Zakon Assassin's Creed


Solucja Assassin's Creed Revelations


Sekwencja 5: Dziedzic Imperium

Wspomnienie 1: Janczarowie

100% synchronizacji: Odwróć uwagę 2 strażników za pomocą ładunków.

Kiedy użyjesz Orlego Wzroku, by zidentyfikować Tarika, wykorzystaj tłum, by wtopić się w otoczenie i podążaj za nim. Kiedy dotrze do pierwszego celu na zewnątrz Bazaru, ukryj się w pobliskim stogu siana, ponieważ się odwróci. Idź za nim dalej. Kiedy skończy się scenka, wykorzystaj bombę z wabikiem, by odwrócić uwagę dwóch strażników. Idź dalej za Tarikiem, a kiedy zobaczysz Cyganki, wynajmij je. Idź dalej, kiedy napotkasz grupę złodziei, wykorzystaj ich, by zajęli się najbliższym posterunkiem. Kiedy Tarik przejdzie przez łuk, wyjdź na dach. Pozbywaj się po drodze wszystkich strażników. W końcu zobaczysz scenkę.

Wspomnienie 2: Wrota do Arsenału

100% synchronizacji: Upewnij się, że zamieszki przetrwa co najmniej 40 buntowników.

Przekup heroldów, jak radzi gra, a potem idź do Yusufa. Kiedy odzyskasz kontrolę, będziesz musiał uporać się z falami żołnierzy. Najlepiej, jeśli będziesz miał wszystkie sygnały Asasynów, kuszę i noże do rzucania. Kiedy przybędzie pierwsza fala, wezwij Asasynów i zestrzel strażników z daleka. Przy drugiej fali musisz wezwać Asasynów, ponieważ Janczarowie błyskawicznie zabijają cywili. Zabijaj z dystansu i wzywaj rekrutów, a powinno Ci się udać.

Wspomnienie 3: Droga do Arsenału

100% synchronizacji: Wykonaj zabójstwo z powietrza, korzystając z liny.

Użyj Orlego Zmysłu, by śledzić Manuela w obszarze walk. Kiedy dotrzesz do budynku z dużą bramą, z daleka od głównych bójek, wyjdź na dach. Idź do ściany i poruszaj się wzdłuż niej, aż do punktu kontrolnego. Jeśli nie będziesz się zatrzymywał, nie przyciągniesz uwagi strażników, którzy zostawią Cię w spokoju, kiedy znikniesz z ich pola widzenia. Wróć na ziemię, kiedy dotrzesz do zielonego obszaru.

Po scence pobiegnij prosto do wody. Wykorzystaj Hak, by ominąć strażnika i wespnij się na wieżę. Wykorzystaj linę, by wykonać zabójstwo z zeskoku na łodzi, a potem ruszaj naprzód.

Uwaga: do tej pory nie miałeś dostępu do tego obszaru. Znajdują się tu skarby oraz punkt widokowy.

Wspomnienie 4: Portret Damy

100% synchronizacji: Wykradnij malowidło tak, by nie spostrzegł cię kupiec.

Łatwo to wspomnienie ukończyć na 100%. Idź do znacznika, wykorzystaj Orli Zmysł, by zidentyfikować złodzieja i pobij go. Idź potem do kupca. Masz kilka możliwości, by ukraść obraz niepostrzeżenie. Możesz go okraść i odciągnąć od sklepu, a potem go pobić, albo wykorzystać bombę dymną. Ukradnij obraz i wróć z nim do Sofii.

Wspomnienie 5: Znaki i Symbole, cz. II

Zrób to samo, co robiłeś wcześniej podczas identyfikowania innych symboli Polo.

Wspomnienie 6: Forum Bovis

100% synchronizacji: Nie pozwól się zranić.

Wyzwanie jest proste, wystarczy wykorzystać free-running, by iść naprzód. Wykorzystaj drążki, by dostać się do doku i kieruj się w lewo, do płonących pochodni. Stamtąd biegnij naprzód przez uszkodzone bramy. Biegnij dalej, wykorzystaj lampę, by wykonać długi skok. Po scence, kiedy most zostanie zniszczony, biegnij przez płonące drążki naprzód. Na szczęście ci goście mają fatalną celność. Wykorzystaj kolejną linę i zabij ich z powietrza.

Kiedy odzyskasz kontrolę, wyjmij miecz i broń się. Użyj kontr, by pozbyć się strażników i nie dać się zranić. Teraz wykorzystaj Orli Zmysł na ścianie z tyłu, by zlokalizować ukryte drzwi.

Wspomnienie 7: Nowy Porządek

Idź za Marią, by spotkać się z Abbasem. Kiedy odzyskasz kontrolę, możesz walczyć albo uciekać. Idź na górę do Biblioteki, do dużego, lśniącego okna, by przez nie wyskoczyć. Idź do punktu kontrolnego i spotkaj się z Darimem. Teraz przejdź przez wioskę, pozbywając się wszystkich po drodze nożami do rzucania.

  • Autor: Wega
  • Data dodania: 28-11-2011
Książka Assassin's Creed - Ostatni Potomkowie - Przeznaczenie bogów wydawnictwa Insignis

Komentarze / pokaż wszystkie (3)

1. Mat222330-06-2012, 13:07Spotkał się ktoś z sytuacją, gdy na mapie nie mam do rozpoczęcia żadnego kolejnego wspomnienia? Ostatnie jakie zrobiłem to Wspomnienie 6: Forum Bovis. Zacząłem robić Wspomnienie 7: Nowy Porządek, ale przerwałem. Od tego momentu mogę tylko chodzić po mieście.
2. Raziel30-06-2012, 20:04Być może to wspomnienie Altaira zapisało się jako rozpoczęte w DNA. Sprawdź. A nie ma go na mapie Konstantynopola bo w sumie jak może być, skoro to jest wspomnienie Altaira dziejące się w przeszłości w Masyafie. Zajrzyj do DNA. A jeżeli tam też go nie ma to jest to jakiś błąd i nie moge pomóc. Pozdrawiam.
3. marcin1509106-11-2012, 19:43na stronę wkradł się błąd..
mianowicie polega on na tym że gdy wybieram szóstą sekwencję to wczytuje mi sie strona z piata... co się dzieje ?

Dodaj komentarz

*Czy jesteś botem?
Składnia
ZnacznikPrzykład użyciaWynik
*pochylenie*Altair ma *różowego* kota.Altair ma różowego kota.
**pogrubienie**Altair **nie ma** kota.Altair nie ma kota.
~~spoiler~~Ojciec Altaira ~~Umar~~! :OOjciec Altaira Umar!
>cytat>requiescat in pacerequiescat in pace
© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
110
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#: