatar użytkownika
Platforma: PS4
Jest całkiem fajnie, szczególnie podoba mi się w kilku momentach synchronizacja piosenki z obrazem. Niestety w mojej podświadomości ten kawałek jest już na stałe utrwalony jako związany z LoLem i tak jakoś nie pasuje, ale to mocno subiektywne. Z innych rzeczy to zdecydowanie brakuje tu fragmentów Embers.

PostNapisane: 15-11-2017, 11:39 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
Platforma: PS3
Podobał mi się filmik - to jak był dopasowany do muzyki. Ale najbardziej spodobały mi się przejścia z jednej scenki do drugiej. Wygląda to tak, jakby on wspominał o wydarzeniach sprzed swojej starości, czy też po prostu z ostatniego czasu w życiu, gdy walczył czynnie. Ale tu się nie zgodzę z przedmówcą, że brakuje fragmentów z Embers. Byłoby to jak wspomnienia staruszka, który zgubił własną drogę, zaprzestał poprzedniego życia i czeka na śmierć wspominając. Poza tym inaczej wyglądały postaci z Embers a w trailerach, więc byłaby sporo różnica. Tak jest fajnie, bo pokazuje drogę Ezio dlaczego znalazł się w tym miejscu i że legendy nie umierają bo takie osoby są w stanie poradzić sobie ze wszystkim. Stary, odpoczywający człowiek niekoniecznie się tu wpasowuje (oczywiście pomijając tu tą jedną walkę z Embers).
Tak czytam co tu napisałam i znowu zrobiłam interpretacje :P Ale filmik mi się bardzo podobał ;)

PostNapisane: 16-11-2017, 20:01 
Adept
Adept
Dziękuję za uznanie. Cieszę się, że komuś się podoba :D
Zastanawiałem się nad dodaniem Embers, ale doszedłem do wniosku, że różnica w stylu graficznym jest zbyt duża i zaburzyłoby to spójność.
Ezrianne, cieszy mnie twoja interpretacja. Właśnie to miałem na myśli łącząc te sceny. Ezio wspomina dawne czasy - drogę, jaką musiał przejść by stać się legendą. I jako legenda walczy dalej, pomimo upływu lat.

PostNapisane: 17-11-2017, 11:06 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
Platforma: PS3
W końcu do czegoś się przydały zajęcia typu: "co autor miał na myśli" :D a tak w sumie z chęcią obejrzałabym jakiś podobny filmik z Altairem albo Connorem także jak jakiś zrobisz to daj znać ;)

PostNapisane: 17-11-2017, 18:48 
Adept
Adept
No to mam już motywację na kolejną produkcję :D

PostNapisane: 18-11-2017, 20:09 
Adept
Adept
Jest ok ;) 4/5

Na drugi raz sproboj zmontować ze wszystkich części. I wlozyc więcej dynamiki. Ale jak na początek to jest wysoki progres ;)