Zakon Assassin's Creed


Assassin's Creed: e-maile

Wiadomości Abstergo News

Od: Sieć kablowa Abstergo News, 4 września, 12:30

Temat: Najnowsze wiadomości

Rośnie napięcie na tle odwiertów na Antarktydzie:

USA i UE kolejny raz spotkały się z ostrą krytyką decyzji wspólnego wybudowania platformy wiertniczej na Morzu Weddella. Sprzeciwia się temu kilka ponadnarodowych związków, zarzucając naruszenie Traktatu Antarktycznego. Sytuację dodatkowo komplikuje obecność dwóch niszczycieli w tym rejonie, ponoć z przyczyn niezwiązanych z budową platformy.


Komentarz:

Traktat Antarktyczny - międzynarodowa umowa regulująca polityczno-prawny status Antarktydy, jedynego niezamieszkanego kontynentu.

Traktat Antarktyczny podpisano 1 grudnia 1959 w Waszyngtonie, ale wszedł on w życie dopiero 23 czerwca 1961. Sygnatariuszami było 12 państw, które podczas III Międzynarodowego Roku Geofizycznego (1957-58) prowadziły badania geograficzne na Antarktydzie. Były to: Argentyna, Australia, Belgia, Chile, Francja, Japonia, Nowa Zelandia, Norwegia, RPA, Stany Zjednoczone, Wielka Brytania i Związek Radziecki. Traktat był pierwszym dokumentem ograniczającym działania zbrojne podczas "zimnej wojny".

Głównym celem paktu jest leżące w interesie całej ludzkości zapewnienie wykorzystania Antarktydy jedynie do celów pokojowych, tak, aby nigdy nie stała się ona przyczyną międzynarodowych konfliktów. Traktat zabrania jakichkolwiek działań o charakterze militarnym, lecz nie wyklucza przebywania na terytorium antarktycznym pracowników wojskowych. Dokument nie rozstrzyga kwestii związanych z roszczeniami terytorialnymi. Badania naukowe mają być efektem współpracy, a ich wyniki są dostępne dla wszystkich. Zabrania się przeprowadzania prób z bronią atomową oraz zanieczyszczania tego rejonu świata. Obszar objęty Traktatem Antarktycznym wynosi 52,5 mln km². Początkowo traktat miał obowiązywać przez 30 lat – do 1991, jednak na mocy Protokołu o Ochronie Środowiska Naturalnego do Traktatu Antarktycznego (Protokół Madrycki) jego obowiązywanie przedłużono o kolejnych 50 lat. [źródło: wikipedia]

Czyżby więc Abstergo poszukiwało w wodach Morza Weddella kolejnego artefaktu?

__________________________


Od:Sieć kablowa Abstergo News, 3 września, 13:44

Temat: Najnowsze wiadomości

Sezon huraganów kończy się w dość nieoczekiwany sposób:

Coraz mniej stabilne warunki pogodowe skłoniły Światowe Stowarzyszenie Meteorologiczne do likwidacji terminu „sezon huraganów”, który niegdyś trwał od czerwca do listopada. Obecnie długość, częstość i siła huraganów zwiększyły się do tego stopnia, że mieszkańcy nadmorskich miast żyją w ciągłym strachu przed niszczycielskim żywiołem.

Przełożono wystrzelenie satelity Eye-Abstergo:

Powołując się na konieczność dokonania ostatecznych poprawek w nowym satelicie telekomunikacyjnym All-In-One, firma Eye-Abstergo odłożyła wystrzelenie pierwszego satelity do 21 grudnia. Firma utrzymuje, że opatentowane przez nią technologie umożliwiają szybszy i pewniejszy transfer danych, w przeciwieństwie do satelitów starszych generacji, obarczonych opóźnieniami i zakłóceniami sygnału.


Komentarz:

Takie warunki pogodowe mogą mieć związek ze zbliżającą się datą apokalipsy. Pierwsze zmiany na Słońcu i zmiany pola magnetycznego Ziemi mogą mieć wpływ na występowanie huraganów.

Ciekawe, że Abstergo przewidziało datę wystrzelenia satelity na ten sam dzień, w którym ma nastąpić koniec świata. Najwyraźniej nie wierzą, że coś takiego nastąpi. Jednak mylą się - wskazują na to warunki pogodowe. Po tym, co widzieliśmy w Assassin's Creed II, nie ma wątpliwości, że apokalipsa będzie mieć związek z wybuchem na Słońcu i przebiegunowaniem Ziemi.

__________________________


Od: Sieć kablowa Abstergo News, 7 września, 13:14

Temat: Najnowsze wiadomości

Prezydent Meksyku obiecuje lepszą kontrolę granic:

Prezydent Meksyku, zaniepokojony coraz większą liczbą nielegalnych imigrantów przybywających do tego kraju, obiecał wzmożoną kontrolę na granicy. Przewiduje się potrojenie liczebności wojsk stacjonujących w pasie przygranicznym. Przeciwnicy tego pomysłu obawiają się stracić pomiędzy amerykańskimi uchodźcami i meksykańskim wojskiem. W ciągu ostatniego półrocza w wyniku walk zginęło 300 osób, a 1000 odniosło rany.


Komentarz:

Ciekawy żart Ubisoftu... Wiemy z historii, że to właśnie z Meksyku ludzie uciekali do USA. Tym razem sytuacja się odwróciła. Nie do końca wiadomo co jest tego powodem.

__________________________


Od: Sieć kablowa Abstergo News, 8 września, 15:37

Temat: Najnowsze wiadomości

Trwają rozmowy na temat skutków epidemii L-11:

Choć minęło prawie 6 lat, nie poczyniono dużych postępów w łagodzeniu następstw epidemi, którą nazywa się już „Drugą Zarazą”. Po tym, jak w ciągu trzech miesięcy zginęło 96% mieszkańców Afryki, kontynent ten pozostaje praktycznie opustoszały. Plany podzielenia Afryki spotkały się z silnym oporem i zarzutami neokolonializmu. Cytując jednego z demonstrantów: „Nieważne, czy jest nas stu, czy sto milionów. To ciągle nasz dom i nikt nie ma prawa nam go odbierać.”


Komentarz:

W Afryce ciągle wybuchają nowe epidemie i nie wiadomo, o jaką chodziło w 2006 roku. W 2012 jednak zginęło aż 96% populacji tego kontynentu. Być może winę za to ponoszą Templariusze, realizujący tworzenie Nowego Świata? W takim idealnym świecie miałoby zostać jedynie 2 miliardy ludzi. Nie byłoby tam miejsca na afrykańską niedouczoną biedotę.

  • Autor: Wega
  • Data dodania: 23-04-2010
Książka Assassin's Creed - Ostatni Potomkowie - Przeznaczenie bogów wydawnictwa Insignis

Komentarze / pokaż wszystkie (3)

1. DeadZed128-12-2010, 17:29Wiadomości Abstergo News świetnie budują klimat i nastrój uniwersum "Assassin's Creed"
2. raitlA04-10-2013, 02:08To są te maile z laptopa w sali konferencyjnej?
3. Arczi04215-09-2015, 10:19Ciekawe tematy i interesujące komentarze.

Dodaj komentarz

*Czy jesteś botem?
Składnia
ZnacznikPrzykład użyciaWynik
*pochylenie*Altair ma *różowego* kota.Altair ma różowego kota.
**pogrubienie**Altair **nie ma** kota.Altair nie ma kota.
~~spoiler~~Ojciec Altaira ~~Umar~~! :OOjciec Altaira Umar!
>cytat>requiescat in pacerequiescat in pace
© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
030
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#: