Zakon Assassin's Creed


Assassin's Creed 2 - solucja


Solucja Assassin's Creed II

DNA sekwencja 09: Carnevale

Wiedza to potęga – Wenecja

Odwiedź Leonardo. Skonstruuje dla Ciebie nową broń w oparciu o tajemniczy kodeks. Po cut-scence idź so żółtego wskaźnika na mapie, a dostaniesz wskazówki, jak używać pistoletu. Namierz trzy kukły po drugiej stronie rzeki i strzel do nich. Przytrzymanie przycisku strzału polepsza celność, umożliwiając zastrzelenie odległych celów. Kiedy ustrzelisz wszystkie cele, wróć do Leonardo.

Damy w opałach – Wenecja

Spotkasz Antonio i jego towarzyszy w dzielnicy Dorsoduro na południu. Porozmawiaj z nim, rozmowa zostanie przerwana przez morderstwo. Po cut-scence, musisz zabić zabójcę, zaznaczonego na Twojej mapie i nie ruszającego się. Idź w kierunku mordercy, a zatrzyma Cię scenka, w której grozi on kolejnej kurtyzanie. Namierz go i wybierz pistolet. Poczekaj na namierzenie, a następnie zdejmij mordercę z odległości, by zakończyć misję.

Mądra zakonnica – Wenecja

Wróć do domu publicznego i porozmawiaj z Antonio i z siostrą. Idź za nimi na karnawał. Koniec misji.

Zbieranie wstążek – Wenecja

Jest to najwcześniejsza z trzech karnawałowych gier, w których musisz wygrać, by zdobyć złotą maskę. Porozmawiaj z mistrzem gry, a wyzwie Cię, byś ukradł wstążki kobietom z okolicy. Różne grupy kobiet zaznaczone są na Twojej mapie. Idź do nich i dokonaj kradzieży. Zwykle dostaniesz dwie lub cztery wstążki na grupę, jeśli zderzysz się ze wszystkimi kobietami. Szybko zdobądź przynajmniej 25 wstążek.

Zdobycie flagi – Wenecja

Karnawałowa gra na północy wymaga, byś zagrał w CTF. Zaczynasz na dachu, ustawiony w kierunku żółtego punktu na mapie. Biegnij tam tak szybko, jak to możliwe, ignorując czerwone znaczniki na mapie. Czerwony znacznik oznacza Twojego rywala, który chce zdobyć flagę przed Tobą. Jeśli ruszysz od razu biegiem i zeskoczysz na poziom ulicy (nie żałuj punktów zdrowia), powinieneś zwyciężyć. Zabierz flagę i natychmiast wespnij się na dach, by nie dać szansy rywalowi. Zanieś flagę do punktu startu, by zdobyć punkt. Zdobądź trzy punkty, by wygrać.

Ruszyli – Wenecja

Masz ograniczoną ilość czasu, by przebyć ten tor przeszkód. Punkty kontrolne pojawiają się jeden po drugim, i musisz błyskawicznie zaliczyć wszystkie szesnaście. Pierwsza czwórka jest na ziemi, więc nie musisz tracić czasu przez wspinanie się na budynki. Piąty punkt wymaga od Ciebie wspięcia się na bok budynku, od tego momentu następne punkty wymagają od Ciebie ostrożnego poruszania się, gdy będziesz okrążał bok budynku.

Po zaliczeniu siódmego punktu, obróć się w lewo i zeskocz ze skraju platformy. Ezio złapie się czegoś zwisającego gdzieś poza ekranem, przeskoczy na kolejną platformę i będzie mógł zaliczać kolejne punkty kontrolne. W końcu musisz wspiąć się na budynek dla następnych punktów.

Do trzynastego punktu musisz skoczyć z dachu z zachodniego krańca budynku do rzeki. Wbiegnij po rampie na poziom ulicy i zalicz pozostałe punkty na tym poziomie. Ostatni z nich znajduje się na łodzi.

Oszustwo nie popłaca – Wenecja

Jest to prosta misja. Po prostu pokonaj przeciwników na pięści. Chociaż nie masz żadnej broni w ręku, możesz normalnie używać kontry. Choć nie zawsze od razu znokautujesz przeciwnika, powtarzaj ten manewr do skutku.

W końcu ktoś naśle na Ciebie wrogów z mieczami. W tym momencie możesz dobyć broń, choć nie musisz. Pokonaj wrogów, a wyzwanie się skończy. To ostatnie z karnawałowych wyzwań.

Ubaw po pachy – Wenecja

Zabierz złotą maskę złemu człowiekowi, który ją ukradł. Jego położenie jest zaznaczone na mapie, ale tylko dużą, niewyraźną zieloną plamą. Wejdź w ten obszar i wyjdź na budynek, by użyć orlego wzroku do przeskanowania obszaru. Znajdziesz złodzieja na skrzyżowaniu głównych dróg. Kiedy go zobaczysz, zacznie się oddalać.

Zeskocz na poziom ulicy, wynajmij grupę kurtyzan i zacznij go śledzić. Jeśli go namierzysz, możesz użyć ich do odwrócenia jego uwagi, powodując, że się zatrzyma. Idź za celem i wykradnij mu maskę. Z maską w ręku możesz wrócić na przyjęcie.

Ezio zakłada maskę, kiedy zbliża się na plac zabawy, człowiek pilnujący przejścia wpuszcza go bez kłopotu. Siostra wita Cię, kiedy wchodzisz, i sugeruje, byś wynajął kurtyzany, które pomogą Ci pozostać incognito. Po pewnym czasie pojawia się cut-scenka pokazująca wielkiego, złego złodzieja wchodzącego na przyjęcie i wysyłającego swoich strażników, by Cię znaleźli.

Straż będzie powoli sprawdzać przyjęcie, jeśli Cię zauważą, misja od razu się kończy. Ukrywaj się, jak możesz. Szukaj grup ludzi, stawaj między nimi, ale nie spodziewaj się, że to da Ci ciągłą ochronę. Kiedy straże posuwają się naprzód, rozbijają grupki, mogą Cię wykryć. Czekaj w tłumie, znajduj sobie zawsze alternatywną kryjówkę. Bądź gotów do wynajęcia grupy kurtyzan, namierz je i ukryj się wśród nich, zanim zostaniesz wykryty.

Poruszaj się między miejscami ukrycia aż do skończy się wyznaczony czas. Nastąpi potem cut-scenka pokazująca przybycie Doży. Doża stoi na łodzi tuż przy wodzie. Wynajmij nowe kurtyzany i przedrzyj się w kierunku łodzi, czekającej przy krótkim ogrodzeniu. Siostra podpowiada Ci, byś użył pistoletu, by pozbyć się Doży z daleka – brzmi dobrze.

Zastrzel Dożę i szybko wycofaj się z tego obszaru. Musisz pozostać anonimowy, by wypełnić zadanie, więc skocz do rzeki i przepłyń pod mostem.

  • Autor: Wega
  • Data dodania: 09-12-2009
Książka Assassin's Creed - Ostatni Potomkowie - Przeznaczenie bogów wydawnictwa Insignis

Komentarze / pokaż wszystkie (7)

1. Mitochondrium14-08-2010, 11:52Witam,mam taki problem z jedną misją w 9 sekwencji, otóż:Misja nazywa się "Oszustwo nie popłaca".Problem polega na tym, ze jak już pokonałem 2 wrogów( na pięści) to nikt dalej nie wychodzi i nie da się przejść ;//Proszę o kontakt gg: 11525886
2. Grzechu 25527-12-2010, 13:47Witam, mam dokładnie taki sam problem jak użytkownik Mitochondrium. Próbowałem przejść tą misję kilka razy i za każdym z nich było to samo. Proszę o pomoc, dziękuję z góry. :)
3. martinkaz10-02-2011, 21:22Witam mam podobny problem z misją "Zdobycie Flagi" zdobyłem ją 3 razy i powinienem chyba dostać tę złotą maskę i przejść do następnej miaji ale tak sie nie dzieje. Nawet w celach misji mi pisze ze wygrałem ale cały czas świeci mi zielony krzyzyk do tego pisze mi że zdobyłem 2/3 a 3 razy flage zdobyłem. Prosze o pomoc z góry dzieki.:)
4. reinstall22-03-2011, 11:29reinstalka save z jakiejś strony i gotów
5. nemon24-03-2011, 01:24na piratach tak sie zdaza ze cos sie wyswietla na mapie naqwet jak zaliczysz misje
6. nightwissh101-08-2011, 17:43ja mam pytanie: dlaczego po wydostaniu się z balu zaginął mi miecz Altaira? ;/
7. wiewioor30-11-2012, 10:18W misji Ubaw po pachy, gdy mamy ukrywać się prze minutę, zaraz po wejściu na plac mamy po prawej stronie grupę kurtyzan, wynajmujemy ją, chowamy się za straganem i spokojnie przeczekujemy ten czas, mając przy okazji możliwość podsłuchania rozmowy Agostina Barbarigo z jakimś innym człowiekiem.

Dodaj komentarz

*Czy jesteś botem?
Składnia
ZnacznikPrzykład użyciaWynik
*pochylenie*Altair ma *różowego* kota.Altair ma różowego kota.
**pogrubienie**Altair **nie ma** kota.Altair nie ma kota.
~~spoiler~~Ojciec Altaira ~~Umar~~! :OOjciec Altaira Umar!
>cytat>requiescat in pacerequiescat in pace
© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
000
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#: