Zakon Assassin's Creed


Assassin's Creed III - solucja

Assassin's Creed III - solucja
Tyrania Króla Waszyngtona

Solucja Tyranii Króla Waszyngtona: Epizod I - Hańba

1. PRZEBUDZONY

  • Zabij w kościele 5 Niebieskich Kubraków, pozostając niezauważonym.
  • Nie pozwól, by do Concord dotarło jakiekolwiek wsparcie dla Niebieskich Kubraków.
  • Nie pozwól, aby którykolwiek z Błękitnych kubraków podpalił lont.

Początek misji nie powinien sprawiać problemu. Gdy dotrzesz do miasta, zaczekaj aż Twoja towarzyszka zabije żołnierza przy stogu siana, i idź w kierunku kościoła. Wybierz pięści. Kolejno zabijaj żołnierzy: z krzaków najbliższego i spacerującego, od tyłu stojącego, zza rogu kucającego. Przejdź po dachu budynku i skocz do stogu siana stojącego przy wejściu. Stamtąd zabij piątego wroga, resztę wybij szybko tomahawkiem. Podczas biegu pod ostrzałem nie zatrzymuj się, a pociski Cię nie trafią. Przy skorzystaniu z armaty musisz strzelać praktycznie bez przerwy, aby wypełnić dodatkowy warunek i zarazem nie dać się zabić. Przede wszystkim zabijaj cele, za tych, którzy strzelają do Ciebie zabieraj się w drugiej kolejności. Gdy pojawiają się kawalerzyści, celuj przed nich by nie chybić.

Ostatni cel dodatkowy jest trudny do wykonania. Ważne jest aby nie wdawać się w walkę z żołnierzami i nie dać im złożyć się do strzału. Warto pamiętać gdzie pojawiają się kolejni wrogowie z pochodniami, by zawsze biec w dobrym kierunku. Dobiegnięcie któregoś z nich do celu nie powoduje desynchronizacji, można zgasić lont, lecz na 100% synchronizację musisz powstrzymać wszystkich.

2. OSTRZEŻ WIOSKĘ

Niezbyt trudna misja. Musisz odpierać kolejne zastępy żołnierzy tylko do pewnego czasu. Gdy z mapy zniknie niebieski znacznik, po kilku trafieniach przeciwników załączy się scenka.

Ostrzał z armat

3. WYPRAWA DO ŚWIATA NIEBA

  • Podczas poślizgów nie dotykaj skał.
  • Zabij łosia nie pozwalając, by cię zauważył.

Podczas podążania za wilkami na ogół musisz po prostu nieprzerwanie biec przed siebie. Nie martw się jeśli stracisz je z pola widzenia, czasem znikają, by pojawić się gdzie indziej. Polując na łosia idź w dowolnym kierunku, a jeśli częstotliwość bicia serca nie zwiększy się, zmień kierunek.

Używaj Wilczego Płaszcza i ukrytego ostrza, by zabijać żołnierzy. Pilnuj przy tym, czy pasek zdrowia zanadto nie spada. Chowaj się w krzakach, by wyłączyć Płaszcz i się uleczyć. Gdy wszyscy wrogowie będą martwi, przeszukaj skrzynie.

4. JEDNOOSOBOWA WATAHA

  • Zabij 2 Błękitne kubraki jedną strzałą.
  • Zabij gońca, wzywając Hordę.

By znajdować kolejne wskazówki, idź coraz bardziej pod górę. Po czwartej wskazówce załączy się scenka. Aby wykonać pierwszy cel dodatkowy strzel z łuku w plecy jednego ze spacerujących żołnierzy, gdy stoją oni jeden za drugim. Pamiętaj, by przytrzymać klawisz, by strzała przeszła przez obu na wylot. Przywołuj Hordę przy użyciu LB aby zabić żołnierzy przy klatce, gońca i tych, którzy na niego czekają. Gdy dotrzesz do celu zabij wszystkich wrogów. W walce warto wezwać wilki do pomocy. O sojusznika nie musisz się martwić, dobrze sobie radzi w walce.

Łowca

5. ŚCIEŻKA ZEMSTY

  • Nie kryj się w krzakach podczas podsłuchiwania.

Po dotarciu do zielonego znacznika idź do celu naokoło. Wejdź na szopę, z niej wskocz do stogu siana i zacznij podsłuchiwać. Podążaj za celami używając Wilczego Płaszcza i chowając się w sianie, by się uleczać. Na koniec masz bardzo dużo czasu na dotarcie do konwoju.

6. WYMIERZONA SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • Uwolnij niedźwiedzia nie zabijając i nie alarmując strażników.
  • Pozostań niezauważony w forcie.

Po gałęziach przejdź za plecy żołnierzy pilnujących klatki, uwolnij zwierzę i schowaj się w krzakach. Po scence wejdź do fortu używając Wilczego Płaszcza. Gdy będziesz w środku, używaj go do przemieszczania się od krzaków do krzaków. Na koniec wyjdź z ukrycia i szybko zabij cel.

Książka Assassin's Creed - Ostatni Potomkowie - Przeznaczenie bogów wydawnictwa Insignis

Komentarze / pokaż wszystkie (8)

1. ABC DEF12-03-2013, 20:23Proszę o spis broni dostępnej w tym dodatku listę itd
2. Avika87512-03-2013, 22:18Czy ktoś opróżnił skrzynkę w forcie na północnym-zachodzie? Fort zamknięty na cztery spusty, a jednej z dwóch ZAMKNIĘTYCH bram pilnuje pies i kilku strażników. Jak dostać się do środka ?
3. IrNi713-03-2013, 14:00musisz to zrobić podczas misji głównej lub po kampanii
4. Avika87513-03-2013, 15:04Aaaaa, dziękuję :D
5. Tahu510-09-2013, 15:14Mam problem ze wspomnieniem 6. Chodzi o klatkę, nie mogę jej znaleźć. :( Wiem, że to głupi problem, ale naprawdę nigdzie jej niema. Z góry dzięki. :)
6. xxlordxx23-11-2013, 16:34mam taki problem po wejściu w krzaki nie mogę nic włączyć nic nie działa nawet biegać nie mogę postać tylko chodzi dodam że gram na xboxsie 360 czy miał ktoś taki problem i jak go rozwiązać
7. NeroAquila719-03-2014, 18:39Mam tak samo jak @up
8. Kune23-04-2014, 18:39Ja też mam tak samo jak xxlordxx i NeroAquila

Dodaj komentarz

*Czy jesteś botem?
Składnia
ZnacznikPrzykład użyciaWynik
*pochylenie*Altair ma *różowego* kota.Altair ma różowego kota.
**pogrubienie**Altair **nie ma** kota.Altair nie ma kota.
~~spoiler~~Ojciec Altaira ~~Umar~~! :OOjciec Altaira Umar!
>cytat>requiescat in pacerequiescat in pace
© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
000
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#: