Zakon Assassin's Creed


Assassin's Creed 2 - solucja


Solucja Assassin's Creed II

DNA Sekwencja 03: Requiescat in Pace

Pomoc drogowa – Monteriggioni

Zacznij prowadzić Claudię i Marię przez kanion, pojawi się cut-scenka. Obróć się i walcz z wrogami, którzy Cię atakują.

Po pokonaniu wrogów czyhających na Twoją rodzinę, pojawia się kolejna cut-scenka i kolejni wrogowie do pokonania. Znów skup się na obronie swoich pań, gdyż są praktycznie bezbronne. Po pokonaniu wrogów misja się kończy.

Casa dolce casa – Monteriggioni

Idź za Mario do willi i wejdź na górę po schodach, które prowadzą do drzwi jego olbrzymiego domu. Mario zatrzyma się i porozmawia przez chwilę, zanim odeśle Cię do innych zajęć.

Pobiegnij z powrotem do miasta i znajdź kowala (zaznaczony na mapie). Otwórz menu sklepu i kup parę nagolenników (zbroja) oraz sztylet (broń). Nieco dalej na ulicy stoi lekarz, u którego kup pięć lekarstw. Kiedy skończysz zakupy, misja się kończy.

Trening czyni mistrza - Monteriggioni

Porozmawiaj z Claudią w dworze. Odejdzie. Znajdź Mario nieco głębiej w środku i porozmawiaj z nim. Zażyczy sobie, by szkolić Cię w walce i skieruje Cię na arenę treningową. Przejdziesz przez serię ćwiczeń, każde musi udać Ci się trzy razy, zanim rozpoczniesz następne.

Ostatnim zadaniem jest pokonanie Mario w walce, który jest niezbyt wymagającym przeciwnikiem. Kiedy go pokonasz, ucieknie. Idź do pokoju Mario zaznaczonego na mapie i porozmawiaj z człowiekiem, który tam przebywa, by ukończyć misję.

Jak sobie pościelesz – Toskania

Porozmawiaj z Claudią na drugim piętrze posiadłości, lecz nie otrzymasz zlecenia. Idź do południowego wyjścia z miasta, gdzie znajdziesz tuż na zewnątrz stajnię z końmi. Wskocz na grzbiet jednego i jedź na południowy wschód w kierunku znacznika na mapie.

Mario jest teraz w Toskanii. Zeskocz z konia i porozmawiaj z nim, by zaakceptować misję przeciwko sprawiającym kłopoty Vieri. Idź za Mario na wzgórze do muru otaczającego miasto. Możesz wspiąć się po uszkodzonej części ściany, by chodzić po murze.

Uważaj, na górze jest trzech łuczników, których możesz pozbyć się po cichu, używając sztyletów do rzucania – dwóch na dachach, jeden na najwyższym punkcie muru. Gdy zabijesz łuczników, zeskocz na dół i poszukaj mechanizmu otwierającego bramę.

Pomóż swoim wykończyć wrogów tuż za bramą Toskanii. Idź za grupą do środka miasta, Mario zatrzyma się, by powiedzieć o odwracaniu uwagi strażników. Zacznij przedzierać się przez miasto, zabijając strażników po drodze. Idź w kierunku znacznika na mapie.

Zostaniesz zaprowadzony do rannego żołnierza, który powie Ci, że Mario potrzebuje pomocy nieco dalej. Idź tam, a znajdziesz się w wirze walki Mario. Pomóż mu wykończyć strażników, po czym Mario wyznaczy Ci kolejny cel.

Masz dostać się na dachy w północnej części miasta. Cut-scenka pokaże Vieri wchodzącego do miasta i wysyłającego swoich ludzi do walki z Mario. Później zostaniesz poinstruowany, by zabić Vieri, ale nie w walce – Vieri w tajemnicy wycofuje się na mur i przygląda się walce. Z dachu możesz skoczyć na schody prowadzące na prawą stronę muru.

Skieruj się ku najwyższej części muru, znajdziesz tam Vieri w towarzystwie kilku strażników. Musisz tylko zabić Vieri. Uważaj, będzie blokował próby zabicia go, najłatwiej więc go złapać, rzucić nim o ziemię i wykonać ostateczny cios, gdy leży. Misja kończy się wraz ze śmiercią Vieri.

Zmiana planów – Monteriggioni

Porozmawiaj z Mario na zewnątrz jego domu i wejdź za nim do środka. Zostawi Cię wkrótce samego, byś przeczytał list. Po przeczytaniu listu, znajdziesz Mario w jego pokoju. Porozmawiaj z nim, pojawi się kolejna cut-scenka.

Mario wyśle Cię, byś zebrał cztery strony kodeksu rozproszone po willi. By je łatwo znaleźć, wespnij się na szczyt posiadłości Mario i zsynchronizuj punkt widokowy. Kiedy strony kodeksu pojawią się na Twojej mapie, zebranie ich stanie się proste. Idź do czterech lokacji, a znajdziesz skrzynki z kodeksem wyraźnie widoczne na poziomie gruntu. Kiedy zbierzesz wszystkie, misja się kończy.

Znajdź Claudię na najniższym piętrze pałacu Mario i porozmawiaj z nią. Będzie narzekać na swoje obowiązki, zanim zostawi Cię, byś porozmawiał z architektem przebywającym w tym samym pokoju. Porozmawiaj z nim, a on wyjaśni Ci, jak inwestować pieniądze w miasto, a tym samym zarabiać. Dokonaj takich inwestycji, jakich chcesz – to Twój wybór.

Wyjdź z ekranu architekta i poszukaj Mario w jego pokoju na północy. Porozmawiaj z nim, otworzy dla Ciebie tajne przejście. Idź za nim na dół, a pokaże Ci coś, czego nie możesz mieć, przynajmniej na razie. Na świecie są ukryte grobowce asasynów, które musisz zwiedzić, by zdobyć zbroję Altaira.

  • Autor: Wega
  • Data dodania: 09-12-2009
Książka Assassin's Creed - Ostatni Potomkowie - Przeznaczenie bogów wydawnictwa Insignis

Komentarze / pokaż wszystkie (6)

1. PepeRedAss06-07-2010, 17:58Wdrapuje się na ten punkt synchronizuje i nic nie są zaznaczone łażąc po mieście znalazłem 3 z 4 mógłby ktoś wysłać mi mapkę czy coś?
2. szcmic419-07-2010, 19:15wciśnij tab to się dowiesz.
3. Donald10-11-2010, 10:414 strona jest poza miastem. Naciśnij ESC i wybierz mapę. Wtedy zobaczysz ostatnią stronę :)
4. Redpol29-01-2011, 19:56jak wykonać kontratak na klawiaturze ?
5. Assassin17-06-2011, 14:15przytrzymujesz ppm i jak atakuje naciskasz lpm
6. Wyklęty827-04-2016, 14:07Uwielbiam kontrataki, a Mario jedyny :d

Dodaj komentarz

*Czy jesteś botem?
Składnia
ZnacznikPrzykład użyciaWynik
*pochylenie*Altair ma *różowego* kota.Altair ma różowego kota.
**pogrubienie**Altair **nie ma** kota.Altair nie ma kota.
~~spoiler~~Ojciec Altaira ~~Umar~~! :OOjciec Altaira Umar!
>cytat>requiescat in pacerequiescat in pace
© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
000
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#: