Zakon Assassin's Creed


Konkurs #35


Konkurs #35 - Transfuzja

Mój ojciec miał wypadek i trafił do szpitala. Musieli mu przetoczyć krew. Transfuzja się udała, ale on potem zapadł w śpiączkę. Kiedy zaopatrzyłem się w Animusa, chciałem zobaczyć, jak się czuł, kiedy się wreszcie obudził, po długich miesiącach. Powiedział, że kiedy otworzył oczy, po raz pierwszy zobaczył moją przyszłą matkę. Zupełnie nie pamiętał, co mu się śniło.

Co ciekawe, Animus potrafił odtworzyć jego sen. Był to długi, koszmarny sen pełen krwiożerczych potworów. Ojciec był tropicielem i walczył dzielnie, choć nieraz odnosił ciężkie rany. Pił krew, żeby się wyleczyć. Przeprowadzał jakieś dziwne rytuały, wykorzystując ludzkie szczątki. Walczył z pokracznymi bestiami, ożywionymi trupami i dziwnymi istotami z kosmosu. Za każdym razem budził się tylko po to, by okazało się, że koszmar trwa, a nad miastem wisi krwawy księżyc. Ojciec pragnął żyć bez względu na wszystko... Ale im dłużej walczył z koszmarami, tym głębiej w nie wpadał. W końcu był zbyt zmęczony, żeby dalej walczyć. Poddał się, pozwolił, by rozszarpały go pazury i ogarnęła go ciemność.I wtedy nastał świt, a on otworzył oczy.

Młoda pielęgniarka uśmiechnęła się do niego.

Kiedy nadszedł ten moment, nie obchodziło mnie już, co czuje człowiek, który budzi się po długim koszmarze, po bardzo długiej śpiączce. Sen był tak wyraźny, tak brutalny, obrzydliwy, straszny i niesamowity, że poczułem, jak ożywa we mnie duch tropiciela. Wiem, że jeszcze nie raz wejdę do Animusa, żeby wraz z ojcem zapolować na bestie...

  • Autor: happyac
  • Data dodania: 28-11-2016
Książka Assassin's Creed - Pustynna Przysięga wydawnictwa Insignis

Komentarze

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj komentarz

*Czy jesteś botem?
Składnia
ZnacznikPrzykład użyciaWynik
*pochylenie*Altair ma *różowego* kota.Altair ma różowego kota.
**pogrubienie**Altair **nie ma** kota.Altair nie ma kota.
~~spoiler~~Ojciec Altaira ~~Umar~~! :OOjciec Altaira Umar!
>cytat>requiescat in pacerequiescat in pace
© 2008 - 2018 zakon-ac.info • there is only ZAC
000
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#19:
  1. FIFA Polonia
  2. Zakon Assassin's Creed
  3. Marvel Comics
  4. Markolf
  5. Need For Speed
wygraj płytę GIGABYTE dla gracza