Strona Główna Zakonu
* FAQ    * Szukaj
 * Zarejestruj    * Zaloguj 
Teraz jest 17-08-2019, 23:28


Forum Zakonu Assassin's Creed - Warunki użytkowania

Zasady ogólne

  1. Bądź miły
   Wbrew temu co mogłoby się wydawać, po drugiej stronie ekranu siedzi taki sam człowiek, jak ty. Inni będą postrzegać cię przez pryzmat twoich zachowań, traktuj więc pozostałych użytkowników tak, jak sam chcesz być traktowany.
  2. Graj fair
   Nie wykorzystuj społeczności w celu osiągnięcia jakiejkolwiek korzyści. Nie propaguj idei niezgodnych z prawem i zasadami współżycia społecznego. Pamiętaj, że każda treść umieszczona przez ciebie w serwisie jest jawna.
  3. Nie śmieć
   Używaj wyszukiwarki. Pisz komentarze nawiązujące do tematu materiału. Nie flooduj, nie spamuj, nie trolluj. Dyskusje na temat newsów ze strony głównej umieszczaj tamże, a informacje i nowości przekazuj bezpośrednio redakcji.
  4. Pisz dojrzale
   Używaj polskich znaków, pisz zgodnie z zasadami języka polskiego. Nie zasłaniaj się dys*, przeglądarki posiadają sprawdzanie pisowni. Unikaj zbędnych dygresji, trzymaj się tematu. Nie rzucaj wulgaryzmami. Wyrażaj się jasno i precyzyjnie. Oznaczaj ~~spoilery~~.
  5. Szanuj obsługę
   Moderator też człowiek. Jeśli dostałeś bana, napisz maila i spokojnie z nami porozmawiaj. Bezsensowne kłótnie z administracją to jeden z najszybszych sposobów, by zostać wykluczonym ze społeczności. Pamiętaj, że obsługa poświęca tu swój wolny czas, a korzystanie z serwisu jest twoim przywilejem.

  Polityka prywatności

  1. Co zbieramy
   To, co każda strona internetowa - twój adres IP, identyfikator przeglą­darki i historię odwiedzin, które są trzymane w logach serwera przez bliżej nieokreślony czas. Ponadto jeśli zdecydujesz się założyć konto, z oczywistych względów będziemy musieli przetrzymywać wszystkie informacje, które z nim powiążesz.
  2. Co rozdajemy
   Pewnie jakieś ciasteczka, ale sami nie wiemy jakie. Jeśli jesteś tego ciekaw, możesz to sprawdzić w swojej przeglądarce; jeśli nie lubisz ciasteczek - możesz je śmiało zablo­kować. Pamiętaj tylko, że strona wymaga ich, by obsługiwać bycie zalogowanym.
  3. Czego wymagamy
   Jeśli zdecydujesz się założyć konto w serwisie, będzie ono zawierać unikalną nazwę, hasło używane do logowania oraz prawidłowy adres e-mail. Adres ten będzie widoczny dla obsługi strony lub dla wszystkich - możesz to ustawić w opcjach konta i przy rejestracji.
  4. Czego nie zapewniamy
   Nie jesteśmy tajną skrytką na złote myśli. Pamiętaj, że każda informacja, jaką umieścisz w serwisie może zostać udostępniona osobom trzecim, celowo bądź przez przypadek. Nie dziel się więc z nami rzeczami, których nie chcesz upubliczniać.
TOP5#: