Zakon Assassin's Creed


Beta Assassin's Creed Revelations


Beta Assassin's Creed Revelations -zestawy umiejętności

540

Pozwalają na wybór 2 umiejętności, 2 atutów (pasywnych zdolności działających cały czas)/1 atutu w zestawie domyślnym, 1 bonus za porażki i 1 bonus za serię. Gracz posiada 2 zestawy domyślne i 2 zestawy, które może dowolnie dostosowywać.

540

Lista umiejętności

Domyślny zestaw 1:

 • Umiejętność: noże do rzucania i mina zbliżeniowa
 • Atut: Wartownik (Sentry) - śledzony cel dłużej zostaje zaznaczony, kiedy zniknie nam z oczu
 • Serie:
  • Seria 5 zabójstw - premia punktowa za wykonanie 5 zabójstw pod rząd
  • Seria porażek - po utracie kontaktu wzrokowego z celem 5 razy z rzędu zostanie podświetlony na żółto ślad, którym się poruszał, póki nie dokonasz zabójstwa.

Domyślny zestaw 2

 • Umiejętność: przebranie i petardy błyskowe
 • Atut: Enhanced Autobash - zwiększa liczbę cywilów, jaką możesz potrącić, zanim stracisz równowagę
 • Serie:
  • Seria 3 cichych zabójstw - premia punktowa za wykonanie 3 cichych zabójstw pod rząd
  • Seria porażek - po 5 zgonach lub ogłuszeniach z rzędu ujawnione zostaną położenia celów znajdujących się poza polem widzenia, póki nie dokonasz zabójstwa.

Lista Umiejętności

:
Mina zbliżeniowaTripwire bomb (Mina zbliżeniowa) - wybucha, gdy stanie na niej cel lub prześladowca. Kliknięcie spowoduje położenie bomby, przytrzymanie przycisku - wyrzucenie. Aktywacja bomby następuje po kilku sekundach.Zasięg: 1,8 metra; aktywacja bomby: 3 sekundy, ponowne użycie: po 90 sekundach
DomknięcieClosure (Domknięcie) - na kilka sekund zamyka wszystkie bramy i uruchamia wszystkie windy w pobliżu, dzięki czemu zatrzymasz prześladowców albo uniemożliwisz celom ucieczkę.Zasięg: 20 metrów, czas trwania: 5 sekund, ponowne użycie: po 50 sekundach
PrzebranieDisguise (Przebranie) - zmienia na jakiś czas Twój wygląd, co pozwala zaskoczyć przeciwników.Zasięg: brak, czas trwania: 15 sekund, ponowne użycie: po 60 sekundach
Petardy błyskoweFire Crackers (Petardy błyskowe) - rzucone na ziemię oślepiają przeciwników i wywołują panikę w tłumie, pozwalając na odkrycie Twojego celu.Zasięg: 5 metrów, czas trwania: 5 sekund, ponowne użycie: po 60 sekundach
Noże do rzucaniaThrowing knives (Noże do rzucania) - rzucając, ranisz przeciwnika, zwalniając go albo zrzucając ze ściany, gdy się wspina. Aby rzucić nożem, trzeba namierzyć cel.Zmniejszenie prędkości: 10%, czas trwania: 5 sekund, ponowne użycie: po 50 sekundach
Bomba dymnaSmoke bomb (Bomba dymna) - przeciwnicy i tłum zaczyna krztusić się od dymu. Trzeba uważać na małe opóźnienie między rzuceniem bomby a rozpoczęciem działania dymu.Zasięg: 3,2 metra, czas trwania: 3 sekundy, ponowne użycie: po 60 sekundach
TruciznaPoison (Trucizna) - powoli zabija cel. Cel możesz zatruć, gdy jesteś w jego pobliżu.Zasięg: 1,5 metra, opóźnienie: 6,5 sekundy, bonus puntkowy: 200 punktów, ponowne użycie: po 90 sekundach
PrzemianaMorph (Przemiana) - zmienia postacie w tłumie w Twoje duplikaty, pozwala ukryć się przed prześladowcami. Użycie ponownie zmiany powoduje anulowanie poprzedniej.Zasięg: 3,2 metra, czas trwania: stały, zmienieni cywile: 4, ponowne użycie: po 60 sekundach

Atuty

To zdolności pasywne, działające przez cały czas. Można mieć dwa atuty w jednym zestawie. Atuty odblokowuje się wraz z postępami w grze.

WartownikSentry (Wartownik) - wydłuża czas skupienia na celu, gdy namierzony zniknie Ci z oczu.
Szybki pościgHot Pursuit (Szybki pościg) - zwiększa Twoją prędkość podczas pościgu i zwalnia spadanie Twojego wskaźnika wykrycia.
Lepsze roztrącanieEnhanced Auto-Bash (Lepsze roztrącanie) - pozwala na potrącenie większej liczby cywili zanim stracisz równowagę.
KameleonBlender (Kameleon) - za każdym razem, gdy ukryjesz się w tłumie, jeden z cywili automatycznie zmieni wygląd na taki, jaki ma Twoja postać.

Serie

Serie zabójstw - aktywowane po kilku ogłuszeniach lub zabójstwach z rzędu.

Seria 3 cichych zabójstwSeria 3 cichych zabójstw: +250 punktów za każde 3 ciche zabójstwa lub ogłuszenia z rzędu.
Seria 5 zabójstwSeria 5 zabójstw: +250 punktów za każde 5 zabójstw lub ogłuszeń z rzędu.
Silent Animus HackSeria 7 cichych zabójstw (Silent Animus Hack): powoduje błąd Animusa, dzięki któremu możesz zabić każdego Templariusza na dystans. Otrzymujesz dodatkowe 100 punktów za zabicie Templariusza, który nie był Twoim celem.
Animus HackSeria 9 zabójstw (Animus Hack): wywołuje błąd Animusa, dzięki któremu możesz zabić każdego Templariusza z dystansu. Otrzymujesz dodatkowe 100 punktów za zabicie Templariusza, który nie był Twoim celem.

Serie porażek

WizjaVision (Wizja) - po 5 zgonach lub ogłuszeniach z rzędu ujawnia położenie wszystkich celów znajdujących się poza zasięgiem wzroku, póki nie dokonasz zabójstwa.
ŚledzenieTracker (Śledzenie) - po utracie 5 kontraktów z rzędu pokazuje cele, które są w zasięgu Twojego wzroku, póki nie dokonasz zabójstwa.
ObjawienieRevelation (Objawienie) - po utracie 5 kontraktów z rzędu pokazuje wszystkich prześladowców znajdujących się w zasięgu wzroku, póki nie dokonasz zabójstwa.
streakiMinor Hack - po utracie 5 kontraktów z rzędu pozwala Ci na zabicie następnego celu z daleka.
 • Autor: Wega
 • Data dodania: 03-09-2011
Książka Assassin's Creed - Ostatni Potomkowie - Przeznaczenie bogów wydawnictwa Insignis

Komentarze / pokaż wszystkie (5)

1. weronika26503-09-2011, 08:50O co chodzi z tym zabójstwem z daleka?
2. Lambert1003-09-2011, 12:35Zdaje się, że po prostu zaznaczasz cel i go od razu zabijasz. Jak to wygląda dokładnie okaże się już niebawem, bo beta startuje już dzisiaj :)
3. Nizaryta096303-11-2011, 14:49to prawda ze teraz mozna zmienic zestaw profilu kiedy sie tylko chce?
4. dominik5604-11-2011, 10:16Tak:P
5. AC_Boy126-01-2014, 16:05pomoże mi ktoś jka ustawić zeby ''ciche zabicie'' zrobic w muli ?

Dodaj komentarz

*Czy jesteś botem?
Składnia
ZnacznikPrzykład użyciaWynik
*pochylenie*Altair ma *różowego* kota.Altair ma różowego kota.
**pogrubienie**Altair **nie ma** kota.Altair nie ma kota.
~~spoiler~~Ojciec Altaira ~~Umar~~! :OOjciec Altaira Umar!
>cytat>requiescat in pacerequiescat in pace
© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
000
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#: