Zakon Assassin's Creed


Genealogia

W uniwersum Assassin's Creed na przestrzeni lat przewinęło się wiele postaci, które posiadały rozbudowane drzewa genealogiczne. Asasyni i Templariusze działają od zarania dziejów, prowadząc ze sobą odwieczną wojnę o wolność ludzkości, a potomkowie członków obydwu organizacji żyją po dziś dzień.


Genealogia

Genealogia

Desmond Miles (Obiekt 17)

Urodzony 13 marca 1987 roku. Przedstawiciel Zakonu Asasynów, który w młodości porzucił drogę Bractwa, ale powrócił na ścieżkę Asasynów po porwaniu przez Abstergo w 2012 roku. Współpracując z komórką Asasynów w której skład wchodzili Rebecca Crane, Shaun Hastings i Lucy Stillman (potem zastąpiona przez ojca Desmonda – Williama Milesa), ocalił świat przed Drugim Wielkim Kataklizmem, poświęcając swoje życie. Dotychczas Desmond był uważany za wybitny Obiekt o tak bogatym drzewie genealogicznym, aż do roku 2015, kiedy Abstergo odkryło fakt, iż Miles miał nieślubnego syna, który okazał się również Mędrcem.

Desmond był potomkiem wielu znamienitych asasyńskich rodów, zarówno od strony ojca oraz nieznanej z imienia matki. Poniżej znajduje się charakterystyka poszczególnych przodków z linii żeńskiej i męskiej:

Linia nieznana:

 • Aquilus – Gallo - Rzymski Asasyn żyjący w III wieku naszej ery. Syn Luciusa i kuzyn Acciptera (przodka Johnatana Hawka). Brał udział w misji odzyskania Fragmentu Edenu znanego jako Ankh. Żoną Aquilusa była Valeria, z którą miał dziecko nieznanej płci.
 • Mędrzec - żyjący w V wieku naszej ery, podczas szczytu potęgi Imperium Hunów. Był on przodkiem Desmonda Milesa i jednym z Mędrców.

Linia żeńska:

 • Altair Ibn La'ahad – Asasyn z Lewantu i jeden z najbardziej znanych Mentorów w historii Zakonu. Syn Umara i Maud – pary Asasynów, z których pierwszy został stracony przez Saracenów, a druga zmarła przy porodzie Altaira. Altair obalił poprzedniego Mentora, Al. Mualima, a później ożenił się z Marią Thorpe – Templariuszką która porzuciła swój dawny Zakon na rzecz Asasynów. Miał z nią dwóch synów – Sefa, który został zabity przez popleczników Abbasa Sofiana oraz Darima, który brał udział w obaleniu Dżyngis Chana. Po upadku Masyafu Darim osiadł z rodziną swojego zmarłego brata w Egipcie. Potomkiem jednego z synów Altaira był Iskender – żyjący w XVI wieku Mentor Egipskich Asasynów.

Linia męska:

 • Ezio Auditore da Firenze – Mentor Asasynów w Italii, żyjący na przełomie XV- XVI wieku. Syn Giovanniego Auditore i Marii de'Mozzi. Brat Petruccio, Federico i Claudii. Ezio był bezpośrednim potomkiem Renato Auditore, który był synem założyciela rodu - Domenico, którego najstarsi znani przodkowie (Adam i Ewa) pochodzą z czasów prehistorycznych oraz wojny z Pierwszą Cywilizacją. Młody Ezio był świadkiem stracenia swojego ojca i braci, po czym wraz z matką i siostrą uciekł do Monterigionni, gdzie rozpoczął szkolenie u swojego wuja Mario. Po wielu latach walk i rozbiciu potęgi Templariuszy na terenie Itlaii, Ezio osiadł w Toskanii wraz ze swoją żoną, Sofią oraz dwójką dzieci – Flavią oraz Marcellem. Ezio posiadał przynajmniej jedno nieślubne dziecko z nieznaną kobietą, której potomkiem był Harold Kaczmarek oraz jego syn Clay, znany powszechnie jako Obiekt 16.
 • Edward Kenway – urodzony pod koniec XVII wieku, syn pasterzy owiec. Młody Edward zwrócił uwagę dziewczyny z dobrzej rodziny – Caroline Scott, którą poją za żonę. Sytuacja majątkowa zmusiła go do opuszczenia rodziny i poszukiwania fortuny na Karaibach. Jako słynny pirat, Edward wplątał się w konflikt Asasynów i Templariuszy, podczas którego stanął po stronie zabójców. Odkrywając, że jego żona nie żyje, a on sam ma córkę o imieniu Jennifer, Edward powrócił do Anglii. Ożenił się ponownie i doczekał się syna – Haythama. W wyniku pewnej intrygi, Edward został zabity, jego córka porwana, a syn indoktrynowany przez Templariuszy. Po latach młody Haytham został Wielkim Mistrzem Zakonu w Koloniach Amerykańskich, gdzie min. wyszkolił na Templariusza - Shaya Cormaca, a także wdał się w romans z przedstawicielką plemienia Mohavków - Kaniehtí:io. Miał z nią syna imieniem Ratonhnhaké:ton. Młody metys przyjmując imię Connor przystał do Asasynów, po czym wdał się w konflikt z Templariuszami w trakcie Rewolucji Amerykańskiej, co doprowadziło do śmierci jego ojca. Po jakimś czasie Connor odbudował Zakon Asasynów na terenie Kolonii, po czym poślubił nieznaną z imienia blondwłosą kobietę, z którą doczekał się potomka.

Desmond był uważany za wybitny Obiekt o bogatym drzewie genealogicznym, aż do roku 2015, kiedy Abstergo odkryło fakt, iż Miles miał nieślubnego syna, który okazał się również Mędrcem. Na początku 2017 roku chłopiec został włączony do grupy Instrumentów Pierwszej Woli, którzy starli się z komórką Asasynów Barindra Mitry w Hong Kongu.


Monima Das

Znana indyjska aktorka, która zginęła w wypadku samochodowym w 2013 roku, podczas walk Asasynów z agentami Abstergo.

 • Monima Das posiadała bogate drzewo genealogiczne. Jej najstarszym znanym przodkiem był maharadża Ranjit Singh – władca Indii. Miał on dwóch synów – Kharaka i Duleepa, z których pierwszy zginął, a drugi wyemigrował do Anglii. Kharak miał córkę – Pyarę Kaur, która wdała się w romans z Asasynem Arbaazem Mirem. Z ich miłości urodził się syn – Jayadeep, który jako „Henry Green” działał na rzecz Asasynów w Londynie. Green poprosił o rękę Asasynkę Evie Frye, z którą powrócił do Indii.
 • Jot Sorra – chłopak Monimy Das i programista w MysoreTech – do czasu, aż nie wplątał się w odwieczny konflikt dwóch Zakonów. Podczas badań nad konsolą Brahman VR, Jot odkrył, że jego przodkiem był Raza Soora – niemy chłopiec z niższych kast, który działał jako pomocnik Asasyna Arbaaza Mira. W wyniku niefortunnego obrotu spraw, Templariusze i Asasyni uznali Jota za potomka Mira, w wyniku czego zginęła jego ukochana. Obecnie Sorra ukrywa się przez Abstergo i jest strzeżony przez Asasyna, Jasdipa Dahmi.
 • Rodzina Frye - wywodzący się z Wielkiej Brytanii ród Asasynów, który działał na terenie Londynu oraz Indii. Dwójka reprezentantów tej rodziny – Jacob i Evie Frye – powstrzymała spiski przeprowadzane przez Mistrza Templariuszy, Crawforda Starricka w 1869 roku. Wiele lat później żona Asasyna - Sama Crowdera i wnuczka Jacoba – Lydia – udaremniła działalność szpiegów działających na terenie Londynu w trakcie I wojny światowej. Rodzina Frye ma powiązania z Hinduskimi Asasynami – ojciec Evie i Jacoba – Ethan – był bliskim przyjacielem Arbaaza Mira, a sama Evie została żoną Henry'ego Greena.

Daniel Cross (Obiekt 4)

Urodzony 9 marca 1974 roku, Mistrz Zakonu Templariuszy działający dawniej jako podwójny agent w szeregach Asasynów. Nie posiadamy danych o jego rodzicach. Jego dziadkiem był Innokenty Orelov – syn słynnego rosyjskiego Asasyna doby Rewolucji Październikowej – Nikolaia Orelova. Był on członkiem rosyjskiego odłamu Aasynów, znanego jako Wola Narodowa. Jego ojcem był jeden z przedstawicieli tego ugrupowania, Andrei. Mentorem młodego Nicolaia był Sergei (dziadek Galiny Voroniny). Po przejściach związanych z trwającą rewolucją, Nicolai stracił zaufanie do ideałów Zakonu i wyemigrował wraz z rodziną do Ameryki. Na miejscu jego żona Anna oraz córka Nadya zostały deportowane z powrotem do Rosji, a Orelov wraz z synem musiał się ukrywać przed ścigającymi go Asasynami. Daniel został odnaleziony przez Templariuszy jako dziecko i indoktrynowany przez Abstergo. Jako dorosły mężczyzna dołączył do Asasynów, gdzie spotkał Mentora i pozbawił go życia, rozpoczynając tym samym Wielką Czystkę, mającą miejsce w 2000 roku. Daniel był członkiem Wewnętrznego Kręgu Templariuszy. Zmarł w 2012 roku w trakcie konfrontacji z Asasynem, Desmondem Milesem.


Galina Voronina

Urodzona w Protvinie, 30 lipca 1983 roku. Była członkini rosyjskiej komórki Bractwa Asasynów. Jej matką była uczona Zakonu, która skonstruowała wczesną wersję Animusa. Galina miała siostrę bliźniaczkę, która zginęła z ręki siostry w 2014 roku podczas akcji odbicia placówki naukowej w Protvinie. Podczas tej samej misji Galina zabiła również swoją opętaną przez Efekt Krwawienia matkę. Brak informacji o jej ojcu. Dziadkiem Voroniny był Mentor Bractwa - Sergei. Dowodził on Narodową Wolą (rosyjskim odłamem Zakonu, za czasów Rewolucji październikowej) oraz był Mistrzem słynnego Asasyna, Nicolaia Orelova. Babcia Galiny należała do grupy Asasynów, która brała udział w tworzeniu Rosyjskiej Akademii Nauk – tajnego ośrodka badawczego Asasynów. Obecnie Galina jest agentem pracującym w terenie i wykonuje misje powierzone jej przez Williama oraz grupę Initiates.


Milton Jones

Pracownik Abstergo Industries. Jego najstarszym znanym przodkiem był Adewale – kwatermistrz na statku „Kawka” należącym do pirata Edwarda Kenwaya, a w późniejszych latach Asasyn. Podczas jednej ze swoich misji na Saint Dominque, Adewale poznał właścicielkę burdelu imieniem Basteinne Jospehe, z którą miał syna – Babatunde. Dziesięć lat po jego narodzinach Asasyn wrócił na wyspę, którą nawiedziło trzęsienie ziemi i rozpoczął trening chłopca. Wiele lat później Adewale zginął z rąk Templariusza Shaya Cormaca, a Babatunde urodził się syn – Eseosa, który brał udział w Rewolucji Haitańskiej a następnie szkolił się pod okiem ówczesnego Mistrza Asasynów, Connora Kenwaya w domostwie Davenport.


Obiekt 1

Nieznany z imienia mężczyzna, będący pierwszym obiektem testowym Projektu Animus. Badania nad pamięcią genetyczną skończyły się na niego tragicznie – zmarł w styczniu 1981 roku. Był on bezpośrednim potomkiem Asasynki Aveline de Grandpre, córki kupca Phillipe i wyzwolonej niewolnicy Jeanne. Jako dorosła kobieta Aveline była rozdarta między treningami swojego Mentora, dawnego kochanka jej matki – Agate, a machinacjami swojej macochy (Mistrzyni Templariuszy) - Madeleine de L'Isle. Asasynkę łączyło uczucie z członkiem Bractwa znanym jako Gerald Blanc. Aveline doczekała się wnuka, który osiągnął tytuł Mentora w kolonialnym odłamie Bractwa. Aktualnie nie ma 100 % pewności, czy był on również przodkiem Obiektu 1.


Simon Hathaway

Simon Hathaway to należący do Zakonu Templariuszy brytyjski historyk, który od 2016 roku należy do Wewnętrznego Kręgu, zastępując zmarłą Isabelle Ardant. Simon był odległym potomkiem Gabriela Laxarta, wyposażonego w wzrok orła żołnierza walczącego u boku Joanny D'Arc w czasie wojny stuletniej. Zakochany w dzierżącej Miecz Edenu kobiecie, Gabriel przeszedł krótkie szkolenie u boku Asasynów, aby móc skuteczniej bronić ukochanej, lecz nigdy nie dołączył do Zakonu. Z kolei Joanna (prawdopodobnie również będąca przodkiem Simona, zaczynała jako prosta francuska chłopka, która otrzymywała wizje od Consusa. Oficjalnie spłonęła ona na stosie 31 maja 1431 roku, jednakże została ocalona przez Zakon Asasynów, a w płomieniach zginęła Fleur, która zgłosiła się na ochotnika.


Giovani Borgia

Włoski Asasyn doby XVI wieku, znany jako „Infans Romanus”. Był synem Lucrecji Borgi i (prawdopodobnie) Cezarego Borgii lub Asasyna - Perotto Calderona. Od strony matki był spokrewniony z potężnym, wywodzącym się z Hiszpanii szlacheckim rodem Borgia, który wydał na świat wielu Templariuszy, w tym jego matkę, wujów: Cezara i Juana oraz dziadka Rodrigo Borgię, który był Wielkim Mistrzem Templariuszy w Italii. Sam Giovanii w trakcie swoich licznych podróży po świecie poznał w Szwajcarii Marię Amiel –pomocnicę naukowca Bombastusa. Para wkrótce zapałała do siebie uczuciem.


Charlotte de la Cruz

Pracownica Malta Banking Corporation w San Diego, która wplątała się w wojnę Asasynów z Templariuszami. Dzięki inicjatywie Nowicjuszy Charlotte dołączyła do oddziału Asasynów złożonego z Xaviera Chena, Galiny Voroniny oraz Kody'ego, z którymi pokonała renegata imieniem Joseph. Jej przodkiem był Asasyn Thomas Stoddard, który odegrał istotną rolę w rozwiązaniu tajemnicy procesów o czary w Salem, gdzie pomagała mu członkini zakonu Jennifer Querry (przodkinia ściganego przez Asasynów renegata - Josepha). Jej przodkinią była także Inkaska kurierka imieniem Quila, która starała się ocalić imperatora Manco Inca Yupanqui przed zamachem na jego życie. Aktualnie niewiele wiadomo o najbliższej rodzinie Charlotte.


Joseph

Asasyn renegat, który porzucił Zakon po tym jak w trakcie misji kierowanej przez Xaviera Chena zginął jego ukochany – Christian. Następnie (jak twierdził) dołączył do Templariuszy i zastawił pułapkę na znienawidzonego Xaviera. Do przodków Jospeha należeli: Jeniffer Querry – pielęgniarka i przedstawicielka Zakonu Asasynów w Salem, która współpracowała z Tomem Stoddardem nad rozwiązaniem procesów o czarnoksięstwo przeprowadzanych w Salem. Najmłodszym przodkiem Josepha z tego okresu burzliwego historycznego był niemy syn Jeniffer - David.


Jonathan Hawk

Członek zakonu Asasynów działający w komórce Zakonu na terenie Londynu, gdzie współpracował z Stellą Crow, Nancy oraz Steve'm. Jednym z jego przodków był Accipter – Alemański Asasyn z trzeciego wieku, spokrewniony z przodkiem Desmonda Milesa – Aquilusem. Accipter był jednym z dowódców wojsk, które zamierzały podbić Galię. Drugim ze znanych nam przodków Jonathana jest Numa Al'Khamsin, znany także jako El Cakr. Ten Egipski Asasyn żyjący w XIV wieku brał udział w poszukiwaniach Fragmentu Edenu, znanego jako Berło Aset.


Callum Lynch

Callum Lynch – urodzony w 1979 roku mężczyzna pochodzący ze starej linii Zakonu Asasynów. Syn Josepha i Mary, jako siedmiolatek był świadkiem śmierci swojej matki z ręki ojca. Po tym traumatycznym zdarzeniu uciekł z domu, po czym imał się różnych zajęć. Pod koniec 2016 roku został skazany na karę śmierci za brutalne zabicie ulicznego alfonsa. Od śmierci ocalił go jednak Zakon Templariuszy, który od tego momentu wykorzystywał go do badania wspomnień jego przodka – Aguilara de Nerhy. Będąc w zamknięciu, Callum ponownie spotkał swojego ojca, który to wytłumaczył mu swoje poczynania sprzed 30 lat. Callum następnie dołączył do Zakonu Asasynów, a po swojej ucieczce z placówki Abstergo, przyczynił się do śmierci Alana Rikkina.

Jednym z przodków Calluma był Aguilar de Nerha, wraz z ukochaną Marią, należący do hiszpańskiego odłamu Zakonu Asasynów. Pod koniec XV wieku mieli oni na celu ochronę księcia Ahmeda z Grenady. Niestety, podczas tej misji zostali złapani i wysłani na spalenie na stosie do Sewilli. Parze na szczęście udało się uciec, i zdążyć do Grenady na czas wymiany młodego księcia na Jabłko Edenu, którego pożądali Templariusze. W trakcie walki Maria poległa, ale Aguilarowi udało się zabrać Jabłko, i przekazać je Krzysztofowi Kolumbowi, który wiele lat później ukrył je w swoim grobowcu.

Callum jest także potomkiem wywodzącego się z Francji rodu Dorian. Wywodząca się z Francji arystokratyczna rodzina wydała na świat dwóch Asasynów, którzy brali czynny udział w politycznych zawirowaniach Francji drugiej połowy XVIII wieku. Pierwszy z nich – Charles Dorian, popierał pakt zawarcia rozejmu z Templariuszami dowodzonymi przez ród de la Serre. Jego syn - Arno, został przygarnięty przez Mistrza Templariuszy, Francouisa de la Serre, po tym jak Charles zginął z ręki Shaya Cormaca. Młody Dorian dorastał wraz z córką Pana de la Serre, Elise. W późniejszych latach obydwoje młodzieńców stało się kochankami. Ich związek zakończył się śmiercią ukochanej Arno, która zginęła podczas walki z Mędrcem - Françoisem-Thomasem Germainem.


Ostatni potomkowie

Zrekrutowane przez Templariusza Monroe'a, afro-amerykańskie rodzeństwo David i Grace Collins brało udział w badaniach Abstergo, mających na celu odnalezienie Trójzębu Edenu przy pomocy wspomnień genetycznych.

Jednym z najstarszych znanych przodków rodzeństwa Collins był wschodnio afrykański handlarz złotem imieniem Masireh. Ten działający na terenie XIV wiecznego Timbuktu człowiek, zostaje pochwycony przez Marokańskiego handlarza, który wymusza na nim wyjawienie swoich źródeł złota. Masireh okłamuje oprawcę, twierdząc że wykopaliskami zajmuje się jego brat, po czym ratuje swoje życie, dając handlarzowi fałszywą mapę kopalni złota, pozostawioną rzekomo przez jego brata.

Kolejnymi przodkami Collinsów są Abraham i Eliza – żyjący w Ameryce dobie wojny secesyjnej czarnoskórzy niewolnicy. Pracujący dla Williama M. Tweed'a Abraham, pewnego dnia ma za zadanie przekazać list Cudgelowi Cormacowi. Kiedy wraca do domu, nie zastaje córki, po czym wyrusza na poszukiwania w trakcie ulicznych zamieszek. Zostaje tam dotkliwie pobity, ale ocala go Tommy Greyling wraz z Adeliną Patti, którzy odprowadzają go do Tweeda. Ciężko ranny człowiek następnie umiera w ramionach córki, która również poszukiwała go w trakcie zamieszek. W trakcie własnych poszukiwań, młoda niewolnica wpłątała się w intrygę Asasynów i Templariuszy, gdzie była świadkiem pojedynku Asasyna Variusa z Cudgelem Cormaciem, w trakcie której pomogła temu pierwszemu. Później, Eliza dołączyła do Bractwa, gdzie wykonywała misje w trakcie wojny secesyjnej.

Sean Molloy, to urodzony w 2001 nastolatek, który w wyniku wypadku stracił czucie w nogach. Podobnie jak rodzeństwo Collins, brał on udział w projekcie Abstergo mającym na celu odnalezienie Trójzębu Edenu.

Najstarszym znanym przodkiem Seana jest skandynawski książę Styrbjörn Silny, syn szwedzkiego króla Olofa. Styrbjörn został zapamiętany swoim buntem przeciw następcy ojca a swoim wujem – Erykiem, z którym walczył w X wieku.

Kolejnym przodkiem Seana był irlandzki właściciel ziemski Brandon Bolster. W 1822 roku, Bolster postanowił przekazać swoje tereny na wypas bydła, czym zabrał zarobek miejscowym farmerom. Mimo usilnych przestróg swojego syna – Richarda – stary Brandon nie ustąpił, co doprowadziło do ataku tłumu na jego posiadłość.

Ostatnim znanym przodkiem Molloy'a był Tommy Greyling – żyjący w XIX wiecznym Nowym Yorku detektyw agencji Pinkiertona, który brał udział w zamieszkach przeciw poborowi w 1863 roku, a następnie wyruszył do Londymu, aby odszukać zabójczyni swojego przyjaciela – Horacego Greeleya. W trakcie poszukiwań, pomocy udzielili mu pisarz Mark Twain, inspektor Frederick Abberline, a także Asasyni Evie Frye i Henry Green.


Mędrcy

Potomkowie eksperymentów przeprowadzonych przez Junonę na prehistorycznych ludziach. Poprzez manipulacje genetyczne zaszczepiła ona u grupki ludzi materiał genetyczny swojego męża - Aity, który wraz z jego wspomnieniami odżywał w poszczególnych okresach historycznych, zmieniając wygląd nosiciela i aktywując specyficzną pamięć genetyczną, tworząc tak zwanych Mędrców. Obecnie Abstergo prowadzi nieustanne badania skupiające się poszukiwaniu materiału genetycznego tych niezwykłych osobników. Aktualnie udało się ustalić tożsamość niektórych z nich:

 • „Wędrowiec” z Judei (I wiek n.e.) – spotkał Jezusa podczas jego drogi na Golgotę
 • Mieszkaniec Imperium Hunów i przodek Desomnda Milesa (V wiek n.e.)
 • Mędrzec z Bizancjum (VI wiek n.e.)
 • Jacques de Molay (1244 – 1314) – Wielki Mistrz Templariuszy
 • Chiński Mędrzec (XIV wiek)
 • Thomas Kavanagh Młodszy (1652 – 1706) – pochodzący z Bostonu, autor listów opisujących przypadłość Mędrca.
 • Bartholomew Roberts (1682 – 1722) – pirat
 • François-Thomas Germain (1726 – 1794) – Wielki Mistrz Francuskiego rytu Templariuszy
 • Hinduski Mędrzec (1885 – ?)
 • Templariusz działający w Londynie jako Niemiecki szpieg (? – 1916)
 • David Jones (1950 – ?) – piosenkarz
 • John Standish (1975 – 2013) – kierownik działu IT Abstergo Entertainment
 • Syn Desmonda Milesa (ok. 2005 - ?)
Książka Assassin's Creed - Ostatni Potomkowie - Przeznaczenie bogów wydawnictwa Insignis

Komentarze / pokaż wszystkie (46)

32. ANDERMON02120-08-2017, 19:24A i czemu Altair to linia żeńska ?
33. ANDERMON02120-08-2017, 19:26@knrad8998 Ale Asasynowie w AC:B mieli ten strój co Ezio dostał od Machiavellego, a nie z AC II, jak byli rekrutami to nie mieli dosłownie takiego samego z AC II.
34. konrad8998620-08-2017, 19:43@ANDERMON02: Altair to przodek matki bo tak było wyjaśnione w AC4, w jednym z komputerów była analiza próbki 17. Poza tym pas rzeczywiście przypomina ten z AC2, ale mi kołnierz bardziej przypomina ten z ACB. Nie można zapomnieć, że to tylko rysunek i rysownik mógł połączyć elementy obu strojów.
35. ANDERMON02120-08-2017, 20:22@konrad8998 Dziękuję za odpowiedź Bracie ! O tym stroju to może masz rację że mógł połączyć stroje.
36. DeadExit1020-08-2017, 22:50@konrad8998: Sześciokąty to oznaczenie, że dana postać jest bohaterem któregoś ze spin-offów AC. Przy rodzinie Domenico daty są w porządku, mężów Lukrecji nie wyróżniałem, bo są mało istotni w kontekście ogółu, a Altaira już poprawiam. Wszelkie propozycje poprawek proszę oczywiście pisać śmiało :) Następne uaktualnienie wyjdzie zapewne dopiero w przyszłym roku, ale do tego czasu przyjmę każdą uwagę do siebie.
Jeśli zaś chodzi o strój Vecellio, to taki dali mu twórcy AC: Project Legacy i tyle.
37. DarthDestruktor1021-08-2017, 08:29@DeadExit: W sumie co do tych sześciokątów, to mógłbyś wstawić jakąś legendę w rogu czy coś.
38. Oseron422-08-2017, 11:08Osoba podpisana "Masato Yagyu" to Yanao Seijin, a jego ojciec jest asasynem.
Bernarda i Linette Kenway'owie mieli jeszcze nieznaną z imienia córkę (1693-1693)
Czy Bayek jest na liście?
Lara była asasynką i była adoptowana przez Sophię/Sofię Rikkin.
Callum miał więcej znanych przodków.
Rodzina Czyngis-Chana była ważna, dla serii AC, tak samo, jak rodzina Rikkinów, brakuje też rodziny templariuszy Cobleigh.
Można dopisać, że oboje rodziców i pierwsze pokolenie dziadków Simona to Templariusze.
Przy profilu Clay'u można zrobić ukośnik, a pod ukośnikiem profil Michaela, który jest odpowiednikiem Clay'a w komiksach (to jedyna taka sytuacja, gdy w komikach ktoś ma inne imię)
Ewa była hybrydą człowieka i Isu oraz pierwszą asasynką i miała dwóch synów Abla i Kaina, który był pierwszym templariuszem.
Isis/Izyda, Consus, Osiris/Ozyrys, Horus Majański Mędrzec, Marcello Auditore, Domenico Auditore, Ethan Frye mają grafiki
Io:nhiòte niebyła spokrewniona z Desmondem.
Álvaro Gramática stworzył klona nieznanego Isu.
I na koniec czy mógłbym prosić o linki do grafik Maud, Brutusa i Adeliny Patti
39. DeadExit1022-08-2017, 14:54@Oseron: A skąd masz tą informacje o córce Kenwayów? Co do córki Connora to nie wiemy dokładnie czy jest ona przodkiem Desa, wiec na razie założyłem, ze tak jest. Grafiki wymienionych przez ciebie Isu nie są wyraźne wiec na razie ich nie umieszczałem. Klon Isu jest ma razie nieznanemu wiec go pomijam. A grafika Maud pochodzi z AC Initiates, Brutus to w gruncie rzeczy Ezio w zbroi Brutusa, tylko odpowiednio przerobiony, a Adelina jest z koliksu Locus. dzięki za wszystkie wskazówki :)
40. Oseron422-08-2017, 19:56O córce Bernarda i Linette wiemy z książki Czarna Bandera, a co do córki Connora to myślałem, że było gdzieś powiedziane, iż niebyła przodkiem Desa (to akurat wywnioskowałem z anglojęzycznej Wiki, bo nie czytałem wszystkich komiksów z tej serii, więc sprawdzałem na anglojęzycznej Wiki, gdzie nie pisało o tym, że jest przodkiem Desmonda).
A i jeszcze jedno Bayek miał żonę, Ayaę, Ayę, w każdym razie podstawowa forma to Aya.
Proszę bardzo i dzięki za informacje, pomogą mi one dopracować artykuły na polskiej AC Wiki.
41. DeadExit1022-08-2017, 20:29@Oseron: Nie ma prawy :)
42. malgosia713826-09-2017, 20:01@DarthDestruktor: artykuł bomba, genealogia też. Niestety nie czytałam komiksów więc nie jestem w temacie. Niemniej jednak ogrom pracy jaki w to włożyłeś powala pełen szacun i chwała ci za to.
Ja wiem, że wszyscy znają Ezia, ale zapomniałaś go podpisać(taka mała sugestia z mojej strony).
43. Hanzo97630-09-2017, 10:46Co do tych z filmu,ktoś ogarnia tę "Asasynkę w bieli"? Pojawiła się wśród przodków Cala,i męczy mnie pewne przeczucie na jej temat(do tego sposób,w jaki panna Rikkin na Nią spojrzała,jakby coś w Jej postaci było jej znane). Z góry dziękuję :-)
44. konrad8998601-10-2017, 15:52@Hanzo97: Według książki ta "asasynka w bieli". Cytat: "Twarz pod brązowym kapturem była jej własną twarzą." - spostrzeżenie Sofii Rikkin. Obejrzałem teraz ten kawałek i ten kaptur jest w odcieniu jasnego brązu. Jednak nic więcej nie wiemy, wątek zostawili na następne filmy.
45. Hanzo97611-10-2017, 15:45@konrad8998: No,nieźle. A już na stówę wiadomo,że sequel wychodzi,i to od kilku miesięcy. Tak czy inaczej,dzięki za pomoc :-)
46. bloodraven516-12-2017, 18:32Kiedy można się spodziewać aktualizacji? :D

Dodaj komentarz

*Czy jesteś botem?
Składnia
ZnacznikPrzykład użyciaWynik
*pochylenie*Altair ma *różowego* kota.Altair ma różowego kota.
**pogrubienie**Altair **nie ma** kota.Altair nie ma kota.
~~spoiler~~Ojciec Altaira ~~Umar~~! :OOjciec Altaira Umar!
>cytat>requiescat in pacerequiescat in pace
© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
000
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#: