Zakon Assassin's Creed


Informacje o Assassin's Creed: The Chain

Okładka komiksu The Chain

Komiks pt. The Chain jest bezpośrednim sequelem The Fall. Jego premiera odbyła się w 9 sierpnia 2012 roku, a póki co, została wydana w języku angielskim oraz francuskim. Głównymi postaciami są Daniel Cross oraz jego przodek – Nicolai Orelov. Fabuła The Chain pozwala nam także lepiej zrozumieć wydarzenia z Assassin's Creed III. Za powstanie komiksu odpowiedzialni są Cameron Stewart oraz Karl Kerschl, którzy stworzyli również The Fall. 96-stronicowy komiks można zakupić na stronie UbiWorkshop w cenie $19.95.

Fabuła

W 2002 roku Daniel Cross zostaje wybudzony przez swoją lekarkę, dr. Sung, która obawia się o stan zdrowia swojego pacjenta. I słusznie – Efekt Krwawienia wywołuje powrót traumatycznych wspomnień. Maszyna nie jest już mu potrzebna do poznawania dziejów swoich przodków.

Cross przenosi się w przeszłość, by poznać życie Nicolaia i jego syna – Innokentiego „Kenyi” Orelova. Ojciec szkolił swojego potomka w sztuce zabijania, przygotowywał go do spotkania z asasynami. Oświadczając, że rozstał się z Bractwem i zabijając Sergeia, ściągnął na siebie kłopoty. Mimo że Kenya był wyszkolony, historia Nicolaia nie miała szczęśliwego zakończenia.

Daniel Cross piął się coraz wyżej w hierarchii Abstergo. Wszyscy uważali go za bohatera. Przydzielono mu w końcu wyjątkową misję, podczas której zdobył jedne z najcenniejszych informacji należących do asasynów.

  • Autor: asiek
  • Data dodania: 25-03-2013
Książka Assassin's Creed - Ostatni Potomkowie - Przeznaczenie bogów wydawnictwa Insignis

Komentarze / pokaż wszystkie (1)

1. angar45625-03-2013, 21:17Fabuła The Chain pozwala nam także lepiej zrozumieć wydarzenia z Assassin's Creed III.W jaki sposób ( niewiem bo nie czytałem, a chciałbym wiedzieć) ?

Dodaj komentarz

*Czy jesteś botem?
Składnia
ZnacznikPrzykład użyciaWynik
*pochylenie*Altair ma *różowego* kota.Altair ma różowego kota.
**pogrubienie**Altair **nie ma** kota.Altair nie ma kota.
~~spoiler~~Ojciec Altaira ~~Umar~~! :OOjciec Altaira Umar!
>cytat>requiescat in pacerequiescat in pace
© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
000
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#: