Zakon Assassin's Creed


Postacie z trybu multiplayer w Assassin's Creed III

Postacie standardowe

Lady Maverick

Wersja Abstergo:

Lady Maverick

Mimo, że była sierotą, która dorastała na ulicach Nowego Jorku razem ze swoim młodszym bratem, tej silnej, skupionej na swych celach kobiecie udało się przeżyć w nieprzyjaznych warunkach panujących na pograniczu Nowego Świata. Naturalna zdolność uwodzenia, w połączeniu z obyciem pozwoliły jej obłaskawić niektórych z najbardziej wpływowych polityków żyjących w jej czasach.

Wersja zhakowana:

{{Sierota}}>, zabójczyni rodziców, która dorastała na ulicach Nowego Jorku razem ze swoim młodszym bratem (możliwe, że sprzedała go za skrzynię fasoli). Tej silnej, skupionej na swych celach kobiecie udało się przeżyć w nieprzyjaznych warunkach panujących w Nowym Świecie. W połączeniu ze sprytem, jej naturalny talent do uwodzenia pozwolił jej „zyskać względy” kilku najbardziej wpływowych {{polityków}}> Templariuszy jej czasów.

}}> (Gillian nie była pierwszą kobietą, którą „uwiodła” wizja Templariuszy.)


Niezależna

Wersja Abstergo:

Niezależna

Alsoomse uzyskała ten przemyślny pseudonim w dzieciństwie – jako że zawsze była samodzielną małą dziewczynką. W miarę dorastania stawała się coraz bardziej znana ze względu na swoją porywczość, ale to silna i zdeterminowana wojowniczka, która będzie walczyć aż do śmierci w imię wyznawanych przez siebie zasad.

Wersja zhakowana:

Alsoomse (co w języku ludzi zachodu przekłada się jako „Niezależna” – podaję na wszelki wypadek) uzyskała ten przemyślny pseudonim w dzieciństwie – jako że zawsze była bardzo samodzielną małą dziewczynką. W miarę dorastania, Alsoomse, będąca prawdziwą orędowniczką prawdy, sprawiedliwości i amerykańskich tubylców stawała się coraz bardziej znana ze swej {{determinacji}}> porywczości i odwagi, oraz faktu że będzie walczyć aż do śmierci w imię wyznawanych przez siebie zasad – uwalniając Amerykę od Templariuszy.

(Jedna z lepszych historyjek jakie słyszałem od dłuższego czasu. Szkoda, że całkowicie nieprawdziwa.)


Kaznodzieja

Wersja Abstergo:

Kaznodzieja

Ojca Frederico do przodu gna niezachwiana wiara, ale jego niepokojąca charyzma skutecznie skrywa obsesyjną potrzebę oczyszczania ziemi z grzeszników. Będzie dawał śmierć równie szybko jak rozgrzeszenie i nie zawaha się, gdy stanie twarzą w twarz z tymi, których uważa za heretyków.

Wersja zhakowana:

Wiedzony niezachwianą wiarą, Ojciec Federico skutecznie skrywa pod niepokojącą charyzmą obsesyjną potrzebę oczyszczania ziemi z asasyńskich grzeszników. (Prawdziwie modelowy Templariusz. _-_-_) Będzie zadawał śmierć równie szybko, jak rozgrzeszenie i nie zawaha się, gdy stanie twarzą w twarz z {{potępionymi heretykami}}> walczącymi dla Bractwa.

(Jestem pewien, że ten koleś został już złowiony przez Templariuszy. Na pewno są pełni podziwu dla jego ślepej wiary.)


Cichy Cień

Wersja Abstergo:

Cichy Cień

Wychowywany był w odosobnieniu od swojego ludu, pod czujnym okiem ojca, który szkolił Krynna w trudnej sztuce łowieckiej. Wiódł ciche, spokojne życie aż do momentu, gdy odkrył, że jego ojciec został brutalnie zamordowany przez brytyjski oddział zwiadowczy. Teraz, głodny zemsty, traktuje miasta nowo przybyłych jako swe nowe tereny łowieckie.

Wersja zhakowana:

Wychowywany w odosobnieniu przez Asasyna, który był jego ojcem, Krynn został wyszkolony w trudnej sztuce {{tropienia}}> zabijania. Wiódł ciche, {{pokojowe}}> i skryte życie, do chwili gdy odkrył, że jego ojciec został brutalnie zamordowany przez grupę {{Brytyjczyków}}> Templariuszy. Teraz, głodny zemsty, traktuje miasta kontrolowane przez Templariuszy jak prywatne tereny łowieckie.

(Twój zabójczy Asasyn z sąsiedztwa. _-_-_)


Nocny Łowca

Wersja Abstergo:

Nocny Łowca

Ten mentalnie niestabilny mężczyzna, podobno nocą przemierza ulice Nowego Jorku. Mówi się, że pracuje jako najemnik dla tajnej organizacji, ale pieniądze to jego jedyna motywacja. Podobno imię „Joe” zawdzięcza faktowi, że został tak nazywany przez jedną ze swoich ofiar – zaledwie kilka sekund przed jej śmiercią. Nie ma zbyt wielu ciekawskich, którzy chcieliby poznać szczegóły tego zajścia.

Wersja zhakowana:

Ten {{niezwykły}}> mentalnie niestabilny człowiek znany jest z tego, że przemierza ulice Nowego Jorku po zmroku. Mówi się, że pracuje jako najemnik dla tajnej organizacji (znanej jako Bractwo Asasynów), ale {{pieniądze}}> sprawiedliwość to jedyna prawdziwa motywacja dla jego działań. Podobno imię „Joe” zawdzięcza faktowi, że został tak nazwany przez jednego z Templariuszy zaledwie kilka sekund przed jego śmiercią. Nikomu nie udało się odkryć prawdziwej tożsamości tego zabójcy.

(Nie miejmy mu tego za złe... Przecież nazywają siebie Asasynami z jakiegoś powodu.)

(Takie historyjki to prawdziwe smaczki. „Joe Rozpruwacz”? Weź przestań!)


Pionierka

Wersja Abstergo:

Pionierka

Jako jedyna dziewczynka w dziesięcioosobowej rodzinie, Burke w bardzo młodym wieku poznała znaczenie ciężkiej pracy i poświęcenia. Gdy dorastała, z trudem dostosowywała się do skromności wymaganej od jej płci, ale gdy wojna zabiera jej ojca i braci, porzuca swe zasady i wyrusza w poszukiwaniu odpowiedzi, zabijając każdego, kogo uważa za współodpowiedzialnego za śmierć swej rodziny.

Wersja zhakowana

Jako jedyna dziewczynka w dziesięcioosobowej rodzinie, Burke (albo „Milly Kataklizm”, jak lubię o niej mówić _-_-_) w bardzo młodym wieku poznała znaczenie ciężkiej pracy i poświęcenia. Gdy dorastała, z trudem dostosowywała się do skromności wymaganej od jej płci (Boże błogosław jej duszę!), ale gdy {{wojna}}> Zakon zabrały jej ojca i braci, porzuciła swe zasady i wyruszyła w poszukiwaniu odpowiedzi, zabijając {{każdego}}> Templariusza, którego uzna za współodpowiedzialnego śmierci swej rodziny.

(Zapiski sugerują, że Milly Kataklizm nigdy nie związała się z Bractwem, ale była jednym z jego najcenniejszych sojuszników w XVIII-wiecznej Ameryce.)


Szarlatan

Wersja Abstergo:

Szarlatan

Doktor Wolcott rozkwita, gdy tylko może zdobyć jakąś wiedzę. Szczególnie fascynuje go biologia, medycyna i działanie ludzkiego ciała. Poziom jego obsesji jest tak wysoki, że ponoć wymyślił eliksir na tyle potężny, by utrzymywać jego pacjentów przy życiu znacznie dłużej niż przy wykorzystaniu tradycyjnych metod medycznych.

Wesja zhakowana:

Ten wyedukowany naukowiec, Dr. Wolcott rozkwita, gdy tylko może zdobyć jakąś wiedzę i władzę. Szczególnie fascynuje go biologia, medycyna i {{działanie ludzkiego ciała}}> okultyzm; plotki głoszą, że ponoć wymyślił eliksir na tyle potężny, że może on utrzymać pacjentów Templariuszy przy życiu znacznie dłużej niż przy wykorzystaniu tradycyjnych metod medycznych.

(Ciekawe, czy odkrycia Wolcotta bazowały na pracach Flamela, znanego alchemika... Mogę się założyć, że Giovanni i Maria by to wiedzieli!)


Stolarz

Wersja Abstergo:

Stolarz

O'Brien, uosobienie irlandzkiego robotnika, wyruszył do Ameryki, by rozpocząć nowe życie i uciec przed swoją ojczyzną, gdzie jego prawa i wolności były stale zagrożone. Nie jest to człowiek zbyt gadatliwy, ale w głębi serca uprzejmy i spokojny, choć lata prześladowań z rąk Brytyjczyków sprawiły, że gwałtownie wybucha.

Wersja zhakowana:

Uosobienie irlandzkiego robotnika – O'Brien wyruszył do Nowego Świata, by rozpocząć nowe życie i uciec przed swoją ojczyzną, gdzie {{jego prawa i wolności były stale zagrożone}}> przez Templariuszy. Nie jest to człowiek nazbyt gadatliwy, ale w głębi serca uprzejmy i miły, choć lata prześladowań z rąk {{Brytyjczyków}}> Templariuszy uczyniły go bardziej skłonnym do stosowania przemocy.

(Miał dość powodów, aby przyłączyć się do Bractwa... Tak klasyczne, że aż śmierdzi blefem! _-_-_)


Komandor

Wersja Abstergo:

Komandor

Komandor Davenport – zawzięty w walce i zdolny oficer, był jednym z najznamienitszych strategów swoich czasów. Wprawdzie może się wydawać zimny i pozornie kalkuluje każdy swój ruch, ale gdy staje na czele swoich ludzi, okazuje im swe zajadłe oddanie. Komandor skupia się wyłącznie na wojnie i na swoich obowiązkach – nie ma pojęcia, że pośród podwładnych skrywa się jego własna córka.

Wersja zhakowana:

Ten {{zdolny}}> bezwzględny oficer, nazwiskiem Davenport był jednym z najznamienitszych strategów swoich czasów. Pomimo że {{wydaje się}}> być zimnym i chłodno kalkulującym, okazywał wielkie oddanie swoim {{ludziom}}> Templariuszom, którymi przewodził. Skupia się wyłącznie na wojnie z Asasynami i na swoich obowiązkach wobec Zakonu, nie ma pojęcia, że pośród podwładnych skrywa się jego własna córka.

(Och, wiedział o tym. Zapiski mówią, że tego stroju używała tylko podczas misji wymagających szczególnej dyskrecji – oczywiście w służbie interesów Templariuszy.


Myśliwy

Wersja Abstergo:

Myśliwy

De Saint-Prix nie pochodził z ludu, był człowiekiem urodzonym w arystokratycznej francuskiej rodzinie, dzięki której otrzymał najlepsze możliwe wykształcenie. Szczególnie dobrze radził sobie z nauką i literaturą, dzięki czemu zdobył wiedzę, która umożliwiała mu zaprojektowanie zarówno swoich własnych broni, jak i stylu walki. Wprawdzie rewolucjoniści ignorowali go ze względu na jego magnackie pochodzenie, ale jego spryt i odwaga zapracowały w końcu na szacunek w oczach towarzyszy.

Wersja zhakowana:

De Saint-Prix nie pochodził z ludu, był człowiekiem urodzonym w bogatej rodzinie mieszkającej na obrzeżach Bostonu, dzięki której otrzymał najlepsze możliwe wykształcenie. Szczególnie dobrze radził sobie z nauką i literaturą, dzięki czemu zdobył wiedzę, która pozwoliła mu na zaprojektowanie zarówno swoich własnych broni, jak i stylu walki. Wprawdzie rewolucjoniści ignorowali go ze względu na jego magnackie pochodzenie, ale jego inteligencja i odwaga zapracowały w końcu na szacunek w oczach asasyńskich towarzyszy.

