Zakon Assassin's Creed


Pliki Abstergo w Assassin's Creed Rogue


Współczesność - Wiadomości

Dziennik misji

Brutalne przebudzenie

Zostałem brutalnie wyciągnięty z sesji animusa przez Violet z firmy ochroniarskiej. Podobno otwarcie pliku Shaya Cormaca uruchomiło wirusa, który zaraził cały budynek. Wciąż jestem trochę zdezorientowany. Powinienem trzymać się Violet, aż znajdę pannę Lemay i dowiem się, co właściwie się dzieje.

Podsumowanie strat

Melanie poprosiła mnie, żebym współpracował z Violet i panem Bergiem, wynajętymi do ochrony z Abstergo Industries. Violet zdaje się wiedzieć, co robi i nie boi się dokręcić śruby. Przywracamy serwery, naprawiamy pecety, czyścimy tablety i radzimy sobie z dziwnymi usterkami kamer. To wszystko przez jednego wirusa?

Wysoko postawieni

Pan Berg naprawdę skupił się na sprawie Shaya Cormaca. Coś mi mówi, że wirus miał zniszczyć albo chociaż ukryć jego historię. Ciekawe, w jaki sposób się to łączy ze wszystkimi wydarzeniami tutaj. Zostałem poproszony o naprawę serwerów na piętrze szefa działu kreatywnego. Może Melanie rzuci trochę światła na te sprawy.

Zrozumienie

Skończyłem badać historię Shaya. Sądzę, że konflikt pomiędzy Asasynami i Templariuszami nie został zażegnany w przeszłości. Właściwie to sądzę, że nadal trwa, a ja jestem w samym jego centrum. Violet i pan Berg wydają się być ze mnie zadowoleni. Ale czy ja powinienem być z tego zadowolony?


Dziennik

Brutalne przebudzenie

Naprawy, dzień 1: Moja sesja z animusem uruchomiała wirusa, ukrytego w pliku Shaya Cormaca. Otrzymałem zadanie pomagania dwóm osobom wynajętym do ochrony, to Violet de Costa oraz Otso Berg. Violet wie, co robi, ale co z Bergiem? Pytania mogą zaczekać, musimy współpracować, aby przywrócić serwery Helix.

Podsumowanie strat

Naprawy, dzień 2: Wciąż nie możemy dostać się do głównego serwera w piwnicy. Musimy działać piętro po piętrze. Powinienem pomóc w przywróceniu paru komputerów i wyczyścić kilka tabletów. Im szybciej wszystko uprzątniemy, tym szybciej życie wróci do normy. Ha. Czym jest norma?

Wysoko postawieni

Naprawy, dzień 3: Wciąż nie mamy dostępu do piwnicy. Naprawione serwery w biurze zarządu. Porozmawiałem z panną Lemay. Mam wrażenie, że stara mi się powiedzieć coś o tym, co właściwie robię dla Violet i pana Berga. Dzieje się tu znacznie więcej, niż by się wydawało. Kluczem jest Shay.

Zrozumienie

Naprawy, dzień 4: Wreszcie przywróciliśmy serwery w piwnicy. Teraz wszystko ma sens. Pan Berg chroni nas przed Asasynami. Cieszę się, że pomogłem. Któż mógłby się spodziewać, że kryją się tuż pod skórą świata, niczym jakieś pasożyty? Ostatnie dwa lata pracy tutaj mają teraz większy sens.

Czas wyboru

Dzień 5: Co za zwariowany tydzień. Przejrzałem na oczy. Otrzymałem propozycję dołączenia do Zakonu Templariuszy i kontynuowania walki przeciwko Asasynom. Czy czuje się zobligowany przyjąć tę ofertę, czy może po prostu boję się odmówić? Dali mi czas na przemyślenia.

Misje

Naprawione komputery – Udało mi się naprawić komputery moich znajomych i kolegów i usunąć wszelkie pliki, które mogłyby narazić ich na kontakt z niebezpiecznymi tajemnicami. Nigdy się o tym nie dowiedzą, ale na pewno uda mi się wykorzystać ich poczucie winy, żeby wysępić parę kolejek.

Zebrane tablety – Zebrałem wszystkie bezpańskie tablety, rozrzucone po całym biurze. Naprawdę powinni zakładać hasła na swoje skrzynki mailowe. I czy to przypadkiem nie wygląda jak mapa? A jeśli to mapa, to kto ją tutaj zostawił? Więcej pytań niż odpowiedzi.


Wiadomości

Instrukcja – sytuacje awaryjne

Wewnętrzne systemy diagnostyczne wykryły usterkę w systemach operacyjnych budynku. Niniejsza instrukcja procedur awaryjnych została zaprogramowana tak, by zastąpić sekcję z wiadomościami w twoim komunikatorze. Dla twojego bezpieczeństwa prosimy mieć przy sobie komunikator przez cały czas i konsultować się z niniejszą instrukcją w miarę potrzeby. Abstergo Industries dba o bezpieczeństwo i dobro wszystkich swoich cennych aktywów. Dziękujemy za cierpliwość i współpracę.

VIP-owie Abstergo Industries

W rzadkich wypadkach na terenie obiektu mogą pojawić się VIP-owie z Abstergo Industries. Mogą zgłaszać wam pewne prośby dotyczące informacji lub usług, które waszym zdaniem mogą nie mieścić się w waszych kompetencjach lub opisie stanowiska. Należy wypełniać wszystkie polecenia VIP-ów z Abstergo Industries bez kwestionowania ani zawahania. Niezastosowanie się do tej zasady skończy skończy się postępowaniem dyscyplinarnym i prawdopodobnym zwolnieniem.

Komunikatory

Twój komunikator to istotny element twojego codziennego życia z Abstergo Entertaiment. Powinieneś zawsze mieć go przy sobie ponieważ to dzięki niemu uzyskujesz dostęp do rozmaitych części budynku. Jeśli gdziekolwiek w budynku znajdziesz bezpański komunikator, sugerujemy abyś go zabrał i zidentyfikował jego właściciela. Wprawdzie poniesie on konsekwencje zgubienia swojego komunikatora, ale więcej nie popełni tego błędu.

Konserwacja komputerów

W razie awarii sieci, twoim obowiązkiem jako pracownika Abstergo jest zabezpieczenie nie tylko twoich danych, ale również danych, ale również danych twoich przyjaciół i kolegów z pracy. Jeśli w sytuacji alarmowej widzisz komputer lub stację roboczą, przy której nikogo nie ma, poświęć chwilę na przywrócenie jej i zadbanie o to, aby jej cenna zawartość nie była w łatwy sposób dostępna dla nieautoryzowanego personelu. Dane są dla nas równie istotne, jak ty.

Bezpieczeństwo

Prosimy przestrzegać zasad swojej umowy o poufności. Nasza praca jest ekscytująca, ale tajna. Złamania protokołu bezpieczeństwa nie będą tolerowane. W zeszłym roku do wiadomości publicznej przedostało się wiele wewnętrznych informacji. Nie rozmawiajcie o swojej pracy na przykład ze swoimi towarzyszami podczas podróży samolotowej. Nie angażujcie się w rozmowy z tak zwaną prasą kolorową bez przedstawiciela działu PR. Takie zachowania są kompromitujące dla firmy i zagrażają bezpieczeństwu twojej pracy.

Bunkier

Od czasu do czasu po sesji Animusa możesz się obudzić w nieznanym otoczeniu. W tak drastycznych przypadkach prawdopodobne jest iż zostałeś uznany za zagrożenie dla systemu bezpieczeństwa i na czas trwania śledztwa zostałeś umieszczony w Bunkrze dla twojego własnego dobra. W tym czasie prowadzone są w twojej sprawie czynności służbowe. Jeśli nie zrobiłeś nic złego, nie masz się czym martwić. Niebawem zostaniesz uwolniony.

Sposób ubierania się

Na terenie budynku nie można nosić żadnego rodzaju bluz z kapturem. Jeśli zobaczysz jakąkolwiek osobę w kapturze, natychmiast zgłoś ten fakt ochronie. Jeśli pogoda jest nieprzyjemna, zalecamy używanie parasoli. Każdy, kto okazuje zbyt duże przywiązanie do szarego koloru również powinien być traktowany podejrzliwie.

Efekt Krwawienia

Zbyt intensywne korzystanie z Animusa może skończyć się tak zwanym „Efektem Krwawienia”, kiedy to rzeczywistość staje się nie do odróżnienia od wspomnień genetycznych, w których codziennie się zagłębiasz. Możliwe, że awaryjna sytuacja lub przeszkoda, z którą musisz się mierzyć, to złudzenie. Przykład: jeśli widzisz ogień, zanim zaczniesz działać, podejmij kroki mające na celu upewnienie się, czy płomień jest prawdziwy. Dotknij ognia, szybko, lecz ostrożnie. Jeśli ogień jest prawdziwy, cofnij swą dłoń i przemieść się w kierunku najbliższego wyjścia w sposób spokojny i zorganizowany. Jeśli ogień okaże się halucynacją, udaj się do Sekcji 11.

Konserwacja serwerów

Helix to silnik, który napędza Abstergo Entertaiment. Od czasu do czasu konieczne jest przeprowadzenie konserwacji serwerów w celu zadbania o to, aby wszystko dalej działało płynnie. Zalecamy odbycie kursu dot. konserwacji serwerów. Kursy takie rozpoczynają się co miesiąc i są darmowe. Jeśli serwer zawiedzie, zostaniesz bohaterem dla swoich kolegów i przełożonych, jeśli uda ci się przywrócić kluczowe segmenty, które zasilają nasze serwery chmury.

Hakerzy

Rewolucyjny system serwerów Abstergo pod nazwą Helix to atrakcyjny cel dla rozmaitych kryminalistów i malkontentów. Ważne jest, abyś robił co do ciebie należy w celu zapewnienia bezpieczeństwa naszej chmury i zgłaszał wszelkie anomalie w zachowaniu twej stacji roboczej Animusa lub też w zachowaniu jakiegokolwiek innego sprzętu Abstergo, znajdującego się wewnątrz budynku.

Opieka psychiatryczna

Czasami terminy związane z pracą nad wirtualną rozrywką mogą się okazać przytłaczające. Abstergo Entertaiment ma dla ciebie szereg pomocy. Odświeżaj się dzięki darmowym napojom energetycznym Herne+. Rewitalizuj swe ciało za pomocą spersonalizowanych zestawów ćwiczeń, zaprogramowanych w opasce treningowej Bodyband. Nasz etatowy psychiatra może ci przepisać Midazolam oraz szeroki wachlarz farmaceutyków produkowanych przez Abstergo w celu zmniejszenia presji psychicznej oraz zredukowania Efektu Krwawienia.

Niebezpieczeństwo zażegnane

Wewnętrzne systemy diagnostyczne wskazują, że wszystkie wróciły do normy. Odnotowaliśmy, że wykazałeś się nadzwyczajną inicjatywą i zaangażowaniem podczas realizowania napraw. Zostało to zapisane w twoich aktach pracowniczych. W ciągu kilku dni roboczych praca wróci na swoje standardowe tory, odzyskasz wówczas dostęp do swoich wiadomości. Dziękujemy za twoje poświęcenie i współpracę.

Książka Assassin's Creed - Ostatni Potomkowie - Przeznaczenie bogów wydawnictwa Insignis

Komentarze / pokaż wszystkie (2)

1. .wojtex.23-11-2014, 18:37Heh zakaz noszenia bluz z kapturem :D Powinni takie coś na stadionach wprowadzić.
2. PYTANIE25-11-2014, 12:24Czy do tych pokojów bezpieczeństwa idzie w ogóle wejść (współczesność)? Co sekwencje patrzyłem czy strażnik odchodzi od drzwi ale nawet po ukończeniu gry, pozbieraniu tabletów i naprawieniu kompów nadal tam stoi. Może muszę ukończyć grę na 100%? Orientuje się ktoś w tym?

Dodaj komentarz

*Czy jesteś botem?
Składnia
ZnacznikPrzykład użyciaWynik
*pochylenie*Altair ma *różowego* kota.Altair ma różowego kota.
**pogrubienie**Altair **nie ma** kota.Altair nie ma kota.
~~spoiler~~Ojciec Altaira ~~Umar~~! :OOjciec Altaira Umar!
>cytat>requiescat in pacerequiescat in pace
© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
010
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#: