Zakon Assassin's Creed


Assassin's Creed 2 - solucja


Solucja Assassin's Creed II

DNA sekwencja 10: Siła wyższa

Nieprzyjemny obrót zdarzeń – Wenecja

Znajdź Antonio na północy Wenecji, opowie Ci o następnym celu do zabicia, Silvio. Po cut-scence misja się kończy.

Uwięziony wojownik – Wenecja

Idź przez miasto, aż napotkasz na dachu zranionego żołnierza, który da Ci kilka wskazówek dotyczących Bartolomeo, który z kolei powinien pomóc Ci znaleźć Silvio. Na mapie będziesz miał zaznaczony duży, zielony obszar, nakładający się na zakazaną strefę, spodziewaj się kłopotów.

Wejdź na dachy i zmierzaj ku celowi. Trudno zobaczyć Bartolomeo z dachu, gdyż jest uwięziony w klatce, ale łatwo zauważysz strażników go pilnujących, otaczających go półkolem. Z dachu namierz strażników i zdejmij dwóch z nich podwójnym ukrytym ostrzem, zostanie Ci do pokonania jeszcze dwóch. Kiedy się ich pozbędziesz, uwolnij Bartolomeo.

Kiedy Bart wyjdzie na zewnątrz, pojawi się więcej straży. Pokonaj ich i zmierzaj do nowego celu na południu. Niestety, Bart nie potrafi się wspinać, więc musisz iść dołem. Unikaj w miarę możliwości strażników po drodze. Jeśli masz niski poziom poszukiwania, nie będą Cię niepokoić, ale Bartolomeo zacznie się bić z każdym strażnikiem, jakiego zauważy, a w walce nie jest dobry. Musisz mu pomagać, by marnie nie skończył. Na szczęście kiedy on zaczyna walkę, strażnicy Cię nie zauważają, możesz iść za ich plecy i łatwo ich zabić.

Najlepiej unikać straży. Kiedy dotrzesz do końcowego punktu, pojawi się cut-scenka, po której będziesz musiał pokonać kilku strażników. Otwórz pobliską bramę, by zakończyć misję.

Nie zostawiać nikogo – Wenecja

Idź do pierwszego celu i wspinaj się na szczyt budynku w centrum zakazanej strefy. Z dachu zobaczysz trzech strażników na zewnątrz bramy, przetrzymujących więźniów. Zabij dwóch z nich jednym ruchem, następnie pozbądź się pozostałych, by otworzyć bramę i uwolnić więźniów. Będą za Tobą szli, ale, podobnie jak Bartolomeo, nie mają pojęcia o wspinaniu się.

Kolejny znacznik pojawia się na wschodzie, kolejni więźniowie do uwolnienia. Zwykle nie możesz walczyć, jeśli chcesz otworzyć bramę więźniom, ale jeśli Twoi sojusznicy walczą, powinieneś móc od razu to zrobić. W tym momencie pojawia się cut-scenka, kończąca walki.

Trzeci znacznik prowadzi Cię do ostatniego miejsca przetrzymywania więźniów, znów możesz pozwolić swoim ludziom walczyć, samemu otworzyć bramę i uwolnić więźniów.

Zająć pozycję – Wenecja

Zadanie zleca grupa żołnierzy, masz zaprowadzić ich do trzech różnych lokacji. Nie potrafią się wspinać, również zaczynają walczyć z każdym napotkanym strażnikiem. Posługując się mapą, gdy zmierzasz do celu, unikaj jak możesz czerwonych kropek oznaczających straże. Kiedy dotrzesz na miejsce, znajdziesz kilku strażników stojących na małym dziedzińcu. Zdejmij ich, a następnie zalicz punkt kontrolny.

Drugi znacznik pojawia się na mapie, kiedy zabijesz pierwszą grupę strażników. Znów zmierzaj tam, unikając patroli miejskich. Na miejscu jest więcej strażników, kolejny znacznik prowadzący do ostatniej grupy pojawi się po ich pokonaniu. Zalicz punkt kontrolny i zakończ misję.

Dwie pieczenie, jedno ostrze – Wenecja

Odwiedź Bartolomeo w ostatniej misji tej sekwencji pamięci. Pierwszym krokiem jest wspiąć się na najwyższą wieżę w okolicy, gdzie Ezio będzie mógł odpalić fajerwerki. Najwyższa wieża jest zaznaczona na mapie. Zachodnia jej część najlepiej nadaje się do wspinaczki, łatwo możesz tamtędy dostać się na szczyt. Kiedy będziesz na samej górze krzyża, pojawi się cut-scenka.

Zejdź szybko, by pomóc Bartolomeo, który niezbyt sobie radzi w walce z Dantem. Wykonaj skok wiary z północnej krawędzi, a następnie idź do nowego znacznika na mapie. Kiedy dotrzesz do Bartolomeo i jego walczących ludzi, wypatrz Dantego (ma długą togę i topór) i skup się na walce z nim. Jego topór jest potężny, więc rób uniki i zabierz mu broń. Po zadaniu mu określonych obrażeń, pojawi się cut-scenka.

Dante zaczyna uciekać z placu boju, prowadząc Cię do Silvio Barbagio. Biegnij szybko za nim. Namierz go, by go łatwiej śledzić. Przebiegnie przez linię żołnierzy zanim zatrzyma się tuż przy Silvio. Przedrzyj się przez żołnierzy i dokonaj podwójnego zabójstwa. Misja zakończona.

  • Autor: Wega
  • Data dodania: 09-12-2009
Książka Assassin's Creed - Ostatni Potomkowie - Przeznaczenie bogów wydawnictwa Insignis

Komentarze / pokaż wszystkie (2)

1. kamel16-10-2011, 16:10Hej witam mam ogromny problem nie mogę w misji Dwie pieczenie, jedno ostrze – Wenecja wspiąć się na wieże z tymi fajerwerkami. Próbuję z każdej strony i nic nie wiem jak to zrobic. Dajcie jakieś wskazóki. Od pólnocnej strony niechce doskoczyć do okna chociaz ma je w zasięgu, od zachdniej tam gdzie jest krzyż na ścianie nie jest w stanie doskoczyć z okna do gzymsu chociaż nie jest daleko nie wiem co robic. Gram na PS3 może trzeba cos jeszcze zrobic albo kupic prosze Was o pomoc. Pozdrawiam
2. Wega1018-10-2011, 19:14http://www.youtube.com/watch?v=U4e0aX8Z1ls

Dodaj komentarz

*Czy jesteś botem?
Składnia
ZnacznikPrzykład użyciaWynik
*pochylenie*Altair ma *różowego* kota.Altair ma różowego kota.
**pogrubienie**Altair **nie ma** kota.Altair nie ma kota.
~~spoiler~~Ojciec Altaira ~~Umar~~! :OOjciec Altaira Umar!
>cytat>requiescat in pacerequiescat in pace
© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
010
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#: