Zakon Assassin's Creed


Odzienia Arno

Personalizacja postaci w Assassin's Creed Unity odgrywa dużą rolę, zaczynając od prostej zmiany wyglądu postaci po wpływanie na jej zdolności w kategoriach Walka wręcz, Na dystans, Niewidzialność i Zdrowie.

Wybór ekwipunku został podzielony na siedem części: Kolory, Głowa, Korpus, Przedramiona, Pas, Nogi i Stroje. Każdy przedmiot posiada modyfikatory oraz wartość w czterech kategoriach - niewidzialność, zdrowie, walka na dystans i walka bezpośrednia. Elementy stroju można dobierać wedle ulubionego stylu gry i dostosowywać je dla trybu kooperacji. Każdy przedmiot można ulepszyć za pomocą punktów kredo i zwiększyć jego statystyki. Ubrania, podobnie jak broń, można ulepszyć tylko raz.

Kolory

Kolory

Ta opcja nie wpływa w żadnym stopniu na atrybuty postaci – to czysta kosmetyka. Po prostu wybierz zestaw kolorów, w których według ciebie Arno wygląda najlepiej. Niektóre kolory można kupić, inne do odblokowania wymagają konkretnej liczby kokard. Do zakupu kolorów potrzebujesz punktów kredo.

Głowa

Kaptur

Tutaj możesz wybrać wygląd kaptura swojej postaci. Masz dosyć spory wybór, ale niektóre warianty wymagają ukończenia konkretnej misji. Rodzaj założonego kaptura wpływa na zasięg i czas trwania wzroku orła, ilość rabowanych pieniędzy, zdrowie, dodatkowe punkty kredo oraz czas trwania umiejętności asasyna.

Korpus

Korpus

Tu znajdziesz różne kurtki i koszule. Wpływają one na odporność na ataki wręcz, czas na wtopienie sie w grupę, czas wykrycia w obszarze zastrzeżonym oraz zdrowie.

Przedramiona

Karwasze

Tutaj możesz wybrać najlepszą ochronę i wygląd dla przedramion Arno. Warianty wpływają na obrażenia, zdrowie, zwiększają liczbę pocisków do asasyńskiej kuszy oraz hałas podczas zwykłego i cichego poruszania się.

Pas

Pas

Tutaj wybierzesz najlepszy pas. Wpływa on na liczbę posiadanych bomb, amunicji do broni dystansowej oraz zdrowie. Tak jak inne ulepszenia, wymaga odblokowania podczas wykonywania misji w Paryżu.

Nogi

Spodnie i buty

Tu możesz dobrać spodnie i buty. Wpływają one na obrażenia od upadku, hałas w czasie biegania i upadania oraz zdrowie.

Stroje

Stroje

Stroje zmieniają wygląd Arno, ale nie wpływają na modyfikatory z ubrania. Pełnią funkcję tylko kosmetyczną. Mogą zostać odblokowane przez spełnienie określonych wymagań w Companion App i/lub Initiates.

  • Autor: Falca
  • Data dodania: 17-02-2015
Książka Assassin's Creed - Ostatni Potomkowie - Przeznaczenie bogów wydawnictwa Insignis

Komentarze / pokaż wszystkie (6)

1. Trololo317-02-2015, 21:45Mam pytanie, jaki trzeba mieć poziom na Initates by odblokować Odzienie Rabusia (z DLC)? Chyba, że chodzi o coś jeszcze innego...
2. Gajos917-02-2015, 23:34@Trololo: Chyba chodzi o coś innego, bo ja nawet nie jestem z Initiates połączony, (błąd 0xcośtam, Initiates nawet twierdzi, że nie mam kupionej gry...), a strój mam, chociaż faktycznie, był on w skrzyni Nowicjusza, w podziemiach, w komnacie Napoleona, w której był klucz do świątyni.
3. deadpool113-03-2015, 15:27jak patrzyłem to jest odzienie altaira SPOILER:/ czarne i napisane Shay outfits
4. EzioAssassino322-04-2015, 09:48@deadpool: mysle ze masz racje
5. Eziair718-08-2015, 14:07Jak odblokować strój Altaira? Bo stwierdzenie "misje szczelin Helixa" czy jakoś tak niewiele mi mówi.
6. Wyklęty828-01-2016, 16:41Widzę strój Altaira. Już i tak dziwnie wyglądał Ezio w tym stroju, a co dopiero Arno

Dodaj komentarz

*Czy jesteś botem?
Składnia
ZnacznikPrzykład użyciaWynik
*pochylenie*Altair ma *różowego* kota.Altair ma różowego kota.
**pogrubienie**Altair **nie ma** kota.Altair nie ma kota.
~~spoiler~~Ojciec Altaira ~~Umar~~! :OOjciec Altaira Umar!
>cytat>requiescat in pacerequiescat in pace
© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
000
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#: