Zakon Assassin's Creed


Solucja Assassin's Creed Revelations


Sekwencja 2: Rozstaje Świata

Wejdź do portalu i obejrzyj cut-scenkę.

Wspomnienie 1: Gorące Powitanie

100% synchronizacji: Nie oddalaj się od Yusufa.

Porozmawiaj z Yusufem i idź za nim. Trzymaj się blisko niego nawet wtedy, kiedy zostaniesz zaatakowany. Kiedy dotrzesz na miejsce, wejdź do kryjówki.

Wspomnienie 2: Rekonesans

Zacznij od punktu widokowego, by odsłonić fragment mapy. Kiedy będziesz miał dość zwiedzania miasta, idź do niebieskiego wskaźnika, by kupić zbroję.

Wspomnienie 3: Hak

100% synchronizacji: Przynajmniej raz wykonaj poprawnie każdą sztuczkę z hakiem.

Wykonuj po prostu instrukcje, jakie zobaczysz na ekranie. Wciśnij Shift, by przeskoczyć dalej na wiszących lampach, a kiedy zaczniesz trening z Asasynami, przytrzymaj Shift podczas biegu.

Wspomnienie 4: Widok z Galaty

100% synchronizacji: Wejdź na wieżę w mniej niż minutę.

Prosta misja. Po prostu wspinaj się szybko za Yusufem. Przytrzymaj PPM i W, Shift pozwoli Ci na łapanie hakiem krawędzi znajdujących się normalnie poza zasięgiem Ezio.

Wspomnienie 5: Zaawansowana Taktyka

100% synchronizacji: Dokonaj zabójstwa zjeżdżając na linie.

Idź za Yusufem. Zacznij zjeżdżać po linie, a kiedy znajdziesz się nad strażnikiem, naciśnij LPM, by wypełnić dodatkowy cel misji.

Wspomnienie 6: W Obronie

Czas na zapoznanie się z Obroną Kryjówki. To najlepsza okazja do zdobycia osiągnięcia, gdzie podczas obrony nie możemy używać armat. Akcja na chwilę zatrzyma się, pozwalając Ci na zapoznanie się ze sterowaniem. Morale będzie stopniowo wzrastać, co pozwoli Ci na ustawianie coraz większej ilości obrońców.

Kiedy zacznie się obrona, przesuwaj myszką kamerę i kursor. Umieść lidera i dwóch kuszników na dachu, by odparli pierwszą falę.

Umieść barykadę na ziemi, naprzeciwko kuszników. Dodaj kolejnych kuszników.

Umieść kolejnego lidera na dachu z lewej strony Ezio, dodaj trzech strzelców na skraju dachu. Pozwól swoim asasynom pozbyć się przeciwników. Możesz ich wspomagać, strzelając z pistoletu.

Kiedy uporasz się z kolejną falą, ulepsz barykadę do maksimum, umieść drugą barykadę tuż za nią, na dachach umieść jak najwięcej strzelców. Pomagaj im strzelaniem z pistoletu. Powinieneś dać sobie radę, dwie barykady powinny wystarczyć.

Uwaga: Templariusze będą teraz świadomi Twoich działań. Podobnie jak w poprzednich grach zapełniał się wskaźnik wykrycia, tak i tutaj będzie się wypełniał, w zależności od działań Ezio. Kiedy będzie pełny, będziesz mógł znów bawić się w obronę kryjówki.

Wspomnienie 7: W Ataku

100% synchronizacji: Nie sprowokuj żadnego konfliktu w Północnej Dzielnicy Imperialnej.

Po wstępnej walce idź za Yusufem. W końcu będziesz musiał rzucić bombę. Wykonuj instrukcje na ekranie, a potem idź dalej za Yusufem. Kiedy odzyskasz kontrolę nad postacią, zjedź po linie, dokonaj zabójstwa i dołącz do Yusufa.

Użyj Orlego Zmysłu, by zidentyfikować kapitana. Kiedy ruszy z miejsca, idź w lewo i zajmij się strzelcem. Przy użyciu noży do rzucania zabij następnego strzelca na drodze. Zeskocz w dół tam, gdzie był drugi strzelec i wybierz zatrute strzałki. Strzel w kapitana, a potem zniknij z pola widzenia. Wyjdź na wieżę i daj sygnał innym Asasynom.

  • Autor: Wega
  • Data dodania: 28-11-2011
Książka Assassin's Creed - Ostatni Potomkowie - Przeznaczenie bogów wydawnictwa Insignis

Komentarze / pokaż wszystkie (4)

1. lol123429-11-2011, 14:45mozesz tez za pomoca bomb zwabic kapitana do pewnego miejsca zejsc po drabinie i zabic go podczas eksploatacji miejsce uderzenia bomby i pamiętaj ich moze być ttrzxech
2. Nyck03-12-2011, 05:05Można też skoczyć na kapitana i jego przybocznego z najwyższej wieży wokół, a następnie (w razie potrzeby) schować się w sianie po lewej.
3. Bzyk106-12-2011, 21:37Wspomnienie 4: Można też wspinać się naciskając co chwilę spację - Ezio sam złapie krawędź, do tego możemy wspinać się nieco szybciej, ponieważ może zostać wykonane natychmiastowe odbicie się po złapaniu krawędzi.
4. andrzej123406-07-2012, 12:59podobała mi się misja "W obronie"

Dodaj komentarz

*Czy jesteś botem?
Składnia
ZnacznikPrzykład użyciaWynik
*pochylenie*Altair ma *różowego* kota.Altair ma różowego kota.
**pogrubienie**Altair **nie ma** kota.Altair nie ma kota.
~~spoiler~~Ojciec Altaira ~~Umar~~! :OOjciec Altaira Umar!
>cytat>requiescat in pacerequiescat in pace
© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
000
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#: