Zakon Assassin's Creed


Assassin's Creed 2 - solucja


Solucja Assassin's Creed II

DNA sekwencja 11: Alter ego

Czekajcie, a będzie wam dane – Wenecja

Po rozstaniu z Leonardo, wedrzyj się na obmurowaną przestrzeń na północnym wschodzie i rozpocznij tą misję przez wejście na punkt na murze. Po cut-scence śledź kuriera, który chodzi zygzakami przez miasto. Trzymaj się od niego na tyle z daleka, by nie nabrał podejrzeń, lecz miej go w zasięgu wzroku. Jeśli zostanie od Ciebie oddzielony ścianą, pojawi się pośpieszający Cię licznik czasu.

Od czasu do czasu cel zatrzyma się, by upewnić się, że nikt go nie śledzi. Nie martw się, że Cię zauważy, od razu nie staje się podejrzliwy. Jeśli Cię dostrzeże, po prostu odwróć się i odejdź kilka kroków, dopóki znów nie zacznie iść. Po dojściu do punktu kontrolnego, kurier mija linię żołnierzy, jeśli spróbujesz tego samego, zostaniesz zauważony. Musisz zatem wspiąć się na dachy.

Kiedy cel minie kolejną grupkę żołnierzy, pojawi się cut-scenka. Będziesz musiał przeszukać budynek i zabić kuriera, by zabrać mu jego wyposażenie. Wespnij się po frontowej ścianie, na szczycie spójrz w prawo – znajduje się tam sterta siana, w którą możesz wskoczyć.

Wyskocz z siana na chwilę potrzebną do przyciągnięcia uwagi strażnika, zanim wskoczysz z powrotem. Strażnik przyjdzie, by sprawdzić, co się dzieje, pozwalając Ci na ciche zabójstwo z ukrycia. Kiedy będzie po nim, możesz iść za cel i zabić go, by ukraść jego wyposażenie i zakończyć misję.

Współpraca – Wenecja

Na początku misji musisz po prostu iść za przewodnikiem w mieście. Nie zderzaj się z nikim, bo Ezio upuści skrzynkę. Kiedy dotrzesz na miejsce, pojawi się cut-scenka.

Teraz sytuacja staje się poważniejsza, musisz pokonać Rodrigo Borgię. W pierwszym etapie walki najlepiej wyjąć miecz i agresywnie atakować raz za razem Rodrigo. Oczywiście będzie parował wszystko, nie dając Ci możliwości szybkiego zabójstwa, lecz stopniowo, powoli będziesz pozbawiał go punktów życia. Bądź gotów do wyprowadzenia kontry, kiedy Rodrigo zaatakuje, ale jeśli jesteś wystarczająco agresywny, zaprowadzisz go w róg, gdzie nie będzie mógł wiele zdziałać.

W końcu Rodrigo wezwie pomoc. Teraz schowaj miecz i walcz gołymi rękami, rozbrajając wrogów wokół siebie. Nie przejmuj się Rodrigo, najpierw pozbądź się jego obstawy, by rozpocząć kolejny etap walki. Przeciwnicy z włóczniami są najbardziej niebezpieczni, i póki nie masz własnej włóczni, najlepszym na nich sposobem jest rozbrojenie.

Po pokonaniu ludzi Rodrigo otrzymasz drobną pomoc, pojawi się więcej jego ludzi. Znów najlepiej zabierać im bronie, ignorując Rodrigo, póki reszta przeciwników nie zginie. Kiedy Rodrigo zostanie sam, weź miecz i wróć do agresywnej postawy. Kiedy go dobijesz, pojawi się cut-scenka.

  • Autor: Wega
  • Data dodania: 09-12-2009
Książka Assassin's Creed - Ostatni Potomkowie - Przeznaczenie bogów wydawnictwa Insignis

Komentarze / pokaż wszystkie (5)

1. Ezio 30-11-2010, 19:46mam taki problem w misji "współpraca" że gdy on wzywa straże, i zabijam tak 2 albo 3, to nie przychodzi ta pomoc, tylko od razu kolejna grupa straży. no i oczywiście umieram, bo to strasznie trudne. -.-
2. izis01-07-2011, 21:25mam taki problem bo z sekwencji 11 przeszło mi do sekwencji 14 co mam zrobic żeby rozpocząć sekwencje 12 i 13?
3. Wega1002-07-2011, 07:58Kupić je... Sekwencje te wyszły jako DLC na konsole.
4. hatehumanss125-11-2012, 21:19Ja katowałam i katuje wciąż tą współprace -.- Czytał tu, że trzeba ich rozbroić przyznam się, że nie wiem JAK - więc powiedzcie jak + kiedy będę walczyć gołymi rękami to mnie zaciukają swoja bronią O.o - pomocy chłopaki błagam! ( Nie traktujcie mnie jak jaką idiotkę, żeby nie było)
5. hatehumanss125-11-2012, 22:06+ I jeszcze ile "punktów życia" powinnam mieć podczas tej misji? Bo ogółem mam bardzo mało a widziałam że inni mieli strasznie dużo ( ale nie wiem przy której misji)

Dodaj komentarz

*Czy jesteś botem?
Składnia
ZnacznikPrzykład użyciaWynik
*pochylenie*Altair ma *różowego* kota.Altair ma różowego kota.
**pogrubienie**Altair **nie ma** kota.Altair nie ma kota.
~~spoiler~~Ojciec Altaira ~~Umar~~! :OOjciec Altaira Umar!
>cytat>requiescat in pacerequiescat in pace
© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
000
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#: