Zakon Assassin's Creed


Assassin's Creed 2 - solucja


Solucja Assassin's Creed II

DNA Sekwencja 05: Niedokończone sprawy

Czwórka na scenie / Kąsające ostrze – Florencja

Porozmawiaj z Lorenzo, wręczy Ci kolejną stronę kodeksu. Porozmawiaj z Leonardo w mieście, a przetłumaczy go dla Ciebie. Koniec misji.

Uniki – Monteriggioni

Wróć do Willi Monteriggioni i porozmawiaj z Mario w domu. Zabierze cię na plac treningowy w willi i wyzwie Cię, byś nauczył się paru nowych rzeczy. Pierwsza z nich to uniki. Następna, przyjmowanie ataków gołymi rękami. Wykonuje się to jak normalną kontrę. Trzykrotny sukces kończy misję.

Herold miejski – Toskania

Dostań się do Toskanii, gdzie znajdziesz kilka misji do wyboru. Wybierz tą, by porozmawiać z człowiekiem na placu miejskim w centrum Toskanii. Poprosi Cię o zabicie pewnego obwoływacza na szczycie bardzo wysokiej wieży. Zaakceptuj misję i idź tam. Kiedy się zbliżysz, usłyszysz głośne krzyki człowieka, którego masz zabić.

Zacznij wspinać się na wieżę od wschodniej strony i zmierzaj do góry. Będziesz musiał przechodzić na każdą jej stronę, by dostać się na szczyt. Kiedy tam będziesz, zawiśnij na platformie i czekaj. Obwoływacza chroni dwóch strażników, możesz uniknąć ich obu.

Na wschodniej ścianie wieży zobaczysz drabinkę, która prowadzi na najwyższą platformę, gdzie stoi obwoływacz. Poczekaj, aż strażnicy odejdą, wbiegnij na górę i zabij obwoływacza. Ma miecz, może więc stawiać opór, ale jest bezsilny wobec kontry czy zrzucenia z dachu.

Wyjdź się pobawić – Toskania

Kolejne zabójstwo zleca człowiek z południowej części miasta. Znacznik ma mapie wskazuje orientacyjnie położenie celu, ale nie dokładnie. Wespnij się na dach i użyj orlego wzroku, by wybrać cel (podświetlony na złoto), spacerujący po rynku wraz z dwoma strażnikami.

Cel ciągle chodzi tą samą trasą, więc możesz dokonać łatwego zabójstwa. W centrum rynku jest studnia, w której możesz poczekać. Patrz na południe, kiedy będziesz zwisał z obramowania wewnątrz studni. Kiedy w pobliżu pojawi się Bernardo, namierz go i dokonaj szybkiego zabójstwa.

Po cut-scence, która będzie mieć miejsce, będziesz musiał zmierzyć się ze strażnikami Bernardo, przygotuj się do obrony. W pobliżu są najemnicy, których w razie potrzeby możesz wynająć, ale spokojnie dasz sobie radę. Zabij strażników i misja się zakończy.

Nie habit czyni mnicha – Toskania

Podejmujesz się misji zabójstwa, poza miastem. Cel jest w opactwie na południowym wschodzie, a cały obszar jest strefą zakazaną, więc niezależnie od stopnia Twojej niesławy nie będziesz tam mile widziany.

Kiedy dotrzesz do opactwa, wespnij się na szczyt budynku od zachodniej strony, nieco dalej od zakazanej strefy. Z góry zobaczysz wnętrze opactwa, możesz szpiegować mieszkańców i znaleźć cel. Użyj orlego wzroku, a cel zaświeci na złoto, choć ciągle jest pod dachem holi wokół zewnętrznego obwodu opactwa.

Również na zewnętrznym obwodzie znajduje się wóz z liśćmi, w który możesz skoczyć niezauważony. Tam czekaj na Stefano, aż dotrze do południowo-wschodniego rogu budynku. Kiedy na chwilę się zatrzyma, będziesz mógł wyskoczyć z liści i zabić go ciosem w plecy. Później będziesz musiał przedrzeć się przez strażników, ale na takiej otwartej przestrzeni to nie powinien być problem.

Za zamkniętymi drzwiami – Toskania

Otrzymujesz tę misję od człowieka w małej wiosce w północno-wschodniej części głównego miasta. Cel, Arcybiskup Salvati, jest w pobliskim zamkniętym terenie. Twój kontakt zapozna Cię ze szczegółami, następnie powie Ci, że masz małą armię do dyspozycji, prawda jest jednak taka, że nie są oni zbyt użyteczni. Po prostu idź ku południowej ścianie zamkniętego terenu.

Przed frontową bramą stoi grupa żołnierzy, po murach przechadzają się łucznicy. Łuczników zdejmij z daleka, używając noży do rzucania, zanim wyślesz ludzi na strażników, by się nimi zajęli.

Kiedy będzie czysto, wespnij się po ścianie po prawej lub lewej stronie bramy. Ezio mówi coś o chęci otwarcia bramy, i jeśli chcesz, zeskocz na dół po wewnętrznej stronie i użyj dźwigni. Najprawdopodobniej od razu zostaniesz zaatakowany. Broń się, używając kontr, bądź cierpliwy, a szybko się uporasz z hordami wrogów.

W końcu Arcybiskup dołączy do walki i Cię zaatakuje. Ubrany jest w unikatowy strój, przypominający piżamy. Jeśli użyjesz kontry na nim, zginie, a zadanie zostanie wykonane. Kiedy Arcybiskup umrze, Twoja drużyna przybiegnie, by pomóc Ci wykończyć pozostałych wrogów i zakończyć misję.

Z takimi przyjaciółmi – Toskania

Misja zaczyna się na dachu, z którego widać otwarty plac w mieście. Kiedy ludzie zaczną wychodzić z głównego budynku, użyj orlego wzroku, by namierzyć cel, Torri del Salvucci. Teraz Twoim zadaniem nie jest go zabić, lecz pozwolić mu zaprowadzić Cię na miejsce spotkania wrogów. Zeskocz na ziemię i idź za nim, utrzymując pewien dystans.

Dobrze jest mieć na początku tej misji zerowy poziom poszukiwania, gdyż będziesz mijał wielu strażników, podążając za Salvucci. Możesz wynająć grupę kobiet, by Cię kryły, jeśli tego potrzebujesz. Podążanie za Salvucci dachami jest utrudnione ze względu na miejsce, gdzie idzie, ale poradzisz sobie i na ziemi. W końcu opuści on granice miasta, mijając strażników.

Nie możesz przejść obok strażników, więc wespnij się na ścianę po drabince po prawej. Możesz przyciągnąć uwagę strażników z murów, lecz możesz ich pokonać w miarę przechodzenia po otaczającym murze, bez wywołania podejrzeń u swojego celu.

Del Salvucci w końcu odejdzie od murów i skieruje się ku zewnętrznemu amfiteatrowi. Przy głównej ścieżce są strażnicy, i jest to zakazany obszar, więc będziesz musiał ich zupełnie uniknąć. Przeskocz przez ściany po lewej lub prawej głównego wejścia, i zbliż się wystarczająco do Salvucci, by rozpoczęła się cut-scenka.

Po scence walcz ze strażnikami, w tym z potężnymi ciężkozbrojnymi, których nie możesz pokonać kontrą. Jednak ci strażnicy są podatni na manewr rozbrojenia, który jest równie dobry do zabijania. Kiedy oczyścisz teren, podejdź do powalonego Jacopo i wykończ go.

  • Autor: Wega
  • Data dodania: 09-12-2009
Książka Assassin's Creed - Ostatni Potomkowie - Przeznaczenie bogów wydawnictwa Insignis

Komentarze / pokaż wszystkie (3)

1. MrKivi12-12-2011, 18:24mam problem z misją w sekwencji 5 "herold miejski". otóż nie ma na szczycie samego herolda. mam znacznik celu w miejscu w którym stoje a jego nie ma. nie słyszałem też żadnych krzyków/
2. Nizaryta096317-12-2011, 09:07tu sie w pierwszym wspomnieniu podwojne ostrze dostaje?
3. Sylock17-01-2012, 19:51W misji "Z takimi przyjaciółmi" ciągle wymieniany jest Del Salvucci.(np. "Kiedy ludzie zaczną wychodzić z głównego budynku, użyj orlego wzroku, by namierzyć cel, Torri del Salvucci" albo "podążając za Salvucci. Możesz wynająć grupę kobiet" albo jeszcze "Del Salvucci w końcu odejdzie od murów i skieruje się ku zewnętrznemu amfiteatrowi") Ta misja dotyczy wyłącznie Jacopo de Pazzi

Dodaj komentarz

*Czy jesteś botem?
Składnia
ZnacznikPrzykład użyciaWynik
*pochylenie*Altair ma *różowego* kota.Altair ma różowego kota.
**pogrubienie**Altair **nie ma** kota.Altair nie ma kota.
~~spoiler~~Ojciec Altaira ~~Umar~~! :OOjciec Altaira Umar!
>cytat>requiescat in pacerequiescat in pace
© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
000
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#: