Strona Główna Zakonu
* FAQ    * Szukaj
 * Zarejestruj    * Zaloguj 
Teraz jest 22-07-2019, 14:16

Autor Wiadomość
 Tytuł: Rzeczy które nas wkurzają.
PostNapisane: 06-09-2011, 18:50 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
Heh, przypomnieli mi się agenci z mojej klasy :lol: ! Owszem, to była z lekka irytujące, ale na swój obleśny sposób i zabawne - przychodziły takie karczycha (łańcuch, dres i łysa głowa), rechotały (pokazując jak bogatym słownictwem operują) i pod pachą miały puszki piwa. Sama nie mogłam uwierzyć w to co widzę (istne spełnienie stereotypu :P).

Tytuł: Re: Rzeczy które nas wkurzają.
PostNapisane: 10-09-2011, 19:03 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
ramdis napisał(a):
Heh, przypomnieli mi się agenci z mojej klasy :lol: ! Owszem, to była z lekka irytujące, ale na swój obleśny sposób i zabawne - przychodziły takie karczycha (łańcuch, dres i łysa głowa), rechotały (pokazując jak bogatym słownictwem operują) i pod pachą miały puszki piwa. Sama nie mogłam uwierzyć w to co widzę (istne spełnienie stereotypu :P).
Znaczy - przychodzili z piwem do szkoły? O.o Nie mów, że jeszcze pili na lekcjach/przerwach...

Wiem, że może czasy się zmieniły, ale ja pamiętam z przeszłości tylko dwie takie sytuacje. Raz w liceum jak kolega przyszedł nawalony na popołudniowe lekcje oraz jeden notorycznie zawiany gość ze studiów, który spał na wykładach w ostatniej ławce. Ten pierwszy został odesłany do domu, tego drugiego wykładowcy wypraszali po prostu ze sali i miał z nimi kłopoty w trakcie sesji - nawet nie wiem, czy studia ukończył, chyba nie.
Z cwaniaczkami nikt się nie patyczkował.

PostNapisane: 10-09-2011, 20:40 
Zasłużony
Zasłużony
Awatar użytkownika
Platforma: PC
Denerwuje mnie nie dotrzymywanie słowa przez najbliższe mi osoby... Za często ostatnio to się zdarza.

PostNapisane: 11-09-2011, 04:27 
Asasyn
Asasyn
Awatar użytkownika
Wkurza mnie to, że na tym forum ciągle coś kogoś wkurza. Nosz, a tak się staramy... -.-

PostNapisane: 11-09-2011, 07:58 
Zasłużony
Zasłużony
Awatar użytkownika
Oj Ameru... Nie na wszystko masz wpływ niestety. ;)

PostNapisane: 11-09-2011, 10:11 
Asasyn
Asasyn
Awatar użytkownika
Mnie najbardziej denerwuje neostrada. Gdzieś 2 tygodnie temu zepsuł mi się router, musiałem używać starego, który co chwila mnie rozłącza. Problem zgłosiłem i jak przywieźli mi nowy to po podłączeniu okazało się, że też nie działa (!). Szuka sygnału i nie może znaleźć.

PostNapisane: 11-09-2011, 10:29 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
Mnie denerwują :
-dzieci neo
-to, że gdy zaczynam sesje w multi AC:BH nagle moi rodzice mnie wołają.
-cwaniaki
-mój młodszy brat, który zawsze wyciągnie kabel od monitora(ale nie krzyczę na niego)
to wszystko.

PostNapisane: 11-09-2011, 16:46 
Asasyn
Asasyn
Awatar użytkownika
Dobra, jeszcze jedno:

Wkurza mnie mój plan dnia. W tygodniu: sen, szkoła, sen, odrabianie lekcji, basen, sen. Na nic innego nie mam czasu. W weekend: sen, basen (tylko w sobotę), jeżdżenie po sklepach, wracanie o 18, kiedy nikogo na ZAC nie ma. W niedzielę: siedzenie z koleżanką (a wypada mi odmówić?), wracanie o 18, kiedy na ZAC nikogo nie ma.

Cholery mogę dostać. Na nic już nie mam czasu -.-

PostNapisane: 11-09-2011, 16:59 
Asasyn
Asasyn
Awatar użytkownika
Denerwuje mnie to, że jestem takim leniem -.-

Mnie też. Mógłbyś odpisywać częściej w 2kG i SW -.-
//Amer out.

I kto tu mówi o 2kG... nie odpisał od 3 odpisów i narzeka. - Maciek

PostNapisane: 12-09-2011, 12:08 
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika
Orange.

Skończyłabym moją wypowiedź na tym jednym słowie, ale nie wypada, tak więc - oznajmiam, że dziś oficjalnie straciłam do nich cierpliwość. Jeśli nie zmienię operatora dopiero po zakończeniu rocznej umowy, to po prostu zapłacę karę za jej wcześniejsze zerwanie, bo to, co wyprawiają nie mieści się w głowie.

Najpierw bez mojej wiedzy zmieniają mi taryfę, na droższą. Po telefonie obiecują powrót do starej, ale tak się nie dzieje. Drugi telefon i wreszcie mam z powrotem MIXa. Mija kilka tygodni, dzwonią z promocją. Dostaję pakiet darmowych SMSów do Orange. Aż tu nagle przychodzi wyższy rachunek, bo włączono usługę darmowych wieczorów i weekendów. To jeszcze da się przeboleć, jednak dzisiaj... Przychodzi jeszcze wyższy rachunek. A muszę zaznaczyć, że moja taryfa ma blokadę, która nie pozwala wydać więcej niż 25 zł miesięcznie.

Podsumowując:
Orange robi swoich klientów w... Wiecie co.

PostNapisane: 13-09-2011, 00:29 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
Teraz cieszę się, że nie mam abonamentu :shock: ...

Teraz wrzucę coś z innej beczki - a więc - wkurzają mnie ludzie (bez względu na płeć), którzy za długo cackają się z wyznawaniem uczuć (nie chodzi mi wyłącznie o nieśmiałość). To wspaniale, że kochają daną osobę od tylu i tylu tygodni/miesięcy/lat, ale nie muszą bez przerwy żalić się, iż nie mają pomysłu jak o tym powiedzieć. Osobiście, nie należąc do ludzi szczególnie romantycznych i śmiałych, nie miałam z tym problemów. Największy natomiast wyrósł w bliskim środowisku. Dziewczyna przeżywała to "całe" uczucie, by na końcu się ośmieszyć - po roku (dodam, iż nie znali się dobrze), przy pierwszym spotkaniu wyznała mu zbyt otwarcie miłość :| . Dziwiąc się przy tym, dlaczego ukochany tak szybko się zmył. Potem z kolei żaląc się, że wszyscy się z niej nabijają :facepalm: .
Chociaż przyznam, że kiedyś też miałam takowy problem (jako tzw."gówniara" :mrgreen: ) - ale patrzyłam na "to" dość realistycznie i sobie wmawiałam, że nigdy nic z tego by nie wyszło.

Niemożliwie też wkurzają mnie ludzie, którzy udzielają mi wiele (często niepotrzebnych) rad względem dziecka :suicide .

PostNapisane: 10-09-2012, 16:28 
Wojownik
Wojownik
Awatar użytkownika
Wkurzają mnie dziewczyny które całują się na przywitanie. To głupie, puste i rozprzestrzenia zarazki. Jak pary to robią, to spoko, rozumiem, ale jak widzę chłopaka i dziewczynę/dziewczynę i dziewczynę całującego się na przywitanie w policzek to po prostu mnie mdli. Skoro aż się całują to może powinni być razem? A tu jest następny haczyk, bo nie zawsze się lubią. Nawet takie laski co widzą się na korytarzu i myślą 'A to wredna zołza' a podchodzą do siebie i się całują w policzek jak jakieś psiapsiuły. Mdli mnie to.

I wkurza mnie jak ktoś dodaje fasoli do bigosu. Fuj.

PostNapisane: 10-09-2012, 16:45 
Wojownik
Wojownik
Awatar użytkownika
Wkurza mnie mój odklejający się ciągle plakat na ścianie. Mam 2, różnią się tylko grafiką, są przyklejone w ten sam sposób, ale tylko jeden sie odkleja. Wkurza mnie mój kot, przez którego często nie widzę monitora bo mam jego nos na czole. Wkurzają mnie też strasznie pędzle, z których wypadają włosy. Musze to zbierać potem z płótna przy okazji rozmazując farbę. Do tego zaraz musze kupować nowy. Mój brat też jest denerwujący, akurat jak czegoś od niego potrzebuję to nie ma go przez 4 dni w domu.

PostNapisane: 10-09-2012, 20:51 
Asasyn
Asasyn
Awatar użytkownika
Ostatnio mocno irytuje mnie pewien gremlin. Ten gremlin wie, że chodzi mi o właśnie o niego, no ale jakby ktoś był ciekawy, to ukrywa się pod nickiem Rammaru. Niby wygląd a la Gizmo, ale zachowanie, jak jego kopie po przemianie.
A tak, to irytuje mnie to, że z powodu nowych klas, na roczniku, który jest jednym z najtrudniejszych, trafiły mi się najbardziej powalony plan lekcji. Jednego dnia jestem w domu po 21, a następnego, muszę być na punkt 7 w szkole. Samo to jeszcze dałoby się przeboleć, gdyby nie to, że na tego drugiego dnia, trafiły się dwa przedmioty, do których bądź co bądź trzeba przyłożyć sporą uwagę i czas. Irytuje mnie także to, że okazało się iż cały zeszły rok, z jednego przedmiotu leciałem bzdurnymi teoriami, a teraz gdy mam kontynuację go na "wyższym lvlu", to wychodzi na to, jakbym cały rok nic nie robił. Biednemu zawsze piach w plecy, lub inaczej, jak to lubi mówić Kapitan Bomba (kto ogląda, ten wie).