(A teraz najlepsze. Ten koleś jest BARDZO dobrze znany w Bractwie. Został wysłany do Ameryki w swoje 17 urodziny, aby walczyć za sprawę, a jego działania przyniosły mu wprost uwielbienie w szeregach Asasynów. Szacun. _-_-_)


Rabuś

Wersja Abstergo:

Rabuś

Fillan, podobnie jak jego starsza siostra Gillian McCarthy, wszystkiego nauczył się na ulicy. Gdy Gillian wspinała się za pomocą manipulacji w górę hierarchii społecznej, jej brat zerwał z nią kontakty i poszedł własną drogą. Teraz ten młody człowiek potrafi zająć się sobą, a lojalny jest jedynie wobec swojego następnego posiłku.

Wersja zhakowana:

Podobnie jak jego starsza siostra Gillian, (No dajcie spokój – Gillian i Fillan... :S) Fillan McCarthy wszystkiego nauczył się na ulicy. Gdy Gillian wspinała się za pomocą manipulacji w górę hierarchii społecznej, jej brat zerwał z nią kontakty kiedy związała się z Templariuszami i poszedł własną drogą. Umiejąc się sobą dobrze zająć, lojalny jest jedynie wobec swojego następnego posiłku.

(I możliwe, że wobec Bractwa... ale pozostaje to niepewne – chyba był tylko pionkiem w wielkiej grze Asasynów.)


Hesyjczyk

Wersja Abstergo:

Hesyjczyk

Von Statten to jeden z wielu tysięcy niemieckich żołnierzy wysłanych do Nowego Świata, by walczyć w imię Brytyjczyków, ale wyróżnia się głodem wojny. Ten człowiek w zasadzie nie ma żadnej osobowości i jest niepowstrzymywalną maszyną do zabijania. Wypełnia swoje rozkazy co do joty, bez dopuszczania do siebie myśli o możliwości porażki.

Wersja zhakowana:

Oto von Statten, jeden z wielu tysięcy niemieckich żołnierzy wysłanych do Nowego Świata, by walczyć w imię Brytyjczyków, jedyne, co go wyróżnia – to głód wojny i oddanie wobec Zakonu Templariuszy. Ten człowiek w zasadzie nie ma żadnej osobowości i jest niepowstrzymywalną maszyną do zabijania. Wypełnia swoje rozkazy bez dopuszczania do siebie myśli o możliwości porażki.

(Jeździec bez Głowy był najprawdopodobniej Hesem. Tylko tak wspominam... _-_-_)


Niedźwiedź

Wersja Abstergo:

Niedźwiedź

Kuruk, wojownik pochodzący z dalekich ziem, uciekł ze swojej wioski zaraz po tym, jak jego brat został wodzem plemienia. Ten zdolny wojownik na wygnaniu nauczył się tworzyć z nadzwyczajną efektywnością zabójcze, wymyślone przez siebie bronie. Jego potężna siła i zerowa cierpliwość sprawiają, że jest potęgą, z którą należy się liczyć.

Wersja zhakowana:

Kuruk, wojownik pochodzący z dalekich ziem, uciekł ze swojej wioski zaraz po tym, jak jego brat został wodzem plemienia. Ten zdolny wojownik na wygraniu nauczył się tworzyć z nadzwyczajną efektywnością zabójcze, wymyślone przez siebie bronie. Jego potężna siła i zerowa cierpliwość sprawiają, że jest potęgą, z którą należy się liczyć.

(Nie jest do końca pewne, czy ten koleś walczył po stronie Templariuszy czy Asasynów, ale na pewno był osiłkiem. I niczym więcej.)


Siłacz

Wersja Abstergo:

Siłacz

Gdy do tego inuickiego wodza dotarły wieści o zarazie nękającej jego południowych braci, przebył on niezliczoną liczbę mil, po to by wspomóc rewolucjonistów i obronić swoich ziomków. Jego niewielkie rozmiary mogą być zwodnicze, bo dzięki swej szybkości i zręczności jest cennym wojownikiem, nadzwyczaj niebezpiecznym podczas walki w zwarciu.

Wersja zhakowana:

Gdy do tego inuickiego wodza dotarły wieści o zarazie nękającej jego południowych braci, przebył on niezliczoną liczbę mil, wędrując na południe po to, by wspomóc rewolucjonistów i obronić swoich ziomków. Jego niewielkie rozmiary mogą być zwodnicze, bo dzięki swej szybkości i zręczności jest cennym wojownikiem, nadzwyczaj niebezpiecznym podczas walki w zwarciu.

(Tak... akurat... Skąd oni u licha biorą tych gości – mają archiwum odrzuconych scenariuszy do filmów klasy Z? Kto w Abstergo wpadł na tak idiotyczny pomysł?)


Postacie z DLC The Hidden Secrets / niektórych edycji kolekcjonerskich

Czerwona Kurtka

Wersja Abstergo:

Red Coat

Życie Eleanor, dziecka angielskiego pułku, przebiegało pod dyktando wojskowej dyscypliny, narzucanej przez jej ojca, znanego jako komandor Matthew Davenport. Jej poświęcenie dla ojczyzny było tak wielkie, że nawet skrywała swoją prawdziwą tożsamość, aby móc walczyć w szeregach oddziałów swojego ojca.

Wersja zhakowana:

Życie Eleanor, dziecka angielskiego pułku, przebiegało pod dyktando wojskowej dyscypliny, narzucanej przez jej ojca, Templariusza znanego jako komandor Matthew Davenport. Jej poświęcenie dla {{ojczyzny}}> Zakonu było tak wielkie, że nawet skrywała swoją prawdziwą tożsamość, aby móc walczyć {{w szeregach oddziałów swojego ojca}}> z Asasynami.

(Młoda, silna chłopczyca – dokładnie taki faszystowski typ, jaki Templariusze kochają.)


Snajper

Wersja Abstergo:

Snajper

Po tym, jak widział śmierć swoich przyjaciół, którzy zostali spaleni żywcem, Caleb Garret dołączył do walczących o niepodległość. Znakomicie radzi sobie z bronią palną, dlatego też strzeże szlaków prowadzących przez pogranicze z zabójczą skutecznością.

Wersja zhakowana:

Po tym, jak widział śmierć swoich przyjaciół, którzy zostali spaleni żywcem przez Templariuszy, Garret dołączył do walczących o niepodległość i do Asasynów. Znakomicie radzi sobie z bronią palną, dlatego też strzeże szlaków prowadzących przez pogranicze z zabójczą skutecznością.

(Czy wszyscy Asasyni muszą przejść przez tak dramatyczne koleje losu, zanim dołączą do tego gangu? Widać, aby to zrobić trzeba być najpierw mentalnie spaczonym. _-_-_)


Postacie z DLC The Battle Hardened

Kojot

Wersja Abstergo:

Człowiek-kojot

Ten aspołeczny wojownik był darzony na swojej ziemi szacunkiem i otoczony powszechnym strachem. Kompletnie nie zainteresowany jakimikolwiek formami współdziałania, mógł walczyć z wielką zaciekłością w obronie swojej wioski. Był uważany za najlepszego łowcę na wschodnim wybrzeżu, a przekazy mówią, że pewnego dnia zabił niedźwiedzia gołymi rękoma.

Wersja zhakowana:

Ten aspołeczny wojownik był darzony na swojej ziemi szacunkiem i otoczony powszechnym strachem. Kompletnie nie zainteresowany jakimikolwiek formami współdziałania, mógł walczyć z wielką zaciekłością w obronie {{swojej wioski}}> interesów Templariuszy. Był uważany za najlepszego łowcę Asasynów na wschodnim wybrzeżu, a przekazy mówią, że pewnego dnia zabił {{niedźwiedzia}}> mentora gołymi rękoma.

(Zwycięzca konkursu na Najniebezpieczniejszego Partyzanta Templariuszy – i to pięć razy z rzędu! _-_-_)


Góral

Wersja Abstergo:

Góral

Kiedy zrujnowany McGill docierał do Nowego Świata, jedynym co posiadał był strój na jego grzbiecie i przypasany do boku rapier. Oto zawołany wojownik nie dbający o rewolucjonistów, ani tym bardziej o Brytyjczyków, ale walczący za najwyższy żołd.

Wersja zhakowana:

Kiedy {{zrujnowany}}> i wygnany ze swojego kraju McGill docierał do Nowego Świata, jedynym co posiadał był strój na jego grzbiecie i przypasany do boku rapier. Oto zawołany wojownik nie dbający o rewolucjonistów, ani tym bardziej o Brytyjczyków, ale walczący {{za najwyższy żołd}}> w służbie Asasynów, pragnących ukrócić amerykańskie ambicje Templariuszy.

(Ustne przekazy ludowe donoszą, że ponoć istniał człowiek zwany Wściekłym Duncanem. Chyba o nim mowa.)


Gubernator

Wersja Abstergo:

Gubernator

Jako jedna z głównych postaci, która przyczyniła się do Rewolucji, de Gálvez wyprowadził miażdżące uderzenie na brytyjską armię w Ameryce, co spowodowało iż stał się celem numer jeden dla czerwonych kubraków.

Wersja zhakowana:

Jako jedna z głównych postaci, która przyczyniła się do Rewolucji, de Gálvez wyprowadził miażdżące uderzenie na brytyjską armię w Ameryce, co spowodowało, iż stał się celem numer jeden dla {{czerwonych kubraków}}> Templariuszy.

(Bernardo de Gálvez został gubernatorem Luizjany w 1777. Interesujące – jest tutaj wspomniany, ale nie pojawił się w innych projektach Abstergo związanych z Nowym Orleanem. Ciekawe dlaczego...)


  • Autor: Wega
  • Data dodania: 13-01-2013
Książka Assassin's Creed - Ostatni Potomkowie - Przeznaczenie bogów wydawnictwa Insignis

Komentarze / pokaż wszystkie (21)

7. PogromcaPixxxeli18-01-2013, 13:12Ciekawe, czy komandor Davenport jest z tych samych Davenportów co Achilles
8. uk84gs120-01-2013, 21:47jak ktos chetny do hackowania to zapraszam. moj psn uk84gs.
9. emekpuciek121-01-2013, 16:52Najlepsza jest lady Maverick i czerwona kurtka =-)
10. Mickel126-01-2013, 13:49snajper i myśliwy żądzą
11. Lyzwa92526-01-2013, 18:33W BH i R postaci były znacznie ciekawsze z wyglądu (szczególnie ACR!), mi tutaj osobiście poza lady i myśliwym nikt się nie podoba :/ ale to może kwestia przyzwyczajenia do innego okresu historycznego i stylistyki?:P
12. Gugnia300004-05-2013, 23:39moje ulubione to snajper, szarlatan i czerwony kubrak :)
13. Kaasik07-05-2013, 22:37Hej,
czy ktoś z Was gra na XBOX360 ? :)
Szukam chętnych do grania i do odkrywania wszelkich tajemnic multi :)
14. Matthew26119-05-2013, 09:36kto gra na multi na PC ?
15. Whiite113-06-2013, 19:23@Matthew26 ja :) a co chętny, możemy pograć w grze nazywam się The-Whiite :)
16. matisyn123621-06-2013, 22:27ja gram na Xboxie 360 mój nick to MatiAssassin11
17. Whiite130-06-2013, 14:25dzisiaj właśnie odblokowałem zhak. Lady i jestem zawiedziony że jest po stronie Templariuszy :(, choć można się było tego spodziewać bo pasuje tam.
18. sirArturrros526-07-2013, 13:35Ciekawe jest to, że jak na przykład grasz asasynem to w multi zabijasz asasynów (oczywiście templariuszy też).
19. Vortun_PL10-11-2013, 22:01Cześć. Nie wiem jak odblokować te postacie, typu: Czerwony Kubrak,Kojot,Snajper. Nie wiem o co w tym chodzi, i proszę o komentarz jak to odblokować. Pozdrawiam Vortun_PL
20. Adisegun11-11-2013, 12:43A da się jakoś zdobyc postać czerwonego kubraka,kojota,górala,gubernatora i snajpera bez edycji the hidden secrets pack?
21. Abroz513-11-2013, 16:56Moim zdaniem najlepsze multi było w ACR, kolory i wygląd postaci były znakomite. Oczywiście, sama rozgrywka też dawała sporo frajdy :-)

Dodaj komentarz

*Czy jesteś botem?
Składnia
ZnacznikPrzykład użyciaWynik
*pochylenie*Altair ma *różowego* kota.Altair ma różowego kota.
**pogrubienie**Altair **nie ma** kota.Altair nie ma kota.
~~spoiler~~Ojciec Altaira ~~Umar~~! :OOjciec Altaira Umar!
>cytat>requiescat in pacerequiescat in pace
© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
000
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#: