Zakon Assassin's Creed


Assassin's Creed 2 - solucja


Solucja Assassin's Creed II

DNA sekwencja 06: Wyboista droga

Wycieczka – Florencja

Porozmawiaj z Lorenzo, a da Ci pelerynę Medici, która sprawi, że będziesz anonimowy dla strażników Medici – całkowicie. Pojawi się znacznik na mapie, prowadzący do domu Leonarda da Vinci. Zapukaj do drzwi i misja się zakończy.

Straż Medici to ci w żółtym i są tylko we Florencji i Toskanii.

Wakacje w Romanii – Góry

Pojedź w góry, by rozpocząć tę misję. Porozmawiaj z Leonardo, który zajęty jest naprawianiem swojego powozu. Po cut-scence przejmiesz kontrolę nad powozem z końmi, ściganym przez nieskończone ilości wrogów, próbujących na niego wskoczyć.

Kiedy wrogi żołnierz wskoczy na powóz, kieruj w tę i powrotem, by stracił równowagę i spadł. Skup się na sterowaniu i kołysaniu powozem. Może się zdarzyć, że rozkołyszesz go za mocno i przewrócisz go, lecz nie jest to łatwe, więc spokojnie. Uważaj też na wskaźnik zdrowia powozu, wjeżdżanie w przeszkody uszkadza go.

Po cut-scence w czasie jazdy, zaczną strzelać łucznicy płonącymi, eksplodującymi strzałami w ziemię przed Tobą. Jak możesz, unikaj ognia, gdyż uszkadza powóz. W końcu Ezio pozwala Leonardo kontynuować i zeskakuje z powozu.

Zabij spore grupy wrogów, w tym ciężkozbrojnego z toporem. Zwykłe kontry mogą nie być skuteczne przeciwko tym wszystkim ludziom, więc spróbuj ich rozbrajać, lub łapać ich i rzucać nimi o ziemię. Kiedy skończysz, idź do oznaczonego punktu na drodze, by zakończyć misję. Innym łatwym sposobem na zakończenie misji jest wbiegnięcie w pobliską, białą smugę.

Tutti a bordo – Forli

Przeniesiesz się do Forli, nowego miasta. W dalekiej, północno-wschodniej części znajdziesz Leonarda, który jest gotów wejść na statek z Tobą. Zanim jednak się dołączysz, będziesz musiał uratować kobietę, która narobiła sobie kłopotów.

Marker na mapie wskaże łódź z wiosłami. Wskocz na pokład i idź do wiosła z tyłu łodzi, by zacząć nią sterować. Kieruj się na południe i opłyń kawałek lądu, by dotrzeć do kobiety. Wjedź w smugę światła przed nią, a następnie przewieź ją w smugę blisko doków. Misja zakończona.

  • Autor: Wega
  • Data dodania: 09-12-2009
Książka Assassin's Creed - Ostatni Potomkowie - Przeznaczenie bogów wydawnictwa Insignis

Komentarze / pokaż wszystkie (6)

1. technol7210-02-2011, 19:43Jak obniżyć status Ezia w górach?
2. ghost20-02-2011, 21:19jak zdoby30 i 25 strone?
3. radoo20-02-2011, 21:22co lepiej kupic assassins creed wszystkie czesci czy brotherhood?
4. kondzio1995620-02-2011, 22:17@radoo -oczywiście najpierw zacznij od jedynki,toż to zbrodnia grać w inne części nie przechodząc poprzednich,w tej grze występuje bardzo wiele wątków które są ze sobą powiązane i przewijają się przez wszystkie gry.
5. Wega1020-02-2011, 23:14@ghost: zajrzyj do tematu Mapy. Są tam zaznaczone wszystkie strony kodeksu. Jeśli któregoś numeru brakuje, to znaczy, że zdobędziesz po prostu przechodząc wątek główny.
6. Wega1020-02-2011, 23:15(Te, które wymieniłeś, po prostu zdobędziesz wykonując misje fabularne.)

Dodaj komentarz

*Czy jesteś botem?
Składnia
ZnacznikPrzykład użyciaWynik
*pochylenie*Altair ma *różowego* kota.Altair ma różowego kota.
**pogrubienie**Altair **nie ma** kota.Altair nie ma kota.
~~spoiler~~Ojciec Altaira ~~Umar~~! :OOjciec Altaira Umar!
>cytat>requiescat in pacerequiescat in pace
© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
000
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#: