Zakon Assassin's Creed


Pliki Layli


Wstęp

Akta zaginionych - co do cholery, Abstergo!

Przez te wszystkie lata widziałam sporo zwariowanych akcji, które się odwala w Abstergo.

Złamane obietnice, rzucanie kłód pod nogi, niezrozumiałe procedury HR-owe, gra pozorów...to norma w każdej korporacji. Ale ludzie, ci wszyscy kluczowi gracze, odchodzący, znikający lub umierający w tajemniczych okolicznościach...to już materiał na film o teorii spisku. Czasami kierownictwo nawet się nie odzywa, zupełnie jakby tej osoby nigdy tu nie było. A jeśli już się odzywa, to jest to jakieś lamerskie wyjaśnienie, które cuchnie kłamstwem.

Gdy zastanawiam się nad ludźmi, którzy odeszli, i o tym, jak Abstergo poradziło sobie z ich odejściem, coś mi tu nie pasuje.

Niektórych z nich znałam...to nie byli ludzie, którzy po prostu rzucają papierami, żeby przyjąć robotę po drugiej stronie ulicy za kilka procent pensji więcej. Czegoś mi tu brakuje. Co to może być? Co się naprawdę stało z tymi ludźmi? Czy ich zniknięcie miało większe znaczenie, niż wmawia nam firma?

Abstergo, gdybym tylko mogła otworzyć tę twoją gładką lśniąca fasadę zwykłym krzyżakowym śrubokrętem i zajrzeć, co się czai pod spodem...Raz spytałam o to Laetitię England, robiąc aluzję do Obiektu 17, a ona ostro odpowiedziała, żebym pilnowała swojego nosa i trzymała się od tego z daleka. A to właśnie te magiczne słowa, których lepiej do mnie nie kierować. Spytajcie tylko mojego tatę.

Książka Assassin's Creed - Ostatni Potomkowie - Przeznaczenie bogów wydawnictwa Insignis

Komentarze

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj komentarz

*Czy jesteś botem?
Składnia
ZnacznikPrzykład użyciaWynik
*pochylenie*Altair ma *różowego* kota.Altair ma różowego kota.
**pogrubienie**Altair **nie ma** kota.Altair nie ma kota.
~~spoiler~~Ojciec Altaira ~~Umar~~! :OOjciec Altaira Umar!
>cytat>requiescat in pacerequiescat in pace
© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
000
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#: