Zakon Assassin's Creed


Assassin's Creed Unity - tryb współpracy

Tryb współpracy w Assassin's Creed Unity został stworzony z myślą o graczach, którzy lubią wspólną zabawę ze znajomymi. Ubisoft przygotował zestaw dynamicznych, skomplikowanych scenariuszy, które można wykonywać w grupie od 2 do 4 osób. Zadania te polegają na eliminowaniu wyznaczonych celów w mieście.

W trybie kampanii single-player można zdobyć umiejętności i wyposażenie przydatne w trybie współpracy. Każdy gracz może rozwijać swego Asasyna wedle uznania i inwestować w siłę, zręczność bądź skryte działanie. Przykładowo, rozwijając Zmysł Orła, gracz będzie mógł zostać zwiadowcą i wykrywać wrogów z daleka. W grze będzie można również wybrać unikatową zdolność spośród następujących opcji: leczenie, ożywianie znajomych, uzupełnienie i metamorfoza (pozwala na zmianę odzienia – także sojuszników – dzięki czemu łatwiej się wtopić w otoczenie).

W trybie współpracy wykonanie misji samotnie może być bardzo trudne. Połączenie sił ze znajomymi pozwoli jednak uporać się z wyzwaniami i zdobyć lepsze nagrody. Wykrycie wroga z daleka pozwoli zaplanować, w jaki sposób się do niego zbliżyć, a metamorfoza umożliwi dyskretne przedostanie się do celu. Dalej to już tylko kwestia wykonania synchronicznego zabójstwa.

Zadania w trybie współpracy można powtarzać wielokrotnie. Do celu będzie prowadzić wiele ścieżek, a dodatkowym urozmaiceniem będzie losowe rozstawienie przeciwników. Stosowanie różnych strategii pozwoli odblokować nowe wyzwania, wydarzenia i nagrody. W przerwach między wykonywaniem zadań będzie można swobodnie zwiedzać Paryż.

  • Autor: Wega
  • Data dodania: 10-06-2014

Trailery i gameplaye z Assasssin's Creed Unity

Książka Assassin's Creed - Ostatni Potomkowie - Przeznaczenie bogów wydawnictwa Insignis

Komentarze / pokaż wszystkie (3)

1. Agulgulu417-06-2014, 22:01Fajnie prezentuje się tryb współpracy. Mam tylko nadzieję, że bardzo go dopieszczą.
2. Eiro_PLP306-07-2014, 16:45Fajna jest ta fizyka na przykład kiedy Arno walczył to przewróciło się krzesło ponieważ w nie wpadł.
3. AssasynZPiekla927-08-2014, 22:19Nie mogę się doczekać aż razem z innymi assasynami będę mógł przemierzać Paryż i wykonywać questy ale pewnie spotkam pare gimbów, które będą psuć zabawę.

Dodaj komentarz

*Czy jesteś botem?
Składnia
ZnacznikPrzykład użyciaWynik
*pochylenie*Altair ma *różowego* kota.Altair ma różowego kota.
**pogrubienie**Altair **nie ma** kota.Altair nie ma kota.
~~spoiler~~Ojciec Altaira ~~Umar~~! :OOjciec Altaira Umar!
>cytat>requiescat in pacerequiescat in pace
© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
110
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#: