Strona Główna Zakonu
* FAQ    * Szukaj
 * Zarejestruj    * Zaloguj 
Teraz jest 21-07-2019, 13:10

Autor Wiadomość
 Tytuł: bluza z allegro
PostNapisane: 30-01-2015, 22:36 
Nowy rekrut
Nowy rekrut
Platforma: Xbox 360
Witam mam pytanko. Czy ktoś z was kupił może już tą bluzę i może mi powiedzieć coś na temat jakości jej wykonania i materiału z którego została wykonana?
Zastanawiam się nad kupnem i nie chcę aby po jakimś czasie materiał się (zmechacił) jeśli wiecie o co chodzi :D
http://allegro.pl/hit-bluza-dresowa-ass ... 16497.html

Tytuł: Re: bluza z allegro
PostNapisane: 31-01-2015, 02:17 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika
Platforma: PC
Nie kupowałem, ale na zbliżeniach te bluzy wyglądają właśnie jakby materiał był kiepski. W sumie czego się spodziewać po bluzie za 40zł? Tak, czy siak nie wiem dlaczego te bluzy sprzedają jako bluzy z AC, jak z grą nie mają nic wspólnego, a na stronach sklepów odzieżowych taki sam krój jest sprzedawany jako normalna bluza :P. Co śmieszniejsze tam jest sprzedawany za 60-90zł. Przy tych droższych również lepiej widać materiał, wygląda na wyższej jakości. Bardzo często widzi się, że ludzie wykorzystują sławę marki, żeby samemu zarobić na skojarzeniach. Raz reklamował się tu gość, który sprzedawał "oryginalne" bluzy z AC... oczywiście licencji nie miał itd. bluzy wyglądały paskudnie, rok później te same widziałem na Pyrkonie, latało kilkadziesiąt osób w czymś, co straci kolory i przyjemność materiału po dwóch praniach, a rozleci się po dwóch miesiącach. Lepiej uważać i kilka razy się zastanowić co się kupuje.