Strona Główna Zakonu
* FAQ    * Szukaj
 * Zarejestruj    * Zaloguj 
Teraz jest 22-07-2019, 14:35

Autor Wiadomość
 Tytuł: Kompletowanie stroju - sklepy, studia
PostNapisane: 13-08-2015, 18:30 
Nowy rekrut
Nowy rekrut
Witajcie bracia! Mam kilka pytań. Czy ktoś z Was skompletował już strój asasyna? Ja się do tego zabieram, mam zamiar zamówić płaszcz ze strony studioscorpion.pl (kupiłem już tam bluzę, ale do pełnego stroju wolę płaszcz), dorwałem też będąc w UK przedramiennik z ostrzem za 15£ (tak, ten badziewny plastik od Ubisoftu). Do kompletu brakuje mi pary dobrych rękawic, pary butów, paska z dużą sprzączka, może w kształcie symbolu bractwa (jeżeli taki istnieje) i czerwonej szarfy pod pasek. Tu właśnie pojawia się pytanie, czy ktoś z Was wie gdzie te rzeczy kupić? Fundusz mam dosyć duży (kilka tysięcy złotych - wakacje w UK swoje robią), ale strój nie jest dla mnie priorytetem, więc chcę wydać jak najmniej. Ktoś może coś na ten temat wie? Pozdrawiam.

Tytuł: Re: Kompletowanie stroju - sklepy, studia
PostNapisane: 13-08-2015, 19:49 
Wojownik
Wojownik
Awatar użytkownika
Co do paska butów i rękawic, wpisz sobie w google "stroje rekonstrukcje historyczne" na pewno coś znajdziesz.
A czerwony materiał na szarfę w sklepie krawieckim, choć niewiele ich w tych czasach zostało i pewnie te które zostały ciężko znaleźć w internecie, to one jeszcze istnieją.

PostNapisane: 14-08-2015, 08:42 
Nowy rekrut
Nowy rekrut
Takie coś do tej pory znalazłem,
buty: http://m.ezcosplay.com/assassin-s-creed ... s-506.html.
szarfa: http://www.darkknightarmoury.com/p-7694 ... -sash.aspx . Dosyć drogie rzeczy, rękawic jeszcze nie znalazłem, a pasek gdzieś widziałem... Co o tym myślicie?

PostNapisane: 29-12-2015, 13:39 
Adept
Adept
Hmm..mam znajomego, który jest rzemieślnikiem i robi różne skórzane wyroby, jak coś to mogę go zapytać, ale musiałbyś napisać/narysować co byś dokładnie chciał.