Zakon Assassin's Creed


Assassin's Creed - DESMOND

15 listopada 2011, równocześnie z premierą kolejnej części gry Assassin's Creed, pojawi się w księgarniach w Polsce komiks „Assassin's Creed: Desmond”. Tytuł ten uzupełnia serię publikacji wokół kultowej już gry od Ubisoft. Wydawcą komiksu jest Sine Qua Non.

„Assassin's Creed: Desmond” ukazał się dotychczas we Francji, Kanadzie, Niemczech oraz Danii. Jest pierwszym z cyklu trzech zeszytów opisujących historię Demonda i jego przodków. Komiks w większości odwołuje się do gry ale wprowadza ponadto dodatkowe elementy, jak na przykład historia Aquiliusa, Rzymianina który walczył z Templariuszami jeszcze długo przed tym gdy zaczęto ich tak nazywać.

Postaci ze słynnej gry komputerowej Assassin's Creed, sprzedanej w ponad 8 milionach egzemplarzy, zyskują nowe życie w komiksie. Scenarzysta Eric Corbeyran (Pieśń Strzyg, XIII Mystery) i rysownik Djillali Defali (Uchronies) wciągają nas w pasjonującą przygodę, przekraczającą granice czasu i nauki – przygodę całkowicie nową, która zaskoczy zarówno miłośników gier, jak i innych czytelników.

Desmond

Assassin's Creed: Desmond

Scenariusz: Eric Corbeyan
Rysownik: Djillali Defali
Tłumaczenie: Marta Duda-Gryc
Wydanie oryginalne: Francja
Wydanie polskie: listopad 2011
Wydawnictwo: Sine Qua Non
Ilość stron: 48
Premiera w Polsce: 15 listopada 2011
Cena: 19,99 (oprawa miękka), 29,99 (oprawa twarda)
www.wsqn.pl

Fabuła:

Desmond Miles, główny bohater opowieści i ostatni z Asasynów, został uwięziony w nowoczesnym laboratorium doświadczalnym Templariuszy. Nieświadomie jest poddawany testom mającym na celu rozszyfrowanie tajemnic cennego dziedzictwo, którego jest kustoszem. Służy do tego Animus, wysokiej klasy urządzenie pozwalające przeglądać przeszłość przy użyciu pamięci genetycznej.

Desmond przenosi się w czasy rzymskich namiestników, do burzliwej misji Aquliusa, później ratuje przed śmiercią Tamira, a w końcu przenosi się w czasy Ezio, zabójcy z renesansu. Wszystkie te postaci są z przodkami Desmonda Milesa.

Pod koniec historii Desmond z pomocą Lucy unika dalszej infiltracji przez templariuszy i ucieka oprawcom. Kobieta prowadzi go do kolejnego laboratorium gdzie nasz bohater spotyka Pacjenta 16. W ostatniej scenie ponownie przenosi się w przeszłość, co wprowadza go w drugą część komiksu.

Po pierwszym komiksie już w 2012 pojawią się kolejne części o losach Asasyna. Na marzec zaplanowane jest wydanie drugiego zeszytu: Aquilus.


Wydawca w Polsce:

Sine qua non – Wydawnictwo Sine Qua Non powstało w połowie 2010 roku. Ideą, która przyświecała założycielom jest publikowanie książek “z pasją”. Dla jednych pasją jest piłka nożna, dla innych film, trzeci interesuje się sztuką współczesną a jeszcze kolejny po prostu literaturą. Jednak każdy z nich ma możliwość dzielić się swoją pasją właśnie poprzez książkę.

W oparciu o te założenia działa Sine Qua Non. Wśród pozycji, które ukazały się nakładem wydawnictwa można znaleźć książki o piłce nożnej, sztuce współczesnej, serialowe oraz inne, które są realizacją pasji.

Strona www: www.wsqn.pl

  • Data dodania: 08-11-2011
Książka Assassin's Creed - Ostatni Potomkowie - Przeznaczenie bogów wydawnictwa Insignis

Komentarze / pokaż wszystkie (5)

1. jaster3001117-11-2011, 15:46będzie właściwie w sklepach?
2. da vinci123125-11-2011, 11:50lubie ac więc gdy komix pojawi sie w sklepach kubie go w ciemno
3. Damian Auditore108-02-2012, 12:52OD kiedy jest w sklepach?
4. zakręconylolek14-02-2012, 17:30możecie mieć z empik'a.
5. lolrfdgdfgdfgdfg26-07-2014, 16:07to fajnie

Dodaj komentarz

*Czy jesteś botem?
Składnia
ZnacznikPrzykład użyciaWynik
*pochylenie*Altair ma *różowego* kota.Altair ma różowego kota.
**pogrubienie**Altair **nie ma** kota.Altair nie ma kota.
~~spoiler~~Ojciec Altaira ~~Umar~~! :OOjciec Altaira Umar!
>cytat>requiescat in pacerequiescat in pace
© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
010
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#: