Strona Główna Zakonu
* FAQ    * Szukaj
 * Zarejestruj    * Zaloguj 
Teraz jest 21-07-2019, 13:10

Autor Wiadomość
 Tytuł: Rzeczy które nas wkurzają.
PostNapisane: 16-09-2010, 20:39 
Najemnik
Najemnik
Witam znowu. Dzisiaj kolejny z moich "tematów". Tym razem chciałbym żebyście pisali o rzeczach które was wkurzają, denerwują etc. Cóż, skoro ja jestem autorem tematu to zacznę. Najbardziej wkurza mnie JP 100%. Grrrryyyyyyyhhhhh. U nas w klasie jest właśnie taka dziwna "moda". Na ogół nie mówią tego na głos ale ich telefony są przepełnione piosenkami Firmy, Motoru Lublin itd. itp. Ale, i tak kiedy przechodzą obok policjanta to mówią "dzień dobry". Trochę dziwne. Niżej dam link to jednego filmiku na yt który omawia całą tą modę.

http://www.youtube.com/watch?v=FKM1wY4Fa5E

Tytuł: Re: Rzeczy które nas wkurzają.
PostNapisane: 16-09-2010, 20:43 
Asasyn
Asasyn
Awatar użytkownika
Co mnie wkurza? Chamstwo, chęć przeszkadzania innym, JP 100% (masakra...), zespoły idiotów-nie-wiedzących-nic-o-świecie (Hemp Gru i Firma), oraz pytanie mnie, co mnie wkurza. Do tego szkoła - marnuje mi 12 godzin dziennie*.

* - nie wierzysz? Wstaję przed 6, ze szkoły wracam normalnie koło 16. Do tego dwie godziny lekcji. 10+2=12. Dlaczego liczę dojazd, wstawanie itp? Bo gdybym nie chodził do szkoły nie musiałbym tego robić.

PostNapisane: 16-09-2010, 20:47 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
Na tej stronie codziennie wkurza mnie Ubisoft tym że są genialnie i jednocześnie że są idiotami :D

PostNapisane: 17-09-2010, 16:14 
Wojownik
Wojownik
Awatar użytkownika
Wkurzaja mnie ludzie ktorzy nie znaja calej tworczosci dla przykladu Hemp Gru a gadaja od rzeczy ze ich muzyka jest bez przekazu. Wrecz mnie to wku*wia. Dla przykladu:
http://www.youtube.com/watch?v=jdLPT8mt6VI
KUR*A JAK MNIE TO DENERWUJE JAK JAKIS CYMBAL OCENIA ZESPOL NIE ZNAJAC TWORCZOSCI. Ja nie slucham iron maiden czy nirvany ale nie mowie ze sa bez sensu. Po prostu. Zyja gdzie zyja i maja cos do zarzucenia policji to o tym nagrywaja bo policja nie jest bez winy zreszta jak kazdy w tym swiecie. O tym ze ksztaltuja postawy patriotyczne spoleczenstwa to juz nikt niewie...

Co jeszcze mnie wkurza? -gimnazjalisci JP
-to ze beznamiety seks zastapil milosc
-bezplciowa mlodziez, niektorzy chlopcy coraz bardziej wygladaja jak dziewczyny i w druga strone
-to ze moralnosc dyktuje telewizja radio i prasa
-czlowiek lamiacy prawa czlowieka
-zazdrosc
-nienawisc
-egoizm
-pycha

(jestem w niemczech nie mam polskich znakow)

PostNapisane: 17-09-2010, 16:17 
Żołnierz
Żołnierz
Awatar użytkownika
Platforma: PC
Wkurza mnie ta "tradycja" przesuwania premiery AC na PC :( i rasizm

PostNapisane: 17-09-2010, 16:34 
Wojownik
Wojownik
Awatar użytkownika
Kurde jak czytam wypowiedzi tych politykow a szczegolnie kaczynskiego to mnei krew zalewa. Jak w tym kraju ma byc dobrze jak takie po*ebusy w nim rzadza...

Sugeruje przypiac ten temat i ucznic go naszym miejscem to wyrzucania z siebie wszystkiego co nam lezy na watrobie :P

PostNapisane: 19-09-2010, 18:00 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
Również szkoła i również 12 godzin dziennie, trochę się zmieniło i dla siebie będę miał czas tylko wieczorami, strasznie przykre.

Jak ktoś mi powie, że zobaczę jak to ciężko jest w pracy i że teraz mam luz to mogę mu wybuchnąć śmiechem w twarz.

PostNapisane: 19-09-2010, 19:34 
Asasyn
Asasyn
Awatar użytkownika
Staniszyn, tak się bardzo źle składa, że zrobiłeś z siebie pośmiewisko. Dlaczego? Bo widzisz... ja bardzo dobrze znam twórczość Hemp Gru ;) Proszę, być powstrzymał swój język, i nie używał wulgarnych słów. A propos przekleństw - ja rozumiem, że policji nie trzeba kochać, no ale nazwanie piosenki "HWDP" to chyba lekka przesada.

PS. Używanie Caps Locka oznacza krzyk. Nie krzycz.

PostNapisane: 19-09-2010, 19:42 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
Dev, powiedz mi szczerze ile razy się spóźniłeś do szkoły 20+? To gratulacje, właśnie wyleciałeś z pracy, fajnie nie? W pracy masz szefa, w szkole nauczyciela, u nauczyciela możesz poprawić ocenę, u szefa, ale przejdzie albo nie. No oczywiście, jeżeli masz zamiar zająć się twórczym zamiataniem chodnika to gratulacje.

...napisał znający się na życiu, 14 letni Ichigo. - Amer

PostNapisane: 19-09-2010, 19:54 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
Cytuj:
powiedz mi szczerze ile razy się spóźniłeś do szkoły?
Ostatni raz w podstawówce? Poważnie, nie mam problemu ze wstawaniem rano.

Cytuj:
u nauczyciela możesz poprawić ocenę, u szefa, ale przejdzie albo nie
I? Czuje różnice między robieniem czegoś co sam wybrałem a uczeniem się jakichś bzdetów tylko do maturki. W ogóle godziny pracy też są normalniejsze w porównaniu z tym co muszę odwalać dla ogólniaka. Z resztą, jak się postaram to mogę być sam sobie szefem, notariusz. Wiem, że na studiach łatwo nie jest, ale dla mnie to już wielkiej różnicy nie będzie, no i w końcu nauczę się czegoś konkretnego, gott...

PostNapisane: 19-09-2010, 20:01 
Adept
Adept
Awatar użytkownika
Co mi się nie podoba...
Łatwość, z jaką młodzież dopasowuje się do manipulacji w wykonaniu mediów i wpływów z Stanów. Oceniam niemiecką młodzież, bo to w kraju Goethego i Hitlera (wiem, nie urodził się w Niemczech, ale w końcu to przez Niemców został wybrany) uczęszczam do szkoły, ale z tego co widzę przez internet w Polsce dzieje się tak samo. Może i kur***** mentalność jest w modzie, ale promowanie jej wszędzie (plakaty, reklamy, wszechobecna muzyka z półnagimi "artystkami") odbieram jako atak na moją wolność. Co innego, gdy włączam sobie radio czy płytę, a co innego gdy robię zakupy i zmuszony jestem do słuchania czegoś, czego słuchać nie chcę.

Głupota sama w sobie mnie nie denerwuje, gdy widzę osoby starające się, próbujące uczyć, itd., jednak leniwych ludzi którzy narzekają na swoją sytuację nic nie robiąc by ją zmienić nie znoszę. Denerwuje mnie bajzel, jaki już dawno zrobił się z polityki. Denerwuje mnie całe to gadanie o równouprawnieniach i prawach człowieka, nadużywane przeważnie przez bezrobotnych, którzy wciąż chcą otrzymywać zasiłek za nic. Denerwuje mnie większość ludzi, którzy znajdują się w moim otoczeniu, w szkole, na ulicy, którzy uważają szkołę za zło chociaż ta daje im szanse na nauczenie się czegoś. Denerwuje mnie też hipokryzja... Uff, dużo tego.

Oportunizm i egoizm nie jest dla mnie taki odrzucający, bo z własnego doświadczenia wiem, że czasami trzeba je przyjąć na kilka chwil jeśli chce się coś osiągnąć. Niestety, taka brutalna prawda, co oczywiście też mnie denerwuje ;)

PostNapisane: 19-09-2010, 20:19 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
Nerwowy jesteś. Ale fakt, też nie lubię wielu wielu osób, szczególnie tych natrętnych, gadających żeby gadać, i tych co chcą co zabłysnąć rozprawiając godzinami nad tematami tabu, albo poddając rozpatrywaniu pewne aksjomaty i dochodząc do oczywistego wniosku (powiedziałem to zupełnie tak jak oni xd) Nie lubię nie lubianych dusz towarzystwa i ludzi, którzy są lubiani przez niemal wszystkich. Nie lubię introwertyków z przymusu i szukających swego miejsca ekstrawertyków. Nie cierpię niezapowiedzianych wizyt. Nie lubię połowy uczniów-abderytów, którzy jak wyżej wspomniałeś wiedzę odrzucają. Nie lubię imprezowiczów, którzy co poniedziałek mówią ile 0,7 wypili sami i ile przypalili oraz jaką mieli "bekę"/"bk". Nie lubię dziewczyn, które robią zdjęcie z uwydatnieniem cycków na NK i podpisują je "oczka", albo coś w tym stylu. Nie lubię ludzi, którzy się chwalą kasą, a na pytanie o parametry jakiegoś sprzętu zaczynają od ceny, albo usilnie próbują gdzieś wpleść tę informację. Nie lubię jak ktoś chwali się czymś czego nie ma.

PostNapisane: 19-09-2010, 21:35 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
Cytuj:
resztą, jak się postaram to mogę być sam sobie szefem
I tym o to pięknym wyrażeniem poprawiłeś mi humor kochany!:*...Jeżeli chcesz sobie być sam sobie szefem, i jeszcze do tego dobrze zarabiać i pracować w jakiejś poważniejszej branży, to będę chciał zobaczyć, jaki wtedy będziesz cwany, moja mama ma własny sklep z zniczami, JEDEN, a i tak jako szef, ma nawał roboty, księgowość, zamówienia, pracownicy, w szkole pilnujesz tylko siebie. Ale cóż, nie będę niszczył twoich marzeń co do prostej pracy.

PostNapisane: 19-09-2010, 21:40 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika
Ichi sądzę, że Dev może mieć większe pojęcie od Ciebie w tej kwestii, on tylko podał to jako przykład.

PostNapisane: 19-09-2010, 21:47 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
Może, to że jest starszy to nie znaczy, że wie lepiej. Nie raz pomagałem mojej mamie, i sam już teraz stwierdziłem, że wolał bym chodzić do szkoły, niż rozpocząć jakąkolwiek prace. Jak dla mnie takie podejście nie ma sensu, i tyle.

PostNapisane: 19-09-2010, 22:00 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
Cytuj:
I tym o to pięknym wyrażeniem poprawiłeś mi humor kochany!:*...
Нет проблем! Nie ma to jak podnoszenie poziomu endorfin na niedzielne wieczory.

Cytuj:
Ale cóż, nie będę niszczył twoich marzeń co do prostej pracy.
Chyba nie będę prowadził sklepu? Śledzę wszystko od prawie 3 lat, dzięki temu wiem swoje, z samego nawału informacji w sieci czy opowieści kilku takich z mojej rodziny. W prawie nie ma prostej pracy i ciąży na tobie cholerna odpowiedzialność, ale jest po prostu mniej na głowie choćby przez brak pracowników czy kogoś nad sobą po asesurze. Co do tego spóźnienia, nota ma taki luksus w postaci swojej kancelarii, w której ustawia komfortowe, ludzkie godziny roboty, 5 minutowe spóźnienie też nikomu nie wyjdzie na złe. Rzecz w tym, że wole robić coś konkretnego niż kisić się w ławce i po wszystkim jeszcze się uczyć z nastawieniem "A PO CO TO KOMU?". Z gimnazjum, mimo niezłych ocenek nic, co by mi się przydało w przyszłości nie wyniosłem, z LO pewnie będzie tak samo. Teraz tylko czekać na "sitko dla nienadających się na dalszą naukę", maturę i upragnione studia.

PostNapisane: 20-09-2010, 07:54 
Wojownik
Wojownik
Awatar użytkownika
Mnie wkurza Maciekbpl malujący mi posty na zielono, jeszcze żeby raz na jakiś czas, ale on przyczepia się do każdego napisanego przeze mnie posta !!!!

Opanuj się. I nie stawiaj spacji przed wykrzyknikiem. Poza tym zielony nie jest brzydki... - Andaralion

@Andaralion: nie żebym mówił że brzydki no ale sam spójrz w dół ;)

Wedle życzenia pomaluje kolejny: jak mam się do czegoś przyczepić to się przyczepię, jestem moderatorem i mam taki obowiązek żeby tępić zachowania niezgodne z przyjętymi normami, a Ty mi podpadłeś szczególnie, bo nie dość, że zasługujesz na rzeczone komentarze to jeszcze zazwyczaj je kasujesz, albo ignorujesz- Maciekbpl

@Maciekbpl: Ale uwagi mógłbyś mi wysyłać na PW a nie malować posty :D

Karą za niedostosowywanie się do reguł jest napiętnowanie, gdybym Ci wysyłał PW to byś to po prostu olał. -Maciekbpl

@Maciekbpl: A skąd wiesz że bym olał? Może właśnie prędzej bym się do tego zastosował.

Ostatnio edytowano 21-09-2010, 20:05 przez lukpaj23, łącznie edytowano 3 razy

PostNapisane: 20-09-2010, 09:04 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
Nie wiem dlaczego, ale już widzę, pod postem nade mną, zielonkawy napis komentujący post lukpaja...

PostNapisane: 20-09-2010, 09:10 
Wojownik
Wojownik
Awatar użytkownika
W sumie niewiem jeszcze co to będzie ale coś na zielono będzie na bank w poście lukpaja23 :D

PostNapisane: 20-09-2010, 15:45 
Wojownik
Wojownik
Awatar użytkownika
Nie straszcie mnie :(
Ale oprócz zielonkawych napisów w moich postach wkurzają mnie docinki innych :P oraz głupota narodu polskiego ;)

@Tenewed: Dzięki za komplement :D

Ostatnio edytowano 21-09-2010, 20:33 przez lukpaj23, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: 21-09-2010, 19:14 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
wkurzają mnie kłócący się ludzie... Na forach zwłaszcza. Ja np. gdy mam inne poglądy z kimś innym a wiem że jest skory do kłótni, po prostu unikam wymiany zdań. A np.tak w(sorka z przykład) Amera poście dało się wyczyć złość

PostNapisane: 21-09-2010, 20:32 
Weteran
Weteran
Awatar użytkownika
Mnie wkurza postawa staniszyna względem Amera w tym temacie. Staniszyn jesteś zbyt agresywny, używaj słów, które nie godzą w cudzą godność.

Btw Lupkaj może prowadzić dialog w jednym poście ;d

PostNapisane: 22-09-2010, 00:49 
Najemnik
Najemnik
Awatar użytkownika
A ja jeszcze ani razu nie miałem adminowej zieleni w poście :/ i Wkurza mnie jeszcze to samo co Amera - czyli 12 godzin w pupę.

Wcale nie trzeba dostać zielonego kolorku w poście za karę, ale Ciebie nie miałem się co czepić ( i chwała Ci za to). btw zieleń jest modów, czerwień adminów, ale jak już admin interweniuje to nie są żarty. ( pokolorowałem Ci post żebyś nie czuł się gorszy :-p)- Maciekbpl

(\_/)
(O_o) - To i ja dorzucę coś od siebie ^^ - Andaralion
c(")(")

..............(\_/)
......c==[==(X_x)===> - Ja też, ja też! ^^ - OwT
..............c(")(")

Co za interesująca profanacja Rabbidsów... Tyle, że trafiając w pusty łeb, to mało co da ^^ - Andaralion

(\_/)
(O_o) - Ktoś coś mówił o adminach? ^^ - Lamb3rt
c(")(")

No to nam jedynie brakuje Wegi, Valygara i Falavandrela... - Andaralion

PostNapisane: 22-09-2010, 14:34 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika
Staniszyn piszesz, że wkurza Cię nienawiść, a Twoje posty tutaj są tak jej pełne jakbyś miał urazę bezpośrednio do osoby Amera. O szczerości mówisz? A jego posty traktowałeś z pogardą mimo, że powiedział Ci szczerze, tak jak on sądzi.

PostNapisane: 22-09-2010, 15:56 
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika
Mówiłem o Twoim pierwszym poście, on wyraził tylko powszechną opinię o większości utworów, ja tam uważam, że jeśli zespół ma choć jedną nie zgodną z przyjętymi normami piosenkę to już można się go czepiać. Co nie umniejsza jego wartości w reszcie twórczości ( mówię ogólnie bo rapu i hip hopu nie trawię i trawić nie będę).