Zakon Assassin's Creed


Solucja Assassin's Creed Revelations


Odbudowa Konstantynopola

Chociaż możesz pominąć wszystkie poboczne misje i odbudować Konstantynopol, warto je wykonywać – otrzymasz za nie pieniądze, które pozwolą Ci zakupić ekwipunek i ulepszenia.

Odnowa budynków i sklepów jest możliwa dopiero od początku drugiej sekwencji, kiedy Ezio otrzymuje pierwszą zapłatę. Chociaż rozpoczynasz grę z budynkami każdego typu, powracanie do nich przez całą grę byłoby zbyt nużące.

Wskazówki:

  • Im szybciej zainwestujesz, tym lepiej.
  • Można inwestować jedynie w budynki na obszarach, które nie znajdują się pod wpływem Templariuszy.
  • Banki kosztują więcej, ale zwiększają maksymalną ilość pieniędzy, jakie możesz w nich zgromadzić.
  • Odnawianie sklepów jest najbardziej opłacalną inwestycją, nie tylko zwiększają przychód, ale też dzięki temu mamy sprzedawców pod ręką. Jednak otwarcie każdego kolejnego sklepu kosztuje więcej.
  • Odnowienie pustego budynku frakcji pozwala Ci wybrać, którą grupę chcesz wprowadzić. Kiedy wybierzesz Cyganki, Złodziei lub Najemników, pojawią się oni w okolicy i będziesz mógł ich wynająć.
  • Punkty Orientacyjne warto zostawić na koniec – kosztują najwięcej, a dają najmniej zysków.

Bonusy za renowacje

Każdy budynek generuje pewną ilość pieniędzy co 20 minut. Poniższa tabela pokazuje, ile dokładnie:

Typ renowacjiPrzychód
Kowal275
Doktor250
Księgarnia275
Krawiec250
Bank300
Budynek frakcji150
Punkt OrientacyjnyZobacz tabelkę niżej

Odnowa Punktów Orientacyjnych

RenowacjaKosztPrzychód
Meczet Gul38,100+600
Kościół Myrelaiona45,600+600
Hagia Eirene40,000+600
Hagia Sofia60,000+1,100
Hipodrom46,200+900
Wielki Bazar42,350+800
Wieża Galata27,000+350
Kolumna Marcjana28,700+350
Akwedukty Valensa49,750+1,100
Forum Konstantyna29,750+450
Forum Bovis32,300+450
Meczet Wiary35,000+450
Meczet Zeyrek33,450+600
Mała Hagia Sophia44,400+800
Meczet Bajazyda37,250+800
Razem589,850+9,950

Odnowa sklepów i budynków - Kowal

Odnowa #Koszt
1800
2936
31,095
41,281
51,499
61,754
72,052
82,401
92,809
103,287
113,845
124,499
135,264
146,159
157,206
Razem44,888

Doktor

Odnowa #Koszt
1
2600
3672
4753
5843
6944
71,057
81,184
91,326
101,486
111,664
121,864
132,087
142,338
Razem16,817

Krawiec

Odnowa #Koszt
1
2900
3995
41,099
51,214
61,342
71,483
81,638
91,810
102,001
112,211
122,443
132,699
142,983
153,296
Razem26,112

Księgarnia

Odnowa #Koszt
1
2800
3896
41,004
51,124
61,259
71,410
81,579
91,769
101,981
112,218
122,485
132,783
143,117
153,491
Razem25,914

Banki

Odnowa #Koszt
1
2900
31,080
41,296
51,555
61,866
72,239
82,687
93,225
103,870
114,644
125,573
136,687
148,024
Razem43,647

Budynki frakcji

Odnowa #Koszt
11,200
21,200
31,200
41,200
51,200
61,200
71,200
Razem8,400
  • Autor: Wega
  • Data dodania: 30-11-2011
Książka Assassin's Creed - Ostatni Potomkowie - Przeznaczenie bogów wydawnictwa Insignis

Komentarze / pokaż wszystkie (11)

1. Selethen101-12-2011, 20:34Ciekawe czy dało by się wszystkie budynki w 3 sekwencji odnowić? :D Spróbuję..
2. Dragonaii611-12-2011, 19:33@Selethen Chyba się da, jeśli kasa przychodzi co 20 min wypada najpierw odnowić banki a potem zostawić włączonego kompa/ konsole i kasa jest ;d
3. Skoczek26-12-2011, 11:15Gdzie znajde kościół myrelaiona i forum bovis? bo nie mam ich na mapce :/
4. Skoczek26-12-2011, 11:30dobra juz niewazne haha ;D
5. Asasyn PS3101-01-2012, 20:19Ja nie umiem zdobyć jednej księgi Polo i punktu obserwacyjnego na samiutkim południu Konstyntanopola tam trzeba sie wspiąć na czubvek tego żagla na statku
6. filipo03-01-2012, 12:06Zeby wejsc na zagiel najlepiej od samego dołu odrazu wspinac sie po linach wtedy Enzio bez wiekszego problemu dostanie sie na sam szczyt. Probowałem kilka razy po maszcie i nie udało mi sie a po linach odrazu.
7. le-an-ghe15-07-2012, 15:52Odnowiłem wszystkie budynki i zrobiłem misje poboczne w 3 sekwencji, zaraz po wizycie u Piri Reisa. Można? Można! :D
8. SiwyXpl26-01-2013, 12:39Po co odbudowyać wszystkie budynki w 3 sekwencji?
9. UndeadKing04-09-2013, 23:36SiwyXpl Bo z tego też jest jakaś tam kasa. Ogólnie jeśli ktoś chce odbudować i kupić absolutnie wszystko to najlepiej (robiąc wszystko co można z misji pobocznych i wyzwań) najpierw kupować sklepy i siedziby gildii złodziei/cyganów/najemników. Przy okazji jak tylko wskaźnik jest wypełniony wzywać rekrutów, żeby jak najszybciej zaliczyć wyzwania związane z wzywaniem ich i zacząć ich wysyłać na misje nie zostawiając sobie ani jednego (bo są w sumie niepotrzebni, a kasa leci). Przy okazji, żeby mieć potem święty spokój trzeba jak najszybciej sprowokować 3 ataki na kryjówki, odeprzeć i zablokować wszystkie (chyba, że ktoś lubi obrony, zresztą z nich też są łupy, ja tam za nimi nie przepadam). Jak już się kupi wszystkie sklepy i siedziby we wszystkich dzielnicach należy kupować punkty orientacyjne, bo one też dają trochę forsy. Na koniec kupuje się mapy (bo mało co zwracają w AC:R ze skarbów są głównie składniki bomb), książki, broń i zbroję (zresztą AC:R jest skopane trochę jeśli o to chodzi i w 3 sekwencji można już mieć najlepszą zbroję, najlepszy nóż i najlepszy miecz, później zdobywa się tylko 2. równie dobrą zbroję i kupuje ozdoby wieszaków). Oczywiście jeśli chodzi o kupowanie zużywalnych części ekwipunku to opłaca się kupować tylko spadochrony i niektóre składniki. Leki, truciznę, amunicję i składniki takie jak bieluń, ceramiczne korpusy, proch arabski, krew owcy znajduje sie na tony. A to też kosztuje.
10. ROBocik18-02-2014, 20:17UndeadKing zgadzam się w całej okazałości
11. Kazet528-10-2014, 14:00Tego kupowania punktów orientacyjnych to nie rozumiałem już od Brotherhood. Takie to...małoklimatyczne.

Dodaj komentarz

*Czy jesteś botem?
Składnia
ZnacznikPrzykład użyciaWynik
*pochylenie*Altair ma *różowego* kota.Altair ma różowego kota.
**pogrubienie**Altair **nie ma** kota.Altair nie ma kota.
~~spoiler~~Ojciec Altaira ~~Umar~~! :OOjciec Altaira Umar!
>cytat>requiescat in pacerequiescat in pace
© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
000
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#19:
  1. FIFA Polonia
  2. Zakon Assassin's Creed
  3. Marvel Comics
  4. Markolf
  5. Need For Speed
wygraj płytę GIGABYTE dla gracza