PostNapisane: 15-09-2012, 18:20 
Zasłużony
Zasłużony
Awatar użytkownika
Co mnie wkurza? Studniówka-droga, nudna i sztywna impreza. Oczywiście nie muszę na nią iść, ale rodzice by mnie za to zjedli.

PostNapisane: 15-09-2012, 22:10 
Zasłużony
Zasłużony
Awatar użytkownika
Cytuj:
Co mnie wkurza? Studniówka-droga, nudna i sztywna impreza. Oczywiście nie muszę na nią iść, ale rodzice by mnie za to zjedli.
Co do tego mają rodzice? :) Nie chcesz - nie idziesz. Proste. :P No i nie zawsze jest to sztywna impreza... zależy od klasy/klas i od nauczycieli. Moja sztywna nie była. :)

No i żeby nie siać offtopu, to dodam, że wkurza mnie już praca. Oj bardzo wkurza. W szczególności mój szef mi działa na nerwy.

PostNapisane: 20-07-2013, 21:31 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
1.Mnie najbardziej wkurzają koledzy którzy chcą ode mnie FILMY,GRY, i nawet o nie nie poproszą tylko powiedzą ... " DAJ!"...! -__-

2.Wkurza mnie fałszywość niektórych osób...! ..

PostNapisane: 10-08-2014, 16:34 
Adept
Adept
1. Piractwo u moich kolegów. Żeby przynajmniej spiracili i cicho siedzieli ale nie muszą się tym chełpić. I jeszcze mówią, że ja głupi bo kupuję gry.
2. Sędzia w fifie.
3. Mój pad. Nie dość, że kiedy ruszę gajgą lekko w inną stronę to już mi Ezio skacze w przeróżne strony świata ale jeszcze złapał aż 4 usterki (już oddałem go na reklamację).
4. Kamera akcji w Assassin's Creed. Abyście słyszeli moje litanie kiedy spadałem przez tą głupią kamerę.
5. Zupy. Jak słyszę siorbanie i te stukanie o tą miskę to mi się scyzoryk otwiera.
6. Palaczy w szkolnych toaletach. Ciężko wejść do łazienek, w których jest napalone.
7. Dostosowywanie płynności gry do oponenta. I co z tego, że masz GTX 770 i i7 4770K oraz jako taki internet jak gdy grasz mecz online to niekiedy masz istny pokaz slajdów.
8. Reklamy. To chyba nikomu nie muszę tłumaczyć.
9. Mój telefon. Mówili bierz androida a ja głupi nieobeznany w tej dziedzinie posłuchałem. Gdybym wziął coś z Windows Phone tak jak mój młodszy bram nie miałbym pokazu slajdów podczas uruchamiania czegoś.
10. Hejty osób na coś czego nawet w ręku nie mieli. Mam Windows 8.1, miałem Vistę. Niby takie złe systemy, ale ja nie widzę tych złych rzeczy. Mój brat ma siódemkę i to taki muł... NAWET Vista była szybsza na starym komputerze gdzie jego laptop ma lepsze bebechy, a ósemka ... (tutaj proszę sobie dopowiedzieć) w porównaniu do siódemki. Wszyscy hejcili Watch Dogs, a ja nie mam do niego większych zastrzeżeń, część (już co raz mniejsza) hejci WP8 tylko, że gdzie Android się krztusi tam Windows Phone śmiga, aż miło.

Wyżyłem się i doszedłem nawet do 10. punktu :D

PostNapisane: 12-08-2014, 09:05 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
Platforma: PS3
1. Piractwo ;w;
2. Hejty na coś, czego nawet nie oglądają. Jako fan mangi i anime niestety słyszę hejty co chwila I TO OD OSÓB, KTÓRE NAWET NIE WIEDZĄ SKĄD POCHODZĄ ANI NIE WIEDZĄ JAKIE SĄ GATUNKI <3
3. Przechwalanie się. W skrócie "A bo ja mam to a ty nie" "A ja mam to a wy nie"
4. Dupy wołowe, które nic nie umieją.
5. Reklamy. Reklamy. REKLAMY. Chociaż nie powiem, bo za granicą reklamy telewizyjne są świetne. ALE NIE W POLSCE ;w;
6. Polski dubbing w... czymkolwiek ;w; Zwykle jest do bani i może possać... smoczek ;w;
7. Spamowanie. Coś czego nienawidzę chyba najbardziej.

PostNapisane: 12-08-2014, 18:01 
Emerytowany techadmin
Awatar użytkownika
1. Ten temat.