Zakon Assassin's Creed


Assassin's Creed IV: Black Flag - Z dziennika developera

Część 1: kto pracuje nad Black Flag?

Część 2: otwarty, zróżnicowany świat

  • Data dodania: 10-09-2013
Książka Assassin's Creed - Ostatni Potomkowie - Przeznaczenie bogów wydawnictwa Insignis

Komentarze / pokaż wszystkie (10)

1. TemplarGrandMaster10-09-2013, 16:05Im więcej widzę, tym bardziej mam wrażenie, że ta część może powtórzyć sukces ACII i BH. Black Flag to typowo moje klimaty, więc będę mógł ocenić grę również pod względem historycznym, a także ocenić mechanikę żeglowania, jako, że trochę już pod żaglami czasu spędziłem.
Do premiery coraz bliżej.
W sumie dość niedawno zacząłem śledzić temat Black Flag. Napisałby mi ktoś, czy Ubi pokazało już jakiś filmik odnośnie handlu? Szukałem trochę i nic nie znalazłem.
2. Gajos910-09-2013, 19:00@Up
Handlu jako takiego nie pokazano, natomiast w jednym z trailerów "ukrytych" zostało kilka przedmiotów handlowych i broni, ZAC wychwytywał to w jednym ze swoich newsów.
Handel będzie się mógł odbywać za pomocą aplikacji mobilnych, chyba że Ubi zmieniło zdanie co to tego w ciągu ostatnich tygodni. :)
3. TemplarGrandMaster10-09-2013, 20:35Dzięki za poinformowanie. Widziałem tylko kilka screenów w galerii- z bronią i chyba elementami okrętu. Ten handel poprzez aplikacje mob. całkiem przyjemnie brzmi.
Ciekaw jestem jak rozwiążą aspekt ekonomii- eksport i import towarów kolonialnych, kontrabanda itp.
W sumie jeśli to ma być złota era piractwa, przydałoby się jakieś nawiązanie do handlu trójdzielnego. Chociaż korzystali z niego głównie kolonizatorzy, nie piraci, to wywarł on w końcu ogromny wpływ w tamtej epoce.
W ACIII pojawił się już element rozbudowanej ekonomii, ale był on moim zdaniem mało udany i kompletnie nierealistyczny. Tym razem liczę na dopracowanie tego elementu.
Wiem, wiem, jestem wymagający. :D
4. Gajos910-09-2013, 22:05@Up Nierealistyczny to swoją drogą, ale jaki niewygodny i irytujący.
Nie mam pojęcia, co to jest handel trójdzielny, ponieważ akurat Złota Era piratów "in not my cup of tea". :) Ale podobają mi się nowości techniczne jak ta appka - będę mógł grać w czasie długich podróży pociagiem. Boję się tylko tych opcji społecznościowych - "Gajos wykonał skok wiary - lubię to!" :D
5. Bocianek11-09-2013, 17:36@Gajos; A to nie będzie tak, że będziesz miał dostęp do aplikacji jak będziesz grał na konsoli czy PC, bo raczej dziwnie sprzedawać towary, nie mając dostępu do główne postaci, bo ta zawsze musi podejść do sklepu, aby handlować, no chyba, że to będzie tylko dotyczyło handlu statków twojej floty. To znaczy, zarządzanie flotą itp. Mamy jeszcze mieć dostęp do mapy świata, ale po grzyba komu przeglądanie mapy nie mogą się po niej przemieszczać Edwardem... Coś mi sie wydaje, że ta aplikacja będzie dostępna tylko posiadaczom Black Flag.
6. Gajos911-09-2013, 22:19@Bocianek
No oczywiście, że tylko dla posiadaczy Black Flag - ta aplikacja podczas gry ma pomagać w nawigacji, a poza grą wspomagać rozwój naszego imperium ekonomicznego, które zbudujemy za pomocą floty (pokonane statki możemy do niej wcielić).
7. Bocianek12-09-2013, 15:50Tak, czy owak przydatna zabaweczka, która jest tak jakby nagrodą pocieszenie, a to dlatego, że w konsoli WiiU taka mapka jest bez konieczności przerywania rozgrywki :) Kurde, a jeszcze pamiętam jak w Aassassin's Creed robiliśmy tylko cztery rodzaje misji przez 9 sekwencji, ale ten Ubisof rozwija się :)
8. hardcore23521-09-2013, 21:06Kurcze no nie mogę się doczekac :D
9. obiekt17 desmond321-01-2014, 13:58kto jest w animusie bo misie wydaje że ojciec desmonda
10. DarthDestruktor1021-01-2014, 14:18@obiekt17 desmond - W Animusie znajduje się nieznany z imienia i nazwiska (a nawet płci) pracownik Abstergo Entertainment.
William Miles obecnie jest...no, gdzieś na świecie. Na krótki okres czasu opuścił Zakon.

Dodaj komentarz

*Czy jesteś botem?
Składnia
ZnacznikPrzykład użyciaWynik
*pochylenie*Altair ma *różowego* kota.Altair ma różowego kota.
**pogrubienie**Altair **nie ma** kota.Altair nie ma kota.
~~spoiler~~Ojciec Altaira ~~Umar~~! :OOjciec Altaira Umar!
>cytat>requiescat in pacerequiescat in pace
© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
000
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#: