Zakon Assassin's Creed


Gameplay Assassin's Creed Unity


Gameplay Assassin's Creed Unity

Wątek główny

  • Autor: MHawk
  • Data dodania: 20-02-2015
Książka Assassin's Creed - Ostatni Potomkowie - Przeznaczenie bogów wydawnictwa Insignis

Komentarze / pokaż wszystkie (6)

1. FenrirVanUlvenbor723-02-2015, 17:04@MHawk: Witaj mam do Ciebie pytanie, nie wiem czy o tym wiesz, bo pewnie wiele osób tego nie zauważyło, mianowicie chodzi mi o strój Altaira w AC Unity, na początku wymagane do odblokowania go było posiadanie Aplikacji towarzyszącej, jednakże od kiedy pojawił się "Patch 5" i wszystkie stroje wymagające lvl na INITIATES zostały odblokowane, to zmieniły się wymagania co do odblokowania stroju Altaira.
Teraz wymagane są "Misje Szczelin Helixa", nie wiem na czym one polegają gdyż każdą szczelinę ukończyłem 3/3 a żadnych innych misji nie dostałem, tej Aplikacji wcześniej nie miałem to też stroju nie odblokowałem, a był bym zainteresowany odblokowaniem go i tak pomyślałem że skoro nagrywasz te filmy na YT, czy mógł byś nagrać jakiś poradnik co do tego ?
Był bym Ci wdzięczny jeśli wiesz o co w tym biega bo Ubisoft niestety nigdzie nic na ten temat nie powiedział.
2. trisan70623-02-2015, 17:53Aby zdobyć strój Altaira nie wystarczy ukończyć wszystkie szczeliny po 3 razy. Trzeba zdobyć wszystkie artefakty w tych szczelinach (jest ich wszystkich 24) Te artefakty odblokowywało się w Companion App, ale ten ostatni patch automatycznie je odblokował. Nadmieniam że artefakty pojawiają się losowo i trzeba czasami powtarzać daną misję kilka razy aby je wszystkie zdobyć. Wygląda to tak : 1. Belle Epoque - a. zbieranie danych (4) b.tornado (4) 2. Okupowany Paryż - a. zbieranie danych (3) b. wieża (3) c. szpieg (3) 3. Średniowiecze - a. kamieniołom (4) b. pole bitwy (3) Na Youtubie znajdziesz trzy filmiki pokazujące dokładne umiejscowienie wszystkich artefaktów w tych 3 szczelinach (filmiki są po angielsku)
3. FenrirVanUlvenbor723-02-2015, 18:31@trisan70: a jakiejś mapki nie ma czy coś ? mógł byś hm, podesłać mi te filmiki ?
4. Jurek1945117-04-2015, 12:59Witam,ACU,XBOXONE,czy ktos moze mi podpowiedziec jak przebrnac
przez zabicie Belleca,gra sie zawiesila,juz go prawie dobijam,on kleka,sterowanie nie dziala,odzyskuje cale zdrowie,I tak w kolo Macieju,probowalem sie cofac sekwencjami,nic nie pomaga,aktualnej sekwencji nie mozna powtorzyc bo jest nieukonczona,no I nie mozna grac dalej,Black Flag mialo bledy,ale to byl maly Pikus w porownaniu z ACU,pierwszy raz sie z czyms takim spotkalem I nie wiem jak z tego wybrnac.
5. Alvarez517-04-2015, 21:04Witam mam jedno pytanie grę AC UNITY zakupiłem dzisiaj gram na XO, a teraz pytanie jak wyjść z gry - menu i co dalej nie widzę opcji opuść grę tak jak w innych grach ? Przytrzymać logo XO po wejściu w menu i wyjąć płytkę oczywiście po automatycznym zapisie gry ? Trochę śmieszne pytanie w moim odczuciu, ale jak zwykle Ubisoft coś przekombinował,lub ja coś przeoczyłem.
6. Wyklęty830-01-2016, 13:45Trochę małe te litery, ale wiem, o co chodzi :) Wątek jak wątek. Niczym specjalnie się nie różni

Dodaj komentarz

*Czy jesteś botem?
Składnia
ZnacznikPrzykład użyciaWynik
*pochylenie*Altair ma *różowego* kota.Altair ma różowego kota.
**pogrubienie**Altair **nie ma** kota.Altair nie ma kota.
~~spoiler~~Ojciec Altaira ~~Umar~~! :OOjciec Altaira Umar!
>cytat>requiescat in pacerequiescat in pace
© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
000
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#: