Zakon Assassin's Creed


Assassin's Creed 2 - solucja


Grobowce Asasynów

Sekwencja 4 - Florencja –Sekret Novelli

La Volpe powie Ezio o tajnym przejściu znajdującym się poniżej. Przejdź do celu górą lub wynajmij kurtyzany, by odciągnęły uwagę strażników. Użyj czaszki na ścianie, by otworzyć przejście.

W tym miejscu masz cały czas wysoki poziom poszukiwania, więc miej to na uwadze. Znajdź dźwignię po prawej i pociągnij ją, by otworzyć przejście. Następna część to długa sekwencja platformowa. Skacz z belki na belkę, aż dotrzesz do platformy z kolejną dźwignią. Pociągnij za nią, by otworzyć bramę za Ezio. Idź tam i przejdź kolejną część platformową, by dotrzeć do ostatniej dźwigni.

Skocz do przodu – wykonaj Skok Wiary, by znaleźć się na dole. Ruszaj przez otwarte drzwi, zobaczysz scenkę przerywnikową. Musisz teraz otworzyć drzwi, przez które przeszli strażnicy.

Wespnij się na zniszczone kolumny, stamtąd przeskocz na ścianę po lewej stronie i kontynuuj wspinaczkę. Kieruj się w lewo. W rogu przeskocz na sąsiednią ścianę, złap się za krawędź, do której podejdzie strażnik. Wykonaj zabójstwo z krawędzi i wyjdź na górę.

Schodami dotrzesz do kolejnego strażnika. Zabij go dowolną bronią. Znajdź pręt, na którym możesz się rozhuśtać i kieruj się stamtąd w kierunku wschodnim pomieszczenia ku belkom. Skocz na wiszącą lampę, Ezio przemieści się na platformę poniżej. Znajdziesz tam pierwszą dźwignię - użyj jej.

Zanim skierujesz się ku kolejnej, zbierz floreny ze skrzyni poniżej. Na wschodniej ścianie znajdziesz wystające kamienie, po których możesz się wspinać. Wespnij się na belkę pod nimi, z której będziesz w stanie ich dosięgnąć. Wespnij się na balkon i skocz stamtąd na wiszącą trumnę. Stamtąd skocz w kierunku południowym, na kolejny pręt, który zaprowadzi Cię do kolejnej dźwigni.

Idź dalej na zachód. Znajdziesz miejsce, z którego możesz zeskoczyć w stertę siana. Będzie tam trzech patrolujących strażników. Możesz walczyć z nimi otwarcie albo poczekać w sianie, aż jeden z nich zatrzyma się w pobliżu, i zabić go z ukrycia, kiedy pozostali będą odwróceni. Podejdą, by sprawdzić sytuację, powinieneś móc pozbyć się ich obu z ukrycia.

Zbliż się do strażnika w hallu, a zacznie on uciekać. Musisz za nim biec. Przed sobą masz niezbyt trudne platformowe zadanie. Strażnik będzie zamykał za sobą bramy, więc będziesz musiał szukać alternatywnych tras. Z początku może to sprawić pewne kłopoty, ale strażnik poczeka, aż go dogonisz, więc nie martw się, że go zgubisz.

Kiedy w pościgu dotrzesz do pewnego punktu, biegnij za nim przez długi korytarz, po lewej będziesz miał miejsce do wspinaczki. W pełnym sprincie wyskocz tam, a kiedy będziesz na końcu, naciśnij przycisk ataku, by dokonać zabójstwa z powietrza. Powinno się udać.

Idź dalej aż do momentu, kiedy będziesz mógł podsłuchać Templariuszy. Po scence udaj się ku skrzyniom ze skarbami. Otwórz także sarkofag. W nagrodę dostaniesz jedną z sześciu pieczęci, dzięki którym odblokujesz zbroję Altaira. Znajdź wyjście – to zakończy misję.

Sekwencja 4 - Florencja – Sekret Il Duomo

Assassin's Creed II

Kiedy znajdziesz się przy dużym, szarym budynku, Bazylice Santa Maria del Fiore, możesz poszukać kolejnej pieczęci. Zabij pobliskich strażników, jeśli chcesz, następnie użyj czaszki-dźwigni.

Jeszcze więcej ciekawej platformówki. Kiedy odzyskasz kontrolę nad Ezio, wypatruj kamiennego tronu, czy cokolwiek to było, co widziałeś podczas scenki przerywnikowej obok drzwi. Wejdź na niego i zacznij się wspinać po ścianie. Kiedy dotrzesz do fresków, przeskocz w prawo i podciągnij się w górę.

Skocz na belkę na północy, a stamtąd na dwie platformy. Skocz na kolejną belkę i kieruj się w prawo, aż przeskoczysz do następnej sekcji. Opuść to miejsce i skocz na żyrandol, z niego na kolejny, w końcu na sąsiednią belkę. Z żyrandola skocz w kierunku południowym. Pojawi się drabinka na wypadek, gdybyś spadł.

Obróć się w prawo (na zachód), przeskocz po belkach na kamienną platformę i wspinaj się po niej. Na górze obróć się w lewo i skocz z belki na pręt, z pręta na kolejną belkę i kolejne dwie platformy. Stąd ścieżka jest prosta, pokonujesz drogę przy użyciu prętów, aż dotrzesz na żyrandol. Przeskocz z niego na sąsiednią platformę, a stamtąd, przez kolejne dwa żyrandole, dostań się na belkę.

Z belki skocz do tyłu na północną ścianę i wspinaj się po kamiennej platformie. Obróć się w prawo i przeskakuj przez przeszkody, dopóki nie będziesz musiał znów skręcić w prawo, by znów dostać się do południowej ściany przez kolejne żyrandole.

Kiedy dotrzesz do pręta, rozhuśtaj się na nim i skacz, pojawi się kolejny skrót. Skocz stamtąd na wysoką, kamienną ścianę, otaczającą centralny obszar. Idź w bok, aż znajdziesz się naprzeciw wejścia do lokacji. Wespnij się po ścianie na platformę. Idź do rogu, w którym możesz wspinać się dalej.

Gdy znajdziesz się na górze, znajdziesz kolejne belki. Idź w lewo przez parę szczelin, aż dotrzesz do pręta. Przeskocz z niego na kolejną platformę, a stamtąd na żyrandol. Skocz na platformę, którą masz przed sobą na ścianie. Idź w bok po ścianie, aż znajdziesz miejsce, w którym możesz wyjść na samą górę.

Wyjdź na belki i udaj się na lewy balkon. Po drugiej stronie idź znów na belkę. Obróć się w lewo i skocz na pręt. Rozhuśtaj się, wyląduj na kolejnej belce. Wespnij się po ścianie i idź po niej w prawo do końca. Dalej nie puści Cię flaga. Wyjdź na samą górę, trzymając klawisz wysokiej aktywności naciśnij przycisk skoku, by odskoczyć od ściany i złapać się za żyrandol. Wejdź na niego i przeskocz na tę część ściany, po której możesz się wspinać dalej. Znajdziesz tam skrzynię z florenami.

Wespnij się po ścianie z prawej strony skrzyni i złap belkę. Skocz z niej na pręt. Ustaw się w kierunku wiszącej platformy przed sobą i przeskocz na nią. Stamtąd idź w lewo i w górę po wystających krawędziach, aż dotrzesz do drabinki. Przerzuć się na drugą stronę tej drabinki i wyjdź na górę. Teraz idź w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, by osiągać kolejne balkony. Zatoczysz pełne koło, aż znajdziesz się przy nie wykończonej ścianie. Po cegłach wespnij się na belki powyżej, udaj się ku części środkowej i wciągnij się na górę.

Przeskocz stamtąd na platformę, która zaprowadzi Cię do drabinki. Po wejściu na górę znajdziesz obszar z grobowcem. Splądruj skrzynie i otwórz sarkofag, by uzyskać kolejną Pieczęć Asasynów. Wyjdź przez lśniące okno.

Sekwencja 5 - San Gimignano – Sekret Torre Grossa

Assassin's Creed II

W północnej części miasta znajduje się wieża Maffei. Na wschód od niej znajdują się mniejsze wieże, między którymi znajduje się niewielki dach. Wespnij się tam – znajdziesz glif. W tym samym budynku, po wschodniej stronie, znajduje się alejka, która zaprowadzi Cię prosto do sekretnego przejścia.

Wespnij się na ścianę za sobą i wciągnij się na górę, by użyć dźwigni. Idź po schodach w górę, wkrótce kamera pokaże kilka nowych obszarów, pokazując Ci trasę do przebycia. Kiedy odzyskasz kontrolę nad Ezio, kieruj się w górę na pobliską platformę. Powinieneś znaleźć się w dogodnym położeniu, by dokonać zabójstwa z zeskoku jednego z trzech strażników. Spróbuj ukryć się za stojakami z beczkami z winem i czekać na innych, albo po prostu otwarcie z nimi walcz.

Idź do południowo-zachodniej części pomieszczenia, gdzie po beczkach wespniesz się ku belce. Skocz stamtąd na małą platformę, a następnie na krawędź. Wciągnij się na górę i idź wąskim korytarzem na północ. Skocz na krawędź po lewej, kiedy będziesz miał taką możliwość. Idź w bok, aż będziesz mógł podciągnąć się na platformę z dużą skrzynią. Idź na pobliskie schody i wyjdź na balkon. Zajmij się strażnikiem.

Wejdź na barierkę balkonu i przeskocz na żyrandol. Obróć się w lewo i skocz na liny biegnące przez pomieszczenie. Idź w lewo i wejdź na platformę, skąd łatwo przeskoczysz na następny balkon.

Po zobaczeniu, co jest w magazynie, wejdź do pomieszczenia. Zacznij walkę ze strażnikami, wśród których znajdzie się Brutal. Tym razem masz do dyspozycji zdolność rozbrajania. Zajmij się najpierw zwykłymi strażnikami, a później przełącz walkę na pięści i spróbuj rozbroić Brutala, a następnie zabij go jego potężnym claymore.

Jeśli potrzebujesz, użyj leku, następnie szukaj dalszej drogi. W południowowschodnim rogu, pod balkonem na drugim poziomie, znajduje się regał wsparty o ścianę. Wejdź na niego, kamera powinna się ustawić przed Tobą. Przeskocz przez szczeliny na belkę. Przejdź w prawo na belce i zlokalizuj na ścianach dwa czarne pierścienie. Skocz na pierwszy z nich i wyjdź na górę na balkon, zajmij się tam dwoma strażnikami.

Z drugiej strony balkonu przeskocz na pobliski żyrandol, a następnie na północną ścianę, spróbuj złapać jedno z wgłębień, w którym jest symbol w środku. Wespnij się po nich, po oknie i innych obiektach, by dotrzeć do platformy na górze.

Naprzeciwko platformy znajduje się pręt. Rozhuśtaj się na nim, wyląduj na linie, skocz z niej na kolejny pręt, dzięki któremu dostaniesz się na balkon na trzecim poziomie. Wespnij się i zajmij się strażnikami. Zanim skorzystasz z otwartego przejścia, idź w drugą stronę do drzwi naprzeciwko, wespnij się na nie, złap za metalowe uchwyty i przeskakując po belkach dotrzesz do skrzynki z florenami.

Znajdziesz się u stóp wieży. Ścieżka tutaj jest prosta, więc nie będę wdawać się w szczegóły. Kiedy dotrzesz do punktu, gdzie kamera się przełącza i pokazuje strażnika na pierwszym planie, obróć się, skocz na jego platformę i go zabij. Wespnij się po drabinie, pokonuj kolejne belki i platformy. W końcu po wspięciu się po kolejnej ścianie dotrzesz do dwóch patrolujących strażników.

Z początku nie do końca jest oczywiste, gdzie się stamtąd udać. Znajdź okno i wespnij się na nie. Możesz sięgnąć stamtąd do jednego z pierścieni i wspiąć się na belkę. Przeskocz na następną ścianę, wespnij się na kolejną belkę. Po belkach przedostań się na drugą stronę pomieszczenia, gdzie możesz znów wspinać się po ścianie. Ezio może się wspiąć do pęknięć tutaj, więc obejdź róg i dostań się na belkę. Idź po belce do kolumny i wspinaj się po pierścieniach. Zaprowadzi Cię to w końcu do grobowca. Otwórz wszystkie skrzynie i zabierz Pieczęć, a następnie opuść lokację.

Sekwencja 6 - Forli – Sekret Ravaldino

Assassin's Creed II

W południowozachodniej części miasta znajduje się ciemnoszary obszar – mini forteca. Wewnątrz znajduje się kolejny Grobowiec Asasynów. Wejście znajdziesz po północnej stronie, na wodzie. Przedostań się górą lub dopłyń do czaszki.

Wskocz do wody i dopłyń do drewnianej platformy przed sobą. Wejdź na nią i zacznij wspinać się po ścianie. Złap za drewnianą krawędź i odskocz od niej, by dostać się na platformę. Stamtąd przejdź przez pomieszczenie na drugą stronę. Użyj dźwigni i biegnij przez bramę.

Idź do kolejnej komnaty i zeskocz do wody. Płyń do dużej, żelaznej bramy i przytrzymaj przycisk (X na PS3), który pozwoli Ci zanurkować pod spodem i dostać się na drugą stronę. Kieruj się na północ. Możesz łatwo wspinać się po ścianach. Wejdź na górę z jednej strony, przeskocz na ścianę po przeciwnej stronie i powtórz działania, aż dostaniesz się na górę, gdzie czeka cię mała, szybka podróż do następnego obszaru.

Zabij strażnika z krawędzi i wespnij się na górę. Kiedy będziesz przemierzał pomieszczenie, przyciągniesz uwagę kolejnych strażników. Wielu z nich jest łatwo oszukać i zabić po cichu.

Pozbądź się strażników i idź do południowozachodniego rogu obszaru. Wespnij się na swego rodzaju rusztowanie i użyj go, by dostać się na balkon. Idź na wschodnią ścianę i wespnij się na skrzynię. Skocz w górę i złap czerwoną tarczę. Stamtąd skocz na kolejny balkon.

Tu znajdziesz drugą dźwignię, a kamera pokaże Ci trzecią. Użyj dźwigni i szybko ruszaj na północ, bez trudu przeskakując przez szczeliny, by dostać się do trzeciej dźwigni, zanim brama się zamknie. Użyj dźwigni i biegnij na drugą stronę.

Okrąż róg na belkach, zobaczysz sporą przepaść. Wespnij się po wschodniej ścianie, a następnie przemieść się w lewo, używając tarcz i okien. Przejdź przez otwarte okno i opuść się na dół.

Zejdź po schodach i przejdź przez barierkę po lewej. Zabij dwóch strażników i zejdź po schodach niżej. Spotkasz kolejnych dwóch strażników i Brutala. Rozbrój Brutala i zabij go, z pozostałymi strażnikami rozprawisz się bez kłopotu.

Znajdź dużą, drewnianą ścianę/płot w południowowschodnim rogu na dole. Wespnij się na platformę obok. Stamtąd, zgodnie z ruchem wskazówek zegara idź przez pomieszczenie aż dotrzesz do wyjścia, które widziałeś wcześniej. Wejdź na tarczę, przeskocz z niej na sąsiednią, po lewej i wydostań się stamtąd.

Tutaj znajdziesz dźwignię otwierającą bramę daleko po lewej stronie. Masz niezbyt wiele czasu, by się tam dostać. Najpierw przemyśl, jaką trasę obierzesz. Obróć się w lewo, do północnowschodniego korytarza. Zobaczysz po prawej zniszczoną ścianę – tutaj zaczniesz po ruszeniu dźwigni. Wespnij się po niej i przeskocz na ścianę po lewej. Przejdź przez belkę, wespnij się na kolumnę, z której przeskoczysz na drewnianą platformę. Od drzwi dzieli Cię już tylko belka i pręt.

Jeśli zdążyłeś, dotrzesz do grobowca po drugiej stronie. Jak zwykle splądruj to miejsce, na koniec zabierz pieczęć z sarkofagu. Wyjściem jest klapa po lewej stronie.

Sekwencja 8 - Wenecja – Sekret San Marco

Assassin's Creed II

Wejście do Grobowca Asasynów w bazylice jest w małym, ukrytym pomieszczeniu na dachu. Najłatwiej dostać się tam po strukturze otaczającej ściany bazyliki, a następnie przeskoczyć na dach.

Kiedy wejdziesz, od razu zobaczysz sarkofag. Zejdź na dół na podłogę kościoła, zbliż się do niego i spróbuj otworzyć. Oczywiście, nie będzie tak łatwo…

Z podłogi w poprzednim obszarze wysuną się cztery kamienne tablice. Idź i sprawdź je. Użyj Orlego wzroku, by zobaczyć na podłodze pewne znaki. Wejdź na najbliższą tablicę, jaką zobaczysz. W ten sposób aktywujesz sekcję platformową i dźwignię, za którą musisz pociągnąć, zanim się schowa. Wróć do rogu za sarkofagiem i wespnij się na górę. Wskocz na ścianę, a następnie za platformę nad sarkofagiem. Skocz na północną ścianę i wespnij się po barierce. Idź w lewo, i znów skręć w lewo. Wskocz na górę ściany i pokonaj wszystkie szczeliny, by dostać się na ścianę południową. Przejdź nieco w bok i przejdź przez barierkę. Teraz wespnij się po ciemnej strukturze, która wygląda jak organy piszczałkowe, a zobaczysz czekającą na Ciebie dźwignię. Skocz do niej.

Screeny

Następnie stań na południowym przełączniku. Punkt startu tej platformowej próby znajduje się po lewej stronie Ezio. Przejdź przez platformy, pręt i tak dalej, aż do południowej ściany. Wylądujesz na górze kolejnej wąskiej ściany. Idź po niej w prawo, pod łuk. Obróć się w prawo i idź po ścianie w dół, obróć się znów w prawo i wejdź na belkę pod barierką. Wespnij się na tę barierkę. Idź w lewo, a następnie obróć się w prawo, by przeskoczyć na wiszące krzyże. Kiedy dotrzesz na balkon po przeciwnej stronie, obróć się w prawo. Przeskocz przez wszystkie belki, aż znów dotrzesz do południowej ściany. Wespnij się po dużym fresku, a następnie w połowie drogi odskocz od ściany, by dostać się do dźwigni. Dwie zaliczone.

Screeny

Następnie stań na zachodniej płycie. Ta jest nieco szybsza. Idź w lewo, znajdziesz małe ołtarze. Wejdź po malowidłach, by znaleźć się na górze pierwszego z nich, przeskocz przez pozostałe. Skocz na krawędź kolumny. Przesuń się na jej drugą stronę i opuść się na belkę. Przeskocz przez kolejne belki, na końcu obróć się w lewo i wespnij się po ścianie. Wespnij się po krzyżu tak wysoko, jak zdołasz, a następnie skocz ku prętowi. Dwa skoki na prętach, a dostaniesz się do dźwigni.

Screeny

Do ostatniej dźwigni dostaniesz się, zaczynając od wspięcia się na małą platformę po prawej. Skocz na kamienną konstrukcję przed sobą, a później na większą, w środku. Stamtąd skocz w kierunku północnym na drewniane tyczki, przeskocz przez nie na północną ścianę. Skocz na krawędź po prawej i przesuwaj się w bok. Na górze zobaczysz niewielkie podesty. Naciśnij przycisk ruchu, a Ezio zacznie się wspinać. Dotrzyj do barierki balkonu. Idź w lewo, aż znajdziesz skrzynie, wykorzystaj je, by wspiąć się na ścianę. Na górze odskocz od ściany i złap za belkę. Podciągnij się na nią, wykonaj ostatni krótki skok do dźwigni.

Screeny

Kiedy aktywujesz wszystkie dźwignie, otworzy się przejście w podłodze, ujawniające sekretny obszar. Opuść się na dół, a znajdziesz prawdziwy grobowiec. Zbierz wszystkie skarby i pieczęć. Wyjdź przez lśniące miejsce w ścianie na górze po prawej.

Sekwencja 9 - Wenecja – Sekret Visitazione

Assassin's Creed II

W południowej części Wenecji znajduje się ostatni Grobowiec Asasynów. Wejście do niego znajduje się u podstawy wieży na dachu budynku.

Kiedy będziesz miał kontrolę nad Ezio, wyjdź ze stogu siana i zabij Brutala. Zbliż się do kolejnego strażnika, a zacznie uciekać, podobnie jak to było w pierwszym grobowcu.

Łatwo jest tutaj odnaleźć właściwą drogę. Kiedy strażnik zamyka bramę, po prostu znajdź inną trasę, tuż obok bramy. Dotrzymuj mu kroku, na końcu wskocz na parę belek i użyj kilku prętów, by na końcu dokonać zabójstwa z powietrza.

Jeśli zdążysz na czas, strażnicy po lewej w sąsiedniej komnacie Cię nie zauważą. Jeśli chcesz z nimi walczyć, droga wolna. Możesz jednak otworzyć następne drzwi, nie zwracając ich uwagi.

W następnej komnacie użyj dźwigni. To zapoczątkuje działanie czasowego mechanizmu. Ruszaj naprzód i w lewo, wskocz przez iglice na platformę. Powinieneś już znać wspinaczkę ze skokiem: wbiegnij na ścianę, naciśnij przycisk ruchu w nowym kierunku i wciśnij przycisk skoku, Ezio wykorzysta swój rozpęd, by znaleźć się w wyznaczonym miejscu. Użyj tej techniki, by dotrzeć do pręta. Rozhuśtaj się i wespnij się po schodach do posągu. Znów użyj zaawansowanej wspinaczki ze skokiem, by dotrzeć do platformy po lewej. Przejdź przez belkę i użyj prętów przed sobą, by znaleźć się na kolejnej platformie. Kolejna wspinaczka ze skokiem po prawej pozwoli Ci dotrzeć do kolejnego pręta.

Idź naprzód ku zachodniej ścianie, przekrocz kilka szczelin i dotrzyj do trzeciego pręta. Idź przez iglice po prawej, naprzód i na ścianę po lewej. Wbiegnij na ścianę i znów wespnij się ze skokiem, by dotrzeć na platformę po lewej. Kolejne belki, pręt, iglica i kolejny pręt. Przejdź za róg, dostaniesz się do ostatniej dźwigni. W środkowej komnacie otworzą się drzwi prowadzące do grobowca.

Jak zwykle pozbieraj skarby i zabierz ostatnią pieczęć.

Kiedy zdobędziesz wszystkie pieczęcie, udaj się do Willi i zabierz Zbroję Altaira.

  • Autor: Wega
  • Data dodania: 12-01-2010
Książka Assassin's Creed - Ostatni Potomkowie - Przeznaczenie bogów wydawnictwa Insignis

Komentarze / pokaż wszystkie (45)

31. nightwissh131-07-2011, 01:03SEKRET VISITAZIONE hidden place:po dojściu do dźwigni, która uruchamia mechanizm, patrzymy na ścianę po lewej stronie. tak to schodki, a trochę wyżej skrzynka z mamoną. da się wejść jeśli ogarnęliście wchodzenie po ścianach, które wprost uwielbiam w tej misji ;) pozdrawiam
32. maniu10-08-2011, 01:34Przecież ta gra jest banalna :p
33. enigma200013-08-2011, 00:21Hejka mam problem ze skokiem ze sciany i siedze w tym grobowcu juz godzine i nie moge go przejsc. Gram padem. Pomocy
34. Asasynek613-08-2011, 11:42Na PC takich problemów nie ma. Gdy wbiegniesz na ścianę, przytrzymać prawy przycisk myszy, wybrać kierunek, gdzie chcesz skoczyć (A - w lewo lub D - w prawo), a następnie nacisnąć spację, prościzna, a nie to co na tym głupim padzie.
35. sopel03-12-2011, 11:25Siema w pieerwszej pieczeci jak gonilem tego straznika to go nie zabilem alle poszedlem taka jaby grota. I moglem zabic reszte tych gosci zabilem ich ale nie ma zadnych skrzyn ani sarkofagu. Ps nie mam polskich znakow;-)
36. Apacer13-12-2011, 14:48http://youtu.be/zo-7_mQ-1rc?t=3m56spowie mi ktos jak zrobic tak dlugi skok jak na filmie wyzej w w 3:58, tzn. pochylić się w końcowej fazie skoku?
37. Caniggia08-01-2012, 01:02Siemano, w Willi wszedłem do krypty, po czym zamiast przeszukać kryptę przez przypadek dałem od razu na wyjście. Asasyn wyszedł, lecz bez pieczęci. Co teraz mam zrobić? Próbowałęm wejść drugi raz i nie mogę;/ Prosze odp na mail, pozdrawiam
38. kalina11422-10-2012, 21:52do Caniggia. nie wiem czy już przeszedłeś problem ale w Willi nie można znaleźć pieczęci bo jej tam nie ma. to jest tylko ukryte miejsce w którym są pieniądze które każdy może sobie przejść jeśli ma ochote. pozdrawiam
39. adamq9730-12-2012, 19:02ja nie wiem jak zrobić wspinaczkę ze skokiem
40. Mala_Mi17-01-2013, 18:53Mam problem! Gram na PS3 i już mnie szlag trafia. Nie po raz pierwszy w tej części gry assasin w ogóle się nie "słucha". Siedzę już trzecią godzinę w Vistazione i nie wiem jak to przejść. Już miałam ochotę połamać płytę z grą. Jak to cholerstwo przejść?! Trzy części drzwi już mi się ułożyły, ale teraz nie mogę dotrzeć, a już na pewno nie wyrobić się w czasie do czwartej części.
Czy jeszcze ktoś grający w to na PS3 miał podobne problemy?!
41. benamuki16-02-2013, 00:29Nienawidzę krypt na czas :(
42. eturu18-04-2013, 18:42Nie potrafię tego zrobić, z tą wspinaczką.
43. Rikka06-10-2013, 17:51Komnata 6. Mam problem ze skokiem po scianie na porecz. Robie wszystko tak jak mowia wskazowki ale on za cholere nie chce tam wskoczyc, jest za daleko. POMOCY :<
44. joey19-11-2013, 15:09Rikka jeśli jeszcze to aktualne.To musisz wbiec po ścianie i się odbić w bok wtedy automatycznie się łapiesz tej belki.
45. iRunEasy420-01-2014, 20:14Profesjonalnie wykonana solucja, przydała mi się, szczególnie do odnalezienia pieczęci asasynów. Wielki + dla autora!

Dodaj komentarz

*Czy jesteś botem?
Składnia
ZnacznikPrzykład użyciaWynik
*pochylenie*Altair ma *różowego* kota.Altair ma różowego kota.
**pogrubienie**Altair **nie ma** kota.Altair nie ma kota.
~~spoiler~~Ojciec Altaira ~~Umar~~! :OOjciec Altaira Umar!
>cytat>requiescat in pacerequiescat in pace
© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
000
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#: