Zakon Assassin's Creed


Assassin's Creed 2 - solucja


Solucja Assassin's Creed II

DNA sekwencja 12: Uderzenie na Forli

Jeśli ukończyłeś grę, kiedy wybierzesz swoją zapisaną grę i jeśli ściągnąłeś DLC, automatycznie rozpoczniesz DLC.

Rebecca mówi, że zdołała naprawić uszkodzenia dwunastej sekwencji, i że wspomnienie jest teraz dostępne.

Gorące przyjęcie – Romania

Romania 1488

Najpierw po prostu idź do punktu kontrolnego. Rozpocznie się cut-scenka, w której biorą udział Ezio, Mario, Leonardo i Niccolo, stojący wokół starożytnego obiektu. Nie wiedzą, czym on jest. Ezio wspomina, że ma on związek z Jabłkiem, Leonardo zaś mówi o „Jabłku Ewy”. Jabłko nie reaguje na dotyk nikogo, poza Ezio, którego dotknięcie powoduje, że pokój wypełnia się starożytnymi napisami i symbolami. Niccolo każe Ezio chronić Jabłko, ale Mario sugeruje, by zabrać je do Forli. Mówi, że tam będzie dobrze chronione. Ezio ma spotkać się z Cateriną Sforzą, czym jest zaskoczony i podekscytowany.

Kiedy znajdziesz się w Romanii, podejdź do oczekującej grupy ludzi i porozmawiaj z Cateriną Sforzą. Pierwsze zadanie polega na odprowadzeniu jej i Niccolo do Forli. Gdy będziesz szedł, zobaczysz mieszkańców uciekających z miasta. Jeden z nich zatrzyma się, by powiedzieć Caterinie, że bracia Orsi atakują miasto. Pojawia się podejrzenie, że przybyli po jabłko, naprawdę szukają mapy Riario. Musisz pobiec do bram z Niccolo i Cateriną. Zostaniesz zaatakowany przez strażników Templariuszy.

Kiedy dotrzesz do bram, okaże się, że są zamknięte. Możesz dostać się do środka inną drogą – podziemnym tunelem. Ruszaj tam i otwórz bramy. Po drodze pokonuj strażników – nie wszystkich musisz zabijać. By otworzyć bramę, wespnij się po drabinie po prawej stronie bramy. Zabij dwóch strażników i uruchom mechanizm.

Ochroniarz – Forli

Musisz odprowadzić Caterinę i Niccolo w bezpieczne miejsce w Rocca di Ravaldino, cytadeli Cateriny. Tym razem musisz zabić wszystkich strażników, jacy pojawią się na drodze. Gdy dotrzesz do celu, okaże się, że to zasadzka. Zabij wszystkich strażników i biegnij do cytadeli. Kiedy skończysz, pojawi się cut-scenka i dowiesz się, że zniknęło dwoje dzieci Cateriny. Caterina poprosi cię o powstrzymanie Templariuszy atakujących cytadelę.

Obrona twierdzy – Forli

Twoja misja polega na zabiciu atakujących wrogów. Musisz uważać na Niccolo i Caterinę, jeśli ich życie spadnie do zera, będziesz musiał powtarzać misję.

Kiedy będzie po wszystkim, porozmawiaj z Cateriną. Usłyszysz, że ktoś wykrzykuje jej imię – bracia Orsi. Mówią Caterinie, że mają jej dzieci, i że mogą je wymienić na mapę, po którą przyszli. Chcą także zabrać jabłko. Dają jej tylko godzinę na spełnienie żądań, potem zabiją jej dzieci.

Ojciec chrzestny – Romania

Musisz uratować dzieci Cateriny. Masz na to tylko dziesięć minut. Znajdź je na mapie i dobiegnij do nich, zanim upłynie czas. Będziesz atakowany przez strażników, więc uporaj się z nimi tak szybko, jak to możliwe.

Kiedy dotrzesz do dzielnicy, stanie się oczywiste, gdzie jest pierwsze dziecko – jest w miejscu pilnowanym przez straże. Zabij wrogów i porozmawiaj z dzieckiem, Biancą Riario. Powie Ci, że jej brat jest więziony w latarni, po czym pobiegnie. Jedno z dwójki dzieci uwolnione.

Kieruj się do latarni, by uwolnić drugie dziecko. Na miejscu czeka na Ciebie jeden z braci Orsi, którego musisz zabić. Uwolnij drugie dziecko, Ottaviano Riario, a ukończysz misję.

Kieruj się na zachód, dostaniesz kolejne zlecenie. W tym samym czasie odblokujesz specjalną misję na północy.

Checco-mat – Romania

Kiedy dotrzesz w wyznaczone miejsce, dowiesz się, że drugi z braci Orsi, Checco, ma jabłko, a poszukiwanie dzieci miało na celu jedynie osłabić obronę. Kieruj się na południe, zobaczysz uciekającego Checco. Kiedy zaczniesz go ścigać, zaczną przeszkadzać Ci strażnicy, więc zabij go tak szybko, jak to możliwe. Jeśli będziesz biegł dostatecznie długo, znajdziesz konia, który pozwoli Ci go dogonić i zaatakować.

Zabierz jabłko Orsi i zabij go. Podczas scenki zabójstwa, Ezio otrzyma od Checco cios nożem. Ezio padnie na ziemię, Jabłko wypadnie z jego ręki. Stanie nad nim człowiek, a kiedy je podniesie, Ezio zauważy, że brakuje mu serdecznego palca. Po chwili wszystko zniknie.

Daleko pada... – Romania

Ezio obudzi się przy Caterinie. Opowie jej całą historię. Caterina da mu mapę Riario, na której będą zaznaczone wszystkie lokacje Stron Kodeksu. Powie Ezio o miejscu, w którym widziała ludzi podobnych do tych, których widział Ezio, i każe mu tam zacząć. Później nastąpi pożegnanie.

Kieruj się na północ, tam dostaniesz ostatnie zlecenie. Musisz przeszukać opactwo, umieszczone na podmokłych terenach Romanii i odnaleźć mnicha w czarnej szacie, który zabrał Jabłko. Uważaj, to zakazana strefa. Po prawej stronie opactwa znajdziesz człowieka walczącego ze strażnikami. Zabij ich i porozmawiaj z ocalonym.

Powie Ci, byś udał się na południe Forli. Kiedy udasz się do wyznaczonego obszaru, każdy będzie się Ciebie bał, ponieważ zabiłeś Brata Stefano. Trzy główne cele zaczną od Ciebie uciekać, musisz dopaść tylko jednego, by uzyskać informacje. Kiedy Ezio powie, że szuka człowieka, któremu brakuje palca, dowie się o Girolamo Savonaroli, który odegra główną rolę w dodatku Ogniska Próżności.

Rebecca powie Ci, że reszta danych jest uszkodzona, i że potrzebuje czasu, by je naprawić.

  • Autor: Wega
  • Data dodania: 03-02-2010
Książka Assassin's Creed - Ostatni Potomkowie - Przeznaczenie bogów wydawnictwa Insignis

Komentarze / pokaż wszystkie (5)

1. yukiii-channn109-10-2010, 10:33zastanawiam się nad kupnem tego dodatku "battle of flori" na ps3...
2. Assassin23-01-2011, 17:26Skąd ściągnąć to DLC ?
3. Majkel-san24-02-2013, 00:03Mam AC 2 na PS3. Rozpoczynając 12 sekwencję mam na mapie dwie zaznaczone ikonki. Jedna to wykrzyknik (oznaczający rozpoczęcie wspomnienia z tą Cateriną), a druga to znak Asasyna (znajduję się ona na szczycie latarni morskiej). Docierając na to miejsce rozpoczynam lot machiną latającą od Leonarda, jednak na mapie nie ma żadnego celu, do którego miałbym dolecieć, pisze jedynie jak zepchnąć żołnierzy z dachu. Nie mam pojęcia jak ukończyć tę misję :( Proszę o pomoc.
4. adrian257123-06-2013, 19:37pominęło mi ta i 13 sekwencje
5. rune1023-06-2013, 20:15@up: przeczytaj pierwszy akapit artykułu. To są sekwencje z DLC.

Dodaj komentarz

*Czy jesteś botem?
Składnia
ZnacznikPrzykład użyciaWynik
*pochylenie*Altair ma *różowego* kota.Altair ma różowego kota.
**pogrubienie**Altair **nie ma** kota.Altair nie ma kota.
~~spoiler~~Ojciec Altaira ~~Umar~~! :OOjciec Altaira Umar!
>cytat>requiescat in pacerequiescat in pace
© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
000
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#: