Zakon Assassin's Creed


Solucja Assassin's Creed Revelations


Rekrutacja Asasynów

Jeśli masz wolne sloty Asasynów i wyzwolisz którąś z kryjówek, zobaczysz na mapie znaczniki rekrutacji asasynów w nowowyzwolonym regionie.

Istnieją dwa rodzaje rekrutacji: sześć krótkich, pobocznych wspomnień, które przybliżą ci postacie rekrutów (są wymagane do 100% synchronizacji) oraz losowo generowane ataki bizańtyczyków na mieszkańców, którzy po uratowaniu przyłączą się do Bractwa.

Aby zrekrutować ucznia, musisz ukończyć pobliskie wspomnienie - Werbunek Asasynów. Świadomość Templariuszy wzrośnie nie tylko po walce, ale także po zrekrutowaniu nowego członka bractwa.

Nazwa wspomnieniaDostępność
AwanturnikZdobądź płn. kryj. w dziel. Konstatyna
UczeńZdobądź płd. kryj. w dziel. Konstatyna
MścicielSekwencja 3, wspomnienie 3
AkrobataZdobądź płd. kryj. w dziel. Bajazyda
ŻebracyZdobądź płd. kryj. w dziel. imper.
Drobna złodziejkaZdobądź płn. kryj. w dziel. Bajazyda

Misje Mistrzów Asasynów

Nazwa: Diakon, cz. 1
 • Dostępność: Wyznacz dowódcę płn. kryjówki w dzielnicy Bajazyda
 • Nagroda: Turecki Kilij Yusufa
 • Przebieg: Udaj się do punktu kontrolnego, a następnie wejdź po schodach. Użyj Orlego Zmysłu na stojącym nieopodal osobniku, następnie z nim porozmawiaj. Przejdź do następnego punktu kontrolnego i ponownie użyj Orlego Zmysłu, tym razem aby odszukać cel stojący pod mostem (najbardziej na prawo). Po wszystkim odprowadź swojego ucznia do doków.
Nazwa: Diakon, cz. 2
 • Dostępność: Wytrenuj dowódcę płn. kryjówki w dzielnicy Bajazyda do poziomu 14 z pełnym paskiem doświadczenia
 • Nagroda: -
 • Przebieg: Skieruj się w stronę schodów na lewo od grupy cyganek, niedaleko na południe od miejsca, w którym wspomnienie się rozpoczęło. Przeanalizuj zwłoki za pomocą Orlego Zmysłu, a następnie podążaj tropem Diakona, aż do punktu kontrolnego. Podczas gdy twój uczeń będzie wabił cel, ty go goń. Zostaw trochę miejca, a gdy dotrzesz do pułapki, użyj ukrytego ostrza do zabicia celu zanim będzie zdolny do walki - w ten sposób zdobędziesz 100% synchronizacji.
Nazwa: Oszustka, cz. 1
 • Dostępność: Wyznacz dowódcę płn. kryjówki w dzielnicy Konstantyna
 • Nagroda: Sztylet Mehmeta
 • Przebieg: Przejdź się ze swoim uczniem, a następnie podążaj za oznaczoną cyganką. Zabijaj wszystkich wrogów, aż nie włączy się filmik. Gdy rozpocznie się walka, będziesz musiał rozbroić przeciwników (kontratak pięściami, aby upuścić broń ponownie wybierz pięści).
Nazwa: Oszustka, cz. 2
 • Dostępność: Wytrenuj dowódcę płn. kryjówki w dzielnicy Konstatyna do poziomu 14 z pełnym paskiem doświadczenia
 • Nagroda: -
 • Przebieg: Upewnij się, że masz zatrute strzałki zanim wyruszysz na tę misję. Użyj Orlego Zmysłu, aby podążyć tropem dziewczyny (zignoruj ślady strażników). Gdy ją zobaczysz, użyj zatrutej strzałki aby ją zabić. Dzięki temu skończysz misję ze 100% synchronizacji.
Nazwa: Mistrz, cz. 1
 • Dostępność: Wyznacz dowódcę płd. kryjówki w dzielnicy Bajazyda
 • Nagroda: Topór Almogavara
 • Przebieg: Przejdź się ze swoim uczniem, a następnie wejdź na dachy i podążaj po nich za nim. Ochraniaj go za pomocą broni dystansowych. Po filmiku goń za Drukarzem i broń go przed templariuszami.
Nazwa: Mistrz, cz. 2
 • Dostępność: Wytrenuj dowódcę płd. kryjówki w dzielnicy Bajazyda do poziomu 14 z pełnym paskiem doświadczenia
 • Nagroda: -
 • Przebieg: Upewnij się, że posiadasz bomby ze szrapnelem i bomby z wydzieliną skunksa. Przejdź sie ze swoim uczniem i obejrzyj cutscenkę z Heraldem. Gdy zaatakują go strażnicy, rzuć cuchnącą bombę obok niego i zabij napastników. Powtarzaj czynność tak długo, aż nie pojawi się Mistrz. Przejdź do wskazanej pozycji i odwróć jego uwagę. Użyj asysty Bractwa (T), a twój uczeń zabije cel.
Nazwa: Strażnik, cz. 1
 • Dostępność: Wyznacz dowódcę płd. kryjówki w dzielnicy Konstatyna
 • Nagroda: -
 • Przebieg: Zabij wszystkich templariuszy, którzy cię zaatakują podczas eskory ucznia na bazar. Dotrzyj do punktu kontrolnego i przeanalizuj Orlim Zmysłem pobliskie skrzynki. Porozmawiaj z podświetlonym kupcem, a następnie podąż za swoim uczniem. Gdy dotrzecie do domu bogacza, uważaj, aby nie zostac wykrytym. Stań na dachu i używaj asasty Bractwa, noży do rzucania i kuszy, aby pozbyć się wrogów. Gdy oczyścisz drogę, zeskocz na dół i porozmawiaj z mężczyzną.
Nazwa: Strażnik, cz. 2
 • Dostępnośc: Wytrenuj dowódcę płd. kryjówki w dzielnicy Konstatyna do poziomu 14 z pełnym paskiem doświadczenia
 • Nagroda: -
 • Przebieg: Gdy tylko skończy się filmik, podążaj za bogaczem w bezpiecznej odległości. Po spotkaniu, śledź mężczyznę i bizańtynskiego żołnierza, a gdy dotrą do posterunku, wejdź na budynek. Gdy będziesz miał ścigać żołnierza i zabij go. Pobiegnij do punktu kontrolnego i zabij uciekającego templariusza.
Nazwa: Wezyr, cz. 1
 • Dostępność: Wyznacz dowódcę płn. kryjówki w dzielnicy Imperialnej
 • Nagroda: -
 • Przebieg: Przejdź się ze swoim uczniem. Po scence, nie zbliżaj się do kuriera, ale podążaj za nim w bezpiecznej odległości. Dołącz do ucznia i obserwujcie razem wydarzenia. Następnie pobiegnij za kurierem. Jeśli go zabijesz, ściągniesz na siebie pełną uwagę templariuszy, zatem lepiej przewróć go i pozwól dobić swojemu uczniowi. Udaj się do punktu kontrolnego i porozmawiaj z mężczyzną.
Nazwa: Wezyr, cz. 2
 • Dostępność: Wytrenuj dowódcę płn. kryjówki w dzielnicy Imperialnej do poziomu 14 z pełnym paskiem doświadczenia
 • Nagroda: -
 • Przebieg: Znajdź swojego ucznia (dla 100% synchronizacji musisz znaleźć go w minutę bez wywoływania konfliktów). Użyj Orlego Zmysłu, aby podążyć za złotymi śladami. Zatrudnij złodziei nieopodal Wielkiego Bazaru. Przebiegnij przez pierwszy korytarz na południe, a następnie przez pierwszy po prawej. Wtop się w jedną z grup, aby przejść obok strażników. Następnie skieruj się w pierwszy korytarz po lewej, potem w prawo. Teraz skieruj się prosto na otwarty placyk na wschód od kowala.
Nazwa: Tespijka, cz. 1
 • Dostępność: Wyznacz dowódcę płd. kryjówki w dzielnicy Imperialnej
 • Nagroda: -
 • Przebieg: Mimo tego, że twój uczeń sugeruje, że lepiej będzie ci go osłaniać z dachów, łatwiej jest osiagnąć 100% synchronizacji zostając na ulicy. Nie pozwól, aby kobieta cię wykryła, ale nie zgub swojego ucznia. Zabij wszystkich strażników na drodze zanim zdążą zaatakować. Gdy twój uczeń opuści ulicę, nic mu już nie zagrozi. Podążaj za nim do Hipodromu i obejrzyj filmik. Gdy dziewczyna zniknie, zeskocz na dół, użyj Orlego Zmysłu i podążaj za złotym śladem.
Nazwa: Tespijka, cz. 2
 • Dostępność: Wytrenuj dowódcę płd. kryjówki w dzielnicy Imperialnej do poziomu 14 z pełnym paskie doświadczenia
 • Nagroda: -
 • Przebieg: Podążaj za swoim uczniem. Po scence musisz pośpieszyć się, aby dotrzeć do celu jako pierwszy. Możesz użyć tyrolki, podczas gdy twój uczeń skorzysta ze spadochronu. Zeskocz na dół i dokonaj publicznego zabójstwa na oczach innych templariuszy. Pokonaj ich samemu lub skorzystaj z deszczu strzał. Po wszystkim biegnij do doków.
 • Autor: Lambert
 • Data dodania: 29-11-2011
Książka Assassin's Creed - Ostatni Potomkowie - Przeznaczenie bogów wydawnictwa Insignis

Komentarze / pokaż wszystkie (45)

31. konrad_50414-01-2012, 20:29kurcze nawet1 przygniatałem ich rusztowaniem2 wysłałem do obozu janczarów 3 wysyłałem na samobójcze misje do innych miast4 przydzielałem ich jako mistrzów innych miast potem pozwalałem templariuszom je przejąć
32. Mikolaj 20-01-2012, 22:57mam powazny problem z przejsciem misji mistrz czesc 2 mianowicien ie moge ukonczyc jej w 100% bo zawsze ktos trafi herolda macie moze jakis pomysl czytalem komentarze i próbowalem z bombami ale mam i ch za mala a jak rzucam odlamkowe to dostaje desynchronizacje z powodu zabijania cywili
33. konrad_50421-01-2012, 11:18może deszcz strzał albo wezwanie asasynów, noże do rzucania
34. Mikolaj 21-01-2012, 14:28wezwanie assassynow mam niedostepne po uruchomnieniu wspomnienia sprobobuje z nozami ale pewnie bedzie tens sam problem co z kusza ze bede namiezal cywili
35. Mikolaj 21-01-2012, 17:53ok udalo ise polecam gwozdzie jesli ktos jeszcze bedzie mial problem
36. Lucifer04-02-2012, 10:58@Mikołaj gwoździe też - ja stosuję zasłonę dymną.
37. Altair-Ezio108-03-2012, 20:40Co do miecza Altaira jest pewien problem mam już 7 mistrzów i nic
38. MIlki12-03-2012, 19:09jak wzsykolic assasina na 15 lvl mam kilku na 14 i maj max expa
39. gumisior28-07-2012, 16:05gdzie są odblokowywane bronie z misji ? powinienem mieć topór almogwarów 9(czy jakoś tak) i nie wiem skad go wziąść. zrobiłem misję
40. grzegorz311728-08-2012, 13:49rozbrojenie polega na odebraniu przeciwnikowi broni. nic więcej. zaznaczamy (Q- domyślnie) że chcemy walczyć pięsciami. podczas walki osłaniamy się (prawy przycisk myszy) a kiedy przeciwnik chce nas zaatakować, wychodzimy z kontrą (lewy przycisk myszy) Ezio wykonuje jakieś dwa może trzy ruchy odbierając wrogom broń. i tak własnie wygląda samo rozbrojenie. teraz trzeba upuścić broń (lewy shift) i obezwładniać następnych. jeśli tej broni nie wypuścimy to Ezio zaczni nią walczyć i w koncu kogoś nią zabije.
Enjoy ;)
41. dawidmarczak12-03-2013, 19:34Ja mam problem ze szkoleniem. mam asasyna 2 stopnia (11 lv) i daje ich na misje i nic nie daje expa. CO ROBIĆ?
42. Dizzit18-04-2013, 13:51Witam. Mam problem ze wspomnieniem Mściciel. Jak je zacząć? Tego jedynego mi brakuje z rekrutacji i nie wiem co zrobić. 3 sekwencję już dawno przeszedłem.
43. problem12-05-2013, 22:40wysłałem assasyna na misję i mam status odnośnie czasu: NIEOKREŚLONY... co się stało? gram na ps3...
44. Telefele15-05-2013, 08:17#43 problem - pewno masz to z pierwszą misją. Też się zastanawiałem, ale później odpuściłem i Assasin wrócił cały i zdrowy. Jednak poczekać trzeba było.
Panowie i Panie ja mam mianowicie taki problem. Robię Assasinów na pełny 14 lv i nie wiem co dalej, tak aby byli 15 lv. Gdzie zaczyna się drugie części wspomnień assasinów?
45. wilkens26-11-2014, 14:22gdzie sa bronie zdobyte z misji nie moge ich nigdzie kupic..

Dodaj komentarz

*Czy jesteś botem?
Składnia
ZnacznikPrzykład użyciaWynik
*pochylenie*Altair ma *różowego* kota.Altair ma różowego kota.
**pogrubienie**Altair **nie ma** kota.Altair nie ma kota.
~~spoiler~~Ojciec Altaira ~~Umar~~! :OOjciec Altaira Umar!
>cytat>requiescat in pacerequiescat in pace
© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
000
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#: