Zakon Assassin's Creed


Beta Assassin's Creed Revelations


Beta Assassin's Creed Revelations - doświadczenie

540

Po każdej sesji otrzymujesz nagrodę w postaci doświadczenia. Aby osiągnąć następny poziom, trzeba zdobyć określoną ilość punktów. Poziomy pozwalają na odblokowywanie przedmiotów w sklepach, gdzie można je kupić za Kredyty Abstergo. Doświadczenie można także zdobyć za robienie wyzwań.

Zdobywanie Kredytów Abstergo

540

Kredyty Abstergo to waluta używana do robienia zakupów w sklepie. Za każdą rozegraną sesję otrzymasz Kredyty, a ponadto za ukończenie sesji na podium, za bycie najlepszym graczem w drużynie, za zdobycie poziomu, za zdobycie pochwały. Przedmioty, jakie odblokowują się razem z poziomami, nie zostają automatycznie przydzielone. Wszystkie trzeba kupić za Kredyty Abstergo. Jest to: 8 Umiejętności, 4 Atuty, 4 serie zabójstw, 4 serie porażek; 30 emblematów, 4 wzory; 4 obrazy patrona, 4 tytuły do profilu Templariusza; 1 dodatkowy pas, nagolenniki, naramienniki, napierśnik i broń dla każdej postaci. Kolejne poziomy najlepiej przedstawia poniższa ilustracja:

540

Wyzwania

540

Wyzwania zachęcają do wypróbowywania nowych taktyk i technik. Za każdym razem, kiedy wykonasz jeden z trzech kroków danego wyzwania, zdobywasz punkty doświadczenia.

540

Możesz zrobić 50 wyzwań, z czego: 9 związanych jest z trybami gry, 17 z umiejętnościami, 10 ze stylem gry i 14 z zabójstwami.

Pochwały

540

Pochwały to nagrody przyznawane pod koniec sesji za to, co wyróżnia Cię spośród innych graczy. Pokazują, w czym jesteś najlepszy. Zdobywając kilka pochwał możesz zarobić dodatkowe Kredyty Abstergo.

540

Można zdobyć 44 różne Pochwały, grając w różne tryby gry: 10 jest związanych z zabójstwami, 6 z umiejętnościami, 12 ze stylem gry i 16 z sesjami.

Szczeble drabiny i wyzwania

540

Możesz porównywać swoje wyniki z wynikami przyjaciół. Porównywane są najwyższe wyniki w każdym trybie gry oraz średnia z rozgrywek. Najlepsze wyniki brane są z każdego trybu: Ścigany, Polowanie, Deathmatch, Artifact Assault i Łatwy Deathmatch.

540

Na początku każdej sesji zostaniesz poinformowany o wyniku Twojego znajomego i zachęcony do pobicia jego rekordu. Jeśli uda Ci się uzyskać wyższy wynik, Twój znajomy zostanie o tym poinformowany. Wszystkie wyzwania będzie można zobaczyć w sekcji „DARES” w panelu znajomych.

Profil templariusza

W profilu templariusza można wybrać 1 z 4 zdjęć patrona, 1 z 4 tytułów i emblemat, złożony z 1 z 30 rodzajów tła, 1 z 4 tekstur i 1 z 32 kolorów.

540

Dla każdej postaci można wybrać ubranie, buty, pas i naramienniki oraz dwa rodzaje broni.

540540

Profil templariusza pokazuje Twoje postępy w grze i pozwala na zobaczenie szczegółów wyzwań, pochwał, tablic wyników i statystyk. Swoje wyniki można porównywać z wynikami innych Templariuszy i zobaczyć, jaka jest ich ulubiona postać i umiejętności. W ten sposób można wiele się dowiedzieć o swoich przeciwnikach!

540
  • Autor: Wega
  • Data dodania: 03-09-2011
Książka Assassin's Creed - Ostatni Potomkowie - Przeznaczenie bogów wydawnictwa Insignis

Komentarze / pokaż wszystkie (1)

1. assassyn9913404-12-2011, 16:06ten sam stary dobry multiplayer

Dodaj komentarz

*Czy jesteś botem?
Składnia
ZnacznikPrzykład użyciaWynik
*pochylenie*Altair ma *różowego* kota.Altair ma różowego kota.
**pogrubienie**Altair **nie ma** kota.Altair nie ma kota.
~~spoiler~~Ojciec Altaira ~~Umar~~! :OOjciec Altaira Umar!
>cytat>requiescat in pacerequiescat in pace
© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
000
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#: