Zakon Assassin's Creed


Assassin's Creed III - solucja

Assassin's Creed III - solucja
Tyrania Króla Waszyngtona

Wątek współczesny - misje Desmonda

Manhattan

Na początku prowadzi tylko jedno droga. Gdy zeskoczysz do pomieszczenia, prześlizgnij się pod bramą oznaczoną czarno-żółtym pasem ostrzegawczym. Gdy znajdziesz się na zewnątrz, skacz w prawo i zacznij się wspinać. Na górę prowadzi tylko jedna ścieżka, zatem nie sposób się tam zgubić. Gdy znajdziesz się na wyższym poziomie, prześlizgnij się pod dużą, drewnianą szpulą. Idź naprzód, przeskocz w lewo na wiszącą belkę, dalej przed siebie, a gdy wespniesz się po siatce i przebiegniesz po metalowej konstrukcji, skocz w prawo na kolejną belkę. Dalej poradzisz sobie bez trudu. Wchodź coraz wyżej, na dźwig, skocz z samego szczytu i kieruj się na lądowisko helikopterów.

Screenshot

Stadion

Po wyjściu z wagonu metra udaj się w lewo. Skręć w lewo na schody. Przy bramkach nie można nikogo okraść – po prawej znajdziesz świecący, zielony napis nad drzwiami. Przejdź tamtędy i ukryj się w krzakach. Poczekaj na możliwość przekradnięcia się i wyjdź po schodach na zewnątrz. Idź przed siebie i zejdź po schodach do toalet. Wyjdź z drugiej strony i skręć w prawo. Przed końcem korytarza skręć w prawo przy zielonym, świecącym napisie. Przejdź przez na wpół zamkniętą bramę, dalej przez czerwoną barierkę, skręć w lewo i wespnij się po siatce. Idź przed siebie, skręć w lewo i wydostań się przez otwarte okno. Dalej nie sposób się zgubić. Idź do końca korytarza, ukryj się przed strażnikiem za rogiem lub w tłumie (co prawda nie zobaczysz białego kółka nad głową oznaczającego, że jesteś ukryty – nie jesteś w końcu w Animusie, ale trójkąt nad głową strażnika powinien zniknąć), poczekaj aż przeciwnik cię minie i idź w prawo przez otwarte drzwi, omijając NPC. Wejdź na metalową konstrukcję – dalej jest już łatwo. Po scence z Crossem zacznij go gonić. Pokonaj Daniela i strażników, po czym biegnij do metra kierując się niebieskimi znakami i ignorując przeciwników.

Abstergo

Idź przed siebie, po scence pokonaj strażników i wejdź do windy. Po wydostaniu się z niej wdrapuj się na górę, a kiedy wydostaniesz się na korytarz, czeka cię kolejna walka. Idź w lewo i znów pokonaj przeciwników. Takich walk będzie jeszcze kilka, ale droga jest tylko jedna. Wskocz przez rozbitą szybę. Po scence wyjdź na korytarz, pokonaj strażników i zacznij pościg. Z belek nie sposób spaść – wystarczy trzymać PPM. Dalej jest już tylko kilka prostych walk ze strażnikami, po ich pokonaniu zostaniesz wpuszczony do pomieszczenia. Po scence ciesz się supermocami – więcej takiej okazji nie będzie.

Otwieranie wrót w świątyni Tych, Którzy Byli Przed Nami

Po zdobyciu trzech źródeł mocy należy umieścić je we właściwych miejscach. Najpierw – stojąc przy Animusie i patrząc w stronę Shauna, skręć w lewo – zobaczysz schody (te, po których zwykle spacerował ojciec Desmonda). Wyjdź na górę, obejrzyj scenkę. Wyjdź jeszcze wyżej i skocz na belki w lewo. Obejdź lśniący cylinder po prostu trzymając wciśnięty PPM i kierując w jego stronę. Idź dalej po belkach, z urwanej skocz na platformę – załączy się kolejna scenka. Po jej zakończeniu podejdź do przodu (Desmond będzie patrzył we właściwą stronę) i umieść pierwsze źródło w panelu, przy którym stoi Junona.

Screenshot

Otworzą się drzwi – wróć zatem do głównego pomieszczenia i przejdź przez nie (stojąc przy Animusie i patrząc w stronę Shauna skręć w prawo, a później jeszcze raz w prawo). Załączy się kolejna scenka – idź przed siebie i pokonaj zniszczone schody. Skręć w lewo i znów przeskocz przez zniszczone schody. Cały czas skręcaj w lewo, wspinając się – załączy się kolejna scenka. Po wyjściu na górę skręć w lewo, a następnie w prawo – zobaczysz kolejne schody. Musisz zejść po nich na sam dół i poszukać tam otwartego pomieszczenia, w którym można wdrapać się po krawędziach na górę. Właśnie tamtędy dotrzesz do drugiego miejsca, w którym można umieścić źródło mocy, odblokowujące kolejne przejście. Teraz można wrócić na dół.

By umieścić trzecie źródło mocy, skręć w prawo, za miejscem, w którym zazwyczaj przebywał ojciec Desmonda. Wyjdź na schody, skręć w prawo i łapiąc się prętów, dostań się na kolejne schody. Wyjdź na górę i obejrzyj scenkę. Wespnij się na kolumny z bursztynowymi prostokątami i przeskakuj po nich – droga jest tylko jedna. Gdy znajdziesz się na platformie, skręć w lewo i skocz na pręty, by przedostać się na ścianę naprzeciwko. Wyjdź na górę i obejrzyj animację. Skocz przed siebie na kolumny z bursztynowymi prostokątami, kieruj się w prawo, aż dotrzesz do kolejnej platformy. Umieść ostatnie źródło mocy w panelu. Zejdź na dół.

Screenshot

Po zdobyciu medalionu zostaje tylko podejście do wrót, otwarcie ich i pobiegnięcie przed siebie, by obejrzeć ostatnią scenkę, po której załączą się napisy końcowe. By móc kontynuować grę, musisz poczekać około pół godziny na ich zakończenie. Później możesz powtarzać do woli misje z wątku głównego, próbować zdobyć 100% synchronizacji, powtarzać misje morskie, kończyć sprawy, których nie zdążyłeś wcześniej. Nie można powtarzać misji gospodarstwa, wyzwolenia Nowego Jorku i Bostonu, odbijania fortów ani misji Desmonda. Nie można już również opuścić Animusa, dlatego zaleca się przeczytanie wszystkich emaili i rozmowę ze wszystkimi postaciami przed ukończeniem wątku głównego.

  • Autor: Wega
  • Data dodania: 28-11-2012
Książka Assassin's Creed - Ostatni Potomkowie - Przeznaczenie bogów wydawnictwa Insignis

Komentarze / pokaż wszystkie (17)

3. konrad_504529-11-2012, 16:23 misja w abstrego jest do niczego wybor desmonda w swiatyni tez jest kiepski wolalbym zniszczenie swiata ale tworcy nie mogliby tego zrobic poniewaz to oznaczaloby koniec ac
4. asasyn234345630-11-2012, 18:13Uśmiercając Desmonda też zrobili koniec AC.
5. SzafarzCienia701-12-2012, 15:57I tu moje pytanie, będzie kolejna część czy już nie? Albo DLC...? Tak kijowo się zakończyło wg mnie.
6. jacku01-12-2012, 16:20czy po zakończeniu wątku fabularnego można wejść na wyspę animusa i zrobić pięć zadań desmonda?
7. AssasynZPiekla902-12-2012, 19:55SzafarzCienia będzie ale nie Desmondem
8. Mirek903-12-2012, 09:55Będą DLC i będą dalsze części.
@jacku: WTF w III nie ma wyspy animusa. Pomyliłeś części? W Rev była wyspa i podróże Desa.
9. ShizerRs04-12-2012, 22:52Konrad, co Ty w ogóle mówisz ? Sam William powiedział po akcji z Abstergo, że Desmond ich ledwo co drasnął i na miejscu martwych Templariuszy zaraz pojawią się nowi.Desmond nie zniszczył Abstergo, a jedynie odbił swojego ojca :)
Jeśli nie wiesz, jak naprawdę było, lepiej się nie wypowiadaj.
10. SzafarzCienia707-12-2012, 00:10AssasynZPiekla Ku chwale ojczyzny! :D
11. konrad111407-12-2012, 17:07@ShizerRs: Co nie zmienia faktu, że jedna osoba weszła do głównej placówki i wytłukła wszystkich przy okazji zabijając jednego z głównych templariuszy. Nie na taki rozwój wypadków liczyłem
12. iPod12-12-2012, 14:17A Ezio to nie robił podobnych akcji? Najlepszym przykładem jest ostatnia sekwencja w brotherhoodzie. Na początku biegniesz ileś tam kilometrów, a później walczysz z Cesare i na dodatek w trakcie walki dochodzą inni żołnierze, a później zabijasz Cesare. Albo ostatnia sekwencja w AC2 jak biegłeś do tej kaplicy, w której był Rodrigo. Też pełno żołnierzy, a ty bez szwanku zabijałeś wszystkich i docierałeś do Rodrigo i go później obijałeś i wchodziłeś do skarbca.
13. ZbuchuPejcok14-12-2012, 07:33Jak zrobić "misję" z 2 zródłem energii ? robie wszystko jak w opisie "Po wyjściu na górę skręć w lewo, a następnie w prawo – zobaczysz kolejne schody. Musisz zejść po nich na sam dół i poszukać tam otwartego pomieszczenia, w którym można wdrapać się po krawędziach na górę." znajdę to pomieszczenie, ale w nim nie moge sie nigdzie wspiąc. Sprawdzalem wszystkie zakamarki, juz mam dosc...
14. aq.k26-12-2012, 13:08Konrad: Przykro mi, ale nie mogę przyznać Ci racji. Jeśli chcesz wiedzieć, co stało się z satelitą Abstergo, przeczytaj ostatniego mejla do Desmonda. Poza tym Ezio szlifował swoje umiejętności w walce przez lata, a później Desmond dzięki niemu. Spodziewacie się, ze kilku knypków, którzy stoją i się patrzą raz za razem machając pałką lub strzelając z pistoletu ich pokona? A tego całego Vidica zabił jabłkiem, choć to głupie, ze ten tego nie przewidział, lol.
Szczęśliwego Nowego Roku, moi drodzy.
15. iuri194306-01-2013, 15:48Mogli zrobić oddzielny fragment gry dla Desmonda, tak jak zrobili misje morskie, jak patrze na ochroniarzy strzelających z pistoletów jak z samopałów to mnie krew zalewa, powinni być bez pistoletów...
16. Bot12312-01-2013, 12:53o tot dowód ze jestem botem ktory powiedzial ze nie jest botem czicie czy nie? Na powrznie to Kondrad: poszukaj na YT - jak ja mam problemy ze znalezieniem drogi zawsze szukam tego na YT
17. sirius04-02-2013, 20:49siemka, mam problem w jaskini (przy podłączaniu żródeł) nie włącza mi sie scenka/filmik gdy wchodze do tego pomieszczenia przy którym na schodach spacerował ojciec Desmonda, pomocy niewiem co zrobić ; /

Dodaj komentarz

*Czy jesteś botem?
Składnia
ZnacznikPrzykład użyciaWynik
*pochylenie*Altair ma *różowego* kota.Altair ma różowego kota.
**pogrubienie**Altair **nie ma** kota.Altair nie ma kota.
~~spoiler~~Ojciec Altaira ~~Umar~~! :OOjciec Altaira Umar!
>cytat>requiescat in pacerequiescat in pace
© 2008 - 2019 zakon-ac.info • there is only ZAC
000
Patronat
Społeczność
Ładowanie...
Do góry
TOP5#: