Strona Główna Zakonu
* FAQ    * Szukaj
 * Zarejestruj    * Zaloguj 
Teraz jest 17-07-2019, 23:10

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Posty: 120 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Rzeczy które nas wkurzają.
PostNapisane: 26-01-2011, 20:14 
Najemnik
Najemnik
Te współlokatorki to są blondynki tak się spytam? A tak dołączając się do tego to wkurzają mnie niemiłosiernie komentarze dzieci z mojej klasy na to że dobrze się uczę. Wiem że to trochę błahe, ale kiedy słyszę kujon (chociaż słyszę rzadko to wkurza bardzo). A tak szczerze powiem że ja się prawie wcale nie uczę. No może jak test jakiś ma być to pouczyć się mogę. A tak to nic. A na semestr mam 5.10. Aż sam się dziwię.

PostNapisane: 26-01-2011, 20:25 
Zasłużony
Zasłużony
Awatar użytkownika
Nie, nie są blondynkami. O dziwo.

Powiem Ci, oyojg, że miałam tak samo. I teraz mnie to właśnie wkurza xD. Bo im szybiej człowiek nauczy się uczyć, tym lepiej dla niego. Gdy ktoś nie jest przyzwyczajony do w miarę systematycznej nauki, to im dalej, tym cieniej piszczy. Ja musiałam się zmierzyć z tym problemem stosunkowo niedawno i nadal się z nim męczę.
I wkurza mnie to xD

O! I jeszcze wkurza mnie to, że wpadłam na jakże błyskotliwy i inteligentny pomysł włączenia sobie soundtracku z AC2, przez co naszła mnie maniakalna ochota by zagrać, a nie mogę, bo (zgadnijcie) muszę się uczyć...

Tytuł: Rzeczy które nas wkurzają.
PostNapisane: 26-01-2011, 21:33 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
Co mnie ostatnio wkurza. Studencka brać powinna wiedzieć. Sesja.

PostNapisane: 18-02-2011, 23:53 
Adept
Adept
A wkurzało was kiedyś jak Znajomy kazał wam wcisnąć F13??

PostNapisane: 19-02-2011, 00:01 
Wojownik
Wojownik
Platforma: Xbox 360
wkurza mnie to, że na Iberystykę na UW może dostać się jedynie 5 osób z zagranicznym dyplomem ukończenia liceum.

PostNapisane: 23-02-2011, 10:27 
Wojownik
Wojownik
Awatar użytkownika
Wkurza mnie fakt, że muszę przez 2 tygodnie wstawać o 5 rano. Oraz że pisze ten post na Nokii 5130 i nie lubię tej klawiatury. Oraz że nie umiem przestać używać wulgaryzmów. I nie wiem czym zastąpić enter w tej cegle. Wkurza mnie, że niektórzy ludzie, gdy mówię im o czymś co mnie od dawna boli mówią "aha" i zmieniają temat na jakąś pierdołe. Wkószajom mnie lucie ktuży robiom błendy w nietródnyh zdaniah i majom gdzieś ortografiję. A najbardziej wk*rwia mnie to, że razem z kolegą zauroczyłem się w tej samej dziewczynie, i przez to zachowujemy się żałośnie przy niej i przez to zamiast radości mam tylko frustrację i wychodzę na idiote. Wkurza mnie to, że jestem idiotą... Oraz że jestem wśród ludzi i nie mam jak wylądować gniewu, którego mam więcej niż jest wody w Bałtyku.

PostNapisane: 23-02-2011, 15:30 
Wojownik
Wojownik
Awatar użytkownika
Dexter napisał(a):
Wkurza mnie fakt, że muszę przez 2 tygodnie wstawać o 5 rano. Oraz że pisze ten post na Nokii 5130 i nie lubię tej klawiatury. Oraz że nie umiem przestać używać wulgaryzmów. I nie wiem czym zastąpić enter w tej cegle. Wkurza mnie, że niektórzy ludzie, gdy mówię im o czymś co mnie od dawna boli mówią "aha" i zmieniają temat na jakąś pierdołe. Wkószajom mnie lucie ktuży robiom błendy w nietródnyh zdaniah i majom gdzieś ortografiję. A najbardziej wk*rwia mnie to, że razem z kolegą zauroczyłem się w tej samej dziewczynie, i przez to zachowujemy się żałośnie przy niej i przez to zamiast radości mam tylko frustrację i wychodzę na idiote. Wkurza mnie to, że jestem idiotą... Oraz że jestem wśród ludzi i nie mam jak wylądować gniewu, którego mam więcej niż jest wody w Bałtyku.
Nienawiść obróć w siłę! A dziewczyny... przychodzą i odchodzą... :)

chociaż to właśnie mnie w nich wkurza

PostNapisane: 23-02-2011, 21:51 
Wojownik
Wojownik
Wkurzają mnie moi znajomi z klasy. Jedna pokłóciła się z drugą i teraz one i ich przyjaciółki utworzyły sobie dwie wrogie ''strony''. Oczywiście są również dziewczyny które kolegują się z osobami z obu stron (ja do nich należę), chyba najgłupsze jest to że ''liderkom'' i ich ''best friendom'' nie może się pomieścić w głowach to że można kolegować się z dziewczynami z jednej i z drugiej strony, przez co niedługo chyba stracę przyjaciółki. Za jakiś czas one się pogodzą i wszystkich z którymi ''zaprzyjaźniły'' się wcześniej znowu będą traktować jak śmieci. To już zdarzało się wiele razy. Druga rzecz to udawanie głupka. Nie wiem po co, ale chyba pisanie na kartkówce że Tybalta zabił Zbyszko z Bogdańca, zakładanie dwóch różnych pończoch, zabieranie wykałaczek na wycieczkę, nazywanie soczewki soczewica lub ''soczewicza'' to chyba udawanie.

PostNapisane: 05-08-2011, 11:27 
Wojownik
Wojownik
Awatar użytkownika
http://www.youtube.com/watch?v=SrlEGz_81Dc
Ten utwór wyraża większość rzeczy, które mógłbym tutaj napisać.
Dodałbym może jeszcze parę pierdół. ;)

PostNapisane: 01-09-2011, 16:11 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
Mnie wkurza ten cały,,cenzura'' je%&@y Justin biber :evil:

PostNapisane: 01-09-2011, 16:43 
Zasłużony
Zasłużony
Awatar użytkownika
Platforma: PC
A co on Ci zrobił? Znasz go osobiście? Obraził Cię? Jaki by tej JB nie był, to ma głowę na karku. Młody, a już robi karierę i ma z tego niezłe profity.

PostNapisane: 01-09-2011, 16:49 
Najemnik
Najemnik
Jest pierwszy września, tłumaczy nie trzeba...

PostNapisane: 01-09-2011, 16:54 
Asasyn
Asasyn
Awatar użytkownika
Braveheart napisał(a):
Jaki by tej JB nie był, to ma głowę na karku. Młody, a już robi karierę i ma z tego niezłe profity.
Lolz. Takich ludzi ktoś promuje, i potem on na tym zarabia - Bieber jest postacią drugorzędną. Za nim stoi ktoś inny. Myślisz, że ilu jest 16-sto latków ze zdolnościami wokalnymi? Dużo. A ilu z nich się wybije? Jeden na kilkanaście tysięcy? Kilkadziesiąt? I wątpię, by któremukolwiek udało się to samemu.

Domino napisał(a):
Trzeba, wytłumacz mi :P Ah, tak, zapomniałem - Wy już macie rok szkolny ^^ do szkół, leniuchy! :D

Wkurza mnie, że największy sklep z elektroniką w USA nie ma jednej pierdoły. Znaczy się ma, ale muszę na nią czekać ponad tydzień, bo muszą dostarczyć -.-

PostNapisane: 01-09-2011, 17:26 
Najemnik
Najemnik
Oj, od razu leniu, nie taki leniu ja po prostu nie lubię się uczyć (co nie znaczy, że się nie uczę).

PostNapisane: 01-09-2011, 19:04 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
Cytuj:
Lolz. Takich ludzi ktoś promuje
Wiadomo kto, gimbusy próbujące zabłysnąć niesamowitym gustem muzycznym krytykując typowe pop gwiazdki przy szczyceniu się znaniem oklepanych zespołów jedynej słusznej muzyki typu metallica, acdc, soad - komediodramat. Gdyby ludzie to po prostu olali nie byłoby takiego zysku, a jak w co drugim kawałku na yt jest jakże oryginalny komentarz "over 9000 ppl ... justin bieber" to to samo się nakręca.

PostNapisane: 01-09-2011, 19:28 
Asasyn
Asasyn
Awatar użytkownika
Domino napisał(a):
A mnie zaczyna irytować to wieczne narzekanie. Gdzie się nie pójdzie - narzekanie. Ja wiem że jak ktoś przechodzi ten ciężki okres dojrzewania, to jest mu/jej trudno, ale świat nie kręci się wokół niej/niego i inni też mają problemy. Weźmy np ludzi którzy nie mieli 2 miesięcy wolnego i np w ten upał co był ostatnio musieli pracować na zewnątrz. A takie gadanie męczenie i za przeproszeniem trucie d*py non stop nikomu nie pomaga.

PostNapisane: 01-09-2011, 21:02 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
Ja chodze dzisiaj wkurzony po zachowaniu "miastowych". Ogólnie dłuuuga historia, ale głównie chodzi mi o nich nastawienie czyt. wpie.... za byle co i dążenie do bójek. Po spokojnym rozpoczęciu roku szkolnego udaliśmy się do miasta ze znajomymi. Jednak jacyś kolesie rozpoznali kumpla z dawnych potyczek (o dziewczynę poszło...) i zaczęła się bitwa w centrum. Niestety przegrana... :/
Cóż, nie należę do ludzi konfliktowych, dlatego dla mnie takie zachowanie jest niezrozumiałe ;p

PostNapisane: 01-09-2011, 21:20 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
Nie wiem może to zazdrość o to, że leci na niego tyle dziewczyn. Braveheart :?

PostNapisane: 01-09-2011, 21:42 
Wojownik
Wojownik
Awatar użytkownika
Ale jeśli chcesz, żeby na Ciebie leciały, to zrób coś z tym, a nie obwiniaj wszystkich dookoła. I nie zazdrość, bo nie ma czego.

PostNapisane: 01-09-2011, 21:46 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
Karim napisał(a):
Ale jeśli chcesz, żeby na Ciebie leciały, to zrób coś z tym, a nie obwiniaj wszystkich dookoła. I nie zazdrość, bo nie ma czego.
Prawda, zawsze możesz zostać gejem! Obrazek

PostNapisane: 01-09-2011, 21:58 
Wojownik
Wojownik
Awatar użytkownika
Nie do końca o takie rozwiązanie mi chodziło, ale jak kto woli Cholbi :D
Jak coś to służę radzie na pw ;)
Radzie Jedi? - Cholbi

PostNapisane: 02-09-2011, 17:29 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
Karim obrazilem ci nie, po za tym nie chce doprowadzic do klutni. Kazdy ma treme przed dziewczyna.

?? Mógłbyś pisać bardziej po Polsku, a mniej po Polskiemu, byłbym wdzieczny, również używanie ortografii jest wskazane- Maciek

...napisał Maciek, wstawiając nieistniejący w j.polskim znak interpunkcyjny w niewłaściwym dla niego miejscu, oraz pisząc "wdzieczny" i nie stawiając spacji przed myślnikiem ;)
Drogi kolego, nie ma takiego wyrazu jak "klutnia". Popraw ortografię.
//Amer out.

To już Amer jest czepialstwo, a ganiłeś Snikeda... - Maciek

Sniked nie jest modem, i podczas poprawiania Ciebie nie popełnił błędu. Ty tak. I to kilka. Z czego dwa znaczne.
//Amer out again.

PostNapisane: 03-09-2011, 00:15 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Rzeczy, które mnie wkurzają... W takim razie podam kilka przykładów (tych, które najbardziej mnie irytują).
- Nienawidzę wręcz, gdy ludzie oceniają siebie nawzajem zbyt pochopnie, zwłaszcza po wyglądzie.
- Denerwuję się, gdy ktoś kieruje do mnie nieuzasadnione zarzuty, sprzecza się na dany temat, podczas gdy w rzeczywistości nie ma żadnych konkretnych na to argumentów.
- Hm. Nadużywanie własnego stanowiska/rangi.
Nie przepadam także za tym, gdy bliska mi osoba próbuje negatywnie nastawić mnie wobec kogoś z mojej rodziny.

PostNapisane: 06-09-2011, 18:37 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
Moja lista byłaby zbyt długa, aby ją tu zamieszczać :P. Postaram się ją bardzo streścić. Wkurzają mnie głównie ludzie i ich częsty brak szacunku wobec drugiego człowieka. W tej jednej kwestii znajduje się m.in. wyśmiewanie z niepełnosprawnych (tylko przyłożyć "z byka" takiej niestety typowej blondi, która śmieje się z dziewczynki na wózku :bejsbol: ), chamskie odzywki do starszych ludzi, pochopna ocena opierająca się wyłącznie na wyglądzie zewnętrznym...
Nawiązując także do złośliwości rzeczy martwych - są dwie sytuacje doprowadzające mnie do czystej pasji, dzięki której nikt do mnie przez cały dzień nie podchodzi, to przysmażenie się żelazkiem (przy najwyższej temperaturze) oraz wylanie na ulubione ubranie tłuszczu (kończyło się to na niejednym obcym siniaku :facepalm: ).

PostNapisane: 06-09-2011, 18:46 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
Ja też nienawidzę ludzi, którzy śmieją się z np. otyłych. też niepełnosprawnych.Nienawidzę też cwaniaków, którzy popisują się tym, co mają i pyskują nauczycielowi. :bejsbol: (nie będę zaczynać o kujonach)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Posty: 120 Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona