Zakon Assassin's Creed


Pliki Layli


Skrzynka


Od Layli Hassan do Sophii Rikkin - 10 lutego 2014

Od: Layla Hassan

Do: Sophia Rikkin

Data: 10 lut 2014, 04:55AM

Temat: Patrzycie nie w tę stronę

Cześć Sophia,

Przez całą noc patrzyłam na szkice. które mi wysłałaś. Doszłam do wniosku. że patrzycie w niewłaściwą stronę. Jeśli naprawdę zastanawiasz się nad robotycznym ramieniem dla Animusa Aerie, to moja jedyną radą jest, i lepiej to zapamiętaj: odwrócony, sześcioosiowy zestaw ruchowy.

Chcesz dać swojemu obiektowi trochę swobody, poczucie wolności, ale jednocześnie pozwolić na to, aby rdzeń maszyny był do niego podłączony niezależnie od tego, jakie gimnastyczne wygibasy wyczynia.

Musisz zadbać o jakość siłowników hydraulicznych (co najmniej 400 atmosfer), jeśli ich posłuchasz podczas pracy, od razu będziesz wiedziała, czy się nadają. Jeśli brzmią jak pan młody podczas ostatnich godzin wieczoru kawalerskiego, wymień je. Nie są warte Twojego czasu i tylko będą przeszkadzać w poruszaniu się Obiektu.

L.


Od Sophii Rikkin do Layli Hassan -13 lutego 2014

Od: Sophia Rikkin

Do: Layla Hassan

Data: 13 lut 2014, 09:00PM

Temat: Odp: Patrzycie nie w tę stronę

Layla,

Żebym cię dobrze zrozumiała - proponujesz, abyśmy zawieszali Obiekty w powietrzu za pomocą dużego, zmotoryzowanego urządzenia?

Musiałam przeczytać Twojego e-maila z pięć razy, żeby się upewnić. Na początku sądziłam, że żartujesz.

Ale potem rzuciłam ten pomysł Gabrielowi Kingowi, naszemu szefowi inżynierii tutaj, w Madrycie i wprawdzie jego pierwsza reakcja była taka jak moja, ale w pewnej chwili w jego uśmiechu coś się zmieniło.

Powiedzmy, że rozważamy sześcioosiowy zestaw ruchowy (oczywiście to wszystko hipotetyczne rozważania, ale proszę, zrób mi tę przyjemność) – w jaki sposób zapewniłabyś rozsądną kompatybilność pomiędzy tym "zestawem" a podłączeniem zewnątrzoponowym, które Ci kiedyś pokazałam? Czy możemy zapewnić stabilność wkłucia i jego pozycję względem kręgosłupa Obiektu?

Mam poczucie balansowania na granicy nauki i nonsensu. To wariacka rozmowa, ale wspaniała wariacka rozmowa.

S.


Od Isabelle Ardant do Layli Hassan - 29 marca 2014

Od: Isabelle Ardant

Do: Layla Hassan

Data: 29 mar 2014, 08:41AM

Temat: Postępowanie dyscyplinarne

Witaj Layla,

W świetle ostatnich wydarzeń nie mam innego wyboru, jak rozpocząć stosowne postępowanie dyscyplinarne i zgłosić prośbę o przygotowanie Planu Poprawy Pracownika w dziale operacyjnym.

Wiem, że dopiero co wróciłaś, ale lepiej załatwić to teraz, niż czekać, aż znowu zrobi się gorzej.

Skontaktujemy Cię z psychologiem, aby pomóc Ci w rozwiązaniu niektórych problemów, których tu doświadczasz. Ostatnim razem wyniki były zachęcające, więc i tym razem możemy pójść tą samą drogą. Doktor Lees zgodził się nawet na ponowne spotkanie z Toba, ale pamiętaj, że jesteśmy otwarci na zmianę lekarza, jeśli tylko wyrazisz taką potrzebę.

Jesteś odważna, a Twoja praca jest doceniana przez firmę. Ale obowiązujące procedury mają na celu ochronę nie tylko Ciebie, ale również Abstergo. Nawet jeśli kompletnie nie obchodzi Cię własne bezpieczeństwo, to może jednak okażesz odrobinę szacunku dłoni, która Cię karmi.

Pracuj z nami, o nic więcej nie prosimy.

Isabelle


Od Layli Hassan da Deanny Geary - 11 kwietnia 2014

Od: Layla Hassan

Do: Deanna Geary

Data: 11 kwi 2014, 02:O3AM

Temat: Potrzebny mi taki

Właśnie po raz pierwszy odwiedziłam Twój sklep online i musze powiedzieć, że trzyma pani karty blisko orderów, Panno Deanno Geary.

Któż by się spodziewał, że tak zrównoważony i doświadczony oficer medyczny potrafi posługiwać się aż tak plugawym językiem.

Oczywiście kupiłam trochę Twoich wyszywanek. Kilka zatrzymam dla siebie, ale część rozdam ludziom w moim otoczeniu. Wydaje mi się, że masz coś idealnego dla Otso Berga. Gość bez przerwy zajmuje moje miejsce parkingowe.

L.


Od Layli Hassan do Juhaniego Otso Berga - 21 kwietnia 2014

Od: Layla Hassan

Do: Juhani Otso Berg

Data: 21 kwi 2014, 09:O7AM

Temat: Miejsce parkingowe

Panie Berg

Obawiam się, że wykształcił Pan w sobie niedobry zwyczaj parkowania na moim miejscu. Wiem doskonale, że jest Pan ode mnie wyżej w hierarchii Abstergo i że pański samochód jest zdecydowanie mniej zardzewiały niż mój Trans Am z 1937 roku, ale moja umowa o pracę jednoznacznie stwierdza, iż miejsce 23-FG należy do Layli Hassan, więc byłabym naprawdę wdzięczna, gdyby parkował Pan swój samochód gdzie indziej.

L.


Od Juhaniego Otso Berga do Layli Hassan - 21 kwietnia 2014

Od: Juhani Otso Berg

Do: Layla Hassan

Data: 21 kwi 2014, 09:10JAM

Temat: Miejsce parkingowe

W dniu, w którym wykonasz zadanie prawidłowo, rozważę przychylenie się do Twojej prośby.

Możesz wnieść na mnie formalną skargę, ale znając Twoje zamiłowanie do procedur, założę, że nawet nie będziesz wiedziała, gdzie szukać stosownego formularza.

Zatrzymuję Twój haftowany podarunek. Wprawdzie jest obraźliwy, ale jakość wykonania jest zachwycająca.

Juhani Otso Berg


Od Layli Hassan do Sophii Rikkin - 2 stycznia 2015

Od: Layla Hassan

Do: Sophia Rikkin

Data: 02 sty 2015, 08:05PM

Temat: Odp: Odp: Odp: Patrzycie nie w te stronę

Sophia! Haloooo?

Nie zostawiaj mnie tak, powiedz mi... Jak idą prace nad urządzeniem? Zbudowaliście już prototyp? Nie możesz tak po prostu pytać mnie o różne rzeczy, a potem się nie odzywać. To tak nie działa.

Czemu nie możesz po prostu załatwić mi przelotu do was? Nawet na jakieś tymczasowe stanowisko, tak na razie? Mogę być nawet cholerną sprzątaczką, wszystko mi jedno!

Mogłabym wam pomóc na miejscu znacznie lepiej niż przez te darmowe konsultacje e-mailowe od wielkiego dzwonu.

Za każdym razem, gdy to robisz, czuję się fatalnie, a mówiłam ci już o tym wcześniej.

A tu proszę, znowu to samo. Albo masz to gdzieś, albo to odkrycie po prostu zawróciło ci w głowie.

Pomyśl o tym, Sophio.

To jest naprawdę frustrujące.

L.


Od Layli Hassan do Sophii Rikkin - 4 sierpnia 2016

Od: Layla Hassan

Do: Sophia Rikkin

Data: O4 sie 2016, 01:59PM

Temat: Chyba sobie robisz jaja

Sophia,

Właśnie się dowiedziałam. że pracujecie nad przenośna wersją Aerie. To prawda? Przenośny Animus? Jak mogłaś mi o tym nie powiedzieć? Jak możesz mi ciągle wysyłać jakieś mdłe e-maile i zadawać mi pozornie niewinne pytania, a potem odwracać się na pięcie i pracować nad najbardziej ekscytującym urządzeniem w historii?

I nawet o niczym mi nie powiedziałaś, mimo że wiesz, jak wielki jest mój wkład w jego stworzenie? Za kogo Ty mnie uważasz? Za wróżkę? Małą muzę, kryjącą się w cieniach?

Takie koncepty sprawdzały się w wypadku naładowanych absyntem dziewiętnastowiecznych poetów, ale potem wszyscy umarli na syfilis.

Koniec z tymi mądrościami za dwa grosze.

Dałam Ci wszystko, co miałam. Czas, umysł, zaufanie. A jeśli nie zasłużyłam w ten sposób na miejsce w Twoim zespole, to już sama nie wiem, czego oczekujesz.

L.


Od Layli Hassan do Simona Hathawaya - 10 listopada 2016

Od: Layla Hassan

Do: Simon Hathaway

Data: 10 lis 2016, 08:55PM

Temat: Prośba o typ zadania

Panie Hathaway,

Chciałabym skorzystać z tej okazji i podziękować za Pańskie miłe słowa. Wiem. że nie jestem najłatwiejszą współpracowniczką, ale w jakiś sposób Pan zawsze znajduje właściwy sposób, aby rozładować sytuację.

Naprawdę dobrze się bawiłam na naszym lunchu w zeszłym tygodniu, a Pańskie rady wzięłam sobie do serca.

Proszę mi wierzyć, że nie często używam takich słów.

To wszystko dowodzi, że cechuje Pana szczera pasja wobec własnej pracy i naprawdę to doceniam.

Chciałabym prosić o małą przysługę (przyrzekam, że nie słodziłam Panu po to, żeby Pan się zgodził, ja nikomu nie słodzę, nigdy). Zastanawiałam się, czy nasza drużyna nie mogłaby dostawać więcej zadań znajdowania osób. Nie chodzi o to, że nie lubię naszych misji, ale czasem przydałoby się jakieś urozmaicenie. I kto wie, może pomogłoby mi to w planie poprawy moich umiejętności społecznych.

Może mógłby Pan o tym pomyśleć.

L.


Od Deanny Geary do Layli Hassan -13 grudnia 2016

Od: Deanna Geary

Do: Layla Hassan

Data: 18 gru 2016, 09:59AM

Temat: Przerwa świąteczna

Hej Layla,

Alan Rikkin zginął, biorąc udział w czymś, do czego, jak sądził należało założyć czarną pelerynę. Dziwaczne, wiem. I wciąż martwisz się o Sophię, to zrozumiałe.

Ale w gazetach ani notatkach Abstergo nie ma o jego córce ani słowa, wiec to, że Ci nie odpowiada, wcale nie musi oznaczać, że coś się jej stało.

Udawanie, że ta Twoja dłubanina pomaga Ci skupić się na czymś innym to oszukiwanie samej siebie i dobrze o tym wiesz.

Może na przerwę świąteczna wpadniesz do moich starych, będziemy świętować, co sobie tylko zechcesz, nawet jeśli będzie to słynna świecka tradycja unikania świętowania czegokolwiek w tym okresie.

Moja mama upiecze ciasto dyniowe, mój tata spyta, czemu nie chcemy z nim strzelać do szczurów, a potem zjemy tłuste śniadanie w podejrzanej knajpie i spędzimy resztę dnia na skuterach śnieżnych.

Kocham Północną Dakotę, ale brakuje mi tam trochę Layli Hassan. Zgódź się, to nam obu dobrze zrobi.

D.


Od Layli Hassan do Deanny Geary - 18 grudnia 2016 – Odp:

Od: Layla Hassan

Do: Deanna Geary

Data: 18 gru 2016, 02:50PM

Temat: Odp: Przerwa świąteczna

Potrafisz uszczęśliwić dziewczynę. Szczury i podejrzana knajpa... chyba powiem pas.

Marzę tylko o tym, żeby być teraz przy tej mojej "kompletnie zwariowanej" maszynie. Właśnie wymyśliłam, jak mógłby działać sekwencer i nie mogę wyrzucić tej myśli z głowy.

Jak na razie to tylko szkic na kawałku papieru, więc muszę się do tego mocniej przyłożyć, o ile chcę przetestować urządzenie, zanim przejdę na emeryturę (o ile w ogóle do tego dojdzie).

Przepraszam. Zachowuje się jak dupek. To bardzo miła propozycja, Dee, i doceniam Twoją troskę, ale nic mi nie będzie, nie martw się, mi nigdy nic nie jest.

Poza tym obiecałam Hathawayowi, że dokończę swoje raporty operacyjne. Mam 10 czy 12 zaległych, a większość z nich zawiera jedynie nasze nazwiska i słowo "Wykonano".

Powiedział mi, że muszę je dokończyć przed nowym rokiem, w przeciwnym razie złoży formalną skargę do działu operacyjnego, co będzie oznaczać kolejne zajęcia osobowościowe z mediatorem, a to czyste tortury.

Nie, lubię tego gościa, odpuszczę mu trochę i dam mu te raporty, zanim zacznie śpiewać te swoje szkockie pieśni na przywitanie Nowego Roku.

L.


Od Deanny Geary do Layli Hassan - 18 grudnia 2016 – Odp: Odp:

Od: Deanna Geary

Do: Layla Hassan

Data: 18 gru 2016, 05:01PM

Temat: Odp: Odp: Przerwa świąteczna

Jak chcesz.

Daj mi znać, jeśli będziesz potrzebowała pomocy przy tych raportach.

A może po prostu się stąd urwiemy i zamówimy coś na wynos?

Pokażesz mi swoje postępy nad tym swoim małym projektem. Mogę mieć pomysł odnośnie jednostki do dializy.

D.


Od Layli Hassan do Deanny Geary - 08 marca 2017

Od: Layla Hassan

Do: Deanna Geary

Data: 8 mar 2017, 01:21AM

Temat: Gdzie ja jestem?

Dee,

Zmiana planów.

Wiem, że czekasz teraz w tym swoim małym pokoju hotelowym w centrum San Francisco i myślisz, że zmierzam w stronę nabrzeża, ale się mylisz.

Miałam pewien pomysł i zaraz wsiadam do samolotu do Tokio. Wybieram się do Onagawy.

Nie świruj, wiem, co robię. Bądź tylko gotowa odebrać połączenie za jakieś 24 godziny, będę potrzebowała Twojej pomocy.

Kryj mnie, jeśli odezwie się dyspozytor.

L.


Od Deanny Geary do Layli Hassan - 05 czerwca 2017

Od: Deanna Geary

Do: Layla Hassan

Data: 5 cze 2017, 05:O1PM

Temat: Mam to. czego potrzebujesz

Cześć Layla,

Mam to, o co prosiłaś. Udało mi się znaleźć cztery leki z tych, o których rozmawiałyśmy. Poszło nawet łatwiej, niż się spodziewałam. Każdy ma swoją cenę, w tym lekarze i asystenci laboratoryjni.

Póki co będę trzymać leki immunosupresyjne w zamkniętym pojemniku. Chyba że nagle nabiorę ochoty na mięśnie i szerokie ramiona, wtedy wszystkie Twoje sterydy są moje.

Robię sobie jaja oczywiście.

Jesteś wolna w piątek? Chodźmy do kina albo pooglądajmy jakiś serial policyjny. Wiesz, możemy wtedy pośmiać się z tych wszystkich zmyślonych rzeczy, które rzekomo robi się podczas dochodzenia.

Pogadamy później.

D.


Od Layli Hassan do Deanny Geary - 3 lipca 2017

Od: Layla Hassan

Do: Deanna Geary

Data: 03 lip 2017, 07:13PM

Temat: AMA

Hej Dee,

Wkleję Ci wspaniały kawałek mojego AMA ["Spytaj mnie. o co chcesz"] z 1 lipca.

Wiesz, internet jest jak ocean. Są w nim fajne ryby, rafy i zatopione łodzie podwodne. Ale raz na jakiś czas pojawiają się te wyrzucone gumowe kaczuszki, które przepłynęły połowę globu i zbierają się w stosach bezużytecznych śmieci. I nikt nie wie, jak się ich pozbyć.

LH: Hej, jestem Layla Hassan. Spytaj mnie, o co chcesz!

@LittleBitoLiz: Siemasz! Zastanawiałem się, jaki jest Twój ulubiony geekowski dźwięk, no wiesz, dźwięk, do którego lubisz zasypiać?

LH: Uwielbiam klikanie niebieskich przełączników w mojej klawiaturze mechanicznej. Mają najbardziej satysfakcjonujący klik w historii. Chyba spałabym jak dziecko w jakiejś redakcji w latach dwudziestych XX wieku. Te wszystkie maszyny do pisania!

@scufflescoble: Jaka jest Twoja ulubiona piosenka i o czym Ci przypomina?

LH: To łatwe. Overtime Food zespołu Rha Victoria. Na karaoke to jest ta jedna, jedyna piosenka, którą muszę zaśpiewać za każdym razem. Przypomina mi noc, kiedy spotkałam ich za kulisami w Madison Square Garden, w 2000 roku. Zwykle to ja robię z siebie gwiazdę, ale wtedy stałam jak słup i nie potrafiłam wykrztusić z siebie słowa.

@scufflescoble: Zdjęcia albo nieprawda.

LH: Były zdjęcia, ale nigdy nie trafią do przestrzeni publicznej.


Od Layli Hassan do Deanny Geary - 29 września 2017

Od: Layla Hassan

Do: Deanna Geary

Data: 29 wrz 2017, 03:15AM

Temat: Gotowe

Cześć Dee.

Chciałabym, żeby to była wiadomość dźwiękowa, bo mogłabyś posłuchać miłego mruczenia Przenośnego Animusa. Wszystko wydaje się być w idealnym porządku. Oprogramowanie działa, widać moje czynności życiowe, a wszystkie próby przeprowadzone na próbkach DNA dają wyniki pozytywne.

Połączyłam kilka dziwnych łańcuchów i jakimś cudem sekwencer za każdym razem zwraca prawidłowa symulację.

Nie odważyłam się wejść w żadną z nich. Nie sama, nie bez Ciebie. Do tego Animus nie jest jeszcze gotowy na test w warunkach polowych.

Może kupuję tylko sobie czas... ale ten połączony łańcuch Ciebie i Miltona wygląda kusząco.

Wszystko w swoim czasie... wszystko w swoim czasie.

L.


Od Deanny Geary do Layli Hassan - 29 września 2017 - Odp:

Od: Deanna Geary

Do: Layla Hassan

Data: 29 wrz 2017, 06:46AM

Temat: Odp: Gotowe

CZY CIĘ KOBIETO POGIĘŁO?

Jest tyle do wykrzyczenia, że nawet nie wiem, gdzie zacząć!

DNA Miltona? Serio? Layla, jak możesz go w to mieszać? Zostaw tego biedaka! No wiesz, jeśli chcesz użyć DNA Obiektu 17, to spoko, facet nie żyje, ale Milton? Mój Milton? Zdobywasz dostęp do jego akt, żeby uratować mu dupę, ale jednocześnie kradniesz jego profil DNA?

Powiem to jeden, jedyny raz - ręce z dala od mojego faceta. Masz wykasować te dane. NATYCHMIAST.

A tak, i jeszcze ta druga rzecz... NIE WCHODŻ W SWOJEGO ANIMUSA. Jesteś genialną czarodziejka i programistką, a także wyjątkowym inżynierem, ale nie jesteś stuknięta. Nie wiemy, jak to działa, nie wiemy, co to robi, i nawet nie wiemy, jaką to uruchamia symulację.

Pamiętasz opowieść o Aileen Block, Obiekcie Zero? O Surrogate lnitiative?

Eksplorowała wspomnienia genetyczne innych ludzi i skończyła z usmażonym mózgiem.

Nie możesz igrać z Animusem Omega, Laylo. To nie jest zabawka. A jeśli kiedykolwiek będziesz chciała wejść do środka, będziemy musiały zadbać o wszystkie niezbędne zabezpieczenia.

Proszę. Layla, nie chciałabym, żeby coś ci się stało. Po prostu zaczekaj na mnie. dobrze?

D.


Od Layli Hassan do Deanny Geary – 20 października 2017

Od: Layla Hassan

Do: Deanna Geary

Data: 20 paź 2017, 12:10PM

Temat: Egipt

Hej Dee,

Możesz spakować ten zamknięty pojemnik z lekami immunosupresyjnymi?

Tak na wszelki wypadek... Wiem, że w teorii mamy odzyskać kolejny bardzo ważny artefakt, ale, cóż... nigdy nic nie wiadomo. A co, jeśli jest coś jeszcze?

Możesz to sobie wyobrazić? To może być szansa na wypróbowanie naszego Przenośnego Animusa w warunkach polowych. Nie mówię o zsynchronizowaniu go z symulacją (cóż, mogłabym, ale nie mówię. Naprawdę, obiecuję), ale nigdy nic nie wiadomo. Może zrobię tylko test sekwencyjny. JEŚLI coś znajdę. JEŚLI. Widzisz? To zdanie warunkowe.

Powtórzę to jeszcze raz.

JEŚLI.

Czujesz się lepiej?

Czas się spakować.

Idziemy się napić wieczorem? Ja dzisiaj stawiam.

L.


Od Layli Hassan do Deanny Geary - 21 października 2017

Od: Layla Hassan

Do: Deanna Geary

Data: 21 paź 2017, 04:45PM

Temat: A co jeśli

Dee,

Wow. Czemu ciągle kręci mi się w głowie? Wypiłam zaledwie kilka drinków...

Ale właśnie o czymś pomyślałam. Wiesz, że Animus przeprowadza sekwencjonowanie DNA, aby uruchamiać symulacje oparte na wspomnieniach genetycznych? A co jeśli (może przemawiać tutaj piąte mojito), a co jeśli mogłybyśmy znaleźć sposób na robienie tego samego z użyciem materii nieorganicznej?

Jasne, prędko skończyłyby się nam kodony, ale wciąż byłaby struktura molekularna, na której mogłybyśmy działać.

No wiesz, doktor Vidic potrzebował lat na złamanie tajemnicy wspomnień genetycznych, ale gdy już mu się to udało, dekodował je z nuklearną skutecznością. A co jeśli zatrzymał się zbyt wcześnie? Co jeśli w samych izomerach pełno jest wspomnień molekularnych? Dobre, może molekuły są za duże, może powinniśmy rozważyć informacje, które mogą być zapisane głęboko, na poziomie subatomowym. Czemu wspomnienie miałoby się kleić wyłącznie do molekuł organicznych? No wiesz, widzieliśmy już dziwniejsze rzeczy, ale nie potrafię wymyślić żadnego sensownego powodu, dlaczego nie miałoby tak być.

Chciałabym, żeby moje e-maile pisane w środku nocy bardziej dotyczyły kolesia, którego właśnie wykopałam z domu albo paskudnego sąsiada. Przykro mi... wygląda na to, że jesteś na mnie skazana.

Farciara.

L.


Książka Assassin's Creed - Ostatni Potomkowie - Przeznaczenie bogów wydawnictwa Insignis

Komentarze

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj komentarz

*Czy jesteś botem?
Składnia
ZnacznikPrzykład użyciaWynik
*pochylenie*Altair ma *różowego* kota.Altair ma różowego kota.
**pogrubienie**Altair **nie ma** kota.Altair nie ma kota.
~~spoiler~~Ojciec Altaira ~~Umar~~! :OOjciec Altaira Umar!
>cytat>requiescat in pacerequiescat in pace
© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
000
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#: