Zakon Assassin's Creed


Solucja Assassin's Creed Revelations


Sekwencja 4: Bezlitosna Wojna

Wspomnienie 1: Książęcy Bal

100% synchronizacji: dotrzyj do pałacu Topkapi przed Yusufem.

Yusuf jest dość wolny, więc biegnij z innymi Asasynami, a powinieneś dać radę go wyprzedzić. Kiedy będziesz na miejscu, skocz na dół i pobij znajomych minstreli. Wrzuć ich ciała do siana i idź do drugiej grupy. Jeśli będziesz trzymał się ściany po lewej, nie powinieneś mieć kłopotu z pozbyciem się dwóch następnych grup.

Wykonuj polecenia gry, a potem udaj się do znacznika. Wykorzystaj Orli Zmysł, by dostrzec cel, dostań się w wyznaczone miejsce i zacznij przyciągać uwagę tłumu, pozwalając swoim Asasynom zdjąć cel. Powtórz to jeszcze trzy razy. Potem pobiegnij naprzód i powstrzymaj zabójcę, zanim zabije on księcia.

Wspomnienie 2: Nieprzyjemne Spotkanie

100% synchronizacji: Nie pozwól, by odkryto twą obecność.

Zamiast iść prosto do celu, obróć się do tyłu i wyjdź na dach. Powinieneś spokojnie dotrzeć do celu, pozostając niewykrytym.

Wspomnienie 3: Czwarta Strona Świata

100% Synchronizacji: Dostań się na teren portu i opuść go, nie zwracając na siebie uwagi.

Najprościej dostać się do celu i wrócić, trzymając się ściany po prawej i obierając małe przejście prowadzące do wody. Nie martw się, jeśli wskaźnik zacznie migać, pobiegnij do wody i wskocz. Opłyń łódź i wespnij się na burtę. Powinieneś móc zdjąć dwóch strażników z pokładu, pozostając niewykrytym. Poszukaj zwoju Orlim Zmysłem, a potem podnieś go klawiszem Shift. Wróć tą samą drogą, którą przybyłeś.

Wspomnienie 4: Znaki i Symbole, cz. I

Najwięcej zabawy daje dostanie się do znacznika. Kiedy będziesz na szczycie, użyj Orlego Zmysłu, by zlokalizować cel. Wykonaj Skok Wiary i idź do wskaźnika.

Wspomnienie 5: Wieża Galata

100% synchronizacji: Ukończ wspomnienie w ciągu 6 minut.

Ukończenie wspomnienia w ciągu 6 minut za pierwszym razem jest trudne, ale możliwe.

Zejdź po schodach i skocz na platformę. Kieruj Ezio, kiedy zjeżdża w dół, by omijać przeszkody. Kiedy odzyskasz kontrolę nad postacią, przejdź na drugą stronę konstrukcji i zacznij się wspinać do góry. Skocz do tyłu i złap się krawędzi. Przesuwaj się w prawo i skocz na platformę. Użyj liny, by zjechać przez otwarte przejście.

Na końcu tunelu wespnij się na drewnianą konstrukcję po lewej (tam, gdzie stoi beczka), a potem wykorzystaj lampę, by wykonać długi skok. Przejdź przez drewniane belki, potem skręć prawo wokół narożnika, skocz do tyłu na drążek, z drążka na belki i dalej na linę.

Następny etap jest liniowy, a kamera ustawi się tak, że pokaże Ci, gdzie iść. Wykorzystaj kolejne dwie liny do zjazdu, wespnij się po drewnianych deskach na ścianie. Wespnij się maksymalnie do góry, obróć się w prawo i skacz. Po krótkiej sekwencji pojedź po linie w dół.

Wykonaj Skok Wiary, wydostań się z wody i idź jedyną ścieżką w prawo, pamiętaj tylko o wykonaniu długiego skoku przy lampie. Wspinaj się na górę najpierw z jednej, potem z drugiej strony, póki nie dasz rady dalej. Dotrzesz do kolejnych lin. Kiedy znajdziesz się na dole, włącz Orli Zmysł, by rozpoznać drzwi po prawej.

Wspomnienie 6: Przebudzenie Mentora

100% synchronizacji: Nie strać więcej niż 3 punkty synchronizacji.

Idź do znacznika i słuchaj rozmowy. Po scence musisz rozbroić 7 Asasynów. Altair będzie automatycznie upuszczał broń, więc nie naciskaj klawiszy kierunku, by nikogo przypadkiem nie zabić. Po następnej scence dotrzyj do Abbasa, zanim Jabłko go zabije. Wykorzystaj drewniane platformy, by dotrzeć do drabiny i wspiąć się na wieżę. Kiedy widzisz, że od Jabłka zbliża się kolejny impuls, zostań na platformie, na której jesteś, by nie spaść w dół.

  • Autor: Wega
  • Data dodania: 28-11-2011
Książka Assassin's Creed - Ostatni Potomkowie - Przeznaczenie bogów wydawnictwa Insignis

Komentarze / pokaż wszystkie (2)

1. Cana1806-12-2011, 13:01no ciekawe.. ^^ cały Assassin's Creed jest świetny choć wszyskie jego odsłony mi się podobały
2. wolek18-03-2012, 13:37piesci i kontratak

Dodaj komentarz

*Czy jesteś botem?
Składnia
ZnacznikPrzykład użyciaWynik
*pochylenie*Altair ma *różowego* kota.Altair ma różowego kota.
**pogrubienie**Altair **nie ma** kota.Altair nie ma kota.
~~spoiler~~Ojciec Altaira ~~Umar~~! :OOjciec Altaira Umar!
>cytat>requiescat in pacerequiescat in pace
© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
110
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#: