Zakon Assassin's Creed


Broń w Assassin's Creed III

Broń standardowa

Zwykły miecz
Zwykły mieczTo ostrze przydaje się do szybkiego i efektywnego załatwiania porachunków w bezpośrednim starciu. Bezszelestna praca czyni go przydatnym w każdych warunkach pogodowych, zwłaszcza gdy zamoknie proch. Osłona jest szeroka i zabezpiecza rękę właściciela. Można jej czasem też użyć, żeby przyłożyć komuś w szczękę.
SzybkośćComboObrażeniaCena
341700

Francuski rapier
Francuski rapierFrancuski rapier posiada cienkie, szpiczasto zakończone ostrze. Charakterystyczna rękojeść rapierów jest bogato zdobiona, ale wciąż dobrze chroni rękę władającego. Pomimo że ostra krawędź tej broni nadaje się, by zrobić komuś krzywdę, pchnięcia z użyciem szpica są nadal najlepszą techniką. Tą bronią nie można parować.
SzybkośćComboObrażeniaCena
1523955

Lekka szabla kawaleryjska
Lekka szabla kawaleryjskaBrytyjska lekka szabla kawaleryjska jest równie piękna, co skuteczna. Została zaprojektowana jako broń tnąca. Ostrze tej szabli zadaje tak straszne obrażenia, że wedle niektórych źródeł, francuscy oficerowie protestowali przeciw jej używaniu.
SzybkośćComboObrażeniaCena
4753500

Kordelas
KordelasKordelas to może nie najbardziej elegancka z białych broni, ale jego skuteczność z pewnością rekompensuje brak ozdobnych detali. Szybkie, brutalne ostrze jest nieco zagięte ku końcowi. Prosta osłona dłoni ciągnie się ponad kłykciami, aby połączyć się z głownią rękojeści.
SzybkośćComboObrażeniaCena
4741250

Francuski kordelas
Francuski kordelasFrancuski kordelas to krótka broń o szerokim ostrzu. Kordelasy były podstawową bronią drużyn abordażowych w tym wspaniałym Wieku Żagli. Relatywnie niewielkie rozmiary ułatwiają manewry w tłocznych i chaotycznych starciach na pokładach statków. Większość kordelasów posiada solidne osłony, które chronią dłoń i pozwalają uderzyć przeciwnika. Ten egzemplarz nie jest tutaj wyjątkiem.
SzybkośćComboObrażeniaCena
6741575

Rapier oficerski
Rapier oficerskiBroń oficerska noszona była głównie dla prestiżu i okazania rangi. O ile ów rapier stanowi nikłą ochronę przed cięższą bronią, o tyle nadal pozostaje śmiertelnie niebezpieczną zabawką we wprawnych rękach, ponieważ swoją lekkością i manewrowością pozwala na zadawanie szybszych ciosów niż inne ostrza.
SzybkośćComboObrażeniaCena
1555000

Miecz Couteau
Miecz CouteauNazwa pochodzi od francuskiego słowa Couteau (nóż), a ten krótszy kordelas to po prostu wielki nóż, wyprodukowany specjalnie dla myśliwych. Może również skutecznie ochłodzić temperament przeciwnika, jeśli zajdzie potrzeba. Rękojeść wykonana jest z drewna pokrytego skórą.
SzybkośćComboObrażeniaCena
3524100

Piłozębny pałasz kapitana Kidda
Piłozębny pałasz kapitana KiddaTen straszliwy miecz należał podobno do samego Williama Kidda! Opowieści o słynnym kaprze, który został piratem opowiadano przez dziesięciolecia po obu stronach Atlantyku… razem z szeptanymi przekazami o skarbie, który ukrył przed swoją śmiercią.
SzybkośćComboObrażeniaSposób na zdobycie
667ukończ misję Zaginione Ruiny Majów (dostępna w niektórych edycjach kolekcjonerskich lub po wykupieniu Przepustki Sezonowej albo dodatku The Hidden Secrets)

Miecz Lincolna (replika)
Miecz Lincolna (replika)Ten świetny miecz jest stworzony z mocnej stali i wspaniale ozdobiony. Rękojeść jest zrobiona z kości słoniowej i srebra. Major Generał Lincoln zaakceptował poddanie się Brytyjskich żołnierzy w Yorktown w imeniu Jerzego Waszyngtona, co doprowadziło do zakończenia wojny.
SzybkośćComboObrażeniaSposób na zdobycie
655można wytworzyć u rzemieślników

Miecz bitewny Waszyngtona (replika)
Miecz bitewny Waszyngtona (replika)Kopia miecza bitewnego Komandora Jerzego Waszyngtona. Jest to niesamowite połączenie różnych typów broni, zarówno piękne jak i niezwykle skuteczne w boju. Oryginał stworzył John Bailey.
SzybkośćComboObrażeniaSposób na zdobycie
777można wytworzyć u rzemieślników

Broń obuchowa

Kolbowa maczuga wojenna
Kolbowa maczuga wojennaBroń ta była używana przez rdzennych mieszkańców Ameryki, jednak jej nazwa bierze się z kształtu, który przypomina kolbę karabinu. Sama maczuga jest groźną bronią obuchową z dodanym żelaznym ostrzem. Oznaczenia na bokach wskazują liczbę ofiar. Wygląda na to, że kilka jeszcze się zmieści.
SzybkośćComboObrażeniaCena
5236500

Drewniana maczuga wojenna
Drewniana maczuga wojennaTa zakończona kulą maczuga wojenna to fragment grubego, klonowego korzenia. Jej ciężka głownia zadaje miażdżące ciosy, ale może również pełnić rolę młotka w życiu codziennym.
SzybkośćComboObrażeniaCena
4322650

Maczuga wojenna z kamienną głownią
Maczuga wojenna z kamienną głowniąMaczugi wojenne z głownią z kamienia zrobione są z drewna lub kości, do których przytwierdzony jest kamień tworzący głownię. Mogą obezwładnić przeciwnika i zadać potworny ból. Wykończenie leżącego na ziemi wroga jest szybkie i skuteczne. Ta maczuga wojenna z kamienną głownią jest popularna zarówno w starciach wojennych, jak i rytualnych tańcach.
SzybkośćComboObrażeniaCena
1233850

Żelazna maczuga wojenna

Moc tej maczugi zwiększona jest dodatkowym, odstającym, żelazny kolcem. Gdy cała siła skupi się na tym punkcie, cios bez wątpienia może być śmiertelny.

SzybkośćComboObrażenia
624

Maczuga wojenna Obwandiyagi
Maczuga wojenna ObwandiyagiMaczuga ta należała niegdyś do potężnego wodza plemienia Ottawa, znanego też jako Pontiac. Przeciwstawił się on Williamowi Johnsonowi i obecności Brytyjczyków. Legenda głosi, że ktokolwiek dzierży tę broń, niesie ze sobą jego odwagę.
SzybkośćComboObrażeniaSposób na zdobycie
727Ukończ misję Duch Wojny (dostępna w niektórych edycjach kolekcjonerskich lub po wykupieniu Przepustki Sezonowej albo dodatku The Hidden Secrets)

Broń lekka

Tomahawk Asasyna
Tomahawk AsasynaOstrze tego tomahawka ma kształt symbolu Asasynów. Należał on kiedyś do pierwszego Asasyna, jaki pojawił się w koloniach i teraz jest przekazywany z pokolenia na pokolenie.

Kamienny tomahawk
SzybkośćComboObrażeniaSposób na zdobycie
444standardowe wyposażenie Connora
Kamienny tomahawkKamienne tomahawki były normą wśród wojennych toporów nim europejczycy zaczęli handlować żelaznymi ostrzami. Nazwa „tomahawk” pochodzi z Algonquian otomahuk i oznacza „powalić kogoś”. Wypolerowany steatyt i solidny drzewiec połączone są ze sobą zwierzęcymi ścięgnami.
SzybkośćComboObrażeniaSposób na zdobycie
362standardowe wyposażenie młodego Connora

Stalowy tomahawk
Stalowy tomahawkO ile ten tomahawk zrobiony jest z drewna i stali, przy tworzeniu tego typu broni używano również innych metali, jak mosiądz, brąz lub miedź, aby stworzyć stylizowane głowice. To straszne, uniwersalne narzędzie było doceniane na całym Pograniczu przez użytkowników różnej maści. Używany był jako fajka, oręż wojenny czy do codziennych sprawunków – materiał, z którego wykonano tę broń, świadczył o statusie społecznym posiadacza.
SzybkośćComboObrażeniaCena
4432475

Wojenny tomahawk
Wojenny tomahawkCiężki obuch tego stalowego toporka jest zarówno wartościowy jak i wytrzymały. Jest świetnie wyważony, co skutkuje potężnym, śmiertelnym ciosem. Niektórzy używają go też jako broni miotanej. Dodatkowo rękojeść jest pokryta skórą, dla lepszego chwytu.
SzybkośćComboObrażeniaSposób na zdobycie
646można wytworzyć u rzemieślników

Kamienny nóż
Kamienny nóżJest zrobiony z krzemienia, a zagłębienia w ostrzu tego noża pokazują, w jaki sposób został zaostrzony dla efektywnego cięcia, mniej precyzyjnego jednak, niż stalowym ostrzem. Rękojeść wykonano z drewna, co czyni tę broń wyjątkowo lekką.
SzybkośćComboObrażeniaCena
462450

Stalowy sztylet
Stalowy sztyletStyl wykonania tego noża bezwzględnie wskazuje na jego brytyjskie korzenie. Ostrze umieszczono na gorąco w oprawie z rogu jelenia, a następnie utwierdzono za pomocą nitu, dodając elementy cynowych zdobień.

Sztylet
SzybkośćComboObrażeniaCena
5542450
SztyletNoszony przez szkockich górali, ten sztylet jest dokładną kopią uzbrojenia używanego przez siły Jego Królewskiej Mości na terenie Ameryki. Młodsi oficerowie floty zwykli posiadać taką charakterystyczną broń, noszącą identyczne miano.
SzybkośćComboObrażeniaCena
6433750

Nóż "Broken Sword"
Nóż Broken SwordTen nóż to prawdziwe dzieło sztuki. Każda z jego części została starannie wycięta z miecza co nadaje mu unikatowy wygląd. Mimo, że widać na nim ślady użytkowania, to możesz być pewien jego wytrzymałości, jest on wspaniałym uzupełnieniem twego ekwipunku.
SzybkośćComboObrażeniaSposób na zdobycie
656można wytworzyć u rzemieślników

Broń ciężka

Topór heski
Topór heskiTen szeroki topór o kształcie gęsiego skrzydła został stworzony z myślą o cięciu i rąbaniu. To podwójne zastosowanie tłumaczy wygięte ostrze i ciężką głownię. O ile niektórzy mieszkańcy Pogranicza są wystarczająco silni, by władać nim jedną ręką, jego niewyważona konstrukcja zazwyczaj zmusza do użycia obu rąk.
SzybkośćComboObrażeniaCena
1523650

Topór abordażowy
Topór abordażowyTen duński topór abordażowy to typowy przedstawiciel europejskiego stylu morskiego. Taki topór idealnie nadaje się do przecinania lin i niszczenia masztów, by zapewnić unieruchomienie okrętu.
SzybkośćComboObrażeniaCena
4437000

Francuski topór morski
Francuski topór morskiPo przegraniu Wojny Siedmioletniej, Francuzi postanowili zainwestować nieco więcej w swoją flotę królewską. Z kolei zwycięzcy Brytyjczycy pozwolili swoim okrętom popaść w ruinę. Jakość tej broni to uosobienie determinacji, jaką miał ten naród zdolny do rzeczy wielkich.
SzybkośćComboObrażeniaCena
625750

Topór marynarski
Topór marynarskiTa broń została stworzona z myślą o wykorzystaniu jej jako narzędzia stosowanego do różnych czynności na przeróżnych statkach. Ostrze ostre jak brzytwa może przejść przez wiele warstw ubrań i ciała i zmiażdżyć kości, a hak po drugiej stronie przydaje się jako narzędzie.
SzybkośćComboObrażeniaSposób na zdobycie
343można wytworzyć u rzemieślników

Piracki topór abordażowy
Piracki topór abordażowyNawet jednym okiem można tu z łatwością zauważyć piękne wykonanie tego pirackiego topora. Jaszczurze paski pokrywające rękojeść dają lepszy chwyt w zaciętych walkach.
SzybkośćComboObrażeniaSposób na zdobycie
475Dostępny w niektórych edycjach kolekcjonerskich lub w DLC The Hidden Secrets

Broń palna

Pistolet skałkowy
Pistolet skałkowyPistolet skałkowy jest celniejszy na krótkich dystansach i zadaje mniejsze obrażenia od muszkietu. Jest wygodniejszy w użyciu podczas walki niż na polu bitwy, a jego poręczność czyni go bronią bardziej wszechstronną. Z powodu dość długiego czasu potrzebnego na przeładowanie, wiele osób nosi przy sobie dwa lub więcej pistoletów. Jeśli Connor zaopatrzy się u rzemieślników w pochwę z dwoma kaburami, również może nosić drugi pistolet.

Pistolet dwulufowy
SzybkostrzelnośćBliski zasięgDaleki zasięgSposób na zdobycie
341standardowe wyposażenie Connora
Pistolet dwulufowyTen angielski pistolet dwulufowy posiada, jak sama nazwa wskazuje, dwie lufy. Gdy masz załadowane je obie, możesz wystrzelić dwa razy pod rząd, co pozwala wykonać dwa postępujące po sobie trafienia bez potrzeby przeładowania.

Pistolet wielolufowy (kaczostopy)
SzybkostrzelnośćBliski zasięgDaleki zasięgCena
2418250
Pistolet wielolufowyTen wielolufowy pistolet może jednocześnie wystrzelić trzy kule. Jego nazwa pochodzi od kształtu, który przypomina kaczą stopę. Został zaprojektowany tak, by na bliskim dystansie razić rozproszonym ogniem grupy przeciwników. Z tego powodu stał się popularny wśród strażników więziennych oraz oficerów marynarki, w ręku których skutecznie zniechęcał do buntu.
SzybkostrzelnośćBliski zasięgDaleki zasięgCena
1415999

Pistolety Pitcairn-Putnam
Pistolety Pitcairn-PutnamTa para pistoletów o kolbach w kształcie łbów szkockich baranów jest dokładną kopią tych znalezionych pod Lexington. Noszą na sobie herb rodziny Crosbie, choć uważa się, że oryginały należały do majora Johna Pitcairn'a, który stracił je podczas bitwy, gdy padł jego koń. Zostały później podarowane generałowi Israelowi Putnamowi.
SzybkostrzelnośćBliski zasięgDaleki zasięgSposób na zdobycie
354Connor zdobywa je wraz z głównym wątkiem fabularnym

Piracki pistolet skałkowy
Piracki pistolet skałkowyJeśli szukasz broni, która srogo zadziwi każdego, kto na nią spojrzy – oto ona. Podczas gdy inne pistolety dają tylko jedną szansę, by trafić, ten garłacz pozwoli ci porządnie gruchnąć. Może przydałoby się nosić takie dwa!
SzybkostrzelnośćBliski zasięgDaleki zasięgSposób na zdobycie
351Dostępny w niektórych edycjach kolekcjonerskich lub w DLC The Hidden Secrets

Szkocki pistolet skałkowy
Szkocki pistolet skałkowyUważa się, że to właśnie ten pistolet wystrzelił w Lexington tak, że „było go słychać na całym świecie”. Ta przepiękna szkocka broń skałkowa jest bogato zdobiona i absolutnie niezawodna.
SzybkostrzelnośćBliski zasięgDaleki zasięgSposób na zdobycie
364Dostępny w niektórych edycjach kolekcjonerskich lub w DLC The Hidden Secrets

Francuski pistolet
Francuski pistoletTen piękny pistolet może wystrzelić dwa razy, dzięki użyciu sprytnego, podwójnego spustu. To daje użytkownikowi znaczną przewagę w walce z przeciwnikiem, który traci czas na częste przeładowywanie. Krótka długość broni pomaga także w schowaniu jej. Jest zrobiony ze stali, srebra i drewna.
SzybkostrzelnośćBliski zasięgDaleki zasięgSposób na zdobycie
551można wytworzyć u rzemieślników

Włoski pistolet skałkowy
Włoski pistolet skałkowyTen piękny pistolet jest pokryty posrebrzanymi wzorami. Jego długa lufa zapewnia większą celność. Wycior jest zrobiony z drewna orzechowego.
SzybkostrzelnośćBliski zasięgDaleki zasięgSposób na zdobycie
344można wytworzyć u rzemieślników

Królewski pistolet
Królewski pistoletTen cudowny dwulufowy pistolet jest prawdziwym dziełem sztuki. Jest zrobiony ze srebra, złota, stali, drewna orzechowego, a nawet modnych fiszbinów. Był stworzony w stylu Rococo przez słynnego rusznikarza François-Alexandre Chasteau.
SzybkostrzelnośćBliski zasięgDaleki zasięgSposób na zdobycie
444można wytworzyć u rzemieślników

Pistolet skałkowy Królewskich Sił Morskich
Pistolet skałkowy Królewskich Sił MorskichJest kilka obowiązujących regulacji dla broni morskich, mimo usilnych prób różnych admiralicji. Z tego powodu, wiele rozwiązań zostało wykorzystanych do produkcji pistoletów skałkowych w Tower of London, w Birmingham i w Zamku Dublin. Prototypowy irlandzki model, nigdy nie trafił do służby.
SzybkostrzelnośćBliski zasięgDaleki zasięgSposób na zdobycie
352można wytworzyć u rzemieślników

Angielski pistolet skałkowy
Angielski pistolet skałkowyTen wyjątkowy angielski pistolet o kalibrze.71 został stworzony przez Hiszpańskiego rusznikarza Gabbitasa. Ma na sobie inicjały E.B. Niektórzy sądzą, że należał do Generała Edwarda Braddocka, który miał je potem przekazać samemu Jerzemu Waszyngtonowi.
SzybkostrzelnośćBliski zasięgDaleki zasięgSposób na zdobycie
351można wytworzyć u rzemieślników

Kacza Stopa
Kacza StopaPowstrzymuj swoją buntowniczą załogę przed robieniem czegoś głupiego dzięki tej kontrolującej tłum zabawce. Kapitanowie na morzu i strażnicy więzienni cenią sobie ten model za strzelanie w wiele celów jednocześnie. Może powinieneś nosić dwa takie!
SzybkostrzelnośćBliski zasięgDaleki zasięgSposób na zdobycie
152można wytworzyć u rzemieślników

Muszkiet
MuszkietSkuteczna na długi zasięg broń którą co strzał trzeba przeładowywać, nadaje się też do walki wręcz. Muszkiet można podnieść, ale nie można zatrzymać czy wspinać się z nim. Co ciekawe, twórcy początkowo przewidywali noszenie ze sobą tej broni na stałe.

Inne

Ukryte ostrza
Ukryte ostrzaStandardowe narzędzia mordu Asasyna, używane przede wszystkim do cichych zabójstw, ale skuteczne również w otwartej walce.

Łuk
ŁukW rękach dobrego strzelca broń ta może być niemal tak śmiercionośna jak pistolety czy muszkiet. Mimo zadawania mniejszych obrażeń, jest cicha, dzięki czemu idealnie nadaje się do cichych akcji. Ponad to strzały można odzyskiwać przeszukując truchła ofiar, czy skórując zwierzęta.

Materiały eksploatacyjne

Strzały
StrzałyStrzały działają wybornie, gdy użyje się ich na odległych celach – dodatkowo, zabijają bezszelestnie.Cena: 10

Nabój
NabójNaboje zawierają proch i jedną kulę.Cena: 50

Strzałki z liną
Strzałki z linąTe liny są wyposażone w śmiertelnie niebezpieczny hak, co pozwala wyciągnąć jednego przeciwnika z grupy i sprowadzić go w zasięg białej broni. Można go również użyć do wciągnięcia przeciwnika w górę i powieszenia nad ziemią.Cena: 125

Zatrute strzałki
Zatrute strzałkiOstrza tych silnie trujących strzałek zostały zanurzone w wyciągu z cykuty, znanej również jako szalej jadowity. Toksyny zawarte w tej roślinie atakują układ nerwowy, powodując paraliż, utratę przytomności… a nawet śmierć.Cena: 225

Bomby dymne
Bomby dymneBomby dymne wytwarzają gęsty dym, który oślepia wszystkie osoby objęte jego działaniem. Wytworzone z prochu i fosforu, mogą zapewnić przewagę w walce lub pomóc w ucieczce przed prześladowcami.Cena: 50

Sidła
SidłaTe sidła służą do polowania na niewielkie zwierzęta. Działanie ich polega na przytwierdzeniu pętli, która ma za zadanie chwycić ofiarę, do pionowego elementu osadzonego w ziemi. O ile te najprostsze działają bardzo dobrze na zające, doświadczony myśliwy jest w stanie złapać nawet rysia.Cena: 15

Miny potykowe
Miny potykoweWzorowana na niemieckiej Fladderminie, ta czuła na nacisk mina jest mniejsza i wyrafinowana. Jej ceramiczny korpus zawiera prawie kilogram mieszanki wybuchowej. Z prochem wymieszano kawałki szkła i metalu, aby spotęgować obrażenia. Nastąpienie na linkę uruchamia zapalnik snaphans (pomysł niderlandzki) i powoduje natychmiastową eksplozję.Cena: 150

Przynęta
PrzynętaTa przynęta to mieszanka warzyw i mięsa. Doświadczony myśliwy może jej użyć do zwabienia różnych zwierząt, ponieważ zarówno roślinożercy, jak i drapieżniki nie mogą się jej oprzeć.Cena: 5

Gwizdek na konia

Dzięki niemu możemy z niemal dowolnego miejsca wezwać swojego zaufanego wierzchowca. Jeśli zaś stworzymy przeróżne sakwy na konia, to możemy dzięki niemu odnawiać ilość swoich pocisków, strzał, bomb czy innych elementów wyposażenia.


Sakwa

Tu właśnie trzyma się swoje ciężko zarobione pieniądze, jeśli chcesz, możesz też wyrzucić nieco na ulicę, aby odwrócić uwagę czy to strażników, czy to tłumu.


Kołczan

Składuje się w nim strzały do łuku, początkowo nie można mieć ich przy sobie zbyt dużo, ale dzięki możliwemu ulepszeniu, da się nościć dwa razy więcej.


  • Autor: Mirek
  • Data dodania: 10-01-2013
Książka Assassin's Creed - Ostatni Potomkowie - Przeznaczenie bogów wydawnictwa Insignis

Komentarze / pokaż wszystkie (64)

50. Sbielinski13308-01-2014, 14:53Ten assasin był pod względem broni naj słabszy :-(
Praktycznie można było go przejść za pomocom
tomahawka,ostrza i pistoletu. :-(
51. Malik pol19-01-2014, 10:49Dokładnie. Ja kupiłem coś w sklepie po ukończeniu głównego wątku fabularnego.
52. maslo329-01-2014, 22:23Przeszedłem tę grę 5 razy, ogólne wrażenia: super ale łatwo
53. kenway 32130-01-2014, 20:03mam wrzystkie części oprócz assassin creed 2 i brotherhood.
54. jatwujpan13-02-2014, 12:45Siemka mam problem bo zrobiłem podwójną kabure biore 2 pistolety jakiekolwiek robie szubką podróż do NY i mam jeden ten co wziołem a drugi putkam-pitcarn
55. remixsyb227-02-2014, 18:17"Ostrza tych silnie trujących strzałek zostały zanurzone w wyciągu z cykuty, znanej również jako szalej jadowity. Toksyny zawarte w tej roślinie atakują układ nerwowy, powodując paraliż, utratę przytomności… a nawet śmierć." Już wiem skąd oni biorą trucizne. "Szalej jadowity był jednak dawniej używany do skrytobójczych otruć" w Assassinie znajduje się tyle prawdy, można się wiele dowiedzieć... Samo dobro i nauka. ;)
56. ConDor12309-04-2014, 18:59remixsyb masz totalną racje znam gościa który gra w tą gre bo można sobie pozabijać ale prawdziwe piękno tej gry znajduje się w fabule,poza tym dzięki AC3 i AC4 poznałem np. mechanikę tamtejszych statków i pistoletów xD
Fajnie by było gdyby AC5 lub AC6 miał coś wspólnego z akcją w Polsce np. podczas bitwy z Mongołami w XII wieku
57. mietekzul21-04-2014, 20:24condor a możę zmieszać assasins creed z fabuła ogniem i mieczem
58. ConDor12323-04-2014, 19:35mietekzul fajny pomysł tyle że w Ogniem i Mieczem nie ma do końca ścisłej fabuły
59. Zax08-05-2014, 16:24ConDor123, zdajesz sobie sprawę że Ogniem i Mieczem to taka książka? Chyba można powiedzieć, że posiada coś takiego jak "ścisła fabuła".
60. ConDor12319-06-2014, 19:42Zax tak zdaję sobie sprawe że to ksiązka bo ją czytałem ale zdajesz sobie sprawe ze mowimy o grze M&B Ogniem i Mieczem
61. DarthDestruktor1020-06-2014, 07:30@ConDor123: Zdaj sobie sprawę, że jak mają na czymś bazować, to raczej wybiorą oryginalną książkę, a nie grę na niej bazującą.
62. xxxx08-09-2014, 07:24A ja mam problem bo kupilem wszystkie bronie w sklepie a wyzwania bostonskich piesciarzy nie zalicza hehe
63. Brodek411-01-2015, 00:36Bardzo fajny pomysł z wytwarzaniem broni białej
64. aha17-04-2017, 19:10Jak sprzedać kupioną w sklepie broń?Bo kupiłem w sklepie topór heski, jest on moją jedyną bronią ciężką, nie chcę go na nic zamieniać w wyposażeniu, tylko się go pozbyć.

Dodaj komentarz

*Czy jesteś botem?
Składnia
ZnacznikPrzykład użyciaWynik
*pochylenie*Altair ma *różowego* kota.Altair ma różowego kota.
**pogrubienie**Altair **nie ma** kota.Altair nie ma kota.
~~spoiler~~Ojciec Altaira ~~Umar~~! :OOjciec Altaira Umar!
>cytat>requiescat in pacerequiescat in pace
© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
000
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#: