Zakon Assassin's Creed


Pliki Layli


Informacja o zastępstwie w Abstergo

Abstergo potrzebowało aż roku, aby zastąpić Isabelle - w międzyczasie decyzje operacyjne podejmował Alvaro Gramatica.

Simon Hathaway to dziwny wybór. Zawsze sądziłam, że Rikkin i Gramatica nie doceniali jego pracy. Ale musi coś robić dobrze. W końcu wciąż tu jest i nadal żyje.

Jeszcze.

Akta zaginionych

Przyjaciele,

Z wielką przyjemnością ogłaszam dzisiaj nominację Pana Simona Hathawaya na Dyrektora Wydziału Badań Historycznych Abstergo. Jego zastępczynią będzie Pani Victoria Bibeau.

Mimo że od czasu niefortunnego incydentu Panny Ardant minął już niemal rok, jesteśmy pewni, że dzięki naszym długim poszukiwaniom znaleźliśmy idealnego kandydata, który poprowadzi nasz wydział ku przyszłym wyzwaniom.

Pan Hathaway przedstawił kilka innowacyjnych hipotez, które mogą wstrząsnąć kierunkiem, w którym zmierzamy. Proszę, abyście wspomagali go na wszelkie możliwe sposoby, dzięki czemu jego wizja przekuta zostanie w sukces, w którym wszyscy będziemy uczestniczyć.

Wystane przez: Alan Rikkin, CEO


E-mail do Alvaro Gramatiki

Isabelle Ardant coś odkryta, a Gramatica zrobił wszystko, żeby usunąć ślady po tym e-mailu. 80 tysięcy lat temu, dziwne budowle i humanoidy...o czym ona mówi do cholery i gdzie dzisiaj jest ta próbka Standisha?

Akta zaginionych

Alvaro…mam nadzieję, że siedzisz. W zeszłym tygodniu z próbki Standisha wydobyto ++~+ +++~+. Całkowite nagranie to zaledwie 2,7 sekundy przy 60 klatkach na sekundę z sumy ~+ ++~++++/ wspomnień. Ale nawet po obejrzeniu tej króciutkiej próbki włosy mi stają +/~+~++. Wyciągnęłam jedną klatkę z filmu, żeby ci pokazać, jak uszkodzone są dane. Ale nawet przy tej jakości pojawiają się szokujące szczegóły:

Zauważ ~+ ++~+++~+ postacie, ponad pół metra wyższe niż stojące w pobliżu humanoidy…++~+ +++~+//++/. Architektura przypomina jakąś kombinację sumeryjskiej, egipskiej i babilońskiej...ale metale, których używają, wyglądają na stopy /l+++~+/+~++. W innych miejscach widać budowle dziwnych kształtów. Takie budynki nie mają współczesnego odpowiednika nigdzie na świecie, chociaż oznaczenie lokacyjne wspomnienia wskazuje na zachód od ~+ ++~++++++~+//~+/. Niestety większość oznaczeń lokacyjnych na tych obrazach jest dezorientująca.

Niektóre wskazują na teren współczesnej Jordanii, 80 tysięcy lat temu, pozostałe do paru lokacji w +++~~~~_~~ i w Etiopii. Ale na razie nie udało nam się ustalić niczego precyzyjnego.

{{Program do odzyskiwania danych archiwalnych nie był w stanie zrekonstruować pełnych danych w klastrach}}


The Channel - Raporty dotyczące śmierci Ardant

Znam Abstergo na tyle dobrze, żeby wiedzieć, że nie robili tego z dobrego serca. Prace rekonstrukcyjne dały Badaniom Historycznym niespotykany wcześniej poziom dostępu do Pałacu Buckingham.

Ale co tam robiła Ardant? Czego tam szukała?

Nigdy nam nie powiedzieli, co się z nią naprawdę stało. I powiedzmy sobie szczerze, oficjalna wersja w ogóle nie ma sensu.

Co było aż tak delikatne, że nie mogła wysłać drużyny normalnymi kanałami?

Akta zaginionych

The Channel

Londyn

Znana uczona porażona prądem w Pałacu Buckingham.

Znana historyk Isabelle Ardant poniosła niespodziewaną śmierć podczas przeprowadzania prac konserwacyjnych w jednej z nowo otwartych komnat Pałacu Buckingham. Przyczyną wypadku wydaje się być okablowanie pochodzące z pierwszego okresu elektryfikacji Pałacu z lat osiemdziesiątych dziewiętnastego wieku.

Podczas drugiej wojny światowej wiele z 775 komnat Pałacu zostało zapieczętowanych ze względów bezpieczeństwa. Wydział Badań Historycznych Abstergo niedawno zaoferował Koronie reorganizację i nadzór nad...


Książka Assassin's Creed - Ostatni Potomkowie - Przeznaczenie bogów wydawnictwa Insignis

Komentarze

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj komentarz

*Czy jesteś botem?
Składnia
ZnacznikPrzykład użyciaWynik
*pochylenie*Altair ma *różowego* kota.Altair ma różowego kota.
**pogrubienie**Altair **nie ma** kota.Altair nie ma kota.
~~spoiler~~Ojciec Altaira ~~Umar~~! :OOjciec Altaira Umar!
>cytat>requiescat in pacerequiescat in pace
© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
000
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#: