Zakon Assassin's Creed


Solucja Assassin's Creed Revelations


Sekwencja 6: Kaprys Fortuny

Uwaga: Sekwencja 6 zacznie się w pobliżu Duccio. Znajdź go i pobij, by zdobyć osiągnięcie.

Wspomnienie 1: Prosto w Mrok

100% synchronizacji: Zlikwiduj cel z ukrycia.

Janczar, którego szukasz, jest w południowej części obszaru. Kluczem do zdobycia 100% synchronizacji jest zwabienie go bombą w pobliże stogu siana na północ od niego. Turcy Osmańscy nie będą zwracać na Ciebie uwagi, jeśli nie będziesz robił nic złego, więc stój blisko siana, a kiedy patrol przejdzie, wykorzystaj bombę wabiącą i wskocz do siana. Jeśli będziesz miał szczęście, cel zacznie się niepokoić i podejdzie bliżej. Wciągnij go do siana, by zakończyć wspomnienie na 100%. Jeśli razem z nim podejdzie patrol, namierz cel i złap go, zanim wykryją Cię tamci, a wszystko będzie w porządku. Po dokonaniu zabójstwa możesz zostać wykryty.

Wspomnienie 2: Walka o Honor

100% synchronizacji: Zabij Tarika z powietrza.

Idź za Janczarami i bij pięściami cywilów, którzy rzucają w Ciebie kamieniami. Kiedy dotrzesz do obozu, musisz przekraść się do północnej części obozu. Janczarowie zostawią Cię w spokoju, ale Elitarni już nie. Użyj miejsc, gdzie można się wtapiać w otoczenie oraz namiotów, by przedrzeć się na północ niepostrzeżenie.

Idź do namiotu po lewej i wyjdź z tyłu. Wykorzystaj spacerujących Janczarów, by minąć posterunek.

Po drugiej stronie idź do namiotu po prawej. Wykorzystaj studnię, stóg siana i namiot, by zabić wszystkich strażników. Teraz idź do namiotu po lewej, wracając, skąd przyszedłeś. Powinieneś zabić strażnika przy rusztowaniu, zanim spróbujesz pozbyć się tych, którzy okrążają pierwszy namiot. Potem łatwo wspiąć się na rusztowanie, pozostając niewykrytym.

W trzecim obszarze czekaj, aż wybrzeże będzie czyste i ruszaj bezzwłocznie do punktu kontrolnego. Kiedy gra się wznowi, wykorzystaj spacerujących Janczarów, by dotrzeć do ściany po lewej. Musisz z dobrym wyczuciem czasu przemierzyć otwarty obszar, by dotrzeć do grupy przy ścianie. Kiedy wszyscy strażnicy obrócą się plecami do Ezio, wbiegnij na ścianę po skrzyniach i idź w prawo. W końcu znajdziesz się dokładnie nad celem. Kiedy się zbliży, skocz mu na głowę i go zabij.

Wspomnienie 3: Doręczyciel Różnych Wieści

100% synchronizacji: Nikogo nie zabijaj.

Misja załączy się, kiedy dotrzesz do strzeżonego obszaru przy pałacu. Dotarcie do Sulejmana jest proste, jako że wokół jest pełno Cyganek. Wyjście również nie powinno stanowić problemu.

Wspomnienie 4: Niewielka Przesyłka

Idź do znacznika, a potem ruszaj za kwiaciarzem. Trzymanie się poza zasięgiem jego wzroku jest proste. Kiedy dotrzesz na miejsce, zerwij trzy tulipany i wróć do Sofii.

Wspomnienie 5: Znaki i Symbole, cz. III

Zadanie jest dokładnie takie samo, jak w znakach i symbolach cz. I.

Wspomnienie 6: Wieża Panny

100% synchronizacji: Zdobądź klucz do Masjafu, nie wpadając do wody.

Idź do znacznika i użyj dźwigni, by obniżyć poziom wody. Potem idź do następnej dźwigni i znów jej użyj, by dostać się na niższe poziomy. Przez większą część misji trzeba będzie ścigać się z czasem. Pociągnij za dźwignię i wyjdź po ścianie z lewej strony, by dotrzeć do następnej dźwigni. Po scence skocz na krawędź bloku i kieruj się na dół, skacząc do tyłu na krawędzie, obejdź róg i znów skocz do tyłu. Ścieżka do następnej dźwigni jest oczywista.

Pociągnij za dźwignię i wyjdź po prawej stronie Ezio, a następnie z powrotem skocz na drążek, a stamtąd na krawędź. Wykonaj długi skok i idź ścieżką do następnej dźwigni i cut-scenki.

Znacznik wskaże Ci położenie następnej dźwigni. Wyjdź po ścianie, do której Ezio stoi przodem i zeskocz na dół na niższy poziom, po czym skieruj się w prawo. Znowu skręć w prawo i wykorzystaj kamienne łuki, by dotrzeć do krawędzi na kolumnie. Kiedy wyjdziesz na górę, skocz do tyłu i obejdź róg, wykonaj kolejny skok do tyłu. Teraz ruszaj do kolejnej dźwigni. Odpali się następna scenka.

Następna dźwignia jest po Twojej prawej. Użyj jej i skocz na krawędź na wiszący blok. Obejdź go dookoła, jak pokazuje kamera, skocz do tyłu na krawędź. Ruszaj w kierunku drążka, rozhuśtaj się i złap za krawędź, przesuń się w prawo i skocz na belkę. Ruszaj przez belki i z drążka skocz do mechanizmu na środku. Teraz skorzystaj z jedynej możliwej ścieżki, wypatruj krawędzi na wiszących blokach, by znaleźć drogę do klucza.

Wspomnienie 7: Powrót Mentora

100% synchronizacji: Nie zabijaj nikogo poza Abbasem i jego kapitanami.

Idź za Asasynem i kiedy będziesz miał okazję, przejdź między dwoma kapitanami, żeby zrobić podwójne zabójstwo. Idź za następnym kapitanem i próbuj nie zabić nikogo prócz jego. Następny kapitan nie będzie atakował, więc po prostu go omiń i wejdź na dziedziniec. Po scence możesz wykorzystać sygnały Asasynów, by zaatakować każdego, kto spróbuje szczęścia, ale w ten sposób nie zaliczysz wyzwania. Po prostu rozbrój lub uderz pięścią każdego, kto się prosi o kłopoty, a potem idź do Abbasa. Kiedy będziesz miał okazję, strzel do Abbasa z pistoletu.

Uwaga: możesz włączyć Orli Zmysł, by zobaczyć niektóre wydarzenia z przeszłości Altaira, ale nie czeka Cię za to żaden bonus.

Wspomnienie 8: Stawiać Żagle!

100% synchronizacji: W czasie misji nie wolno ci nikogo zabić za pomocą ostrza.

Uwaga: zanim zaczniesz to wspomnienie, warto ukończyć wszystkie misje poboczne w Konstantynopolu. Nie będziesz miał pod ręką swoich Asasynów przez jakiś czas, więc wyślij ich do Obrony miast. Ponieważ nie będzie Cię jakiś czas, zainwestuj w budynki, by koszty zdążyły Ci się zwrócić, kiedy Cię nie będzie.

Po rozmowie z Yusufem idź do znacznika i wynajmij grupę Cyganek w pobliżu, by odciągnęły uwagę strażników, albo pozbądź się ich, rzucając bombę ze szrapnelami. Biegnij prosto do łańcucha i podłóż bombę, zanim zostaniesz wykryty. Po scence omiń strażników i wbiegnij na statek, użyj ognia greckiego, by spalić wszystkie okoliczne okręty. Kiedy będziesz biec jedyną słuszną drogą na swój statek, ignoruj wszystkich strażników.

  • Autor: Wega
  • Data dodania: 28-11-2011
Książka Assassin's Creed - Ostatni Potomkowie - Przeznaczenie bogów wydawnictwa Insignis

Komentarze / pokaż wszystkie (7)

1. Assassin00606-12-2011, 21:38Ej gdzie jest Duccio na początku tej sekwencji? Pamiętałem, że ma tam być ale chodziłem dookoła i go nie znalazłem...
2. altair1191617-12-2011, 12:49o ile się nie mylę to w pobliskich krzakach :)
3. misiu26-12-2011, 22:44a ja go zabiłem
4. cpain04-01-2012, 18:32duccio można znaleźć w dizelnicy konstantyna. tam gdzie jest gildia cyganów
5. masakrator01-09-2012, 21:49mam problem wykonałem sekwencje 7 na 100% synchronizacji i powinienem mieć bonus nieskończąca się amonicja, ale amonicja i tak mi się wyczerpuje i nie wiem co mam teraz zrobić. Jeśli ktoś wie co trzeba zrobić w tej sytułacji to proszę o pomoc. Z góry dziękuję.
6. Michał P.101-09-2012, 23:13Wejdź na link: /artykuly-a-808-Unlocki i zobacz "Nagrody za 100% synchronizacji". Masz tam wytłumaczone co trzeba zrobić, aby uzyskać "Nieskończoną Amunicję".
7. Moncior11-08-2013, 16:48Ja mam problem gdyż gdy zdobywam 4 klucz w wieży panny to nic się nie dzieje nie przenosi mnie do miasta, a jak zgine to też nic się nie dzieje

Dodaj komentarz

*Czy jesteś botem?
Składnia
ZnacznikPrzykład użyciaWynik
*pochylenie*Altair ma *różowego* kota.Altair ma różowego kota.
**pogrubienie**Altair **nie ma** kota.Altair nie ma kota.
~~spoiler~~Ojciec Altaira ~~Umar~~! :OOjciec Altaira Umar!
>cytat>requiescat in pacerequiescat in pace
© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
110
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#: