Zakon Assassin's Creed


Pliki Abstergo w Assassin's Creed Rogue


Najbardziej poszukiwani przez Drużynę Sigma

Przywódcy

Profile członków poszukiwanych przez Drużynę Sigma: William Miles oraz Gavin Banks.

Po Wielkiej Czystce w roku 2000 William Miles de facto został przywódcą Asasynów. Ten przebiegły i bezwzględny strateg wyszkolił kilkunastu agentów, którzy przeniknęli do Abstergo, w tym Claya Kaczmarka i Lucy Stillman. Pod koniec 2012 roku schwytałem Williama Milesa w Kairze i dostarczyłem go do Warrena Vidica w Rzymie. Syn Milesa, Desmond, zaatakował Abstergo, zabił Vidica i Mistrza Templariuszy Daniela Crossa. Uciekł do świątyni Pierwszej Cywilizacji w Nowym Jorku. 21 grudnia Desmond Miles zginął we wnętrzu obiektu Prekursorów. Pogrążony w żałobie William Miles ukrył się i pozostawił Bractwo w rękach Gavina Banksa. Banks poprowadził mały zespół w podróż dookoła świata, usiłując odbudować komórki Asasynów. Widziano go w Kioto, Moskwie i Paryżu. Miles ponownie pojawił się pod koniec 2013 roku, kiedy to potwierdziliśmy jego udział w infiltracji Abstergo Entertaiment Montreal przez Asasynów, Shauna Hastingsa i Rebekę Crain. Zarówno Miles, jak i Banks pozostają na wolności. Agentka da Costa podała sieci satelitarnej Akashic Satellite Plexus zadanie przeszukania całej planety pod kątem aktywności Asasynów.Musimy ich tylko odnaleźć.

Wsparcie

Profile członków przez Drużynę Sigma: Shaun Hasting oraz Rebecca Crane.

Shaun Hastings był profesorem uniwersyteckim, którego hobby było ujawnianie tajemnic Abstergo. Przedstawiciele Abstergo byli o kilka godzin od jego likwidacji, kiedy uratowała go Rebecca, haker Asasynów. Od tej pory ta para jest nierozłączna i wspiera technologicznie agentów terenowych Asasynów. Hastings i Crane przeniknęli do Abstergo Entertaiment Montreal pod koniec 2013 roku i są odpowiedzialni za kradzież tajnych informacji. Nie jest pewne, czy to oni wprowadzili wirusa zakłócającego pracę serwerów Helixa, czy tylko otworzyli furtkę dla innych hakerów. Nie wolno nie doceniać talentów Rebecki Crane. To ona stworzyła Animusa 2.0, asasyńską wersję oryginalnego urządzenia Warrena Vidica. Prawdopodobnie to ona stoi również za stworzeniem nowej, bezpieczniejszej sieci Asasynów. Zdaje się, że Crane i Hastings zostali awansowani w strukturach asasynów. Plotki głoszą, że kierują teraz czymś w rodzaju nowej wspólnoty hakerów pod nazwą Nowicjusze i próbują przeciągnąć ich na stronę Asasynów.

Żołnierze

Profile członków Drużyny Sigma: Harlan Cunningham i Arent Schut.

Szczegółowe informacje o życiu Harlana T. Cunninghama są trudne do zdobycia, jako że wiele śladów jego tożsamości z czasów zanim został Asasynem zostało zmodyfikowanych lub zatartych przez Gavina Banksa. Tylko dzięki wyjątkowym umiejętnościom agentki da Costa udało się nam zestawić jego profil. Cunningham był w szkole outsiderem ze względu na swój homoseksualizm, co niestety zrujnowało jego dobrze zapowiadającą się karierę zapaśniczą. Wyjechał z Teksasu tak szybko, jak tylko mógł i schronił się w Europie. Cunningham został zrekrutowany do Bractwa we Florencji we Włoszech, gdzie trafił pod skrzydła doświadczonego Asasyna Adriano Maestranziego. Zespół Sigma zaatakował kryjówkę we Florencji w roku 2012, ale Maestranzi zdetonował wtedy bombę. Przed eksplozją zginęło trzech Asasynów, ale wybuch unicestwił Zespół Sigma. Przeżyliśmy tylko ja i Cunningham. Ostatnio widziano Cunninghama w Rotterdamie, wraz z Arendem Schutem, byłym mistrzem mieszanych sztuk walki, którego kariera załamała się, kiedy wyszło na jaw, że jest homoseksualistą. Jest oczywiste, że Cunningham uczy Schuta metod Bractwa. Choć Schut ma doskonałe warunki fizyczne i jest niesłychanie niebezpieczny, to kiepski kandydat na Asasyna. Nie potrafi pozostać niezauważony i mimowolnie będzie zdradzał obecność Bractwa. Ostatnio Cunningham skradł Fragment Edenu z placówki Abstergo w Rotterdamie. W trakcie operacji Schut dostał zadanie atakowania pracowników Abstergo w całym mieście, aby odciągnąć uwagę od swojego mentora. Choć Zespołowi sigma udało się odzyskać artefakt, Cunningham i Schut uciekli. Nie pozwolę, żeby Cunningham wymknął mi się po raz trzeci.

Kult

Junona oraz Instrumenty Pierwszej Woli.

Istota z Pierwszej Cywilizacji znana jako Juno wyłoniła się z Wielkiej Świątyni w Nowym Jorku w grudniu 2012 roku. Chociaż nie jest bytem fizycznym, istnieje jako rodzaj świadomości cyfrowej gdzieś w chmurze firmy Abstergo. Aby zrealizować swoje cele w prawdziwym świecie, Juno korzysta z dwóch rodzajów ludzi. Pierwszy z nich to inny typ świadomości Prekursorów, który w sposób losowy pojawia się w człowieku. Osoba taka jest potocznie określana jako Mędrzec. Juno kontroluje również grupę uczniów, nazywanych Instrumentami Pierwszej Woli, którzy wierzą że naturalną rolą ludzkości jest służenie Pierwszej Cywilizacji. Abstergo aktualnie korzysta z Pierwszej Woli jako taniego i bezproblemowego sposobu pozyskiwania Fragmentów Edenu i innych artefaktów. Podejrzewam jednak, że zachodzi również proces odwrotny. Oni korzystają z naszych zasobów, aby lokalizować przedmioty, które pomagają w realizacji ich celów. Nie ufam im. Ale na razie mogę jedynie kazać da Costa monitorować ich działania. Motywy Junony są niejasne. Chociaż próbowała raz zawładnąć ciałem człowieka, wydaje się, że jest potężniejsza jako istota cyfrowa. Agentka da Costa wyraża obawę, ze jeśli ludzkość opracuje kiedyś "Osobliwość" w postaci połączenia ludzi i maszyn, Juno będzie nie do powstrzymania. O ironio, to sama firma Abstergo działa na rzecz rozwoju cywilizacji w tym kierunku.

Martwi

Berg ponownie otwiera dwa pliki: Clay Kaczmarek oraz Desmond Miles.

Biorąc pod uwagę charakter obecnego śledztwa, badałem postacie innych Asasynów, którzy na przekór sobie pomogli sprawie Templariuszy. Pierwszy z nich to Clay Kaczmarek, który zinfiltrował projekt Animus Warrena Vidica w Rzymie. To on został Obiektem 16 w ramach projektu. Bogata linia przodków Kaczmarka pozwoliła Vidicowi zidentyfikować Asasyna z epoki Renesansu, Ezio Auditore, jako osobę szczególnie interesującą. Doprowadzony do szaleństwa przez zbyt długie sesje w animusie Kaczmarek popełnił samobójstwo. Ale Kaczmarek w nieoczekiwany sposób może znowu okazać się cenny. Podczas pobytu w Animusie Obiekt 16 wszedł w kontakt z istotą z Pierwszej Cywilizacji określaną jako Juno. Być może prześledzenie jego dziwnych doświadczeń z Animusa pozwoli nam znaleźć sposób na zagrożenie ze strony Junony. Kiedy zabrakło Obiektu 16, Vidic potrzebował zastępstwa. Desmond Miles, zbiegły Asasyn został schwytany we wrześniu 2012 roku i został ujęty jako Obiekt 17 dla Animusa, aby kontynuować poszukiwania Rajskiego Jabłka. Udało mu się uciec i odkryć niebezpieczeństwo, jakie padło na całą planetę: rozbłysk słoneczny, podobny do tego który ponad 75 000 lat temu zniszczył całą rasę Prekursorów. Desmond Miles reaktywował również świątynię Pierwszej Cywilizacji w Nowym Jorku i użył jej, aby uratować świat, ale zapłacił za to życiem. Firma Abstergo odzyskała jego ciało. Po śmierci Desmond Miles został Próbką 17, a jego cenne dane genetyczne zostały umieszczone na serwerach chmurowych, by skorzystały z nich wszystkie działy Abstergo. Musimy dalej znajdować sposoby wykorzystywania żywych czy umarłych Asasynów do naszych celów.
Książka Assassin's Creed - Ostatni Potomkowie - Przeznaczenie bogów wydawnictwa Insignis

Komentarze

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj komentarz

*Czy jesteś botem?
Składnia
ZnacznikPrzykład użyciaWynik
*pochylenie*Altair ma *różowego* kota.Altair ma różowego kota.
**pogrubienie**Altair **nie ma** kota.Altair nie ma kota.
~~spoiler~~Ojciec Altaira ~~Umar~~! :OOjciec Altaira Umar!
>cytat>requiescat in pacerequiescat in pace
© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
010
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#: