Zakon Assassin's Creed


Assassin's Creed 2 - solucja


Solucja Assassin's Creed II

DNA Sekwencja 02: Plan ucieczki

Florencja – 1477

Dopasowanie – Florencja

Znajdź drogę do domu publicznego. Zobaczysz cut-scenkę wprowadzającą Cię do nowej misji. Zostaniesz zapoznany z nowymi, podstawowymi mechanizmami w grze, więc nic nie jest zbyt trudne. Na początek nauczysz się kryć. Po prostu wejdź w grupę kobiet, a zobaczysz białą siatkę na ziemi, która informuje, że pozostajesz w ukryciu.

Paola opuszcza budynek, idź za nią, używając nowej zdolności ukrywania się, by nie zostać wykrytym. Paola przejdzie tuż obok strażników, Ty się ukrywaj. Nie jest możliwe pozostać blisko Paoli, ale miej ją w zasięgu wzroku i podążaj w miarę możliwości za nią.

Zawrócicie do haremu, gdzie nauczą Cię sztuki kradzieży. Popraktykuj okradanie kobiet i przetestuj swoje umiejętności na nieświadomych przechodniach. Okradnij przynajmniej pięciu ludzi i odejdź, zanim zdadzą sobie z tego sprawę. Kiedy okradniesz z drobiazgów pięć osób, misja się kończy.

As w rękawie – Florencja

Porozmawiaj jeszcze raz z Paolą, a da Ci nową broń. Broń ta nie działa i musisz zanieść ją Leonardo da Vinci, gdzieś w mieście. Zapukaj do jego drzwi, pojawi się cut-scenka.

Po daniu mu ukrytego ostrza, Leonardowi przeszkodzi strażnik pukający do jego drzwi. Kiedy Leonardo jest bity, załóż ostrze i przejdź za plecy strażnika. Zaatakuj, by natychmiast zabić. Na prośbę Leonarda podnieś ciało i zanieś je do pracowni, zrzuć je w oznaczone miejsce – koniec misji.

Oskarżyciel, sędzia, kat – Florencja

Jeszcze raz idź do Paoli. Powie Ci, że czas zabić Uberto. Skieruj się ku celowi, znajduje się on na dachu. Kiedy tam dotrzesz, zobaczysz cut-scenkę z Uberto, wchodzącego niżej do pobliskiego budynku.

Zeskocz z dachu i zacznij myśleć, w jaki sposób dostać się do Uberto bez zwracania na siebie uwagi strażników. Ukryj się, dołączając do grupy ludzi zmierzających w kierunku Uberto. Powinno być sporo możliwości.

Kiedy będziesz blisko wejścia do budynku, zobaczysz dwóch ciężkozbrojnych. Za rogiem budynku znajdziesz jednak grupę kobiet do wynajęcia. Namierz je, wynajmij i zaprowadź do strażników przy wejściu. Namierz strażników – powinieneś mieć możliwość wydania polecenia, by odwrócić ich uwagę, przez co odblokujesz przejście i będziesz mógł wejść do środka.

Kiedy będziesz wewnątrz, Uberto Cię od razu zauważy, ale nie zrobi nic, by uciekać. Wybierz ukryte ostrze i zabij go. Po cut-scence zaczną Cię ścigać strażnicy. Spróbuj uciec im, biegnąc po dachach.

Wyciszenie – Florencja

Paola jeszcze raz da Ci misję treningową. Nauczy Cię, jak zmniejszać poziom poszukiwania. Poziom ten jest mierzony przez czerwone obramowanie wokół ikonki w lewym, górnym rogu ekranu. Pełny pierścień oznacza stuprocentowy poziom poszukiwania. Są trzy rzeczy, które możesz zrobić, by go obniżyć, każda z nich redukuje poziom poszukiwania w różnym stopniu:

Najłatwiejszym sposobem na zmniejszenie poziomu poszukiwania jest usuwanie plakatów w mieście. Plakaty pojawiają się na Twojej mapie, zdjęcie jednego obniża poziom poszukiwania o 25%. Znajdź i odklej 4 plakaty, a poziom poszukiwania spadnie do zera. Wiele plakatów jest powyżej poziomu ulicy, na różnych wysokościach.

Rzadziej pojawiają się w mieście heroldowie, osoby z długim językiem. Stoją na ulicy i wykrzykują słowa propagandy. Zapłać im 500 florenów, by przestali gadać o Tobie źle, by zredukować poziom poszukiwania o 50%.

Fałszywi świadkowie pojawiają się quasi-przypadkowo na Twojej mapie. Ich znacznik przypomina znacznik plakatu, lecz szukaj takiego, który porusza się na mapie i biegnij za nim. Jeśli dokonasz szybkiego zabójstwa na którymś świadku, zredukujesz poziom poszukiwania o 75%. Misja kończy się, gdy zredukujesz poziom poszukiwania do zera.

Arrivederci – Florencja

Ta misja jest bajecznie prosta. Odprowadź matkę i siostrę Ezio do bram miasta. Unikaj straży.

Idź do każdego punktu kontrolnego pojawiającego się na Twojej mapie. Po dotarciu do wyjścia, przekonasz się, że jest pilnowane przez kilku strażników. Próba przemknięcia obok nich ich zdenerwuje, więc musisz być bardziej kreatywny. Wynajmij pobliską grupę kobiet, wskaż na strażników i każ kobietom odwrócić ich uwagę.

Linia obrony zniknie, kiedy mężczyźni skupią się wokół kobiet, pozwalając Ci wyprowadzić bardziej cenne panie z miasta. Dotrzyj do ostatniego punktu kontrolnego poza miastem, by zakończyć misję.

  • Autor: Wega
  • Data dodania: 09-12-2009
Książka Assassin's Creed - Ostatni Potomkowie - Przeznaczenie bogów wydawnictwa Insignis

Komentarze / pokaż wszystkie (10)

1. bokujin111-01-2011, 21:07mam problem dotyczący : As w rękawie – Florencja(mam oczywiście orginalną wersję gry) gdy jest cut-scenka i mam wybrać ukryte ostrze wszystko się zatrzymuje, moę wybrać ostrze lub pięść, mogę również wyjść do menu ale nic poza tym
2. reinstall22-03-2011, 11:27reinstalka pomoże spróbuj
3. pomocny23-03-2011, 09:34wystarczy nacisnąć "2" i grasz dalej ;-)
4. m26-08-2011, 10:26w misji zabica Uberto - ja zrobiłem inaczej - wykorzystałem tryb ukrywania sie w tłumie - obeszłem zamek i przy drugim wejściu przemknąłem razem z grupą ludzi :)
5. Grzechu 25518-07-2012, 19:42Mam problem z zadaniem "As w rękawie". Po rozmowie z Paolą na mapie nie mam zaznaczonego celu lecz udaje mi się dotrzeć do Leonarda. Niestety nie ma opcji wejścia do jego pracowni. Grę mam oryginalną. Jak kiedyś grałem u kolegi to nie było żadnych problemów.
6. Grzechu 25518-07-2012, 19:48Problem rozwiązany. Wystarczyło zrestartować grę ;-)
7. ziutekk909-02-2013, 23:20mam problem z misją gdzie ratujemy leonardo zabijając strażnika ukrytym ostrzem, następnie trzeba go wrzucić do taczki z liśmi ( czy co to tam jest) i naciskam B bo mam xboxa 360 i mi go kładzie obok.. nwm jak wyrzucić tego strażnika do tej zasrnaej taczki ;x pomóżcie xd
8. ziutekk909-02-2013, 23:22liśćmi*
9. xDezix02-01-2014, 12:39Mam problem z misją "As w rękawie".Otóż miejsce Leonarda jest zaznaczone na mapce,ale jak już jestem w połowie drogi do niego jestem zdesynchronizowany :( Nie wiem dlaczego tak się dzieje, próbowałem powtarzać zadanie,ale nic z tego.Proszę o pomoco:)
10. Wyklęty827-04-2016, 14:05Czasem mi się zdarzyła desynchronizacja z misją Paoli przy wtapianiu się w tłum

Dodaj komentarz

*Czy jesteś botem?
Składnia
ZnacznikPrzykład użyciaWynik
*pochylenie*Altair ma *różowego* kota.Altair ma różowego kota.
**pogrubienie**Altair **nie ma** kota.Altair nie ma kota.
~~spoiler~~Ojciec Altaira ~~Umar~~! :OOjciec Altaira Umar!
>cytat>requiescat in pacerequiescat in pace
© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
000
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#: