Zakon Assassin's Creed


Assassin's Creed 2 - solucja


Solucja Assassin's Creed II

Początek – poza Animusem

Assassin's Creed II zaczyna się dokładnie w tym samym miejscu, w którym skończyła się pierwsza część. Dokładnie wtedy, kiedy oglądasz dziwne znaki na ścianach z widoku pierwszej osoby. Ci, którzy grali w AC1, pamiętają. W końcu wizja się kończy i rozpoczyna się scenka.

Lucy wróciła. Jej rola została krótko wyjaśniona tym, którzy nie grali w część pierwszą. Wygląd jej twarzy zmienił się... niekoniecznie na lepsze.

Idź za Lucy do znanego już pomieszczenia. Nie marnuj czasu, ona chce, żebyś (jako Desmond) położył się w Animusie na środku pomieszczenia. Bardzo szybko staje się władcza (hej, przestań na mnie krzyczeć!), więc po prostu to zrób. I tak nie ma nic ciekawego do oglądania. Naciśnij dowolny przycisk przy Animusie, by się położyć. Rozpocznie się zabawna scenka, w której będziesz musiał nacisnąć odpowiednie przyciski, by nauczyć się sterować… Chwilę później wrócisz do ciała Desmonda.

Wyjdź za Lucy przez drzwi. Ci, którzy grali w AC1, pamiętają, że za tymi drzwiami nie było nic innego prócz oślepiającego, niebieskiego światła. W części pierwszej gracz nie mógł tamtędy przejść. A teraz może. Czy nie czujesz się tym podekscytowany?!

W przeciwieństwie do poprzedniej części, Desmond może teraz biegać. Przytrzymaj przycisk wysokiej aktywności (high profile), by dotrzymać kroku Lucy po scence przerywnikowej. Podążaj za nią korytarzami, aż dotrzesz do windy.

Następne pomieszczenie będzie podobne do sporego biura, z mnóstwem Animusów. Więcej niż jeden?! Szok! Po prostu idź za Lucy, a wszystko będzie dobrze. Nawet na Ciebie przeklnie. Jest teraz taka niemiła. Chcę z powrotem starą Lucy!

Następna winda zabierze Cię na parking, gdzie czeka Cię bójka. W grze nie dostaniesz żadnych wskazówek, co tam robić. Po prostu naciskaj przycisk ataku, by nauczyć strażników rozumu. Otoczą Cię, ale nie martw się tym. Lucy też potrafi skopać im tyłki. Nastąpi scenka przerywnikowa, a kiedy znów odzyskasz kontrolę, idź za Lucy przez nowy budynek. Powie o nowych, ciekawie brzmiących planach. Nawet przytuli Desmonda. Oto wróciła słodka Lucy!

Idź do kolejnego pomieszczenia, pojawi się kolejna scenka. Kiedy odzyskasz kontrolę, możesz się rozejrzeć i porozmawiać z obecnymi tam postaciami. Po jednej rozmowie z Shaunem szybko przekonasz się, że jest okropnie zajęty i szybko każe Desmondowi się odczepić. Porozmawiaj jeszcze z Lucy i z Rebeką, a później usiądź w Animusie i niech rozpocznie się show.

  • Autor: Wega
  • Data dodania: 09-12-2009
Książka Assassin's Creed - Ostatni Potomkowie - Przeznaczenie bogów wydawnictwa Insignis

Komentarze / pokaż wszystkie (4)

1. Drakon121-02-2011, 14:27Takie stare a nikt nie zkomentował...
2. arti29-06-2011, 12:53s
3. pytający asasyn129-02-2012, 14:18@drakonnoooo
4. Wyklęty827-04-2016, 14:02Ta, jeszcze trza dodać krótkie wspomnienie o Altairze :D

Dodaj komentarz

*Czy jesteś botem?
Składnia
ZnacznikPrzykład użyciaWynik
*pochylenie*Altair ma *różowego* kota.Altair ma różowego kota.
**pogrubienie**Altair **nie ma** kota.Altair nie ma kota.
~~spoiler~~Ojciec Altaira ~~Umar~~! :OOjciec Altaira Umar!
>cytat>requiescat in pacerequiescat in pace
© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
000
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#: